CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

ivkaj
20. zář 2011

@tygrisek09 Gratulace! Hodnotu hcg sis nechala říct?

pikusa
20. zář 2011

@tygrisek09 já se tehdá rozbrečela u telefonu a nemohla jsem mluvit

tygrisek09
20. zář 2011

@ivkaj ne, ani to nevypadalo, ze by to rekla, asi kdybych se zeptala

tygrisek09
20. zář 2011

@pikusa to ja skoro take ne

pikusa
20. zář 2011

@tygrisek09 kašli na HCG hodnotu....jedna ti stejně nic neřekne..... 😵

tygrisek09
20. zář 2011

@pikusa tak ta me ted opravdu v hlave nijak nelezi, za 14 dni jdu k Darebnemu

pikusa
20. zář 2011

@tygrisek09 no to jsem zvědavá,kolik je tam bobánků....jestli budeš mít dvojčátka 😵

tygrisek09
20. zář 2011

@pikusa urcite dva bobisci bojovnicci

pikusa
20. zář 2011

@tygrisek09 taky si myslím 😉

loretana
20. zář 2011

@tygrisek09 moc moc gratuluji, z celého srdce!!! já si pamatuji, když jsem tam v květnu volala a sestřička říkala - je to pozitivní a já v ten moment měla vygumováno a trvalo dlouho, než jsem v tom šíleným napětí byla schopna identifikovat, co to slovo vlastně znamená🙂🙂🙂 chvíli jsem mlčela a pak jsem jen řekla, jeeee, já já tomu nemůžu věřit a sestřička - to je normální, gratulujeme a šetřete se🙂🙂🙂 a od té doby je všechno jinak🙂 🙂 takže se šetři, určitě jsi v euforii a palce držím dál, aby se to vyvíjelo jen tím nejlepším směrem!!!

pikusa
20. zář 2011

@pikusa hele a co manžel???

macous
20. zář 2011

@tygrisek09 😵 😵 😵 😵 😵 jupííííí, další těhulinka 😀 😀 😀 odpočívej a šetři se 😉

ivkaj
20. zář 2011

@tygrisek09 u Darebného jsme byli na potvrzení těhu taky. Byl hrozně napínavý když hledal kolik embryí se vlastně chytlo.

tygrisek09
20. zář 2011

@pikusa je stejne stastny jako ja, je to uzasna euforie

tygrisek09
20. zář 2011

@loretana o vygumovani vim sve po dnesku

tygrisek09
20. zář 2011

@macous dekuju moc za veskerou podporu

pikusa
20. zář 2011

@tygrisek09 tak si tu euforii užívejte 😵
tiše závidím 😔

tygrisek09
20. zář 2011

@pikusa dekujeme moc, zaroven si Tvoji podpory vazim, kdyz vim, jak je to tezke vsechno zvladnout, zavideni je prirozena vlastnost tak jako kazda jina, pokud neni s umyslem ublizit, nekdo Ti treba zavidi Matyaska jako skveleho kluka, ktereho vychovavas

pikusa
20. zář 2011

@tygrisek09 však vím.....je to taková normální závist...
taky jsi tady četla,co a jak Mates a přitom jsi sama nevěděla,jaké to je s prckem vid
ale ted už to všechnoo poznáš sama 😵
Jsem za tebe strašně ráda,že to vyšlo.....opravdu.....
další věc,proč prostě na podolí nedám dopustit

petulak1988
20. zář 2011

@ivkaj no ale na ivf ani pruchodne vejcovody nepotrebujes ale ja nechci zbytecne cpat do sebe hormony a chodit na iui kdyz je to treba zbytecne jiz jsem byla na dvou....
@macous ja nemam ovulaci bez hormonu jinak je vse v poradku i pritel jen nevim zda jsou vejcovody pruchodne

petulak1988
20. zář 2011

@tygrisek09 moc moc moc gratuluji to je nadherne mam uplne husi kuzi....setrete se.. 🙂

ivkaj
20. zář 2011

@petulak1988 na IVF sice ne. Ale mě šlo i o tu hysteroskopii (kontrolu dělohy), mít jistotu, že tam není nic co by bránilo embryjím v uhnízdění. A v případě neúspěchu jsme chtěli zkusit IUI s dárcem. Takže tak.
A ty po dvou IUI nevěš hlavu, jak tu psaly holky podzim je na těhotnění jako stvořený 😉

petulak1988
20. zář 2011

@ivkaj no ja ed cekam na vysledek 🙂 jsem 20dc a 6dpo ta uvidime moc nadeji si nedavam

macous
20. zář 2011

@petulak1988 tak to máš hodně podobnou diagnózu, jako jsem měla já, téměř bez ovulace a manžel v pořádku, já po dvou nepovedených IUI řekla, že chci jít do IVF a už na nic nečekat a schválili mi to 🙂

@tygrisek09 to je jasný, podpora musí být, od toho sem chodíme 😉

@pikusa hlavně žádný depky - máš naprostej zákaz, hele, já když čekala na Matýska tak jsem si prošla hodně neúspěchy, 2x IUI a další 4 transfery taky negativní, takže o přirozené závisti vím své, ale ty máš Matýska, nemáš se proč takhle trápit, druhé dítko přijde, je to jen otázka času, takže to tak ber a hlavu vzhůru 😉

pikusa
21. zář 2011

@macous však já vím holka.....já nedepkuju 😵
Včera taky byla kamarádka,má kluka jako mates a 3měsíční miminko....tak jsem si pochovala a poňuchňala 😵

petulak1988
21. zář 2011

@macous jj ale ja do IVF jeste jit nechci...chci jeste aspon jedno iui a hlavne nejdriv vysetreni zda je vse v poradku ...pati se v podoli neco za IUI???A laparku??

macous
21. zář 2011

@petulak1988 nevím jak je to teď, u mě IUI proběhlo před 3 lety a už si to ani moc nepamatuju - s tím placením.....
@pikusa jo jo, ty malinkatý jsou slaďouncí 😵

loretana
22. zář 2011

ahoj holky, tak jsem včera byla na velkém utz a vše je v pořádku, uf🙂 chlapeček je potvrzen, bude to Ondrášek a už má 400 g🙂🙂 spadl mi obrovský kámen ze srdce🙂

pikusa
22. zář 2011

@loretana no super......to moc moc gratuluju 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
jsem moooooccc ráda,že je to OK ty i malej

macous
22. zář 2011

@loretana prima 😵 😵 , tak budeš mít taky prvního chlapečka a máte vybrané stejné jméno jako jsme měli mi na druhého případného kluka 😀 😀