CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

vendi1
1. lis 2011

Ahojky 🙂
Piku odhlasovano
Macous drzim palecky!
Murecko ahoj, jak se mate holky? Snazite se o dalsiho broucka?
Loretana, drzim palecky at je vse v poradku!

macous
1. lis 2011

@murecka76 to nemusím vzpomínat, obzvláště poslední dva měs. s tím bojuji, ale tentokrát převlékám spodky i 2x denně a neřeším to 😀 😀 😀 a že je druhé těhu opravdu jinačí je tutovka - u mě teda horší, třeba si to u porodu vynahradím - hahahaha 😵 😵 😀 😀 😀

@vendi1 díky díky díky, obzváště posledních pár dní se mi porod vybavuje přímo v detailech 😵

@pikusa jdu na to 😉

pikusa
1. lis 2011

Ahojík holky...
díky za hlasy...ale emá to cenu.....to nikdy nedoženeme 🙂
A musím vám vlastně napsat......v sobotu jsem byla požádána o ruku 😵

macous
1. lis 2011

@pikusa jůůů a na kdy to naplánujete? Už se těším na fotky, ale myslím, že nejsladší nebude tentokrát nevěsta, ale Matyášek - v obleku bude kouzelnej 😀 😀 😀

murecka76
1. lis 2011

@vendi1 druhé mimčo zatím neřešíme, nějak se nemůžu k tomu odhodlat, mám strach, že bych zase musela ležet v nemocnici a to si teď nedovedu představit. Jinak se máme dobře, Terezka vše krásně dohnala, není to žádné nedonošeňátko má 1m a 14kg, je to moc velká šikulka, od 2.narozenin jsme bez plenky i dudlíka, šlo to tak strašně rychle, dudlík hodila za postel, tak jsme prostě řekli, že se tam pro něj nedostaneme a odplenkovala se během týdne. Krásně mluví ve větách, ale je to strašný závisláček a stydlín. Začala jsem s ní chodit do dětského centra, aby se okoukala, protože už to bylo neúnosné co dělala a jak to vypadá snad to bude mít úspěch, je to taková příprava před školkou.

@macous 😀 😀 😀

@pikusa moc gratuluji, taky jsme poslali 😉 😉 😉

loretana
2. lis 2011

@pikusa jeee, tak to gratuluji, to je krásná novinka🙂🙂🙂

loretana
2. lis 2011

@vendi1 moc děkuji, ve čtvtek jdu opět do Podolí na vyšetření štítné žlázy, protože jsem mimo normu, hladina je vyšší, tak to musí dobře dopadnout!!!

pikusa
2. lis 2011

Ahojík holky
.....volala jsem do Podolí....a s mýma dloouhýma cyklama by to před KET chtělo prý na konci cyklu UTZ,jestli nemám cysty.Takže já blb kdybych volala min,týden,tak stihnu UTZ,ted už ne,mrcha je téměř tady.takže zase čekat na konec a pak UTZ a pak se uvidí.
No moje blbost,měla jsem se informovat,ale nenapadlo mě to,když mi tehdá sestřička říkala,že můžu hned.
A svatba kdy???
nevím.......že by jsme sfoukli zimní ještě třeba v prosinci??? 😀

ivkaj
2. lis 2011

@pikusa a tvoje GynDr. by tě takhle na rychlo na UTZ nevzala?

pikusa
2. lis 2011

@ivkaj už jsem to dostala....
nevadí...moje blbost..... 😵

loretana
2. lis 2011

@pikusa Piku, to je smůla, ale co se dá dělat, odloží se to o jeden cyklus, i když vím, že je máš dlouhé, byly jsme na tom stejně...
jeeee, takže zimní svatba?🙂

pikusa
2. lis 2011

@loretana jojo dlouhé.....
tak mi do toho v prosinci zase skočej Vánoce 😒
No zimní.......uvidíme....... 😀

zelvik
3. lis 2011

@jara
@pikusa Ahoj holky, díky za radu - dneska jsem tam volala a 24.11. tam máme přijít. Tak jsem zvědavá, co se všechno bude dít a jak to dáme do pohybu. Je moje chyba, že jsem to všechno oddalovala, takhle zase projdeme všemi odběry a testy, i když nám je už dělali několikrát, ale všechno naposledy loni a to je pro ně dlouhá doba. no nic, nevadí, jdem do boje 😉

pikusa
3. lis 2011

@zelvik tak budu m oc držet palečky 😵

loretana
3. lis 2011

@pikusa ahojky holky, tak potvrzena snížená fce š. žlázy a zřejmě i zánět, dostala jsem dva léky, kontrola v prosinci:( no, co se dá dělat...

zelvik
4. lis 2011

@pikusa Moc děkuju. Chci se jen zeptat - jak tam vypadá IVF finančně? Mně dost děsily ty ceníky v CARech, tak spoléhám na Podolí, že to nebudou taové rakety...

pikusa
4. lis 2011

@zelvik tak nás vyšlo na cca 22 000 ale jen 10 00 z toho bylo ICSI...měla jsme nad 10 vajíček...jinak je myslím 7000.
Pak jsem platila prodlouženou kultivaci--myslím 2500 a mražení embryí 1500.
Záleží,jaké budeš mít léky a protokol
Já měla Puregon s doplatkem,ale byly mi nabídnuty i léky co plně hradí pojištovna.
Za léky jsme platila asi 2500.....neměla jsem vysoké dávky,tak to celkem šlo....pak jsem si ještě platila Ovitrelle--něco jako Pregnyl.
+ drobnosti jako utrogestan atd.......

macous
4. lis 2011

Ahoj holky,
tak já myslím, že se něco začíná dít, protože jsem v pět odpoledne začala špinit, zatím to jiný posun nemá, dneska ráno mi v poradně řekli, že to na porod ještě nevypadá 😀 takže tam kdyžtak zítra budu volat, aby mi řekli co a jak, zatím to nebudu řešit, tak zatím ahoj 😵

pikusa
4. lis 2011

@macous jéééééé že by???
a nešpiníš jen po té kontrole??

macous
4. lis 2011

@pikusa to ne, dneska to ani nebolelo a hlavně proběhla kontrola ráno v devět a špinit jsem začala na procházce okolo páte, myslím, že to byla hlenová zátka, takže to nemusí být ještě ani dneska, ale každopádně to dlouho už trvat nebude 😀

pikusa
4. lis 2011

@macous kdyby něco.....at je to rychle a vše v pohodě...
a koukej se nám zahlásit,kdybys nerodila,at víme 😵

macous
4. lis 2011

@pikusa díky, to víš že se ozvu, pa 😵

macous
5. lis 2011

tak zatím nic, v noci tvrdnutí břicha po 20 m., pak to nad ránem ustalo a teď jen špiním, takže nevím, asi cinknu do porodnice 😀

pikusa
5. lis 2011

@macous jo cinkni a dej vědět 😵

macous
5. lis 2011

tak proběhla kontrola v porodnici a mimi je v pořádku, hlenová zátka je pryč a jsem otevřená na prst, doktorka nahmatala prstem hlavičku, takže mě pustili domů s tím, že s prvníma kontrakcema nemáme váhat a vyrazit, stejně tak kdybych začala krvácet nebo odtekla plodovka, tak nemáme na nic čekat a jet 😀
uteklo to jako voda a porod je tady, já tomu ani nemůžu uvěřit 🙂

ivkaj
5. lis 2011

@macous tak si uži poslední "klidné" chvilky. A přeju pohodový porod 😵

loretana
6. lis 2011

@macous jeeeee, mod a moc am oc držím palečky, už se to blíží!!! Myslím na Vás, aby vše dobře dopadlo, aby to bylo rychle za Vámi!!! Hodně štěstí!!!🙂

pikusa
6. lis 2011

@macous jeee takže každou chvilku to tady bude....myslím na tebe 😵

macous
8. lis 2011

holky díky moc, od večera mám kontrakce, teď cca po 20 m., ale vážně už jsou to takové ty k porodu - nepříjemné do zad, žádní poslíčci, zrovna jsem vylezla ze sprchy, manžel a Matýsek spí, nechce je budit, počkám až to bude častější a pak teprve pošlu manžela pro babičku, což bude podle mě tak za 2-3 hodinky, aby se mi na to chudák taky trochu vyspal 😀 😀 😀

pikusa
8. lis 2011

@macous jeeeee tak už
myslím na tebe moc 😀