CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

maja1111111
14. črc 2012

@malinka_02 začínala jsem píchat 9DC ,UTZ 16DC,UTZ 21DC A UTZ 23DC,další den injekce na dozrání folíku a den pauza a pak odběr vajíček a pak et

malinka_02
14. črc 2012

@maja1111111 tolik jo?! Ja myslela ze opu je 10-15 den?

maja1111111
14. črc 2012

@malinka_02 já to měla takhle

malinka_02
14. črc 2012

@maja1111111 a ty mivas delsi cykly?

maja1111111
15. črc 2012

@malinka_02 naopak kratší mám 25dni

malinka_02
15. črc 2012

@maja1111111 normálně mívají holky OPU tak 10-15DC..

maja1111111
15. črc 2012

malinka_02 ja vím,take jsem se nato ptala a Řezáčová řekla,že to nevadí.tak nevim,snad není blbá ne

darazv
15. črc 2012

@malinka_02 Ahoj injekcie som si pichala od 1DC,, ja som mala opu 10DC a na 15DC ET 😉 cykly mam dlhe 32-35 dc 😉

pikusa
15. črc 2012

@malinka_02 UTZ myslím načasují vždy v týdnu.....a zákroky bývají i o víkendu,,,,,ale spíš vyjjímečně bych řekla

malinka_02
15. črc 2012

@pikusa ja jdu prave ve str 7DC a pak v pondeli budu uz 12 dc to mi prijde dost..

pikusa
15. črc 2012

@malinka_02 a začala jsi 2.DC????to je OK.......

murecka76
15. črc 2012

@pikusa moc děkuji za palečky 😉 😉 😉 , tak nějak to tentokrát úplně jiné 😉 😉 😉 , o víkendu jsme měli oslavu Terezky 3.narozenin tak nějak nebyl ani čas se sledovat 🙂
Ten Estrimax mě pěkně štve, zkusím tam zítra zavolat, ale asi to nepůjde, aby si nějak tu dávku upravila, tak zkusím poprosit gynekologa (snad nemá dovču), jestli mi to napíše, jinak si uděláme výlet 😒 . Děkuji za radu s lékárnou, ale moc na to nejsem, že bych šla někam škemrat. ☹
@malinka_02 já měla OPU 13den a ET po 5denní kultivaci bylo to na státní svátek 17.11. 😉

pikusa
16. črc 2012

@murecka76 kdyby jsme doma neměly rozkopanou kuchyň a nepřebývali u našich poslala bych ti platíčko.....ale ted sama nevím,kam jsme to uklidila......ale dneska tam půjdu a můžu se ti podívat----kdy to potřebuješ???

malinka_02
16. črc 2012

@pikusa jo jo začla sem 2DC.. uvidíme no..

murecka76
16. črc 2012

@pikusa jsi moc hodná děkuji. Já jsme z těch hormonů nějaká zblblá a neumím ani počítat. Mám to vypočítané úplně přesně, poslední prášek doberu příští středu a na krev musím teda hned ve čtvrtek a když tak si zobnu hned tam, když to bude dobré 🙂
Moc děkuji!!!!

malinka_02
18. črc 2012

Holky tak sem byla dnes u toho Krcmare nebo jak se jmenuje a hrozny!!! Prej vyskocte si nahoru a kouka a ze dobry a ja jako jak dobry? Cekala sem ze rekne pocet a on no reagujete na stimulaci a zas tam neco datloval..A pak at si vxzvednu injekce a uvidime se v patek a ja jaky? Dostala sem druhy injekce takze bufu pichat 2 denne ale tahle se uz micha takze to v praci nedam to by me mohl nekdo vyrudit, ale mudi se ve stejnou dobu takze budu muset asi vzdy odjet z prace..A pak mu rikam ze co sex a on no muzete a ja ale jestli nema byt rozestup pred opu a on ze jo stejne jak na spermiogram..prislo mi jak kdyby to ani nevedel kolik to je..A pak se zrptal jestli uz mam predoperacni ja ze jo, on nic, pak rikam a co podpis te zadosti co sme si meli doma nastudovat ale ze se to musi podepdat pred nima.Pry to ptiste nebo to prinests.A ja no ale to sem bude furt muset i manzel a on ze jo.Tak kdyz sem to videla radsi sem sla.Pak mi sestra ukazovala to michani to sem sla skoro do kolen ..a rikam ze mam ty prdoperacni a ona to musite doktorovi mela ste mu to dst.Tak sem mlcela a na patek se 3x zeptala jestli pujdem k tomu dobremu a jo..Ale pokud bych dostala tohohle na opu nebo et tak tam ani nejdu..

pikusa
18. črc 2012

@murecka76 aha tak to si zobneš hned tam......nech si napsat receptík.....přece jen na výsledky krve tam čekat nebudeš že

@malinka_02 jee to je tak zmateně napsané 😀
taky jsem píchala pak 2 injekce denně ale já si píchala v 7 večer......aby byl klid

darazv
18. črc 2012

@malinka_02 ahoj tak to je fakt pristup 😠 by som ich poslala,,,,aky dr krcmar? to si bola v care?tam je iba darebny,,

malinka_02
18. črc 2012

@pikusa pisu z mobilu tak se omlouvam za preklepy..no sem nastvana..me rekl Darebny ze mam pichat 13-16 hodin..tak to dodrzuju..
@darazv prave neni - uz minule mi rikala zda chci k Darebnemu nebo ke Krcmarovi a ted tam byl uz jen on, mladsi ale fousy teda spis strniste..ale nebyly tam zadny lidi skoro asi vedeli proc ze k nemu nechodit..Ale co delat kdyz to vyjde na den kdy tam nikdo jiny neni ?? V patek jdu znovu a to je tam Rezacova a Darebny tak sem nevedela ke komu ale jdu k Darebnemu..A v pondeli zase.Sem si rikala jestli ho tam treba nemaji na leto..

darazv
18. črc 2012

@malinka_02 no to ta chapem ked nieje iná volba k dr ked tam maš príst ☹ ale darebny je super 🙂 o tomto novom dr počujem prvy krat ale asi je to fakt tým že su prazdniny leto tak majú nahradu dočasnu ale mohli tam predsa dat niekoho skuseneho a hlavne mileho komunikativneho 😠 to je tvoje prve ivf? držim palčeky 😉

malinka_02
18. črc 2012

@darazv prave prvni na vsechno sem se musela sama zeptst, buh vi co mi nerekl.. a prave dnes tam byl jen on dopoledne..To opravdu nejsou 7dc jeste ty foliky videt? Ze mi nerekl kolik jich je 😠

darazv
18. črc 2012

@malinka_02 tak logicky ta mal informovat ako to vyzera pretože určite na UZ bolo vidiet približny počet vajičiek,,si vezmi ja som bola pred OPU na UZ 2 krat na 8 a 10 DC a na 11DC som mala OPU 😉

malinka_02
18. črc 2012

@darazv to je hustý no.. já jsem dnes 7DC, jdu 9DC a pak asi v pondělí.. a řek jen dobrý a já jako jak dobrý? A on že reaguju 😠 😠 😠

darazv
18. črc 2012

@malinka_02 je mi to luto že už len ako nováčik chceš byt uplne informovana a zrovna si mala smolu s nevhodym Dr,, ale neboj určite všetko dopadne jak má 😉

zuzij
18. črc 2012

@malinka_02 ahoj já jsem byla u Krčmáře dvakrát na konzultaci před OPU. Celkem sympaťák, ale na co se nezeptáš to ti nepoví 🙂)) Jinak na kontrolních UTZ před OPU jsem byla vždy u Řezáčové - je to určitě odborník ale taky zrovna moc nemluví, nicméně je příjemná.
Dnes jsem byla ráno na OPU, urodilo se 7 vajíček. Zítra si mám volat jak se vyvíjí případná embryjka. No a hádej kdo mi dělal OPU....Krčmář. Nejdřív měli na sále dost dlouho problém napíchnout mi žílu - děsný. Mám to s odběry vždy blbý ale nakonec se asi na 3. pokus anestezioložka trefila. původně jsem měla těch folíků 9, ale 2 mi z pravého vaječníku nebrali. Prý byly špatně přístupné a museli by je odsát přes dělohu. Ale jsem spokojená.
No a potom na pokoji když jsem odpočívala po zákroku tak mi sestřička musela nabrat 2 zkumavky na test pohlavně přenosných chorob.....to byl další boj. Takže nakonec mám dvě super velké modřiny a asi 3 menší po rukách.

malinka_02
18. črc 2012

@zuzij hm tak to by přesně odpovídalo.. 😠 😠

malinka_02
19. črc 2012

@zuzij tak co jak ti je? A co bublinky jak rostou?

zuzij
19. črc 2012

ahojky, no cítím se od včerejška dost nafouknutá, ale bolení břicha zatím žádné...ťuk ťuk. Zrovna jsem volala do CAR a 1 bublinka měla 3 sady chromozomů, 2 bublinky se vůbec nezačaly dělit. Dvě embryjka se zatím vesele dělí a uvidí se jak budou vypadat dál. No a 2 zbylé bublinky ještě vypadají že by se mohly začít dělit.....
Zatím nic moc, ach jo. Ale uplně by mi stačilo kdyby se vyvinulo jedno silné embryjko a uchytilo se 🙂

maja1111111
19. črc 2012

@darazv
@mabumi tak jsem byla dnes za mudr. Dearebnym a a jsem ztoho všeho dost znechucená...2pokusy a prd ,tak se ptám co dál?a on ,že jsem teprv na začátku at zkouším dál(v podstatě co vlastně otravuju)...imunologii jsem si navrhla sama jak jsem čekala..prý to není až tak duležité...není pravidlo,že když je alergie na ebmbryo atd,prokázaná,že se to nechytí..což dost nechápu..no názory se pry dost ruzní... 😠 .co se tyka edometriozy...v centerch navrhují,zastavit na chvilku menses,tak jsem to opet navrhla já a ,že to tedy zkusíme...no ASI ZE MĚ BUDE DOKTOR 😀 DOST MĚ ZAMRZEL TEN JEHO PŘÍSTUP,FAKT MÁM PO NÁLADĚ.a co vy kočky?.

mabumi
19. črc 2012

@maja1111111 no teda, tak si dopadla 🙄 😀 . a ked si to navrhla ty, tak ti aspon dal odporucenie na tu imunologiu?
ja to pomaly zase zacinam riesit. pôjdem na imunologiu a objednavam sa prave u nejakeho odbornika na endometriozu na konzultaciu. tak uvidime ci sa lady pohnu 😉 . musi sa to raz podarit. dufam, ze uz coskoro 😵