CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

zuzij
25. črc 2012

@malinka_02 když to do zítřka nepřejde tak si zavolej do Podolí. Ale vim že někdo muže mít reakci na zákrok až se zpožděním. Držím palce,určitě to nic nebude, jen opožděna reakce. Přece jen za každé odebrané vajíčko museli jednou pichnout jehlou.

malinka_02
25. črc 2012

@zuzij zitta tam budu volat stejne kvuli embryjkum..ale mam strach..

malinka_02
27. črc 2012

Holky tak už sme všichni 3 doma 😉 Ale teda trochu zmatení. ZE 6 folíků, 6 až do včera, ráno mi vzala telefon nějaká jiná embryoložka a prý že 2 to vzdali tak 3 mrazíme. A že AH neví jestli budou dělat že je dnes neviděla, čekala bych že se pujde podívat. Pak si nás vzala i s manželem ta super embryoložka a říká že embryjka sou super a že teda 1 od začátku pokulhávalo a že včera odpadlo ale že 4 se mrazí (tak to mě trochu překvapilo, ta druhá ráno říkala 3 a je divný že by tam měli bordel, ale protokol nemáme takže nevím kde je pravda teď). Doktorka Žáčková, tu sem viděla poprvé a byla divná, byla takový strohá. Pak přišla a a že jak sme na tom a já že sem špinila včera a ona že mám teda vysadit ten anopyrin ale ten mám jen kvuli IVF a trombozám co mi vyšli na genetice jinak ho neberu vubec, tak sem se pak ještě ptala sester a prý že Řezáčová vždy říká nic nevysazovat, tak nevysadím. Jo a prý nám udělali AH ale nepočítali ho tak to sem zvědavá. Prostě přístup uplně super fakt ráj, ale divný to že každá říkala jiný počet embryek a pak mi neřekli jestli to je morulka nebo blasta nebo co..
A ani žádný protokol kde by bylo napsáno co to je a kolik mrazili..

darazv
27. črc 2012

@malinka_02 to je normalne u ních 😠 ja som uplne sklamana z ich pristupu mne tiež povedala jedna tak a druhá onak ohladom embryí,,,mam za sebou 5 neuspešnych transferov a posledne pred KET mi jedna povedala že s poslednych troch embryí ostali dve krasne blastocysty ktoré mi vložia,v den transferu mi povedala tak dáme vam dve blastocysty a jedno embryjko vám ostalo mrazaku,,doteraz neviem či tam mam jedno embryo alebo nie,,,a popravde je mi to jedno,, ,,koncom 8 mesiaca idem na laparku a ak pojdem do 2ivf urcite pojdem do ineho caru,,tebe držim palceky 😉

malinka_02
27. črc 2012

@darazv no právě, mě pak napadalo i jestli když tam mají zmatek mi nedají cizí embryjko 😲 😲 Fakt do jiného CARu? A kam? Zase s emi zdá dobré že udělali všechny možné testy než sme šli na IVF a neplácáme pokusy no, to je zas blbé jinde..

darazv
27. črc 2012

@malinka_02 pri najhoršom porodíš černoška 😀 to bolo samozrejme so srandy 😀 určite tam maju v tomto poriadok ,,no ja som si až po tretom neuspechu vydupala imunologii,hematologii a znovu genetiku inač nam len pred ivf robili genetiku a odber spermii 😠 ale aj tak nenašli doteraz u mna problem len priatel ma malo pohyblive spermie ☹ takže ak mi nenajdu nič na laparke tak sa budem chytat za hlavu,,, neviem kde by som šla pretože sto žien sto nazorov 😒 teraz na to ani nechcem mysliet nad 2ivf chcem si uzit dovču a verit na zazrak 😉

malinka_02
28. črc 2012

@darazv no manžel když sem mu to včera říkala tak říkal že si pak necháme udělat test rodičovsví 😀 😀 😀 My genetiku máme, mě zjistili trombofilní mutaci tak to taky máme, a spermie máme hodně špatné to na zázrak nevěřím, ted byly ještě horší.. jedině ta imunologie.. manžel se poprvé špatně objednal a na imunologii byl na spermiogramu a měl jich málo ale jinak mu nic neřekli tak to kdyby měl asi protilátky tak to by mu řekli ale nevím co já.. a to se jak zkoumá?

maja1111111
29. črc 2012

@malinka_02 ahojky no to je tedy bordel na já byla na dvou transferech a vždy mi to řekla dobře..jen mi místo jednoho rozmrazila 2 embryjka. uplně zbytečne... ☹ ..ale příště to raději řeknu dopředu..jinak embryoložka je tam strašně fajn... v zaří jdu na imuno a pak poslední pokus...a pokud ani to nevyjde,uvažuji take o změně caru... ☹

malinka_02
29. črc 2012

@maja1111111 a co se dělá na imunologii? A proč chceš změnit CAR? Jako co ti vadí? Nemyslím tošpatně jen si chci udělat obrázek.

maja1111111
29. črc 2012

@malinka_02 zkus si přečíst dřívější debaty ,nechce si mi zase vše rozepisovat ☹

pikusa
31. črc 2012

@maja1111111 hele ale oni snad rozmražují víc ne????
mě minule dokonce den předem aby viděli jak reagují....

maja1111111
31. črc 2012

@pikusa já Ti nevím ,myslím ,že jsou zamražené bud po jednom nebo po 2..ona se mi omlouvala,že to druhé zbytečně rozmrazila ale prý ,že jsem to řekla včas..bylo rozmražené jen napul,tak ho mohla zase zamrazit..no říkám si chudinky malý ,co musí vše vydržet ☹

darazv
1. srp 2012

@pikusa
@maja1111111 ahojky ja som mala embryjka vždy po 2-3 kusoch zamrazene ,takze nieje mozne aby si mala po jednom embryi zamrazene jedine ak si mala málo embryi,,,a dokonca som mala zamrazene aj 4 morulky a jednu mi znovu zamrazili len preto ze bola velmi kvalitna vraj...🙂

pikusa
1. srp 2012

taky jsme měla mraženo po 2-3 kusech.......a taky mi zpětně mrazili

maja1111111
1. srp 2012

Hm tak to nevím,pak se optám

malinka_02
1. srp 2012

Holky tak ja mela 4 ke zmrazeni a nechala sem je zmrazit po 1. Ptali se ja rekla po 1 a oni ze ok.

A jinak nemam moc dobry pocit.Mela sem lehce citlive bradavky po OPU to uz nemam.A boli prsa zespodu na dotek ale mivam to lehce pred ms tak to je spis utrogestanem..Ale tady to nikomu ted nevyslo a na diskusi ivf ted zuzij taky nic a je z Podoli.. 😝

maja1111111
2. srp 2012

@malinka_02 jedné mé známe se kterou jsem tam ležela(na odběru vajíček) ,se chytla obě dvě a čeká dvojčátka.. 🙂 ..

malinka_02
3. srp 2012

@maja1111111 tak asppon neco..muj test je naprosto snehobily!

darazv
3. srp 2012

@malinka_02 ahoj jak to?a nieje ešte skoro na testík?kolkí den si?

malinka_02
7. srp 2012

@darazv ja testovala vcera 10 den po ET a snehobilo..

malinka_02
9. srp 2012

Holky tak krev negativni.Pry ket delaji v nativu tskze prijdu 10-12 dc na UTZ a pokud bude dobra sliznice tak jdem do toho.. a pokud bude spatna tak mesic odklad a pak s lekama..Jen nevim jestli to neni skoda..tolik penrz a mrazacky a pak cekat ze sliznice bude bez leku..

darazv
9. srp 2012

@malinka_02 to mi je luto :(

maja1111111
9. srp 2012

@malinka_02 to je mi fakt moc líto

maja1111111
9. srp 2012

@malinka_02 já šla takto hned zasebou a mám akorát rozhozené hormony...nechala bych tělo odpočinout...

malinka_02
9. srp 2012

@darazv diky..

malinka_02
9. srp 2012

@maja1111111 jak rozhozene? Ja prave na ty hormony reagovala dobre a ted mi rikala ze by mi ani nedali nic na sliznici tak mam strach aby byla dobra zvazuju si rict ze neco chci..abych nevyplytvala ket..

pikusa
9. srp 2012

@malinka_02 nevyplýtváš.....pokud sliznice nebude OK neudělají ti ho..

a mrzí mě,že to nevyšlo.....

malinka_02
9. srp 2012

@pikusa no radsi bych aby m dali ty leky rovnou..ty si to mela taky v nativu?

darazv
9. srp 2012

@malinka_02 Ja som mala 3 kety v natíve pretože vždy som mala ukažkovu sliznicu a ked som sa chystala na 4 ket tak mi zistili na 12DC cyklu že ju mam velmi nizku tak som musela čakat na mrchu a od 1DC brat estrimax 😒 takže som mala vlastne mesiac pauzu,,

pikusa
9. srp 2012

@malinka_02 ne já vůbec nemám ovulaci.....takže si musím pomáhat estrimaxem