CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

malinka_02
24. zář 2012

@sofie1974 to me moc mrzi!!Tohle jd tezke ja mam zase nazor ze lepsi kdyz vidis aspon ze to jde i kdyz to nefopadne, nam se jeste nikdy nezadarilo, vubec nikdy a nevime proc..ale vim ze to te ted asi neutesi..mrzi me to!!! Mas imunologii a genetiku?

sofie1974
24. zář 2012

@malinka_02
Jo, já mám snad všechny vyšetření na světě🙂, imuno, genetiku, štítnou žlázu...Prostě někdy se nedaří, svůj příspěvek jsem nepsala ani tak jako stížnost, ale s tím, aby jsi to prostě taky nevzdávala (stejně jako holky v tomhle fóru)! Někdy to trvá, bolí, mezi tím jsou chvilky štěstí a pak smutku, ale já věřím, že mimčo na nás čeká a na Tebe taky!

malinka_02
24. zář 2012

@sofie1974 snad mas pravdu..ted me zaclo bolet bricho na MS jako cert..

pikusa
25. zář 2012

@sofie1974 to mě moc mrzí......drž se

@malinka_02 břicho jako na MS bolet může.....kdy jdeš na krev??

maja1111111
25. zář 2012

@mabumi ahojky jak se máš?chtěla jsem se zeptat Ty jsi nikdy neměla hormonalní lečbu na tu endošku??doporučuje se 6 měsícu brat antikoncepsi bez pauzy...pry ji to muže i vylečit ..ale v každem připadě by to mělo pomoci ,že jdeš hned potom na další pokus.. ...nikdy Ti to nikdo nenasadil?

mabumi
25. zář 2012

@maja1111111 ahoj, teraz po hysteroskopii mi dali visanne zatial na 3 mesiace, potom kontrola a mozno to budem brat dalsie 3 mesiace, uvidi sa. tebe teraz dali liecbu? co mas nove? uz mas tie vysledky? ja idem k imunologicke po lieky 17.10.

sofie1974
25. zář 2012

@pikusa
díky, budu, jsem teď po revizi, ale hurá v prosinci do dalšího snažení🙂

pikusa
25. zář 2012

@sofie1974 hele a co ti na to řekli,že to vždy takhle dopadne????

malinka_02
25. zář 2012

@pikusa jdu az v pondeli..ale dnes sem mela uplne krece c brise a takova bolest uplne do spodku jak stydka kost..sem si rikala jestli mi je nedrzi MS ten utros,normalne mivam ms mezi 23-27 a ro uz sem. A rikala sem si jestli to drzeni nemuze byt spatny kdyz pak chci na dalsi KET? Myslim jako kdyz budu mit MS ale budu brat utrogestan do krve tak aby pak vse bylo jak ma? A chci az budu na te krvi pozadat jestli me muze vzit dr a jestli me muzou poslat na tu imunologii a jestli by mi dali estrofen na ten ket. Myslis ze se muze brat i pozdeji kdybych meziti dostala MS nez pujdu na krev?

malinka_02
25. zář 2012

@sofie1974 to me moc mrzi..tak hodne sil,at je ti lepe.. 😒

malinka_02
25. zář 2012

Holky mivate pri ketu estrofen na sliz ici nebo ho mivate v nativu?

ivkaj
25. zář 2012

@sofie1974 jen mě tak napadá k těm tvým MA, dvě kamarádky na tom byly podobně (jedna s přirozenými těhu, druhá po IVF) a absolvovaly ještě nějaké speciální krevní testy a zjistili jim "syndrom lepivých destiček" což bylo příčinou jejich potratů. Tak nevím jestli už tohle vyšetření máš.

maja1111111
26. zář 2012

@mabumi a co je visanne??já jsem si lečbu naordinovala sama,doktor se ktomu neměl...antikoncepce 3-6 měsícu bez pauzy..prvni měsíc se mi zblaznili cysty v prsou(myslela jsem ,že zešílím),tak jsem vysadila a ted už to snad budu brat v kuse...vysledky budu mít příští tyden konečně...jinak nove to ,že budu asi bez prace....,takže super vyhlídky do budoucna 😢

mabumi
26. zář 2012

@maja1111111 no to ma mrzi, ale snad sa to este poriesi inak. a ak nie, tak pôjdes z prace rovno na PN a na matersku 😉
a to si brala antikoncepciu aj ked ti brali krv na imunologii? povedala si im to? neviem, ci to môze nejako ovplyvnit, ale urcite by to mali vediet.
visanne je na podobnom principe ako antikoncepcia, ale nie je to antikoncepcia. pouziva sa na liecbu endometriozy

@malinka_02 a ty mas nizku sliznicu? estrofem by ti nasadili, keby si ju nemala dostatocne vysoku. ak ti narastie aj sama, tak neber dalsie hormony. mne vysoke davky estrimaxu pri prvom KET spôsobili dost vyrazne zhorsenie endometriozy a musela som ist na operaciu 😖 . netvrdim, ze uskodi kazdemu, ale pokial nemas problem so sliznicou, tak ti nema ako pomôct, len uskodit 😉

malinka_02
26. zář 2012

@mabumi aha..no mela jsem 7mm ale kdyz tu ctu ze holky mivaji 12mm tak se mi ta moje zda dost nizka a ivf mi nevyslo ani kdyz sem mela 9mm

mabumi
26. zář 2012

@malinka_02 no 7 mm je tusim ta spodna hranica. ono ak nemas ine ochorenia, ako endometriozu a budes to brat v normalnych davkach, nemalo by sa nic stat. malo by ti to zvysit sliznicu. ja som tiez bola rada, ked mi to nasadili, no az ked som si potom pozrela vedlajsie ucinky tak som pochopila, ze to mam z toho. ale brala som 3 tabletky denne 😒 . odvtedy som to nebrala a sliznicu som mala vzdy dobru. no ziadny vklad nevysiel 😒 . ja si myslim, ze ked to ma byt, podari sa aj pri 7 mm, ked sa to dokaze uhniezdit vo vajickovodoch alebo inde,... 😖
drzim palce nech sa podari, ci uz s estrofemom alebo bez 😉

sofie1974
26. zář 2012

@pikusa
prostě je to smůla, prý se to stává, a holt někomu více-teď mě jen poslali opakovaně ještě na imunologii, zda se výsledky nezhoršili. z histologie nikdy nic nezjistili-tu poslední ještě nemám, ale pochybuji, že tam něco najdou

sofie1974
26. zář 2012

@ivkaj
tak o tom jsem nikdy neslyšela, díky, poptám se, co že to jest🙂

sofie1974
26. zář 2012

@malinka_02
Já měla vždy v KETu Estrimax

malinka_02
26. zář 2012

@mabumi no to jo, ale kdyz to nevychazi tak bych radeji zkusila i to..A endometriozu snad nemam nikdy mi nikdo nic nerikal, ale laparku mi nikdy nedelali..
@sofie1974 a bez nej si mela nizkou nebo sis o nej rekla? Jeste se chci zeptat za jak dlouho te objednali na imunologii? Jdes na ni v podoli ze?

sofie1974
26. zář 2012

@malinka_02
no, já někdy sliznici měla nižší, tak asi pro jistotu mi ho nasadili, ne, neříkala jsem si o něj. Na imuno jsem se objednávala teď v pondělí, a jdu 24/10. No, moc si od toho neslibuji, myslím, že Madar mi nic jiného nepředepíše než zase Prednison. A je tam prý sám, doktorka je na mateřské, takže mají dlouhé čekací lhůty.

malinka_02
26. zář 2012

no tsk to sem nadsena! A ty ses objednala sama? Neobjednali te z caru?

sofie1974
26. zář 2012

@malinka_02
Chtěli mě objednat, ale Řezáčová se tam nemohla dovolat, tak sem si tam s papírem od ní skákla sama

maja1111111
26. zář 2012

@mabumi jojo kdyby to bylo tak jednoduché... 🙂 ano říkala a bylo to psané i na tom doporučení pro doktora..jsem tedy opravdu zvědavá na výsledky...a kdo Ti tuhle lečbu nasadil v caru nebo na imunologii?

mabumi
27. zář 2012

@maja1111111 visanne mi predpisal lekar, ktory mi robil hysteroskopiu. na imunologii mi dali liecbu zase inu, ale to zacnem brat az po mesiaci, lebo je to na 8 tyzdnov pred KET (to je tazko odhadnut 😒 )

pikusa
27. zář 2012

Tak já jedu na konzultaci 2.10 a taky chci imuno....
@maja1111111 hele ale ty chceš hned na KET????to uý bude imuno hotové???

pikusa
27. zář 2012

@sofie1974 aha.....no tak snad imuno k něčemu bude.....

maja1111111
28. zář 2012

@pikusa ahoj ne nejdu hor. léčbu chci vydržet tak do prosince-ledna tak potom..od prosince jsem nezaměstnaná,takže budu na pracáku a mezitím si dám pokus a uvidím co dal..pokud by ani toto nevyšlo,asi pujdu do iscare

pikusa
28. zář 2012

@maja1111111 tak snad to klapne a nbudeš muset nikam....
mě se líbí IVF CUBE .........jukni na stránky

maja1111111
28. zář 2012

jojo koukala jsem ,pak mrknu ještě jednou...já ted odjíždim do nedele..tak pak písnu papa