CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

malinka_02
6. lis 2012

@sofie1974 jo akorat kdyz sem zacla misto k ni chodim k Darebnemu na konzultace a utz a tak sem si pred ni pripadala trochu trapne 😲 😀 Ale on ma veselejsi pristup na tech konzultacich,ona jen -ne ket nebude a uz mi trese pravici 😀

sofie1974
6. lis 2012

@malinka_02
No, jo, do vzduchu ona nikdy skákat nebude. Ale sliznici jsi měla super, viď? Vidíš, ani Estrimax nebyl třeba🙂 A ona si osobně nic nebere, ví, jaký má Darebný šarm 😉 Tak opečovávej embryjko a hlavně se teď brzo netestuj!

malinka_02
6. lis 2012

@sofie1974 ja vim ale obcas by stacilo malilicko pochopeni.. Mela sem sliznici 9dc 8mm - pila sem kontryhel a grepik..

maraida
6. lis 2012

Ahoj holky.Já taky chodím do CARu v Podolí.K Dr.Darebnému.Z 1.IVF mám 8,5 měsíční holčičku a teď v pátek jdu na KET.

malinka_02
7. lis 2012

@maraida ahoj tak drzime palce, ja byla na ketu vcera. To jdete takhle brzo po prvnim. Imcu, to bude dočela zahul..

maraida
7. lis 2012

@malinka_02 děkuji a taky držím palce.No já bych se do dalšího mimča tak rychle nehrnula,ale tlačí mě čas ☹ V květnu mi bude už 40.Mám to propočítaný tak,že kdyby nevyšel teď KET ani 2.IVF,abych stihla ještě 3.pokus.No a kdyby to náhodou vyšlo hned teď,tak holt bude chvíli záhul.

malinka_02
7. lis 2012

@maraida aha, tak to je jasny..a vam vysel hned 1.pokus?

maraida
7. lis 2012

@malinka_02 jj,vyšlo nám to hned napoprvé.Dávali mi 2 morulky,bohužel se chytla jenom 1,Viktorka moje.A ty máš po kolikátém IVF?

pikusa
7. lis 2012

😵 😵 😵 @maraida ahoooooojjjj 😵 a na pátek držím palce 🙂

maraida
7. lis 2012

@pikusa ahoooj!My jsme taky všude viď 😀 Díky a taky ti držím 🙂 Už jsi se rozhodla?

maraida
7. lis 2012

@pikusa už to vím 😅 Přečetla jsem si to na konkurenci 😀

malinka_02
7. lis 2012

@maraida ja ma 1.ivf a ted druhy ket - ivf 1 embryo, 1.ket morulka a blastocysta a nic a ted vcera 2.ket jedna blastocysta.
@pikusa ahojky jak se mas? Planujes dalsi ketik?

petulet
7. lis 2012

@malinka_02 taky držím moc palečky a´t ti to vyjde. 🙂

malinka_02
7. lis 2012

@petulet dekuju moc!

malinka_02
8. lis 2012

@pikusa ale my to nevime jak si se rozhodla 😀

pikusa
9. lis 2012

Ok OK holky tak joooooooo
já jsem to psát nechtěla,abych se v tom pak sama nešťourala......a nepřemýšlela.....
Včera byl KET---jedna blastocysta prý nádherná 😵 😵 😵 😵
Byla jsem tam sama včera na transferu....to bylo divný 🙂
tak ted čekám.....ale žádná neschopenka,jdu hezky do práce,víkned si odpočinu a prostě uvidíme za 14 dní

adriene
9. lis 2012

@pikusa Tak tfuj tfuj, držím palečky 😵 😵

pikusa
9. lis 2012

@adriene díky....
potřebuju to.... 😵

darazv
9. lis 2012

@pikusa držím silno palčeky 😉

darazv
9. lis 2012

@malinka_02 ahojky tak ako sa citis?ty si mala KET v natíve ?a kolki DC ti robili transfer?ja ked som mala nativ tak vzdy 20DC a ked stimulovany tak 16DC 😉

maja1111111
9. lis 2012

@pikusa tak mooooc držím palce...... ,to je zvláštní,že tam nikdo s Tebou nebyl... 😕 a kdo Ti dělal transfer?

maraida
9. lis 2012

Tak jsem taky po KET. Dneska. Dali mi 1 blastocystu a 1 morulu. KET dělal Dr.Darebný a byla jsem tam taky sama.

@darazv já měla KET v nativu a dnes jsem 15.den cyklu.

malinka_02
9. lis 2012

@pikusa tak moc drzim palce, tak se ted budem modlit spolu, ja byla v utety a taky jedna blastocysta tak doufam, byla sem doma do vcera a dnes sem v praci..
@darazv jo jo byla sem v nativu a 13dc. No citim? Picha me v podbrisku, takove stourani jako minule..jinak me vytaci.manzel vcera sel na firemni vecirek, dnes odjel a prijede zitra vecer a v nedeli odjizdi na 4 dny tak me fakt nastval takove kriticke obdobi a on nedoksze ani mi byt psychickou podporou..

marketma
9. lis 2012

Zdravím všechny.... občas jsem k vám nakoukla, občas něco napsala... Každopádně všem držím place 🙂 Já jsem za obě dcerky vděčná IVF Podolí a i tam jsem je porodila a velká spokojenost. Máme ještě 3 mrazáčky a zrovna minulý měsíc jsem zase prodlužovala jejich uchování... No ale popravdě se už na další mimi nechystám 🙂 Ale kdo ví 🙂

pikusa
9. lis 2012

@marketma ahoj 😵 jen si je tam ještě nech 😀
Holky díky.......
@malinka_02 tak ty,já a maraida.......to jsem teda zvědavá 😀

pikusa
9. lis 2012

@maja1111111 jo transferovala dr.Řezáčová.......včera byla úplně super,milá a příjemná.....a emrbyoložky taky super....

malinka_02
9. lis 2012

@maraida jé ty taky, tak ti taky držím palce! A to je tvuj kolikátý transfer?

malinka_02
9. lis 2012

@pikusa no já už sem nějaká uplně klidná, nevěřím tomu už moc tak sem víc v klidu, ale taky je hodně brzo, až bude čas na test asi znervozním.Mě v uterý taky transferovala Řezáčová a byla mila, řekla mi že první 3 měsíce těhotenství nemám mít sex, tak sem si říkala že to je jak kdybych fakt byla těhotná 😀 A byli sme 2. Já si myslím že takhle na zimu během chřipek moc lidí nechce..

malinka_02
9. lis 2012

Spíš je blbý že jdu na krev 20.11. a 22. jsem objednaná na imunologii.. A to budu vpodstatě po 2 měsících braní prednisonu tak to výsledky asi nebudou moc prukazné..

pikusa
9. lis 2012

@malinka_02 no jsme 3 adeptky......byla by nádhera,kdyby to všem vyšlo