CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
18. lis 2012

@malinka_02 na další pokus ted nemám myšlenky

@danci70 hele,když půjdeš k dr.Řezáčové,připrav se na to,že budeš možná sklamaná jejím přístupem....moc nemluví,přijde někdy i jako nepříjemná.....ale odbornice a rozumí tomu,co dělá velice dobře
Ptej se a ptej.......

sofie1974
18. lis 2012

@danci70
Ahoj Danci, já chodím k Řezáčové už 3 roky, jak psala Pikusa, je dost svá, někdy náladová, ale já jím mám moc ráda a je opravdu odbornice na svém místě. Taky nejsem žádná mladice, bude mi 38 let a teď v létě jsem byla právě na nativu. Jak mi dr. říkala, u nativu není důležitý ani věk, ale jestli se Ti tvoří folikuly (u mě zkoumala AMH, které mám vysoké, takže jsme šli do nativu). I když mám ještě jeden placený pokus, chci jít příště zase do nativu-v létě jsem hned po nativu otěhotněla, ale bohužel následovala revize (ale to je jiná story). Já si myslím, že pokud máš imuno ok a ovuluješ, že na proces můžete naskočit téměř okamžitě. Asi Ti při první návštěvě vezmou krev na hormonální profil (tuším, že ten se nabírá 3-5 den cyklu), a podle výsledků se pak příští MS můžeš chystat na nativ nebo IVF. Protože jsi samoplátce, tak to bude dle mého názoru rychlé-žádné schvalování na pojišťovně. Kdyby tě zajímal více nativ, tak pískni.

sofie1974
18. lis 2012

@malinka_02
@pikusa
Teda holky, to mě mrzí a to jsem tak věřila, že zrovna v tomto měsíci vám to dvěma vyjde

malinka_02
18. lis 2012

@pikusa ja taky nevim zda do toho jit ale nedokazu se smirit s tim ze nikdy nebudu mit deti ☹ ☹

darazv
18. lis 2012

@malinka_02
@pikusa my sme snad prekliaté inač ma ani nic nenapadá ☹ ☹ ☹ musime len verit ze mimi budeme mat a matyasek ze bude mat surodenca 😉

pikusa
18. lis 2012

@sofie1974 hele a když je nativ......k tomu je třeba ovulace???
písneš mi víc prosím???

@malinka_02 no já toho Matese mám......to je hlavní....kdybych ho neměla,bojuju dál jako lev

darazv
18. lis 2012

@pikusa pri native musis mat ovulaciu 😉

danci70
18. lis 2012

No holky,to jste mě s dr.Řezáčovou trochu polekaly 🙂 Uvidím,v jaké náladě ji poznáme...měnit se mi ale nechce,to je zase zdržení.Nabídli mě první termín právě k Darebnému,ale to by nebyly ještě výsledky z imuno,tak to posunuli na prosinec a padla na mě Řezáčová,pokud to tedy nakonec nebude Melicharová...? Já si bohužel předem nesháněla reference,byla to taková náhlá akce,tak jsem to nechala osudu... Díky všem za info

petulet
18. lis 2012

@pikusa moc mi to mrzí. určo se příště zadaří. já přemýšlím jestli jít do toho ketu,nebo jestli pak není lepší vůbec ivf.

pikusa
19. lis 2012

@darazv aha.....díky,takže nic pro mě 😒

@danci70 hele,neboj......jen abys to věděla.......ona je jinak oprav du odbornice a ví jak na to 😵

@petulet to už jsem si taky říkala.....uvidíme

sofie1974
19. lis 2012

@pikusa
Dám do zprávičky, ať tady neblokuju prostor

sofie1974
19. lis 2012

@darazv
Při nativu nemusíš ovulovat

malinka_02
19. lis 2012

@sofie1974 my se radi neco dozvime 😉
@pikusa ja si taky rikala ze budu bojovat ale uz nejak nemuzu..vsechny kamaradky cekaji druhe deti a ja uz za nima ani nemuzu.. Taky si rikam jestli neni lepsi ivf.Rikala sem zkusit ted posledniho mrazacka pred vanoci a mezitim imuni a po vanocich ivf ale rikam si ze ho vyplytvam a jednou mi muze chybet..

darazv
19. lis 2012

@sofie1974 ahojky mala som 3 kety v native- ovulacia prebehla,,, a ked som mala ist do 4 ketu dr mi povedal ze nemam dostatocnu sliznicu ani folikul tak ket neprebehol a predpisal mi od 1dc estrofem na stimulovany ket 😒 tak som z toho jelen asi ja 😀

darazv
19. lis 2012

@malinka_02 ahojky musis byt silná a verit inak to ani nejde ,,viem ze sa mi to lahko píše ale sama som tym prešla a kukaj na mna stale tehotna niesom ale bojujem dalej mna tie neuspechy znicili zo zaciatku ale potom som si povedala a dost lebo psychika je k.rva vec a teraz stále verim a čakam 😉

sofie1974
19. lis 2012

@darazv
Ahoj, ten nativ jsem myslela ne v rámci KETu, ale samostatný cyklus-nativní IVF. Je to vlastně jako IVF,ale bez stimulace injekcemi, jen Clostíkem s cílem získat jen málo folíků, ale kvalitních.

darazv
19. lis 2012

@sofie1974 jaaaj tak uz som mudrejšia 😉

malinka_02
19. lis 2012

@darazv ja vim ale nedokazu to, mozek by chtel ale city porad delaji neco jinyho..a furt premyim jestli neni nekde dalsi problem na ktery neprisli..takze ted cekas a jdes do dalsiho ketu?

darazv
19. lis 2012

@malinka_02 nie s podolí som skoncila kedze priatelovi pomohol liek a spermie má uz v poriadku snazime sa prirodzene a ak sa nebude stále darit tak pojdem cca unor,brezen do iui do gennetu 😉

maraida
19. lis 2012

@malinka_02 ahoj.Ty jdeš zítra do Podolí na krev? Já budu zítra ráno testovat...už teď se bojím!

malinka_02
19. lis 2012

@darazv aha! Tak to moc drzim palecky!

malinka_02
19. lis 2012

@maraida ja byla dneska, vedela sem ze nic tsk sem se nechtela dal rvat lekama.

maraida
19. lis 2012

@malinka_02 no a ...HCG?A jak jste se domluvili dál?

sofiemull
19. lis 2012

Dobrý den, nabízím Gonal 450- 2 balení, Gonal 300 - 1 balení, Synarel 8 ml- otěhotněla jsem spont, ale už mám doma léky. Pokud máte někdo zájem, piště do Ip.

danci70
19. lis 2012

@sofie1974 ahoj,myslela jsem, že při nativním ivf je možné získat jen jedno vajíčko,takže se berou nějaké léky a vajíček může být více? kdy se začíná s léky a jak dlouho se berou?

malinka_02
19. lis 2012

@maraida no samozrejme nic jak jinak a nedomluvili sme se nijak krev rano a vysledky pomtelefonu tak nebylo ani jak se domlouvat..

maraida
19. lis 2012

@danci70 to pak už není nativ,ale minimálka.

danci70
19. lis 2012

@maraida a minimálka je ten krátký protokol? 🙂

danci70
19. lis 2012

a ještě se budu možná hloupě ptát...teprve pronikám do tajů IVF . Jak často se jezdí na UTZ,aby se neprošvihla vhodná doba pro odběr vajíček? Každá má asi jiný DC k odběru.

maraida
20. lis 2012

@danci70 nevím jestli u minimálky jsou nějaké protokoly?Myslím,že ne.Ty jsou u IVF,dlouhý nebo krátký.
Nativ je,že vůbec nestimuluješ a odebere se jen to tvoje vajíčko,které se přirozeně vytvoří.
Minimálka je,že sice stimuluješ,ale jen velmi malými dávkami léků,většinou se holkám vytvořily nanejvýš 3 vajíčka.
Na UTZ se chodí tak 2krát týdně.Ale to se nemusíš bát,to hlídá Dr.