CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

maja1111111
22. lis 2012

@pikusa díky za info,už jsem moudřejší..u mě je ale problém,že netuším kdy to znovu dostanu 😖 ...a co když mi to vyjde na štedrý den..je tam alespon jeden člověk který dělá et.?????.nevíš...vždyt toto se přeci naplánovat nedá 😕 ach jo,já se ztoho asi zblázním 😢

petulet
22. lis 2012

ahoj holky,tak jsem dnes byla u Řezáčový. Tak mám brát zas estrimax od 1 dne MS. Tak jsem jí řekla,že uvidím jestli ted to prubnu ještě v prosinci nebo až bude klidněji po Vánocích. Zas bych před svátky nic moc neudělala. Prý to vůbec nevadí,když se nejde ihned po sobě na ket. Pak je možná prý i PK z rozmražených, embryoglue a hatsching a to sebpak prý domluvíme. Měla jste to nějaká z rozmražených? Já si PK dávala z čerstvých.

adriene
22. lis 2012

@petulet No mne zamrazili az blastocysty... takze u tech by PK asi uz nesla... v jakem stadiu vyvoje ti je mrazili?

petulet
22. lis 2012

@adriene no já měla moruly zmražený. naposled právě embryoložka říkala,že mi dává krásnou morulku a 2 embryjko bylo prý malý a ošklivý.

petulet
22. lis 2012

@adriene jo a ještě zmrazli ty prvojádra s odběru hned 1 den a pak něco s PK.

adriene
22. lis 2012

@petulet Tak moruly asi mohou jit do PK... otazkou je, jestli to neni zbytecne drahy riskantni krok.., prece jen to prostredi v deloze je lepsi... aby tu PK po rozmrazeni prezily.. A kolik mas zamrazeno?

petulet
22. lis 2012

@adriene no právě,právě morulky jsou už dobrý si myslím,tak taky nevím proč z toho ještě dělat PK. Mám jich ještě 8. Jenže ty prachy to taky lítaj po 5 tisících. Ted bych to zkusila naposled a pak holt v březnu už práce.

petulet
22. lis 2012

@adriene tobě to vyšlo z ivf vid? a rovnou dvakrát. jak se daří dvojčátkům?

adriene
22. lis 2012

@petulet Ty prachy litaj desne... a to se pak priprav na vybavu pro dite... my navic vse 2x ... Vse se nam zmenilo, museli jsme resit i bytovou otazku... silene!
My meli malo vajicek, do PK sly jen 4 a z toho ji 3 prezily do blastocysty. Jednu Ackovou zavedli a 2 jsme nechali zamrazit. A z te jedne dvojcatka... myslela jsem, ze me to porazi... i kdyz vim, ze jine cekatelky by za to daly cokoliv! Byl to vsak sok.
Embryolozka nam pred vkladem udelala i AH, zdarma.

adriene
22. lis 2012

@petulet Jinak dvojcatkum se zatim dari dobre 🙂 Do prace nechodim, jsem doma. Ale i s "pupkem" dosud skrabu zdi a maluju steny i strop, uklizim, myju okna... proste temer bez zabran. Ale je to horsi a horsi, kazdym dnem se valim hur a hur 😀

petulet
22. lis 2012

@adriene já vím co děcko stojí. my máme doma 1 raráška,právě už mu budou v březnu 3 roky. A dvakrát jsme taky nakupobali. Hned z 1 ivf jsme měli dvojčátka,ale předčasný porod a holčička nepřežila. Asi 10 dní byla v inkubátoru. Ale zaplatpámbůh,že malej je zdravej.

petulet
22. lis 2012

@adriene tak se hlavně šetři. moc se nepřepínej. 🙂 já vím,že to nejde jen odpočívat vid. ono to uteče do bžezna a budeš mít rarášky venku. 🙂

petulet
22. lis 2012

@adriene tak to jsi měla dobrý,že Vám dala AH zdarma. To je to naříznutí vid?

adriene
22. lis 2012

@petulet Tak jsi v obraze koukam .. plne a dokonale. Mrzi me, ze vam jedno z dvojcatek neprezilo. Priroda je hold mocna!
Snazim se setrit, jenze jsem akcni... asi se mi to promita i do tehu... snad to po mne nezdedi deti... alespon do toho detstvi 😀

petulet
22. lis 2012

@adriene No to je takový život nu. No jaž dost. To asi taky chytnul po mě. Já taky nevydržím jentak nic nedělat. 🙂 Tak uvidíme co bude dál. Kdyžtak pak v březnu nastopím do práce a čas vše ukáže.

adriene
22. lis 2012

@petulet Ano, nariznou... my to nejak neplanovali, ani nechteli... proste mi po zavedeni rekla, ze to udelali jako bonus zdarma...
Mam pocit, ze to delavaji, kdyz je silnejsi obal... ci to doporucuji.

adriene
22. lis 2012

@petulet No urcite 🙂 Hlavne se s tim nenervovat 😉 Je videt, ze otehotnet muzes, tak to bude jen otazkou casu 😎

petulet
22. lis 2012

@adriene No doufejme 🙂 Ted už půjdu na 2 ket a pak to prostě nechám být. Tak se opatruj. 🙂

pikusa
22. lis 2012

Holky 😲 😲 😲 😲

darazv
22. lis 2012

@pikusa to čo toto? 😅

pikusa
22. lis 2012

@darazv no to jsem našla dneska ráno 😲

darazv
22. lis 2012

@pikusa mojka som štastná s tebou dodavas aj mne nadej ze tiež raz najdem vytužene // super tak ketík bol uspešny ides na krv do caru?

pikusa
22. lis 2012

@darazv hele ještě se neraduju......
dneska jsem si zase koupila test a uvidíme co a jak....
Na krev bych si skočila kdyžtak u nás a pak se v CARU domluvila co a jak...
jen pro testující.....10.den nic...12.den nic......a dneska 14.den cosi málo.....

darazv
22. lis 2012

@pikusa tfuj tfuj tfuj zatial teda potichučky gratulujem 😉 potom daj vediet vysledok z krve 🙂

pikusa
22. lis 2012

@darazv jo až se tam dostanu 😀

sofie1974
22. lis 2012

@pikusa
To je pozitivní 🙂 , skoč na krev!! Zeptej se i na výši HCG. Buď na sebe teď opatrná

pikusa
22. lis 2012

@sofie1974 hele zítra určitě nemůžu....jdu na rannípak supluju u prvnáků a pak jdu zase do družiny.....
prostě jsem s tím nepočítala,takže jsem si ani nevolala ke své sestřičce na gyndu jestli mě zase nabere.Tak jí cinknu zítra kdy můžu přijet.......abych si v práci ráno vzala volno
I když...asi budu na ošetřovačce s matesem.....od pondělí je doma,kašle a dneska má horečku

sofie1974
22. lis 2012

Skoč tam co nejdřív, co si budeme povídat, je to pozitivní, ale na 14. den testu by to měla být trošku silnější čárka (ale nevím, jaký test jsi dělala). Snad to dobře dopadne, potřebujeme zde nějaké pozitivní zprávy 🙂

petulet
22. lis 2012

@pikusa no vidíš,tak to je super zpráva. ať ti to vše vyjde. 🙂

maja1111111
22. lis 2012

@pikusa jeje moooc držím palceee!!!!! 🙂 to je krásná zprávička