CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

lucijda
14. srp 2008

Ahoj. koukám nikde nikdo. Já byla dnes v car pravý vaječník v poho, sice se na něm dělá cysta, ale tím si prý nemám lámat hlavu a levý stávkuje nějak se nechce rozhýbat. Na kontrolu jdu zase v pondělí. Jinak jsem vyfasovala ovitrele fůj vůbec se mi do toho nechce. Mel a co ty jak to jde. Pikuska nám těhotní a co ostatní?

downhamka
14. srp 2008

ahoj lucijdo, ani nevim jestli jsi mne tady uz videla. Ja jsem po et od utery 5.8. 🙂

lucijda
14. srp 2008

Ahoj, určitě už jsem tě tady zahlédla a jak se cítíš? Zítra budeš mít 10 dní od Et zkoušela už jsi testit? Já bych to asi nevydržela 😉

m.e.l
14. srp 2008

lucijda: Jde to, už mi to ani nepřijde. Zítra na UTZ, dneska mě praktická doktorka schválila, že můžu podstoupit narkózu. . . No a zítra taky bude super pícháníčko - hned dvojí, protože mám dávku 200 a v tý jedný je zbytek 100. 😒 Jo jinak se mi furt zvedá žaludek - jedině když bych asi furt jedla tak by to bylo O.K., no a občas mě zabolí břicho. . .

lucijda
14. srp 2008

S tím žaludkem jsme na tom úplně stejně, hlavně po ránu je to docela síla a pořád bych chrněla. Já dneska ještě dostala oralgutran nebo tak nějak... Takže dvě injekce najednou

m.e.l
14. srp 2008

No to jsem teda zvědavá co vyfasuju zítra. . . . Snad nic a nebo když tak nic hrozného!!!

lucijda
14. srp 2008

Tohle jsou injekce proti předčasnému dozrávání folíků, vím jen že Pikus psala že některé z nich pěkně štípou..

lucijda
14. srp 2008

Jinak koukla jsem Ti na fotečky máme úplně stejnou " výbavičku"

m.e.l
14. srp 2008

No ono to bude asi stejný u krátkého protokolu a když zvolíš pera. . . .

m.e.l
14. srp 2008

Lucijda: A už víš jestli se "rodí" nějací folíci? Mě by zajímalo co se zítra dozvím. . . Do zítřejších desíti dlouhá doba. . . . 😠

lucijda
14. srp 2008

Pavý vaječník golíkuje, levý stávkuje 😒

m.e.l
14. srp 2008

Teda to je ale mrzák, jak si to může dovolit stávkovat??? No uvidím co já zítra. . . . 😲

lucijda
14. srp 2008

Taky si říkám, prý ho musíme nakopnout nevím co tím přesně myslela ale ať nakopávají co to jde 🙂

lucijda
14. srp 2008

Jinak zítra budeš mít určitě vše v poho, injekce snášíš dobře, tak není důvod aby bylo něco špatně.

m.e.l
14. srp 2008

Super, vezmi si nohu, kopni s ní do vaječníku a pak si ji zase přišij . .. 😀

lucijda
14. srp 2008

nééééé šít néééé a nohou kopat taky néééé já ho poňuchňám a třeba si nechá říct.. 😉

m.e.l
14. srp 2008

No hlavně aby ty injekce vůbec působily. Je mi to podezřelý, všichni si stěžují jak jim něco je. Mě jen trošku bolí břicho, zvedá se mi žaludek a prospala bych den - ale to s tím spaním mám běžně. . .

lucijda
14. srp 2008

mel jsme na tom úplně stejně mě je taky na blinkání a břuch mám jako balón, o spaní ani nemluvím klídek a ještě ni vřeští hlava.

m.e.l
14. srp 2008

Jé no vidíš, na tu hlavu jsem zapoměla. . . . . 😠

lucijda
14. srp 2008

No vidíš 🙂 Nestresuj se i když já jsem ta pravá co to říká jsem vždycky nervózní jak blázen a spadne to ze mě až tak hodinu po tom co odtamtud vylezu.

m.e.l
14. srp 2008

Jo nápodobně a pak si vzpomenu na tisíc otázek, které jsem chtěla položit. No nic jdu se umýt a hají, jsem totálně mrtvá. . . 😔

lucijda
14. srp 2008

Tak dobrou. já ještě vezmu psa ven a pak budumít obdobný program a zítra na Tebe budu myslet 😀

lucijda
14. srp 2008

A neboj 🙂

m.e.l
14. srp 2008

Dík. Dobrou noc. . .

downhamka
15. srp 2008

Dobre ranko,
tak jsem jen chtela vsem holkam dodat odvahu, a urcite to vyjde! 😉 😉 Ja si delala ve stredu a v patek testik a vypada to dobre 😀 😀 😀 😀 , carka sili! Jsem tak dva tydny za Pikusem, 10 dni po ET a jsem stastna jako blecha, ze prvni krok mam za sebou. Do Podoli musim uz v pondeli, jelikoz mi dochazi utros, tak snad mi vezmou i krev. 😅 Mame tady nekoho, kdo vstava brzy???

downhamka
15. srp 2008

Vzdycky se sem dostanu, kdyz tu zrovna nikdo neni no nevadi. Jeste sem mrknu navecer! Holky drzte se! 🙂

christla
15. srp 2008

Ahoj holky!
Chtěla jsem se vás zeptat, jak probíhá první konzultace v Podolí u paní doktorky Řezáčové.
My včera dostali žádanku.

downhamka
15. srp 2008

Ja ti zas tak moc neporadim, nesla jsem na ivf z duvodu neplodnosti, ale mela jsem to zdravotne urceny, nemam oba vejcovody. Uz jsi nekde v Caru byla, nebo je to poprve a jaky mate problem? Jestli se vam nedari otehotnet, tak se urcite budete bavit o vysetrenich, ktere nejdrive s manzou podstoupite, nez pujdete treba na IUI.

downhamka
15. srp 2008

Jinak Rezacova je prima, rekne ti na rovinu co se bude dit a jak to vypada! Jen kdyz nebudes necemu rozumet tak se zeptej, ona totiz nadarmo nemluvi. 😉 😉

christla
15. srp 2008

My v Caru ještě nebyli, teď to bude poprvé. Já nemůžu otěhotnět, ale nvíme proč, já jsem v pořádku a manžel má spermiogram jednou v normě a jednou horší, takže si myslím, že to taky žádná katastrofa nebude.