CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
6. led 2013

@malinka_02 hele a ty máš sama ovulaci????
jestli ano,nedají......aby ti v tom neudělal bordel...

malinka_02
6. led 2013

@petulet ja uz zacla spinit takze cekam MS tak v utery tak to bych 16.1.sla na UTz tak to by sme mohli mit ketik podobne. A ty si doma vid? Ja premyslim jestli zas neschopenka na 3 dny nebo pak do prace,zas mi to asi vyjde na zacatek tydne 😠

malinka_02
6. led 2013

@pikusa no mam sama ovulaci,nemela sem jen jednou zatim co vim v rijnu.. Co ja vim na diskusi ivf davali estrofen skoro vsem ovulace neovulace.. A co ty? Pujdes na dalsi ketik?

petulet
6. led 2013

@malinka_02 jj já jsem doma zatím na RD. No uvidím na kdy mi vyjde KET,ale asi si nechám dát PK.

malinka_02
6. led 2013

@petulet co si nechas dat?

petulet
7. led 2013

@malinka_02 prodlouženou kultivaci z rozmražených embyjek.

malinka_02
7. led 2013

Tak vas pobavim..volala sem si na imunologii.Rikam ze bych se chtela zeptat vic k vysledkum. On pry vzdyt sem vam vysledky dal do caru.Ja ze sem je ale nemela v ruce, ze mi rekli ze vysledky hranicni ale nebudeme resit. A on ze po ivf a 2 ketech by se to resit melo a ze tam napsal doporuceni co dal- ze mam uzivat prednison 1 denne nejlepe mesic pred transferem a pred nim snizit na pulku ( tomu tedy nerozumim myslela sem ze pred transferem prave ma byt davka velka).Ze uzivani jen pred KET je zbytecne. Pak ze mame pouzivat kondom porad ne jen mimo ovulaci ze jinak me manzel neustale aktivuje a tvori se znovu protilatky. No super to mi taky nerekli.A pokud ket vyjde tak do 15 tt vzdy kondom.Pokud nevyjde tak ihned znovu imunologie.

maja1111111
7. led 2013

@malinka_02 a oni Ti v caru ten prednison nedal??já to měla stejne 4 tydny 1 tableta a pak se bere pulka

malinka_02
7. led 2013

@maja1111111 ne Darebny mi rekl ze mam hodnoty hranicni a ze to nebudem resit ze je u me vetsi problem.psychika.. A ke komu chodis? A ta pulka se bere od kdy?A jak se vubec citis?

pikusa
7. led 2013

@malinka_02 ne nepůjdu......když do něčeho půjdu bude to celé IVF ale jinde.....
Chceme jinam,zkusit konzultaci a uvidíme co nám řeknou.....

maja1111111
7. led 2013

@malinka_02 přesně kvuli tomuto postoji k Darebnému už nechodím,co mi nechtěl napsat tu imunologii,.....tak mi fakt dost rozhodil!..(toto mají nabídnout oni a hned ...a ne až potom co si zničím zdraví hormonama a nechám tam takových peněz.....takže chodím ted k Řezáčové..

maja1111111
7. led 2013

@malinka_02 tu pulku beru od 5 tydne a jinak se citim uplne normálne...ani prsa nebolí nic...ikdyž minule mi vždy prsa bolela a také jsem to za pár dni dostala..tak třeba je to dobre znamení..nevím

malinka_02
7. led 2013

@pikusa a ty si absolvovala 1 nebo 2 ivf? A chces jit jen neco zkusit nebo te necim stvou?
@maja1111111 a Rezacova v pohode? Me prave mrzel ten jeji neosobni pristup. Tskze si to brala pred ketem a jeste pred nim si snizila davku? Ja myslim ze zadne zarucene priznaky nejsou..kazda sme jina..takze verim ze to bude dobre znameni 😉

maja1111111
7. led 2013

@malinka_02 já už si na to nějak zvykla 🙂 ,jojo před ketem jsem brala pulku...no kéž kdyby to už vyšlo....pokud ne, tak budu muset řešit otázku,zda si mám nechat odstranit vejcovody.. ☹ což se mi fakt nechce,protože na operaci jsem byla před rokem

malinka_02
7. led 2013

@maja1111111 jak to? A lekarsky ti vyhovuje?

maja1111111
7. led 2013

@malinka_02 no pokud jsou vejcovody nepruchodne ,doporučuji je odstranit(mohou nekdy produkovat toxickou látku a embryo se nechytí)....jojo vyhovuje,jen zni musím tahat info 🙂

pikusa
7. led 2013

@malinka_02 jedno a z něj stále jedem kety.ale už nevěřím tomu že by další vyšel. A jinam i proto že to budu mít o moc blíž.

malinka_02
7. led 2013

@pikusa no jo tosi vlastne rikala.. Ja pujdu ted na posledni ket a pak se budu muset rozmyslet co dal ☹ Toho se nejvic bojim ze se spatne rozhodnu a budu litovat.. Ketu uz taky neverim a nevim jestli mam dalsi ivf resit tady nebo jit jinam.. Nastvali me nejakyma vecma ale zase si myslim ze prebihani taky neni dobre..

pikusa
8. led 2013

@malinka_02 no půjdeme do Lïberce.....tak uvidím co nám řeknou.....
Mě Podolí nevadí.....ale opravdu je to daleko,ve stimulaci ob den UTZ a jedu tam hodinu a půl.....do Liberce 30 minut

malinka_02
8. led 2013

@pikusa tak to je jasne ze to nejde furt..a kdy se chystate na konzultsci?

pikusa
8. led 2013

@malinka_02 ještě nevím......myslím tak březen...
my o tom pak už nemluvili.....prostě jsem to úplně vypustila z hlavy....

danci70
8. led 2013

ahoj holky,byla jsem dnes pro výsledky u dr.Řezáčové.hormonální profil i AMH,vše dobré výsledky.je možné,že nemůžu otěhotnět jen kvůli té mírně pozitivní buněčné imunitě...prý tedy můžeme zkoušet těhotnět přirozeně nebo větší šance je IVF.požádala jsem o minimální stimulaci, dostala jsem clostilbegyt a v lednici čeká ovitrelle injekce,pokyn kdy píchnout prý dostanu později....a já teď nevím,protože paní doktorka toho moc neřekne(a já se zapomněla zeptat),jestli je to příprava na ivf nebo jestli je to jen podpoření přirozeného rozmnožovacího procesu? 🙂 10 DC jdu na utz,tak se dozvím víc.teď nevím na čem jsem,co mě čeká...

@maja1111111 moc držím palečky 🙂

sofie1974
8. led 2013

@danci70
A nepůjdeš na IUI? Myslím, že 10. dne řezáčová uvidí, kolik budeš mít folíků, a domluvíte se, co bude nejlepší, zda minimálka či IUI

danci70
8. led 2013

@sofie1974 nechci IUI,raději bych rovnou IVF 🙂
... teď mám zase paniku z příbalového letáku,to jsem celá já...

adriene
8. led 2013

@danci70 No tak to jste se asi blbe domluvili, protoze toto neni stimulace pri IVF... ty mas ted spis hlidanou ovulaci... ktera dle me bude bud zakoncena IUI nebo stykem...

malinka_02
8. led 2013

@danci70 pribalove letaky necti kazdy je hruzostrasny..tohle je na Rezacove blbe ze na co se nezeptas to nevis,sama nic nerekne. Minimalka je uz ivf ale s malymi davkami a byva z toho malo vajicek, ale ivf jsou jen 4 na cely zivot, tak aby sis nevyplacala 1 pokus kvuli minimalce s 1 folikem, kdyz z ivf jich mas vic. Ja nevim jestli se pocita minimalka do tech pokusu ..

malinka_02
8. led 2013

@pikusa ja si dala ted pauzu 2 cykly a ted uz zas plni elenu do dalsiho snazeni.. Tak ti moc drzim palce a doufam, ze tu s nami budes dal 😉

danci70
8. led 2013

@adriene no já po ní chtěla minimální stimulaci, ona řekla můžeme zkusit a napsala ten clostil...

pikusa
8. led 2013

@malinka_02 jestli mě tady necháte,když přejdu jinam 😵
ale to sama ještě nevím....
Pauza 2 cykly je fajn......u mě by zto bylo tak 4 měsíce 🙂 zase jsem cca 45 den cyklu a MS nikde 😕

danci70
8. led 2013

@malinka_02 já už musím hradit vše,proto právě chci zkusit nejdřív minimálku,a taky do sebe cpát co nejméně léků..