CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

petulet
23. led 2013

@malinka_02 no právě toho zklámání se čl. bojí,tak raději počkám do toho 12 nebo 13 dne

petulet
23. led 2013

@malinka_02 ale to zklamání může být i ten 12 či 13 den. ☹

malinka_02
24. led 2013

@petulet no prave..u me poctvrte..

Tak u nas klasicky prubeh po transferu - hadka jako prase..zase se klepu jako ratlik a rikam si ze tohle nemuze zadny embryo vydrzet a manzel odesel..

petulet
24. led 2013

@malinka_02 no já to vidím zas taky blbbě,začlo mi bolet břicho jako na ms ☹ a jsem pěkně podráždená. proč se hádáte po transferu?

malinka_02
24. led 2013

@petulet tak pohadali sme se normalne, akorat to vzdycky vyjde po transferu..proste nijdy nemuzu byt v klidu..

petulet
24. led 2013

@malinka_02 no to by tě měl nechat v klidu.vždyt i tak je to celý na psychiku to čekání. ☹

malinka_02
24. led 2013

@petulet je to proste vypeti i pro nej..

petulet
24. led 2013

@malinka_02 já vím,ale měla by jsi být v klidu a nestresovat se.

malinka_02
24. led 2013

@petulet ja vim a co mam delat kdyz prijde nasranej domu uz z prace a ja sem podrazdena z hormonu..

petulet
24. led 2013

@malinka_02 no to se mnou taky pěkně cloumaj hormony. dnes jsem s erozlobila i na malýho. ☹

pikusa
25. led 2013

@malinka_02 máš si jít lehnout a říct zlato miluju tě,ale evidentně ted spolu nemůžeme být ani v jedné místnosti.....
Jdu si lehnout,ty jdi na pivo a užij si to.......
Holky....mě se udělaly tak šílený opary na puse že to je děs běs---bolí to,jíst nemůžu a celkobě je to bleeeee

malinka_02
25. led 2013

@petulet no prave jenze tomu mymu to asi nedoslo..
@pikusa ja vim jenze ja tohle neumim vzdycky se hrozne vytocim.. A z ceho to mas?

pikusa
25. led 2013

@malinka_02 z teplot.....ty už nemám ale toto se m i vyrojilo......

petulet
25. led 2013

@pikusa jé tak to nic moc co? tak to jsi chytla pořádnou virózu? a co s tím k lékaři zajít?

petulet
25. led 2013

@malinka_02 znáš chlapi,někdy mají dlouhý vedení 🙂

pikusa
25. led 2013

@petulet byla jsem v úterý.....beru antibiotika a jsem doma na naschopence......

petulet
25. led 2013

tak a za týden jdu na krev.týden je za mnou. 😎

petulet
25. led 2013

@pikusa tak jedině jestli se ti ty opary neudělaly třeba z antibiotik. může to být nějaká reakce.

pikusa
25. led 2013

@petulet já na ně celkem trpím......ale mám jeden...a ted????hrůza
tak ještě týden a budeš vědět vid 😵 😵 😵 😵

petulet
25. led 2013

@pikusa aha tak to jo tak ať ti brzy zmizí.no to čekání je děsný,ale asi se testnu ve středu. já to do pátka nevydržím.hlavně pak přijít v pátek ráno na krev a výsledky až kolem poledne. to je úplně nejhorší čekání. tak ať vím na čem jsem než tam půjdu, ať kdyžtak to zklamání už můžu rozdýchat,když budu sama doma.

pikusa
25. led 2013

@petulet taky proto testuju...aby ta bomba pak nebyla taková......at pozitivní nebo negativní....potřebuju to vědět dopředu

petulet
25. led 2013

@pikusa no já minule netestestovala a ted jsem se rozhodla,že testnu. co ty? kdy budeš zkoušet další? mě pokud to ted nevyjde,tak nastupuji 4 března do práce.končí mi už rodičovská dovolená.

pikusa
25. led 2013

@petulet ještě nevím sama kdy a co a kde 😀
a máš se kam vrátit??

petulet
25. led 2013

@pikusa jasně nu.já ted když nastopím,tak bych to nechala minimálně půlroku vše být. nemám už žádný ani mrazáčky a mám už poslední hrazený pokus ivf. ano místo mi drží a dokonce se mnou už počítají,že nastoupímm. 😉

pikusa
25. led 2013

@petulet tak super...taky na mě čekali a počítali se mnou 😵

petulet
25. led 2013

@pikusa tak zas si říkám,když to nevyjde,tak je zas dobrý,že se má aspoň čl. kam vrátit. taky si říkám,že aspoň jedno dítko máme co jiný by za to dali a i tady holčiny.jenže pořád to ptaní a co druhý je děsný. a i mě to mrzí,že všechny moje kolem mě maj 2 a moje kámoška už čeká dokonce 3.

malinka_02
25. led 2013

@pikusa no mamka na to taky hodne trpi a obcas to ani nema duvod..

@petulet presne proto testuju abych tam z prace nezavolala a nehroutila se tady..takhle se uklidnim a vyplacu rano doma..

Holky takovy blby dotaz..jak si myjete po ketu vlasy? Me se dost masti, myju obden. A ted nevim jak..normalne se ohnu nad vanu ale ted se bojim ze si tak strasne skripam bricho..

pikusa
25. led 2013

@malinka_02 no prossím tě proč by ses nemohla ohnout????
zase moc neblázni ju??????ten stěží milimetr ani ne co je vevnitř přece nijak neskřípneš

petulet
25. led 2013

@malinka_02 no já si myju vlassy taky obden.já si normálně sednu na vanu a umyju si je. nějak víc to neřeším.

malinka_02
25. led 2013

@petulet jako sednes do vany? Protoze na vanu to nevim jak jako ze zaklonis hlavu??
Moje kamaradky uz taky vsechny maji 2 deti a my se nedockali ani jednoho..a ty dotazy a chytry rady sou za trest..

@pikusa no me to bricho vzdycky strasne boli ani si ty vlasy nemuzu domyt..ja vim uz resim kraviny..embryolozka ze nechape proc se nechytaji kdyz mame pokazde luxusni blastocysty..tak uz resim blbosti..

Holky my asi prodame byt na hypoteku a koupime dum..aby sme se nejak rozptylili a meli co delat..to budou nervy aby nam pak hypoteku dali 😀