CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

danci70
30. led 2013

@petulet nene prahu 10 neznám.raději dopo nebo přes poledne když je malá ve školce.já se opravdu přizpůsobím kam bude potřeba zajedu 😉

danci70
30. led 2013

@nelfilka 13tého bych měla být 10DC,tak to se mineme o chlup 🙂 to máš na objednání čas.já budu chtít termín na druhý den až to dostanu.tak předpokládám,že mi někam vsunou...

petulet
30. led 2013

@danci70 jasně,tak si pak ještě dáme vědět jestli ve středu nebo ve čtvrtek dopoledne ju? 🙂 manžel má volno,tak bych taky spíš jela bez malýho. 🙂

nelfilka
30. led 2013

@danci70 Třeba se tam někdy potkáme...v této stimulaci a věřím, že úspěšné pro nás obě dvě 🙂)

danci70
30. led 2013

@petulet ještě mi napadlo ,manžel pracuje na Ortenovo náměstí,pha 7 není to blízko? asi ne co 🙂

petulet
30. led 2013

@danci70 ee to je Praha 7. To blízko nemám. 🙂

danci70
30. led 2013

@petulet tak jo za týden se domluvíme,moc díky za nabídku

petulet
30. led 2013

@danci70 nemáš zač. 🙂

maraida
30. led 2013

@nelfilka
@danci70 držím palce 🙂

danci70
30. led 2013

@maraida děkuju 🙂

pikusa
30. led 2013

@nelfilka
@danci70 holky,mě stopli 1.stimulaci před odběrem,,,,,že mám mnoho vajíček a není to dobrý a bla bla bla...
další stimulace min.,dávky hormonů a odebráno i tak 3O folíků....bylo 29 vajíček,......

malinka_02
31. led 2013

Tak test bily..

danci70
31. led 2013

@malinka_02 ☹ ☹ to už snad není možný

danci70
31. led 2013

@pikusa tak to by tě určitě stačila minimálka,ne?

danci70
31. led 2013

@petulet já jsem vyštrachala doklad od otrivelle a koukám,měla jsem doplatek 344 Kč(myslela jsem, že musím platit celý,vzhledem k věku...) tak se na to vykašlem,když bydlíme tak daleko od sebe,to za to nestojí...ale i tak moc děkuji za nabídku 🙂

petulet
31. led 2013

ahoj holky, tak dnes na testu ani náznak druhé čárky. takže taky nic. mamatest comfort dělá opravdu hodně falešné duchy. a to jsem si ho dělala 11 den po ket. tak ted mi zbývá poslední hrazený pokus. ale ted do toho nejdu. v březnu nastoupím do práce. malej má zajištěný podnikový jesle,tak uvidíme časem. uvidíme,kde budeme poslední pokus absolvovat. pořádně si vše zjistím o carech,jak to tam chodí. když bůh dá,tak se zadaří,když ne, tak prostě asi tak má být. ale pořád si říkám máme aspoň Tomínka, který bojoval se vojí váhou 805g o život a boj vyhrál a jsme za něj vděčni. 🙂 všem moc držím palce,aby jste našly své vytoužené //. 🙂 dočkaly jste se mimíska. 🙂

petulet
31. led 2013

@danci70 jak chceš, nabídka jinak platí. 🙂

petulet
31. led 2013

@malinka_02 to je mi líto ☹ . to Podolí je fakt začarovaný. ☹

danci70
31. led 2013

@petulet ☹ ☹

danci70
31. led 2013

holky a jaký jsou embriologové v podolí,jsou vůbec šikovní??

petulet
31. led 2013

@danci70 těžko říct.když jsme byli na 1 ivf v roce 2009 v Motole, a tam se zadařilo hned napoprvé. a ještě si tam doktor dělal srandu co jsme byli na etu a mě říkal,tak a paní Temiaková taky bude těhotná a opravdu to tak bylo. 🙂

danci70
31. led 2013

@petulet a proč jsi nezůstala tedy věrná motolu 🙂

mkuki
31. led 2013

@petulet to je mi líto....a moc.
vím, naděje umírá poslední, ale.... Opatruj se.

já mám také velký strach...
ted jsme doma se synovcem má horečky a kašel jako tuberák.... a tak jsem jakoby v klidu a bez stresu z práce...ale..... venku krásně.. a já mám černé myšlenky. kamarádka jde za pár dní na KET.. a já na ní myslím..

petulet
31. led 2013

@danci70 nevím nu,chtěla jsem pak jít do Podolí,poněvadž to máme blíž a myslela jsem si,že to tam bude o.k. 🙂 V Podolí jsem rodila a vypiplali nám tam Tomínka. 🙂 A hlavě pak mhd jsem tam byla do cca 30min a do Motola je to skoro hodina. A někdy jsem musela jezdit i s malym na uz.

petulet
31. led 2013

@mkuki budu na tebe myslet,aby se ti zadařilo a džet vše co mám. a všem tady. 🙂 tak ať se synovec brzy uzdraví. neměj černé myšlenky. 🙂

maraida
31. led 2013

@malinka_02
@petulet
holky je mi to moc líto ☹ To Podolí je fakt asi začarovaný!!!Holky z jiných CARů nacházejí // jak na běžícím pásu.

danci70
31. led 2013

@petulet taky jsem naposledy rodila v podolí 🙂
já to mám do motola i podolí tak podobně daleko,ale podolí mi je nějak sympatičtější...možná teď změním názor 😒

danci70
31. led 2013

@maraida no on je nás tady zlomek těch,co chodí do podolí....tak tady nemůžeme dělat žádnou statistiku 🙂
tak která je tady teď další nejbližší čekatelka na // ?

petulet
31. led 2013

@maraida asi je nějak začarovaný. ☹

petulet
31. led 2013

@maraida
@danci70
holky,tak ted to musíte být vy,kdo budete mít //. 🙂