CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

maraida
31. led 2013

@petulet
@malinka_02
poslala jsem vám srdíčko,abyste nebyly smutné...další IVF už musí vyjít!!!Nám všem!

petulet
31. led 2013

@maraida jé děkuji,tak jsem ted ti poslala srdíčko a i danci 70 a mkuki,ať se vám zadaří v nejblží době. 🙂

maraida
31. led 2013

@petulet děkuji moc.Jsi hodná 🙂

petulet
31. led 2013

@maraida nz 🙂

mkuki
31. led 2013

holky moc všem přeji abychom se dočkaly...

dnes poprvé "píchám" jsem doma v klidu a tak bude čas... hele píchnout se snad bude snad hračka.... Říkala jsem manžovi, že to maximálně nechám na něm, ale on se jehel bojí 😀

danci70
31. led 2013

@petulet děkuju moc 🙂
já včera taky posílala,měla jsem jen jedno,nevím už jestli tobě nebo malinke ...jste byly nejžhavější kandidátky 🙂

danci70
31. led 2013

@mkuki á tak ty jsi teď na řadě,takže musíš tu smůlu tady konečně zlikvidovat 🙂 😀 tak hezky píchej a ať to nebolí a vajíčka hezky rostou 🙂

maja1111111
31. led 2013

@malinka_02
@petulet holky to mě moc mrzí,je to divné ,že se nikomu nedaří... 😒 no pokud pujdu do 2ivf ,tak jdu jinam

mkuki
31. led 2013

@danci70 děkuji utz mám v úterý .... dnes odběry na předoperační a v úterý před utz na výsledky a závěr k obvodní...

snažím se být pozitivní a že to vyjde... musí 🙂 já sama se sebou nemám problém, u nás to jsou pomalé spermijky... ale...... strach tam je...
doma jsme debatovali, kolik dáme embryí.... jestli jedno nebo dvě a zkusíme dvě... když už tak už... aby byla větší šance že se jedno chytí 🙂

petulet
31. led 2013

@maja1111111 děkuji.je to celý začarovaný. taky budu přemýšlet,kam časem na poslední pokus. 🙂 icare vypadá dobře,ale asi i dost finančně nákladný. nevím nu.ted to nechám být,ale budu sledovat a zjištovat co nejvíce informací o jednotlivých carech,abych měla dlouho dobu na přemýšlení. 🙂

petulet
31. led 2013

@danci70 no teď je žhavá kandidátka mkuki. 🙂

mkuki
31. led 2013

@petulet Iscare je moje volba na druhý pokus.... tam to znám a finančeně není to tak hrozné, podle toho co mě říkala kamarádka..
http://www.iscare.cz/cenik_ivf.html

http://upmd.cz/?lang=cz&category=1-5-115#platby11

fakt o tolik moc to není .....

petulet
31. led 2013

@mkuki jj na ceník icare jsem koukala. 🙂 a kamarádce se tam zadařilo?

danci70
31. led 2013

@mkuki jsi mladá,nemáš ještě žádné dítě,určitě bych dala dvě 🙂 držím palce,ať to vyjde!

mkuki
31. led 2013

@petulet nevím, kde je u nich problém, ale zaváděli jedno a neujalo se a nyní jsou do mraženého ... zrovna nyní je ve stimulaci ... už 10den cyklu...

mkuki
31. led 2013

@danci70 moc moc děkuji vážím si všech zde a vaší podpory... mladá 33 let 😀 😀 a děti nemám.... i proto volíme dvě... bude pak sranda, když se ujmou obě a do toho zavolají z adopce 🙂 🙂

petulet
31. led 2013

@mkuki aha,tak snad jí to vyjde z ketu. 🙂

nelfilka
31. led 2013

@maraida
Děkuju 🙂

mkuki
31. led 2013

@petulet ona tomu nevěří je hodně pesimistická a já se snažím být optimista a dodávat jí podporu... zatím jště neví, zdali embryo přežilo rozmrazení.. měli dvě embryjka a jedno zavedli a druhé zmrazili 🙂
Mpožná bych také měla být pesimista a nevěřit,a le já doufám a moc si to přeju... 🙂

nelfilka
31. led 2013

@danci70
Měla jsi Ovitrelle na pojišťovnu, je zajímavé, že já jsem platila asi 460 Kč 🙂)) Byla jsi v lékárně v Podolí? Jinak jsem se ptala v Mostě...zde by mě Ovitrelle stál 1350 Kč a na pojišťovnu 1250 Kč. Proplácí jen 100 Kč.

petulet
31. led 2013

@mkuki věř,že ti to vyjde,když dáš 2 embryjka,tak máš větší šanci na uchycení. 🙂

mkuki
31. led 2013

holky já na ovitrele platila 342 kaček a pojištovna platila jen minumum cena je tam 468.... a měla jsem receopt z podolí a vyzvedávala v podolí..
měla jsem celkem 5balení utrouše, ovitrele a dvě balení menopur a platila 528 ...

danci70
31. led 2013

@nelfilka ano v podolí v lékárně

danci70
31. led 2013

@nelfilka a není více druhů, silnější,slabší...?

mkuki
31. led 2013

@danci70 mám ovitrele 250mg...

tedy holky není to 2x příjemné se píchat sama....hlavně příprava toho menopur mi trvala.... ale.... štípe to a mám to za sebou ... uf.... za chvíli budu profík v píchání 🙂

danci70
31. led 2013

@mkuki taky jsem měla 250

danci70
31. led 2013

@mkuki a jaký máš plán? kolik injekcí a tak a ovitrele budeš píchat na závěr?

mkuki
31. led 2013

@danci70 zatím na pět dní 150 menopur.. a ovitrele až nakonec... mám doma 20dávek á 75 takže deset dávek po dvou těch ampulích.... v úterý UZT a uví se... kolik se v průměru bere? 150? nebo více?

nelfilka
31. led 2013

@danci70
Danci, měla jsem ten samý co ty 😉
@mkuki
Neboj, to zvládneš hravě s menopurem. Dnes už mám v tom praxi a jde to jak po másle 😀

nelfilka
31. led 2013

@mkuki
Dle AMH...já si píchala první dny 375j., což je 5 ampulek 😉