CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

maraida
11. únor 2013

@petulet děkuji 🙂

@mkuki to je paráda!Tolik folikulů...

@danci70 já myslela,že ten clostík je taky na růst folikulů a aby jich bylo víc.A když ve středu budou furt malé,tak co?To ti to stopne?Nebo budeš pokračovat s clostíkem dokud nenarostou?
Taky jsem koukala na ceník toho Apolináře,a vůbec jsem tam nenašla nativ.Ptala jsem se na to jedný holky co tam chodí a ona říkala,že tam nativ snad ani nedělají.Tak nevím.Jinak něco je tam levnější,něco zase dražší,tak se to vyrovná.Třeba ICSI do 2 oocytů stojí v Podolí jen 2000 a u Apolináře 4000.

maraida
11. únor 2013

@nelfilka a jak jsi na kontrole dopadla ty?

sofie1974
11. únor 2013

@mkuki
Nelfinka z naší skupiny by myslím menopur uvítala, ale ona by se ti určitě ozvala

danci70
11. únor 2013

@maraida já už clostík neberu,je jen 3. až 7. DC celkem 10 tablet,víc se nesmí v jednom cyklu.mudra neříkala, co bude,když budou malé.asi stop,předpokládám ☹ ptala jsem se pak i sestřičky,jestli můžou do středy narůst a prý jo,a nemůžu prý pro to udělat nic,jen být v pohodě..... 😒
jo,u apolináře nativ nedělají,někde jsem to četla na diskuzi

danci70
11. únor 2013

@sofie1974 jo,Nelfinka se nebojí experimentovat 🙂 to já jsem srabík 😀

mkuki
11. únor 2013

jasné, není problém, klidně nabídnu, mě pomohl a již jeje nepotřebuji 🙂 🙂 🙂 @nelfinka kdyby jsi chtěla mám 5 menupurů, včetně injedcí a jehel a definfekčních tam ponků a k otmu tu taštičku 🙂 .-) já již nebudu potřebovat. Svojí úlohu u mě splnil...

si připadám jako nosnice, také pekelně cícím tlaky v břiše jsem jako nafouklá a furt se michcce na záchod.... a pan dr říkal,žě to je tím, jak je jich tam hodně a že už ve středu se mi uleví a ano prý mě to budou dělat ne v celkové anestezii,ale jen analgo, že budu při vědomí, jen dostanu léky na bolest....

mkuki
11. únor 2013

@petulet nu nevím, dáme li prodlouženou, myslím, že i u mě v těle je prostěředí přirozené a když se to má ujmout, tak se to ujme.... víš, mě to pak přijde drahé, stejně jako emryo glue nebo asistovaný hatching....
jak to tak vidím, tak se bude mrazit, ale jestli budou všechyn vajíčka kvalitní, to ví bůh.....

malinka_02
11. únor 2013

@danci70 me rostly za den o 4mm..Ale kontryhel je na sliznici a grep na ten plodny hlen tak to tobe moc nepomuze asi.. Max ta sliznice! Ale urcite narostou 😉
@mkuki no tak to je super uroda!
@petulet no tak ale neni to tak jako kdyz uz to na tobe testovali 😀 zkusim jeste 1 a uvidim no..

nelfilka
11. únor 2013

Holky, jeste nejsem doma a vybiji se mi mobil. Vcera jsem vypila caj z listu senny na procisteni, nebot nekdy folici nejsou voudet skrzna streva. Vcera masakr, krece a utrpeni 4h, dnes byl videt folik 19 mm.
Mkuki-urcite si rada od tebe odkoupim Menopur.

danci70
11. únor 2013

@malinka_02 no nevím ,to jsi výjimka,tak rychle asi běžně nerostou.i když by to bylo v mém případě fajn.doktorka to ještě nevzdala.tak snad nějakou naději mám...uvidím ve středu. grep už jsem zbaštila,tak alespoň vitamínky.když nic jiného 😀

@nelfilka list senny jsem kdysi jako mladistvá taky zkusila,jedna příbuzná po něm chodila pravidelně na velkou...já měla taky hrozné křeče 🙂 gratuluji k ukázkovému folíkovi,kdy jdeš na punkci? budu držet palečky!

nelfilka
11. únor 2013

Tak jsem doma, holky, v pátek doktorka neviděla folikul a chtěla stopnout stimulaci, já si vynutila utz na pondělí. Holky z emimina mi poradily, že občas folík není vidět, když jsou plná střeva. Tak mi kamarádka poskytla tento čas a já si fakt užila, ale za výsledek to stálo. Doktor dnes viděl folík 19 mm, ve středu mám OPU, tedy pokud nepraskne. Takže se tam uvidím s @mkuki 🙂)

@danci70 Děkuji za palečky. Grep a kontryhel je na růst sliznice, na růst folikulů musíš podávat fsh, jak mi dnes doktor vysvětloval. Je blbost, že se může max. 10 tbl. Clostíku za měsíc. Dr. Darebný mi minulý měsíc dal 15tbl Clostíku a 75 IUI Merionalu denně. Doktor Machač v Brně dává Clostík 2-1-2 holkám s nízkým AMH a má skvělé výsledky. Danci, dle mě je to málo jen Clostík 1-0-1.
Danci, pokud nebudeš chtít od Mkuki Menopur, tak si ho vezmu, ale nechci předbíhat 😉

nelfilka
11. únor 2013

@danci70
V kolik máš ve středu utz?

danci70
11. únor 2013

@nelfilka v 11,to už budeš asi fuč,viď? to je zajímavé,že Darebný ti napsal merional,mě Řezáčová odmítla dát něco navíc,že už by to nebyl nativ.ale možná se přihlíží k AMH.ach jo.ale netroufnu si jí to říct.nevim co s tím.a taky platíš jako za nativ? 10tis + léky atd?

nelfilka
11. únor 2013

IVF nativ je přirozeně bez léků, i bez Clostíku. IVF minimálka je s podporou Clostíku, ¨"injekcí", nebo obojí. V ceníku je vždy jen IVF nativ.
Ano, platím 10 tisíc, léky, ICSI.
V 11h budu už u Dr. Malíčkové na imunologii 🙂)

mkuki
11. únor 2013

@danci70 mě přišel prostě dnes darebný příjemnější a milejší takový fakt lidský, Řezáčová je hodně nepříjemná, alespoň pro mě... je to u ní jako na běžícím pásu., zkus i konzultaci u něj....
@nelfilka v kolik máš být ve středu?? já na půl 8 pojedeme dříve, neb bych ráda byla s manželem při výkonu vzorku .. . jestli mě to umožní.... aby tam nebyl sám... (přeci jen já ho vzruším více,než jen představa a prázdná místnost...)
Myslíte, že nám to dovolí???

mkuki
11. únor 2013

@danci70 to bychom se mohly vidět. ráda bych tě poznala 🙂 🙂 ale nevím, jak dlouho mě tam nechají.....
dnes jsem byla na půl 12 a minule na půl 11 a pokaždé jsme potkala nějakou holčinu, která byla po odběru vajíček ...

danci70
11. únor 2013

@mkuki no to se možná potkáme,kolem 11té odcházejí holčiny po odběru v narkóze,tak se těším naviděnou 🙂

malinka_02
11. únor 2013

@mkuki ono to je těžký on je sice příjemnější ale když ti pak nevyjdou š pokusy a on je furt "strašně v pohodě" tak už tě ti to tak super nepřijde..
@danci70 tak držím palce!

malinka_02
11. únor 2013

@danci70 naopak je to taky špatný, už sem prošvihla ket protože řekli přijdte za 2 dny a folík už byl pryč..

mkuki
11. únor 2013

@danci70 i já pošlu ti kontakt na mě 🙂

nelfilka
11. únor 2013

@mkuki
Take mame byt na pul 8. Tebe odvedou na sal a manzel pujde dat vzorek. Ja pujdu na OPU po tobe,.jsem bez analgosedace. Tebe pusti kolem 11h, mne vyhodi hned 😀

mkuki
11. únor 2013

@malinka_02 to je pravda, to by bylo fakt blbé, kdyby byl laxní i po neúspěchu a neposlal na vyšetření ... ono všude bude asi něco ....

mkuki
11. únor 2013

@nelfilka tak to je husté tebe jako pošlou hned dom ju .... nu pokusím se zeptat, jestli mohu s manželem ,proto tam chceme být dříve o chvíli, když to nepůjde, tak to zvládne sám.... 🙂 🙂 když to půjde tak budeme raději 🙂

nelfilka
11. únor 2013

@danci70
Foliky rostou 1-2mm denne. A vis, ze jsem mela dnes Ovitrelle jako ty na pojistovnu? O 140 Kc levnejsi nez minule, kdy jsem byla samoplatce.

malinka_02
11. únor 2013

@mkuki právě mě štval také přístup Řezačové tak sem začla chodit k němu ale ted už mě to jeho že po 20 transferech to určitě vyjde štve..

nelfilka
11. únor 2013

@mkuki
Zkusit to muzete. Mne vzdy v Pronatalu vzali na sal a manzel cekal ve fronte, az na nej vyjde rada do komurky 😀

adriene
11. únor 2013

Kámoška, co chodí k Darebnému má minimálku u Darebného též s Menopurem či Merionalem, teď nevím... jinak už by nereagovala. Problémy s tím Darebný nikdy nedělal...

danci70
11. únor 2013

@nelfilka
@mkuki
holky vy se máte,budu vám ve středu závidět vajíčka 🙂

nelfilka
12. únor 2013

@danci70
Danci, u mě to bude zázrak, pokud vydolují to vajíčko a oplodní se. Přemýšlela jsem nad tebou, nechápu, proč ti nechce připíchnout nějakou injekcičku. Nejsi nejmladší a potřebuješ trošku dostat do sebe FSH. Včera mi to krásně Dr. Darebný vysvětloval, jak to funguje...držím palečky, snad dorostou i bez FSH.

danci70
12. únor 2013

@nelfilka že dorostou moc nevěřím,spíš se bojím,aby mě nehnala na punkci i když budou malé,to by bylo k ničemu.jak byly velké tvoje folíky minulý týden,když ti to chtěla stopnout?