CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

petulet
14. únor 2013

@mkuki tak snad už vše ted dobře dopadne a bobísci se uchytí. moc držím palce. tak to je super,že se ti jich hodně oplodnilo. ještě budeš mít i na zmrazení,ale věřím,že je nebudeš potřebovat. 🙂

nelfilka
14. únor 2013

@mkuki
Jééé, tak to je krásné. Tak držím palečky, ať máte co nejkrásnější expandované blastocysty.

danci70
14. únor 2013

@mkuki tak to je nádhera 🙂 držím palečky,ať se zanedlouho u tebe hezky zabydlí,třeba hned dva 😉

danci70
14. únor 2013

@nelfilka kéž by jsi měla pravdu,moc nám to přeju 🙂 🙂 🙂
mě doktorka taky kontrolovala,jestli nekrvácím,a pěkně to bolelo,řekla bych jako odběr,jak už jsem to tam měla celé bolavé 😒 ze zítřka mam šílenej strach.říkala jsem jí,že to docela bolelo,jestli si můžu dát nějakej prášek na bolest,prý mám říct sestřičkám.tak jsem zvědavá,co mi dají...teda ještě je tu pořád varianta,že folík rupne,na to nesmím zapomínat 😀

julie74
14. únor 2013

Ahoj holky,
mkuki, to je ale krásný výsledek, držím jim palce bobískům
danci neboj, ono je to asi individuální s tou bolestí, spousta holek říká, že s tím není problém. Nelfilka psala, že jednou šla po OPU rovnou ke kadeřnici. To je fajn, ne ?

ET jak jste se ptali nebylo, protože se vajíčka oplodnily ale nevyvíjely se.

A protože jsem to zjistila už dva dny po OPU, že, tak jsem hned volala do Podolí na termín konzultace. Jenomže mě objednali až 17 dní po OPU k Darebnými, no a MS jsem dostala už 8 dní po OPU. Takže jsem prošvihla cyklus po IVF, kdy jsem chtěla minimálku. A navíc mi nějaká sestra tvrdila , že se to nesmí, ani mě nechtěla tak brzo objednat. To mi ale přijde, že se zbláznili, dělají to všude.
Holky jak se vám zdá Ing. Dohnalová z embryologie ?? Taková drobná hubeňoučká. Mě se zdála strašně milá, i při telefonátech na kvalitu embryí.

nelfilka
14. únor 2013

Děvčátka, já psala, že z Pronatalu jsem šla rovnou ke kadeřnici 😀 a to mě napíchávali pravý vaječník na 4x...a vše byla pohodička. Ale Podolí byl fakt masakr. A to nemluvím o zrcadlech na závěr, jak píše i Danča.
Juli, ty jsi chtěla konzultaci, to je na dlouho, musíš říkat kontrolní ultrazvuk....to je ta chyba ☹
V Pronatalu také říkali, že je dobré jít na nativ po nevydařeném IVF.

danci70
14. únor 2013

@nelfilka hele tak nevím,jestli si raději nebudu přát,aby folík rupnul,jak se to blíží.... 😒 😖 ☹

nelfilka
14. únor 2013

Kuš 🙂) jen ať krásně doroste a je z toho nádherné embryjko po oplození 🙂)

mkuki
14. únor 2013

@petulet děkujeme 🙂 zítra se dozvím, co a jak dále... a doufám, že už zítra si pro ně pojedu 🙂

nelfilka
14. únor 2013

@mkuki
Aha, ty nechceš prodlouženou kultivaci? Z Pronatalu vím, že největší úspěch mají mrazáčky u blastocyst. Teprve 3. den /u tebe sobota/ se pozná, zda se nezastaví ve vývoji.

mkuki
14. únor 2013

@nelfilka zatím o ní neuvažujeme s embryoložkou jsme se o tom bavili, kdyby to bylo potřeba tak ano, jestliže se vyvíjejí jak mají tak nee... Třeba u apolináře ji nemají skoro vůbec, je to asi individuální 🙂 ...samozřejmě si necháme poradit ... ale uvidíme... 🙂 🙂 i u mě se mohou vyvíjet dále...

nelfilka
14. únor 2013

@mkuki
To ano, s tím souhlasím u tebe, ale centra mají velké zkušenosti a lepší výsledky se zamražováním s vitrifikací embryí ve stádiu blastocysty.

mkuki
14. únor 2013

@nelfilka aha to fakt nevím.... tak uvidím, co mě řekne zítra embryolog 🙂 byla tam taková mladá (od poslechu) slečna a příjemná 🙂 🙂

nelfilka
14. únor 2013
nelfilka
14. únor 2013

@mkuki
Ta mladá slečna má prý 3 dítka a rozvádí se ☹

Teď jsem prolítla svůj odkaz a píšou tam, že se dá zamrazit embryjko už od zygoty...tak uvidíte.

mkuki
14. únor 2013

@nelfilka jéééjda, to je hrozné, moje ségra má dvě a je rozvedená.. já jsem za toho svého vděčná, dnes dovezl víno, jako neslavíme valentýna, že prý dáme pár jednohubek a vínko.... (můžu vlastně skleničku?? ) ve stimulaci jsem měla ...
mám 2tbl utrogestanu večer, ráno listovku a 2tbl utrogestanu .. tak abych něco nepohnojila....

petulet
14. únor 2013

@mkuki tak ať se ti pěkně vyvíjí a jsou brzy u tebe 🙂
sklenka vínka rozhodně neuškodí. 🙂

petulet
14. únor 2013

@danci70 tak zítra na tebe budu myslet,aby proběhlo vše jak má. 🙂

mkuki
14. únor 2013

@petulet děkuji za podporu, fakt je to hodně důležité a příjemné.

@danci70 moc na tebe myslím a dej vědět .. 🙂

kdybys měla náladu, můžeme dát kávu, bydlím 20 minut od podolí, přijela bych ..

danci70
14. únor 2013

...holky tak já jsem napsala do Reprofitu všemi ženami oblíbenému Mudr.Machačovi,tak jsem zvědavá,jestli odpoví.Pokud by poslal zajímavý návrh na mou léčbu,budu vážně uvažovat o dojíždění.Pokud to zítra nevyjde,uvažovala bych už o klasickém IVF a bojím se,aby to v Podolí nebyly vyhozené peníze.Představa,že zaplatím 50tis a dostanu se na sál Krčmářovi pod ruku....

petulet
14. únor 2013

@mkuki nemáš zač. 🙂 vzala jsi si dovču? nebo jsi na neschopence?

petulet
14. únor 2013

@danci70 moc ti přeji,aby ti to zítra vyšlo. 🙂 Jinak o Reprofitu v Brně jsem slyšela hodně velkou chválu.

danci70
14. únor 2013

@mkuki jsi hodná,já budu mít náladu podle toho,jak to dopadne.minulý měsíc jsem měla strašnou depku po odběru.bolelo to,nic z toho nebylo a ještě jsem nechala v pokladně 5tis. ☹ ani jsem nebyla schopná sama dojet domů.stačí tě sms ode mne až po odběru,já ti dám vědět? víš kam jít v okolí podolí? můžem i na krátkou procházku na Vyšehrad 🙂

danci70
14. únor 2013

@petulet děkuju jsi moc hodná 🙂

nelfilka
14. únor 2013

@mkuki
Naopak vinko je prospesne, prokrvuje sliznici 🙂

@danci70
Velice ti to schvaluji, budes spokojena u Dr. Machace, ma velke uspechy.

danci70
14. únor 2013

@nelfilka uvidím, co mi odepíše, jestli vůbec odepíše a taky za jak dlouho by si na mne udělal čas 🙂 mimo jiné jsem se ho ptala,jaké má zkušenosti se staršíma jako jsem já 😀 od domu k reprofitu to mám 207 km 🙂 už se těším na ty jízdy 😀

mkuki
14. únor 2013

@petulet mám dovolenou 🙂 až do úterý ...

mkuki
14. únor 2013

@danci70 jasné pošli sms.... a já dojedu.. chápu, že když to bude na prd, že budeš moc zklamaná a deprese přijde... 🙂 kampa pak jedeš???? jakým směrem??

mkuki
14. únor 2013

@nelfilka děkuji dám si sklenku 🙂

danci70
14. únor 2013

@mkuki posílám soukromou zprávičku 🙂