CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

lucijda
25. srp 2008

Ahoj holky, tak Oskárek je v teplíčku v bříšku 🙂 ET mi dělala Dr. Řezáčová a byla opravdu šikulka, teď ještě aby to celé k něčemu bylo 😉

pikusa
25. srp 2008

Lucijdo,už jsem to četla vedle 😀
tak ted ho hezky hlaď a přemlouvej,aby zůstal.Bude mu tam dobře,uvidíš 🙂 🙂

m.e.l
25. srp 2008

lucijda: Jé tak ty už máš prďolku v bříšku, jé já chci taky! 😀 No zítra už snad. Tak držím palečky na //!!!

kalka
25. srp 2008

pikusa tak hlavně, že je všechno v pořádku 🙂 !

lucijda tak ať se Oskárek drží zuby nehty! musíš mu podstrojovat 😀 😉

m.e.l ať to zítra vyjde! 😉

Letím domu.. papulík 🙂

buresinka
25. srp 2008

Lucijdo, držím palce, ať se Oskárek udrží. 🙂
Mel, držím palce, zítra už si určitě vyrazíš pro prďolku nebo dvě.
Pikusko, šetři se a určitě bude vše v pořádku. 🙂

m.e.l
25. srp 2008

buresinko, no určitě pro dvě. Teda pokud dvě budou. Ale furt se od pátku drží všechny.

ivkaj
25. srp 2008

Teda kočky, koukám, že než se za měsíc dostanu do Podolí, tak z vás už budou šťastné těhule. Tak držím palce, ať to všem dobře dopadne 😵

m.e.l
25. srp 2008

ivka: Kéž by byly. . . . Mám doma sice zásobu těhutestů, ale nevím zda pak budu mít odvahu testovat dříve než bude krev. . . . Bojím bojím. Sakra nemohl by být aspoň zítřek 9 hodin? Ať vím jak si prckové vedou????

ivkaj
25. srp 2008

Zítra to bude kolikátý den?

m.e.l
25. srp 2008

V pátek byl odběr, takže zítra to bude 4tý.. . . Už se těším na další fakturku za PK a mražení. . .. 😝

ivkaj
25. srp 2008

Tak to si troufám tipovat, že to nejhorší už mají prckové za sebou 😵 A nestojí ty peníze za to 😉

m.e.l
25. srp 2008

Asi mají, hrozně mě zatím překvapuje, že se drží všech pět. Asi tím, že jich bylo málo tak jsou kvalitnější. Byť to jedno je prý horší kvality, ale drží se. . . .

pikusa
25. srp 2008

Mel jo jo faktury,když je ale pozitivní výsledek,tak pak už je to jedno 🙂 tak zítra jen dobré zprávy 🙂

m.e.l
25. srp 2008

Já to nebudu řešit ani při negativním výsledku, prostě děláme pro to vše, aby byl úspěch. Jen když si představím co by za ty peníze bylo. . . 😀

pikusa
25. srp 2008

Mel,to právě nesmíš 🙂 🙂 🙂 🙂

m.e.l
25. srp 2008

Pik, to vím. .. . Mě se jen líbí jak mi každý říká - vždyť je to hrazený pojišťovnou. . . . Jo hrazený je základ, ale proč když budu mít dobře se vyvíjející embrýska, tak proč nenechat zbytek zamrazit? Proč chodit na injekce, když si můžu pořídit pero. . . Proč při zrovna né nejlepším SPG riskovat neoplodnění vajíček. . . . Prostě fakt hrazený pojišťovnou, že? 😅

lucijda
25. srp 2008

Holky,můžu vás ujistit,že Podolí na tom s těma patbama je ještě zlatě.Když jsem si to spočítala vPlzni tak mě to vyšlo na jednou tolik 😲

m.e.l
25. srp 2008

luci: Cože? No a přesto u Apolináře se za spoustu věcí zase vůbec neplatí. . . . A přitom mám pocit, že Podolí i Apolinář jsou státní. . . .

lucijda
25. srp 2008

To Plzeňské CAR taky a přesto, když jsem to spočetla tak se tam platilo téměř za každý prd...V plz. jsem to spočetla přes 30tis.

m.e.l
25. srp 2008

No nás to zatím vyšlo na 16000. Počítám to i s tím, co budu platit zítra: 3700 léky, 7000 ICSI, 2800 PK a 2500 mražení . . . .

lucijda
25. srp 2008

Tak to jsme na tom stejně 🙂

m.e.l
25. srp 2008

luci: Jestli to nebude tím, že jsme obě ve stejném CARu!!! 😀

lucijda
25. srp 2008

Možná na tom něco pravdy bude 😀

m.e.l
25. srp 2008

Já bych taky řekla. . . .

lucijda
25. srp 2008

Mě hrábne, celý den řeže soused na cirkulárce a už mi asi praskne hlava a Oskar z toho taky asi nadšenej nebude 😠

misule82
25. srp 2008

Ahoj holky, moje známá mi poradila, abych zkusila CAR v Podolí. Mně je to celkem jedno, do Prahy to mám 100 km.... tak se chci zeptat, jak jste s nimi spokojený? Jaké jsou čekací lhůty? A jaký máte názor na jiné CARy v Praze?
Díky za odpovědi 😉

zulik
25. srp 2008

ahoj misule, s jinými CARy nemám zkušenost. Do Podolí chodím už skoro 5 let, je tam dobré to, že je tam v případě potřeby i imunologie, genetika a endokrinoložka v jednom baráku.já tam problémy nemám, sestřičky ochotné,doktoři v pohodě, jen jedna paní doktroka, ta nejmladší moc povedená není.ceny vyjdou asi nakonec podobné,jako jinde, někde je dražší mrazení, jinde rozmrazování embrií,tak se to ve finále tak nějak vykompenzuje.čekání na první pohovor už si napamatuji,někdo ti sem napíše.CAR a hlavně Dr. Řezáčová je již dlouhá léta v tomto oboru.

misule82
26. srp 2008

Teď studuju tohle téma a někdo tu psal, že byl v CARu třeba až 6x do měsíce a vzhledem k tomu, jak to mám daleko, si to v práci prostě nerisknu 😒 Myslíte, že jde, aby v CARu spolupracovali s mojí gyndařkou? Třeba konkrétně jestli by mi mohli kontrolní ultrazvuky dělat u nás, ty menší vyšetření...?

pikusa
26. srp 2008

Ahoj holky 🙂
mišule,tak já to mám teda asi tak daleko jako ty a to se prostě nedá nic dělat.Při stimulaci jsem tam jezdila i 3krát týdně.A jak jsi psala s tou spoluprací,tak to já si myslím,že nejde.To oni nedělají,ale nikdy jsem se po tom nepídila,ale to je můj názor.

misule82
26. srp 2008

Tak to je teda pěkně v pr.... Já dělám mzdovou účetní a jsem na celou fabriku sama, ani mě nikdo nemůže zastoupit, protože to nikdo neumí.... to jsem zvědavá, jak se s tím poperu... ale budu muset