CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
26. srp 2008

Misule a odkud bys tam jezdila????
Já vím,že jsem měla i výsledky od mé dr.a stejně si tam dělali svoje testy znova.

misule82
26. srp 2008

pikusa: bydlím u České Lípy a známá by mě tam doporučila, proto Podolí. Měla jsem vybraný ještě Pronatal v Teplicích, ale jelikože nejsem u VZP, tak by mě na zákroky stejně honili do Prahy. A další nejbližší je Liberec a to mám už lepší spojení do Prahy....takže tak.

m.e.l
26. srp 2008

Ahoj holky, tak hlásím, že už jsme 3v1, nemáme však žádné mrazáčky. Ty tři další embrýska během včerejška odpadla. . . .

pikusa
26. srp 2008

Misule,tak to bydlíme stejně 🙂
No v Liberci je pracoviště,co spolupracuje s Genetem,tam se jezdí na testy a tak,ale zákroky jsou stejně v Praze.
MEL,tak ted budu mačkat palce,at mrazáčci nejsou potřeba 🙂 a toto dopadne 🙂 takhle // 😀

m.e.l
26. srp 2008

pikusa: Díky moc . . . . Podle toho jak mi opravdu všichni drží palce, tak jsem rovnou měla dostat těhu knížku! 😀

pikusa
26. srp 2008

No už ti měli říct termín a datum porodu 🙂 🙂

m.e.l
26. srp 2008

Pikuso, podle internetu je termín porodu 16.5. 4 dny po narozeninách mého drahého manžela. . . . A pět dní před tchánem. . . .

zulik
26. srp 2008

mel, držím pěsti! pokud jsi tam dnes byla kolem 10,30, tak jsme se viděly 😉 seděla jsi uprosted, já byla po tvé levé ruce.

m.e.l
26. srp 2008

Jo tak to jsem asi byla já. . . . 😀

lucijda
26. srp 2008

Mel, tak držím pěsti ať vám to 3 v 1 vydrží 9 měsíců 🙂

m.e.l
27. srp 2008

Dobré ranko. .. .
luci: Díky, no uvidíme. Furt mi to nějak nedochází. A hlavně co když se už prckové nevyvíjejí? Nejradši bych teď hned věděla co se tam uvnitř děje. . . . 😉

lucijda
27. srp 2008

Mel tak tohle bych taky ráda věděla, ještě včera mě pobolíval břuch, a dneska nic prostě nic, vůbec nevim jestli tam Oskar ještě je. Zajimalo by mě jestli je nějak cejtit, když se oskaří zakousávají?

m.e.l
27. srp 2008

luci: Tak to právě netuším, mě břicho bolí už od odběru, takže jako tomu nemůžu vůbec věnovat pozornost. . . Se uvidí holka, musíme být trpělivé a čekat. Nic jiného nám nezbývá.. . . 😠

lucijda
27. srp 2008

hmmmmmmmmmmmmmmmmmm 🙄

pikusa
27. srp 2008

Ahoj holky 🙂
no cítít to teda není..............jen intuice,jestli u vás pracuje.já necítila mimi ale tak nějak jsem tušila,že už nepůjdu do práce.
Holky moc vám přeju // 😉

m.e.l
27. srp 2008

pikusa: Moje intuice mi říká otázku: Žijou ještě? 😖

pikusa
27. srp 2008

Holky důležitých je prvních 5-6 dní,to mají čas se vrtrat,tak at se vrtají 🙂
Já jsu zase ukízet do práce 😒

buresinka
27. srp 2008

Ahojky holky, 🙂

Mel gratuluji k embrýskům a doufám, že najdeš za 14 dní dvě čárky.
Lucijdo, také vydrž. Vím, že je to hodně dlouhé.
Já takto čekala na výsledky už 8x. A není opravdu o co stát. Ale musíme věřit a doufat.

lucijda
27. srp 2008

Zkoncovala jsem s neustálým ležením, jdu něco tvořit ta postel mě fakf krká. Kéž by se oskar vrtákoval, byla bych pak ta nejspokojenější ženská pod sluncem 🙂

m.e.l
27. srp 2008

luci:Já s tím ležením ještě ani nezačala! 😀

lucijda
27. srp 2008

Mel dobře jsi udělala, je to na palicu!

m.e.l
27. srp 2008

luci: Já si to taky myslím, opravdu nikde nelítám a to že strávím hoďku u sporáku - s přestávkama, si myslím, že mi ublížit nemůže a prckům taky ne.

lucijda
27. srp 2008

Tak jsem chvilku byla tvořivá a teď už bych zase chrněla 😅 Připadám si že akorát jim a spim aaa manža přistál u domu jel na nákup a asi něco zapomněl 😀

pikusa
27. srp 2008

Holky,tak to já bych taky ted spala pořád 🙂 jsem hned unavená a chrním a chrním 🙂
tak zítra UTZ,no jsem zvědavá 🙂

downhamka
27. srp 2008

Tak holky koukam, ze prezivate a povidate si s mrnouskama, to je dobre 🙂 🙂 . Dneska mame venku moc krasne, tak jsem tam taky byla, ale pak jsem se rychle vratila, trochu spatne 😉 .
Jinak vsem cekalkam na testy drzim pesticky a Pikusko at je tam zitra to srdicko! To se to asi tady dozvime asi dost pozde, mas to chuderko daleko 😉

downhamka
27. srp 2008

No ty srdicka tam budou bubnovat vsem, holky verte! 😀 😀 😀

m.e.l
27. srp 2008

Down, snažím se tomu věřit, ale moc mi to nejde.. ..

downhamka
27. srp 2008

Vis mel, ja tomu taky moc minuly rok neverila, byla jsem dost negativni, po tom co jsem malem nedostala injekci co jsem mela dostat, jsem tak nejak prestala verit. A ono to tenkrat nevyslo. 😖 Ale clovek se nema vracet do minulosti, ma zit pritomnosti!
Ctu tady o holkach, ktere tak veri a davaji v sanc vsechno, jen aby to vyslo, to doda silu a pak si rikam, nejsem na tom svete sama, kdo timhle prochazi. 🙂 🙂

m.e.l
27. srp 2008

No já mám ty svoje protichůdné stavy - štěstí - neštěstí - strach. . . No prostě všechny. Ale zase jedno je dobrý, tímhle pokusem jsem se zbavila jednoho strašáka. Hrozně jsem se bála, že nemám vajíčka. Teď vím, že jsou. Takže až na tu anovulaci jsem zdravá. Tak holt pak zkusíme zase pár inseminací, když to nevyjde, tak zase IVF. Šance na dítě stále je.

downhamka
27. srp 2008

Jo sance tam rozhodne je. Zalezi taky na veku, ale tobe urcite 40 neni takze ta vajicka mit budes jeste dlouho. Jinak mas ted v sobe prdousky, tak se chovej jako bys byla tehotna, neni nic ztraceneho! 🙂 🙂