CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

danci70
18. bře 2013

@maraida jojo stihla,děkuju 🙂 no tak to teď nevím jak se rozhodnu 🙂 za hoďku vyrážím pro téměř kompaktní morulu 😎

maraida
18. bře 2013

@danci70 ¨já jsem to AH vždy nechala na embryoložce,ať to posoudí a jestli bude myslet,že bude AH nutný tak ať ho udělá.A vždy mi řekla,že se jí to zdá zbytečné,že by ze mě jenom tahala peníze navíc

julie74
18. bře 2013

Danci, ty jsi tak šikovná, jedno vajíčko po takové době a ty ho dotáhneš na morulku. Přeju jí aby byla taková šikovná dál a držela se alespoň 8,5 měsíce. 😀

petulet
18. bře 2013

@danci70 držím palce ať sr ti pěkně uhnízdí a už tě neopustí 🙂

darazv
18. bře 2013

@danci70 jee morulka super gratulujem 😉

maraida
18. bře 2013

@danci70 už máš morulku určitě u sebe 😵 přeju jí,ať u tebe krásně roste a za 9 měsíců je z ní krásné miminko 🙂

nelfilka
18. bře 2013

@danci70
Ať se morulka krásně u tebe na 8,5 měsíce zabydlí 🙂

danci70
18. bře 2013

embryjko už je u mne 🙂 a už je zapitý půldeckou červeného,asi půjdu spát 😀

holky děkuju vám moc,jste zlatý 🙂

ET dělala Řezáčová a trochu to bolelo 🙂 nemám ani AH ani lepidlo,nechala jsem to na embryoložce.no a já blbec jsem se zeptala,jak je označené moje embryjko,jestli A,B,C....tak v Podolí značí 1,2a,2b,3 a já mám 2a tak jsem z toho trošku posmutněla a litovala jsem,že jsem se ptala.prý můžou být taková embryjka v pohodě,i když jsou horší a i jedničky nejsou zárukou uchycení.

darazv
18. bře 2013

@danci70 to absolutne nerieš ja som mala vzdy ukazkove jednotky a prd z toho a zeny co mali 6-8bunkove ostali tehule 😉 ver tomu ze to bude oki a budes tehula jak sa patrí.Teraz len odpocivaj 😉

pikusa
18. bře 2013

@danci70 strašně moc držím palečky 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a hned jak bude čas pořeším tu skupinu uzavřenou 😀

malinka_02
18. bře 2013

@danci70 drzim palecky!! Ja mela taky vzdy zkazkove blastocysty a 2x AH a taky nikdy nic..je to mezi nebem a zemi! A to tvoje 2a bude urcite to vitezne 😉

danci70
18. bře 2013

díky holky 🙂

adriene
18. bře 2013

Ahoj holky 🙂 Vím, že už asi víte, nicméně nám dovolte se představit 😉 Jmenujeme se Lukášek a Štěpánek a narodili jsme se 7.3.2013 v podvečerních hodinách v Podolí. Naše váhy jsou 2530g a 2490g a už jsme s maminkou doma, v bezpečí, úplně v pořádku 😉

@darazv Jsi vědma, fakt to v ten čtvrtek klaplo... hold si ten datum sami vybrali 🙂

adriene
18. bře 2013

A takhle vypadáme. Sice to z fotky nevypadá, ale jsme úpně identičtí a maminka nás zatím nerozezná 😎

darazv
18. bře 2013

@adriene bože aký su nadherný az mi slza vybehla od radosti!!!gratulujem mamina 😉

maja1111111
19. bře 2013

@adriene velká gratulace,jsou naprosto nádhernýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😲 🙂 😵
@danci70 moc přeji at se pěkně uhnízdí 😉

danci70
19. bře 2013

@adriene moc gratuluju,ať se celé rodince daří a jste moc šťastní a zdraví 🙂 🙂 🙂 kluci jsou nádherní! jsi šikulka,takhle hezky jsi to zvládla 🙂

danci70
19. bře 2013

@maja1111111 děkuju moc 🙂 a co ty,jaké máš teď další plány?

petulet
19. bře 2013

@adriene moc gratuluji,jsou nádherný 🙂 hodně zdravíčka vám všem přeji.

pikusa
19. bře 2013

@adriene jejda....nádhera.....jen nám sem dej další a další fotečky
jsou překrásní 😵 😵 😵 😵 😵

pikusa
19. bře 2013

Holky.....tak jsem udělala novou--zamčenou diskusi.,..
bohužel to nejde tak,že se tato jen zamkne...musíme jinam
tak tady odkaz
https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk...
myslím,že všechny by měly mít přístup....snad jsem na nikoho nezapoměla....kdyžtak křičte sem...... 😵 😵 😵

pikusa
19. bře 2013

členky.......petulet,danci70,maja1111111,darazv,adriene,malinka_02,nelfilka,maraida,julie74,pinkywinkie,sofie1974,mkuki,ratatooy
na koho jsem zapoměla?????

maraida
19. bře 2013

@adriene jé!!!Ti jsou tááák nádherní 😵 Moc gratuluju 🙂

julie74
19. bře 2013

adriene, ty jsou tak krásný, moc přeju štěstí a zdraví. Jenom mě hrozně rozesmívá, kdyby tam tehdy D dal dvě a dneska by u vás dělal chůvičku, 😀 😀

Takže dobře zvládej a pošli další fotečky, mmch, chlapi vypadají, že jim je minimálně několik týdnů 😀

holky díky za členství, beru

adriene
19. bře 2013

Holky, děkuji moc za gratulace! Ano, jsou nádherní, i my jsme nadšení 🙂 Přeji to Vám všem, pevně věřím, že to tak dopadne 😉
@julie74 No to jo... 3, 4 kousky... Představ si, že když jsme opouštěli porodnici, potkali jsme na oddělení D., tak jsem ho pozdravila a řekla mu, že děkujeme, že "tohle" je jeho práce... vykulil oči a usmíval se dost překvapeně 😀

julie74
19. bře 2013

Jestli nemá chlapec krásnou práci, občas 😀

booo
19. bře 2013

@adriene Strašně moooc blahopřeji k dvojčátkům, jsou to naprosto nádherní klučíci!!! 🙂 🙂

mkuki tobě grutuluji ke krásné holčičce 🙂
@danci70 držim vše co můžu aby ti to vyšlo!!!

Omlouvám se, že jsem se dluho neozvala, poslední dobou se nic nedaří!! Co se týče Podolí?? Před dvěma měsíci jsem byla u psychotronika, tvrdil, že se nám nedaří proto, že mám cystu na levém vajíčniku!!! A světe div se, teď když jsem měla začít stimulovat na 2IVF tak cysta je na světě a má už 3,3 mm ☹ Takže se vše odkládá, ach jo !!!!

Všem držím palečky

danci70
19. bře 2013

@booo moc děkuju 🙂 přeju ti,aby cysta byla brzy pryč a mohli jste se na to brzy vrhnout 😉 🙂

pikusa
19. bře 2013

@booo holka přidám tě k nám do zavřené diskuse jo??? 😵

booo
19. bře 2013

@pikusa piku, jasně děkuju 🙂 Jen si vás dočtu tady a jdu k vám 😉