CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

petulet
20. bře 2013

@pikusa děkuji za členství 🙂

okurkaa
20. bře 2013

Holky, na jednu stranu je skoda, ze uz tu nebudete diskutovat dal......ja jsem vas cetla a vsem moc prala uspech....i kdyz jsem sem nepsala, mam uplne stejne zkusenosti jako vy....v Podoli se mi vice jak rok vubec nedarilo, tak jsem odesla....a z pristupu doktorky Rezackove jsem nekolikrat skoro brecela....vsem drzim palce

pikusa
20. bře 2013

@okurkaa jeee chceš k nám????není problém.....písni jestli chceš

danci70
20. bře 2013

@okurkaa další nespokojená,pojď k nám 🙂 a prosím, kdyby nakoukly taky nějaké spokojené holčiny,kterým se v Podolí zadařilo,přidejte se,dejte nám vědět 🙂 😀

murecka76
20. bře 2013

Ahoj kočky, sleduji vás každý den 🙂 , já teda patřím k těm spokojeným, kdy se nám zadařilo hned na poprvé, ale to bylo už v roce 2008 😉 😉 , v červenci 2012 jsem podstoupila KET, který se nepodařil, před tím jsem měla anovulační cykly, takže kET jsme měla s estrimaxem, pan doktor Darebný mi řekl, že ne ovoluji, měla jsem před tím 3anovulační cykly. Tak jsme to vypustili z hlavy , že budeme rádi za jedno děťátko, protože těhu bylo hodně problémové. No a co se v září stalo 🙂 , našla jsem na testu // a my čekáme začátkem června chlapečka 😀 😀 😀 😀 .
Všem vám moc moc přeji hodně štěstíčka a pevné nervy, ty jsou důležité.
No a když porovnám péči v roce 2008 a v roce 2012, tak teď jsme byla hodně zklamaná, přišla jsem si jak v továrně na běžícím pásu ☹ ☹ ☹ ☹ .

darazv
20. bře 2013

@murecka76 jeee to je super vzdy mi to tak dodá nadej gratulujem asi zena musí fakt uplne vypnut a vtedy to príde samo nečakane 🙂

pikusa
21. bře 2013

@okurkaa
@murecka76 holky obě jsem vás šupla vedle 😵 😵 😵

zofielinda
23. bře 2013

Ahojky,
chodím do Podolí, dnes jsem začala poprvé stimulovat Gonalem. Můžu se k Vám přidat do uzavřené diskuze?

pikusa
23. bře 2013

@zofielinda jdu tě přidat 😵

radunap
24. bře 2013

Čauky, jsem také "podolský šmírák" (pravidelný čtenář), ač nepíšu, ráda bych zůstala ve spojení. Zkušenosti? Mnohaleté. Spokojenost, pocity? Smíšené. Mám za sebou 4 transfery ze stimulace (z toho jeden z nativu) a asi 7? nativů s odběrem. Na umožněný poslední pokus jsem otěhotněla - před ním mi byl doporučen dárce (nebo odchod?). To jsem odmítla a jednoduše řečeno: pan doktor Darebný "šel do toho". Ráda bych měla přehled o lékařích, i když názor je koukám stále stejný - bohužel. Kdybychom se "nečetly", přeji také hodně štěstí a trpělivosti.

pikusa
26. bře 2013

@radunap přidávám tě k nám......tak piš..... 😵

pikusa
28. bře 2013

@radunap ahoj....
protože ses zatím neukázala,tak jsem tě zase odebrala ze skupinky......
třeba nebyl jen čas psát......nevím.....
kdyžtak se ozvi

radunap
29. bře 2013

Čauky! Mám angínu, tak jsem nebyla na PC. Ozvu se. Je nějaký časový interval na přihlášení? Díky a hezký den.

hlavi
21. kvě 2013

Ahoj holky, a především tímto zdravím pikusu...chodila jsme na tyto stránky, asi před 4 lety...ted jsem se na dlouhou dobu odmlčela...nebot musím zaklapat podařilo se nám v Podolí miminko a jelikož miminko odrůstá rozhodli jsme se dojít si pro mrazačky...🙂, holky chodíte sem ještě? Pikusu, chodila jsem pod jiným loginem, ale bohužel po tak dlouhé době nemůžu najít jméno a přístupové helo, tak jsme si založila nové...Co nového? já byla na první konzultaci v Podolí minulý měsíc, musím říci, že stále stejná sestřička na přijmu, a pan doktor Darebný v ordinaci, tak jsem byla ráda, a paní doktorku Řeazáčovou jsem také zahlédla🙂. Mejte se krásně a držím pěsti všem snažilkám na dvě čárky na testu....
@pikusa

hlavi
21. kvě 2013

Jinak informace našeho snažení, dvě IUI neuspěšné, první IVF bez transferu, druhé IVF nejkrásnějsí miminko na světě🙂, prošla jsem všema možnýma vyšetřeníma co jde, laparoskopie, genetika, imunobiologie...nikde nic významného nenalezeno, vždy jen "malé" zjištění, které dohromady asi vedou k tomu, že to samo nejde....

hlavi
21. kvě 2013

@murecka76 murečko, prosím tě a KET jsi měla s jakýma mrazáčky? já mám prý zmzazeny tři v jedné davce...tak jsem zvědavá jak to dopadne, snažím se k tomu neupínat, přeci jenom, už jen strach z toho aby se rozmrazily, atd.....ale víš jak to je, naděje umíra poslední🙂

danci70
21. kvě 2013

@hlavi ahoj ,z této diskuze jsme přešly do uzavřené,napiš Pikuse,ona si tě prověří a přidá 😉 🙂 😀

hlavi
21. kvě 2013

Děkuji 🙂, chodila jsem do diskuze v roce 2009, pokusím se vyhrabar můj starý příspěvek z toho roku a přepošlu vám🙂))
@danci70 ted se sžívám s koníkem, moc se toho změnilo, no nebo jsem to spíš zapomněla....🙂

murecka76
21. kvě 2013

@hlavi já jsem měla při KETU 2morulky, ale nezadařilo se, podařilo se nám za dva měsíce přirozeně a už každým dnem čekám na porod 🙂 🙂 🙂
Přeji ti hodně štěstíčka 🙂 🙂 🙂

pikusa
22. kvě 2013

@hlavi ahoj.....nevím,nepamatuju.......jaký jsi měla nick???? 😵

pikusa
22. kvě 2013

@murecka76 tobě to uteklo.....za chcíli rodíš 😕

clarinula
29. črc 2013

Dobrý den,
jmenuji se Klára Tomešová a studuji v Praze porodní asistenci. Tento rok mě čekají státní zkoušky a také psaní bakalářské práce. Jako téma mám vývoj asistované reprodukce. Proto bych se chtěla obrátit na Vás a poprosit o pomoc s vyplněním dotazníku. Je jedno, kdy jste podstoupily IVF. Dotazník ještě nemám úplně připravený, ale byla bych ráda, kdyby se některé z Vás ozvaly a můj mail a dohodli se na případné spolupráci. Děkuji předem za pomoc Klara.Tomesova@seznam.cz

tygrisek09
6. srp 2013

@pikusa Prosím také o připsání do skupiny. Děkuji.

pikusa
7. srp 2013

@tygrisek09 hotovo 😵

suvik
16. srp 2013

Ahojky, několik let jsme s manželem docházeli do ARTu v ČB, ačkoliv jsme oba zdraví, miminko se nám nepodařilo. Rozhodla jsme se změnit CAR, zvolila jsem Prahu, ale vybrat správné centrum není jednoduché. Třeba je správná volba Podolí, nevím. Preferuji ochotu, vstřícnost, profesionalitu, empatii, roli hrají i finance. Děkuji za zprostředkování vašich zkušeností.

haninasi
8. říj 2013

Ahoj holky, mohla bych také k Vám?
Chodím k dr. Darebnému a máme již od něj 🙂))) 21 měsíční dcerku.
Ráda bych si popovídala s někým kdo do Car podolí chodí. Díky Hanka

sofie1974
8. říj 2013

@haninasi
pískni pikuse, je správkyní skupiny

haninasi
8. říj 2013

psala jsem jí už včera interní poštu, ale ještě se neozvala☹((((

milce
16. říj 2013

Ahoj všem. Moc nevím, jak to tady funguje, ale jsem taky "podolská" 🙂. Zkoušíme tam miminko už 2. rokem, 2x jsem podstoupila stimulaci, 2x Ket. Teď jsem 13. den po Ket a na testu //. Zatím se předčasně neraduju, na krev mám jít v pátek, ale už mám všechny nehty okousaný 🙂. Tak když mě přijmete mezi sebe, budu ráda🙂 Všem hodně štěstí!

sofie1974
17. říj 2013

@milce
správkyní skupiny je pikusa, ta jí pískni, jinak velká gratulace, to zní velmi slibně!!!