CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

jennyska
17. říj 2013

Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma CAR Praha Podolí a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/car-praha-podoli ? 😉

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním ženám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

pikusa
20. říj 2013

@jennyska nejde to otevřít

sofie1974
21. říj 2013

@pikusa
v adrese je malý překlep-takto je to správně https://www.modrykonik.cz/car-praha-podoli/

jennyska
21. říj 2013

@pikusa Teď už je to opraveno a je to správně 🙂 Děkuji, že jsi napsala...

pepetousek
10. lis 2014

@pikusa Ahoj 🙂 Ve středu jdu do Podolí pro stimulaci před prvním IVF..budu ráda, když mě přijmete do své soukromé diskuze o Podolí 🙂

pikusa
14. lis 2014

@pepetousek jeee já to vidím až ted.....jdu tě přidat 😵

danuskajjj
10. únor 2015

@pikusa Ahoj, začínám chodit zase po pár letech do Podolí, mohla bych prosím také do diskuse? Děkuji.

pikusa
10. únor 2015

@danuskajjj jo jen vydrž až budu na pc jsem jen na mobilu

pikusa
10. únor 2015

@danuskajjj zkusila jsem to hned dokud mám čas jen jestli tu diskusi ted najdes

danuskajjj
10. únor 2015

@pikusa Nenašla. Kdyžtak mi písni do IP odkaz, moc moc děkuju. Nebo sem, jestli to nevadí.

yilo
5. bře 2015

Ahoj, můžu se přidat? Chodím do Podolí a zítra ráno tam mám OPU v analgosedaci...

pikusa
27. bře 2015

@yilo omlouvám se,dlouho jsem tady nebyla....ještě chceš přidat?

tournesol
12. dub 2015

Mohu take poprosit o přidání? Dekuju !

jajakad
16. dub 2015

Zdravím, mám za sebou IVF v Podolí a plánujeme KETy. Můžu poprosit o přidání?

pikusa
16. dub 2015

@tournesol
@jajakad
holky....mělo by to být.......jste tam

mufinka26
18. dub 2015

Ahoj holky, začínám přemýšlet o CARu v podolí, doteď jsem chodila k Apolináři. Budu ráda za jakékoliv info 🙂

03041991eva
21. dub 2015

Dobry den chtěla bych se zeptat kolik stoji ivf v Podolí ceník jsem ještě nedostala. Děkuji

annna79
4. říj 2015

Přešla jsem do Podolí , ale sem už asi nikdo nechodí ☹

pajdika17
8. říj 2015

Ahoj, chodím také do Podolí, můžete mě prosím přidat do skupiny? děkuji moc

annna79
8. říj 2015

@pajdika17
Já nevím, ale asi jsme tu jediné 🙂

pajdika17
11. říj 2015

@annna79 Ahoj, no to snad ne, myslím, že nás je tu hodně. Holky, chodíte k Dr. Řezáčové nebo k Dr. Darebnému? já jsem spokojená s oběma. Každý z nich má něco do sebe! a sestřičky jsou úžasné, teď jsem byla na výkonu a je úžasné jak si s váma povídaj, jako bysme se znaly dlouho. Ta jedna mi řikala jménem, což bylo super, má to takovou rodinnou atmosferu. Byly sme s manželem před tim v jinym centru a hotová továrna, tam nám vyjel takovej ten papírek s číslem a cítila sem se tam opravdu jako to číslo. Tak sme přešli do Podolí a minule jsem přišla ani sem nemusela řikat jméno, hned setřička na mě jménem a jak se mám? uplně jinej přístup než v centru kde mě sice pozdraví, ale jinak si mě ani nepamatují kolik tam toho maj. jaké máte vy zkušenosti ?díky

jajakad
12. říj 2015

@annna79 Nejste tady jediné. Také chodím. Jen teď máme čekací období na výsledky imunologie po léčbě Prednisonem 🙂

annna79
12. říj 2015

@jajakad
My jsme po po výsledcích .Rozmýšlím druhé IVF kdy mám jít.

jajakad
12. říj 2015

@annna79 A jak Vám výsledky dopadly? Já jsem na naše zvědavá, snad budeme moci jít do KETu 🙂

sofie1974
13. říj 2015

Holky, kdo chce přidat do uzavřené skupiny - následující po této, oslovte Pikusa - je správkyně. Jinak všem přeji hodně úspěchů-pro zajímavost, já chodila do CAR Podolí 7 let, tak kdyby někdo něco chtěl vědět, tak pískněte. Paradoxně jsem tedy po 7 letech snažení, 3 IVF otěhotněla přirozeně, ale CAR v Podolí mám ráda🙂

annna79
13. říj 2015

@jajakad
Rozdílné než v pronatalu.V Pronatalu nám řekli, že mám menší zásobu vajíček a málo kvalitní.spg v normě.V Podolí prý mám dostatečnou rezervu a SPG katastrofa.

jajakad
13. říj 2015

@annna79 Na Pronatal mám opravdu nemilé vzpomínky, nikdy víc. Tak zkuste manželovo spermio vylepšit vitamíny a potom do dalšího IVF. Jen to čekání je prostě zdlouhavé no. Ono asi je všeobecně lepší, když budou spermie kvalitní a oni budou mít z čeho vybírat 🙂

suplikova
25. led 2016

taky prosím o přijetí do soukromé skupiny 🙂

megara
4. bře 2016

@pikusa Ahoj,můžeš mě prosím přidat do skupiny,změníme car před třetím IVF. Snad to tentokrát vyjde 🙂 🙂 🙂

pikusa
4. bře 2016

@megara jasan 😵