CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

jezz1e
15. lis 2017

@sagema Se v tom pak zamotáte, kdy jo a kdy ne 🙂 Jednou mi Darebný líčil, jak mu otěhotněla holčina hned v šestinedělí po revizi. Prý děloha na UTZ jako po výbuchu, nevěřil, že by to mohla donosit, a klaplo to. Tak třeba by to u Vás i v případě "nehody" dobře dopadlo 🙂

sagema
15. lis 2017

@jezz1e doufám, že se nehoda nestane, protože by hrozilo nebezpečí prasknutí dělohy v těhotenství, pokud se dobře nezahojí. Nicméně v šestinedělí je to masakr, se vůbec divím, že na to měla chuť 🙂

miracleelcarim
25. lis 2017

@girafkag Ahoj,tak jak dopadl ultrazvuk?bude alespon iui?ja jsem volala kvuli vysledkum z imuna a jeste nebyly ☹ mam to zkusit koncem pristiho tydne...

girafkag
25. lis 2017

@miracleelcarim díky 🙂 zrovna si říkám, kdo z nás jsem dá tu první naději pro ostatní. Cysta zmizela, v pondělí znovu na UTZ a uvidíme. Neberu žádnou podporu folikulu, ani nic na sliznici a předpokládám, že teď by měli být stejně na straně bez vejcovodu, takže spíš nic a snad příští cyklus to vše půjde lépe. Co vše dělali na imuno?

miracleelcarim
26. lis 2017

@girafkag jeee,tak to je super,ze cysta uz je pryc 🙂 ani nevim co se vse testovalo,ja dala krev a partner sperma,tot vse...zkusim si pak vzit zpravu,samotnou by me zajimalo,co tam vsechno bylo.v car bych se dozvedela,akorat kdyby bylo neco spatne...nevis nahodou jak budou v car v prosinci,kvuli dovolenym?zitra budu drzet palce 🙂

jezz1e
26. lis 2017

@miracleelcarim Normálně mezi svátkama fungují. Mně v pondělí Řezáčová slibovala, že klidně udělají KET i na Štědrý den, ale to jí zas nevěřím 😉

utrikocku
27. lis 2017

Ahoj, mám dotaz pracují v Podolí i o víkendech? UZ, ET apod.?

utrikocku
27. lis 2017

Přemýšlím, že bych přešla z Pronatalu do Podolí. Jak jste zde aktuálně spokojené? Pro mě je výhoda, že dělají UZ a zákroky i o víkendu, což nevím, jestli i v Podolí... A také by mě zajímalo, když chodíte na opakované UZ při stimulaci, jak je to s objednáním - je to bez problémů, čekáte dlouho i když jste objednané?

jezz1e
27. lis 2017

ET o vikendu delaji, utz taky, pokud je to nezbytne. Pokud to jde, tlaci to na pracovni dny. Cekani jak kdy, u Darebneho mi to prijde obvykle dele nez u Rezacove. Obecne tak do 30 minut.

utrikocku
27. lis 2017

@jezz1e a jaká je tam cca pracovní doba? Moc děkuji

jezz1e
27. lis 2017

@utrikocku Běžné kontroly myslím od 9h (7:30-9.00 jsou obvykle OPU), v kolik končí nevím, já byla objednaná nejpozději na 14h. Klidně tam zavolej, sestry berou telefony celkem bez problémů.

miracleelcarim
27. lis 2017

@jezz1e tak jsem se dnes objednavala na konzultaci na pristi tyden k dr.rezavove,ja blahova si rikala,jak volam brzy,ze to bude v pohode a ani nahoudou,vsechny dny uplne plne,nastesti me sestricka vmackla na pondeli,aby se neprosvihl dalsi cyklus.tak se uz jen modlim aby ty vysledky z imuna uz opravdu tento tyden byly hotove.a jak pokracujes ty? 🙂

miracleelcarim
27. lis 2017

@utrikocku ja muzu rict pouze zkusenost s iui,kterou o vikendu nedelaji.kdyz mi to vyslo na vikend,tak jsem mela proste smulu,snazila se doma a dalsi mesic se modlila,aby to vyslo na pracovni den...v cekarne take cekam cca 30 min,kdyz nejsou ve velkem skluzu..

utrikocku
27. lis 2017

holky moc Vám děkuji za informace a zkušenosti. Pro mě třeba promeškat IUI by bylo děsné, protože stimuluji Gonalem (Clostil nezabírá) a platím si ho sama. Takže 10 tisíc třeba zahodit je mazec..

jezz1e
27. lis 2017

@miracleelcarim Určitě výsledky budou 🙂 Mně přišlo, že se člověk musí trochu připomenout, oni to zaurgují a další týden výsledky dorazí. Dneska tam byl naopak klid.
Já byla dnes na OPU, zatím to vypadá na 12 zralých vajíček, takže proti minulému výsledku dvojnásobek. Uvidíme, jak se je podaří oplodnit a jestli se tentokrát udrží až do biopsie. Ale v sobotu jsem se rozhodla, že ten ovitrelle je poslední injekce, co si kdy píchnu, protože tentokrát to vyjde. Tak snad mě ten nahoře podrží 🙂

sagema
27. lis 2017

@jezz1e to vypadá velmi nadějně! Tak moc držím palce, tentokrát to už vyjít musí, napsala sis Ježíškovi? 🙂 Já jsem 17 dní po operaci, jsem v pohodě, ale ještě mám být 14 dní doma. Je to super, užívám si to. A taky si říkám, že pak bude volat Máj, lásky čas, a že to prostě už taky musí vyjít 🙂

jezz1e
27. lis 2017

@sagema Děkuji 🙂 Vidíš, nenapsala, to abych to rychle napravila. Volno před Vánocemi Ti fakt závidím. Plánovala jsem, že ještě zítra zůstanu doma (minule mě druhý den břicho dost bolelo) upeču perníčky a udělám věnec, ale zapomněla jsem si říct o neschopenku a teď mi sestra řekla, že na PN mám nárok až po ET (což zas tolik nepotřebuji). Tak si nadávám, že jsem si brala dovolenou na ty revize, kdy mi PN nabízeli a teď mi zbývá už jen pár dní.
A už jsi byla na nějaké kontrole nebo jdeš až toho 12.12 k Márovi? V květnu to bude ideální, to se nemůže nepodařit, když všude všechno pučí 🙂

girafkag
27. lis 2017

@jezz1e v kolik jsi tam dnes byla? Já byla na 11 a šla jsem 11:30.
Budeme se snažit o nepravděpodobné - mám krásný folikul 18mm, sliznici 7,5mm jen ten folikul je na levé straně bez vejcovodu, ale Darebný řikál, že si pro to vajíčko třeba ten druhý vejcovod sáhne, takže jsem píchla ovitrelle a ve středu se jde na to. Navíc ve středu mám narozeniny a podle toho jejich kalendáře na recepci by vycházel tabulkové TP na 5.9.2018 a první dcera je 5.9.2015, je to do třetice IUI tak si říkám co jako víc 🙂

jezz1e
27. lis 2017

@girafkag Tak to jsme se videly - me pousteli v 11 s pritelem domu 🙂
To Ti to proste musi klapnout, tohle uz nemuze byt nahoda. Drzim moc palce! Akorat nevim, jestli deti ty spolecne narozky oceni 😁

girafkag
28. lis 2017

@jezz1e Tak to jsme se určitě viděly, jen nevěděly 🙂 Jsem plna očekávání a věřím, že tohle je pro mě ta nej kombinace 🙂 Dám echo. Jak jste dopadli?

jezz1e
29. lis 2017

@girafkag Všechno nejlepší k narozeninám a držím palce, ať dnes dostaneš ten nejlepší dárek! ❤
U mě se oplodnilo 9 embryí, ale už se prý trochu selektují. Nezbývá než doufat a věřit jim.

miracleelcarim
29. lis 2017

@jezz1e Tak vysledky jsou uz hotove,takze v pondeli na konzultaci,snad to bude v poradku :-/ teda 9 embryi,to je pekne,at jich zabojuje co nejvice @girafkag take preji vse nejlepsi,at se zadari 🙂

girafkag
29. lis 2017

Moc děkuju holky. Výkon dělala sama Řezáčová a pak tam seděla u PC. Řekla, že spermio bylo luxusní a ať si to ještě večer pojistíme. Výkon byl v 11:53 a ve 12:15 jsem se ji zeptala, zda můžu slézt sama nebo počkat na sestry, tak mi řekla, že mě sestry vysvobodí. Takže jsem v 12:25 volala na recepci, že jsem na jedničce a zda dojdou - prý se jim asi rozbila minutka 🙂 Takže místo 15 minut jsem si tam poležela půl hodiny, takže času měli dost. Teď už jen aby se stal zázrak a pravý vejcovod se natáhl vlevo... Naposledy teď budu brát poctivě Utrogestan, ať si nemůžu nic vyčítat.

@miracleelcarim Držím palečky

@jezz1e 9 je super, také držím palečky. Bude ET?

sofie1974
29. lis 2017

hoj holky, náhodou jsem zde narazila na Vaši diskuzi a nedalo mi to, abych na ní neklikla, neboť IVF v Podolí jsem řešila před několika lety. Nedám na jejich personál vůbec dopustit-a ač jsem nakonec otěhotněla přirozeně (a to jsem měla xy IVF neúspěšně), Podolí veřím a všem je doporučuji. Moje hlavní dr. byla Řezáčová, a i když ji možná někdo nemusí, je zlatá. Ta, co pro pacienty dělá-včetně transferů o víkendech, a myslím, že i na její dobrovolné bázi, je skvělé. Darebný-další zlatíčko, pokud otěhotníte, vezmi si Vás do své těhu poradny před porodem-pokud tedy chcete rodit v Podolí. Koukám, že je tam stále Krčmář, a ten nikdy nebyl super šlágr🙂 Všem Vám moc držím palce a Podolí věřte!

miracleelcarim
30. lis 2017

@sofie1974 dekujeme za pozitivni reference,potesi 🙂 snad se diky nim brzy dockame vysneneho cile,kdyz bez nich se zatim nedari...

miracleelcarim
4. pro 2017

@girafkag @jezz1e ahoj holky,dnes jsem byla na konzultaci.imunologie vysla v poradku.prestoze jsme ,,oba zdravi,,jelikoz vsechna absolvovana vysetreni mame v norme nam bylo doporuceno IVF.dosud jsem mela iui bez stimulace,takze jsme se nakonec domluvili,ze zkusime jeste iui s closilbegytem.pokud se termin ms nezmeni,tak mi to bude vychazet akorat kolem svatku,tak nevim,jestli by mi uiu vubec udelali a ja nebrala hormony zbytecne ☹ tak jsem z toho zase nejaka rozmrzela....jinak 27.-29. maluji,takze funguji v omezenem provozu...a jak valcite vy?

girafkag
4. pro 2017

@miracleelcarim Paradox, že jsem první dvě IUI měla se stimulací (1x Clostik a 1x Femara) a teď bez... Předevčírem jsem měla dost citlivé bradavky, ale kdo ví. Pochopila jsem, že pokud jsem si píchla Ovitrelle tak ovulace měla být nejpozději ve čtvrtek a tak by to v sobotu už neměli být příznaky ovulace. Na jednu stranu si říkám, že by to bylo úžasné, na druhou vím ja málo pravděpodobné to je....
Já beru IVF jako krok vpřed a zkusit něco má větší úspěšnost. Třeba se díky stimulaci zadaří i bez IUI 🙂
U mě je frmol. Řeším analýzy klientů, začíná mi pomalu zkouškové, objednávky na můj osobní malý business se množí... Takže dnes jsem si ráno zapomněla vzít utroš, ale vzhledem k tomu, že Darebný byl ok i s tím, abych brala jen jeden na noc tak to nehrotím. Jinak beru ještě jednou poctivě 2-0-2.

jezz1e
4. pro 2017

Ahoj holky, mne zase zbyly jen dve embrya, takze byla zavedena obe ( 4 den - moruly). Ted se modlim, aby se aspon jedno chytlo.

girafkag
5. pro 2017

@jezz1e 🍀🍀🍀🍀🍀👨‍👩‍👧‍👦 kolikáté ivf?

jezz1e
5. pro 2017

@girafkag Dekuji. Ctyrcata snad radeji ne 😁 byl to druhy pokus.