CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

deninka87
22. únor 2018

@girafkag přeju hodně štěstí ať vše vychází jak má ❤ 🍀

girafkag
22. únor 2018

Holky moc díky. Dnes jsem byla ještě sama na krvi a hodnota hcg 123 tak ted jen vydržet do utz...

@lenjav moc držím palce

lenjav
23. únor 2018

@girafkag
Děkuji 😉...
Paráda, to už snad dobře dopadne 😉. A kolikátý to byl transfer?

girafkag
23. únor 2018

@lenjav Nevím jestli to mám vůbec psát. Je to 1.IVF a 1.ET

lenjav
25. únor 2018

@girafkag
Tak tomu rikam štěstí 😉.

girafkag
25. únor 2018

@lenjav Ano, to jo.

girafkag
26. únor 2018

Doufám, že tu brzy nebudu jediná 🙂 dnes kontrolní krev. Hodnota 705 a 8.3. UTZ. Jaká je Bahníková?

lenjav
27. únor 2018

@girafkag Tak já už mám také po transferu a snad se k tobě tedy přidám 🙂 (vyžádala jsem si také Darebného). U Bahníkové jsem byla jen jednou (na vstupním pohovoru), tak nemůžu moc soudit, ale nebyla špatná. Jdeš k ní na utz?

deninka87
Autor odpověď smazal
Zobraz
deninka87
27. únor 2018

@girafkag určitě jediná, tady nebudeš 😉 vy jste se skoro všechny už někam pohnuly, my jsme ještě skoro na začátku 😕
@lenjav
@girafkag holky kolikrát jste byly na IUI než jste šly na IVF ??? Má IUI vůbec cenu?

lenjav
27. únor 2018

@deninka87
Já byla na IUI jenom jednou, ale to kvůli tomu, že jsem nereagovala na stimulaci a folikuly nerostly. Ovulace sama nechodí, prášky nezabíraly, a tak ivf byla jediná volba. Ale zatím také bez úspěchu. do CAR docházím už rok a dva měsíce a stále nic .

girafkag
27. únor 2018

Já byla 3x, ale jen 2x na byl folikul na straně kde je vejcovod. Někomu vyjde třetí... Já mám také problémy s ovulací Ted před IVF jsme měla cyklus i s vyvolávačkou 45 dní... Já prostě chtěla, aby se už něco dělo
@lenjav držím palečky, On je prostě super. Bylo by super, kdyby mi vyšel i k porodu 🙂

lenjav
28. únor 2018

@girafkag
No je to tam rozhodně nejmilejší doktor. Ale profesně myslím, že Řezáčová je taky dobrá, jen ta komunikace vázne...Díky za podporu, snad to opravdu klapne, teď se s těhulkama roztrhl pytel, i v CAR mi sestřička říkala, že je teď dobré období, tak snad i pro mě 🙂

girafkag
28. únor 2018

@lenjav jo je fakt, že od začátku roku je toho mraky 🙂 všichni říkají že je Řezáčová profík, ale slábne komunikace... Jak dlouho vydržíš s testováním?

lenjav
28. únor 2018

@girafkag
To nevím, ale testovat dřív než 8. den asi nemá smysl

girafkag
28. únor 2018

@lenjav 🍀🍀 těším se na dálnici 🙂

sagema
6. bře 2018

Ahoj holky, tak koukám, že se tady schyluje k pozitivním zprávám, to je super! Moc držím palce. Já zatím po operaci čekám na květen, až budeme moct jít do toho 🙂

girafkag
6. bře 2018

@sagema a jak se cítíš?

sagema
7. bře 2018

@girafkag výborně, na operaci jsem byla 10.11. a už mezi vánočními svátky jsem začala zase sportovat. Všechno je v pohodě, nic nebolí, ani nebolelo, tak se jen těším až budeme moct zkoušet 🙂 Stejně na 100 % dojde na IVF, ale trochu doufám, že se nám to podaří samo 🙂

sagema
7. bře 2018

@girafkag a jak se cítíš Ty? 🙂

girafkag
7. bře 2018

@lenjav ještě držíš?

lenjav
8. bře 2018

@girafkag dnes jsem 10. den od KETu a test bílý.V pondělí jdu na krev a rovnou i na konzultaci co bude dál 🙄

veverka55
8. bře 2018

@lenjav drzim moc palecky treba to jeste dopadne a ma to pomalejší náběh.🤜🤜🤜🤜

girafkag
8. bře 2018

@lenjav Ještě nesmutni. Už jsem viděla, že to někdy vyjelo i déle 🙂 Držím palečky

girafkag
8. bře 2018

Jinak dnes zas nezklamali, Bahníková vůbec nepřišla, takže vše bylo na Řezáčové, tedy jsem šla o nějakých 40minut oprtóti plánu... Mimoděložní vyloučeno, potvrzen gestační váček v děloze a další UTZ 22.3.

miracleelcarim
9. bře 2018

@lenjav rada bych ti dodala trochu optimismu...ja jsem 10den mela test take bily.11den jsem tam videla mikroducha,12den to same.ten duch byl tak slaby,ze po uschnuti testu byl temer neviditelny.dnes 14 den uz se da rict,ze na testu je duch,zadna hezka carka.testovala jsem citlivosti 10. V krvi mam 278 jednotek.nevim jestli to neni malo.to ukaze az cas...takze to jeste uplne nevzdavej 🙂

girafkag
10. bře 2018

@miracleelcarim moc držím palce, kdy nakonec byl transfer?

miracleelcarim
12. bře 2018

@girafkag dekuji,tobe at se take dari 🙂 bylo uz videt srdicko?a kdy mas dalsi kontrolu? transfer byl 23.2. Test sili,tak snad je to na dobre ceste 🙂

girafkag
12. bře 2018

@miracleelcarim byl jen gestační váček a Řezáčová říkala že je to v pořádku. Teď šlo o lokaci. Další příští čtvrtek. To jsme měli transfer s rozílem 10dnu ja byla 13.

miracleelcarim
12. bře 2018

@girafkag jojo,byly jsme kousek od sebe.ja mam 1. kontrolu pristi stredu,tak se bojim a zaroven tesim...a jak se citis?