CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

miracleelcarim
12. bře 2018

@miracleelcarim a jeste jedna otazka,dostala si fotku z ultrazvuku 🙂 je mi jasne,ze do ramecku se jeste nehodi,ale stejne se na ni moc tesim

girafkag
12. bře 2018

@miracleelcarim Váčku ne, ale příště si o ni řeknu 🙂

sagema
13. bře 2018

@miracleelcarim, gifafkag - holky, já vám tak držím palce!!! To se tak pozitivně čte, že to u vás vypadá dobře 🙂 Já se těším na květen, až už budeme moc taky pokračovat 🙂

miracleelcarim
13. bře 2018

@sagema dekuji 🙂 tobe take moc drzim palce,at se co nejdriv zadari,kveten uz je skoro za dvermi 🙂

lenjav
14. bře 2018

@miracleelcarim
Děkuji za optimismus, ale krev byla negativní. Ani poslední pokus se nepovedl a budeme muset jít na nové IVF (2.). Teď nás ale ještě objednali na imunologii. Výsledky budou za tři týdny, tak uvidíme, jestli není problém v tom.

miracleelcarim
14. bře 2018

@lenjav tak to me mrzi ☹ a mate alespon brzy termin?

girafkag
14. bře 2018

@sagema Přesně Květen je za rohem a půjde to samo 🙂

girafkag
14. bře 2018

@lenjav Držím palečky, ať je vše brzy hotovo a zadaří se 🙂

deninka87
15. bře 2018

Ahoj holky, prosím vás ty, které braly clostilebyt, máte s tím nějaké zkušenosti? mám ho začít brát a po přečtení příbalového letáku jsem docela v šoku... 😲

miracleelcarim
15. bře 2018

@deninka87 ja ho brala jeden mesic,myslim 2 denne(ovulace bez leku chodila jako hodinky),bylo to jedno baleni a nic z nej nezbylo.folikul byl pouze jeden...jedinne co jsem pocitovala,ze me bolely celkem vajecniky.jinak nic vic

deninka87
15. bře 2018

@miracleelcarim děkuji aspoň mě to uklidnilo 😉

girafkag
17. bře 2018

@miracleelcarim kdy jdeš na kontrolu?

miracleelcarim
18. bře 2018

@girafkag ve stredu,cim vic se to blizi,tak mam vetsi strach ☹ picha me na prave strane jakoby vajecnik,takze se mi hlavou honi vsechny mozne scenare ☹ ty jdes ve ctvrtek vid? Muzu se zeptat,kdyz jsi mela mimodelozni,jak se to projevilo?jestli si mela nejake priznaky nebo se to zjistilo az ultrazvukem?

girafkag
18. bře 2018

@miracleelcarim ano jdu ve čtvrtek. Jinak tě asi zklamu. Já byla 12DC. První jsem měla nával tepla a pak hroznou nepřestávající bolest. Když nepomohl ani záchod, tak jsme po uložení jeli s manželem na chirirgii s tím, že slepák ☹ tam řekli že nic a že mě pošlou na gynekologické. Na příjmu nehledali těhotenství natož ve vejcovodu, byla tam jen volná tekutina a hospotalizace byla na mě, dle utz tam nebyl velký nález... tím, že jsme prcka chtěli, jsem řekla, že se nechám hospitalizovat ať zjistí no a našli HCG 990 to bylo někdy před půlnocí, v půl osmé lepší utz, rozšířený vejcovod a za tři hodiny sál...

miracleelcarim
19. bře 2018

@girafkag ach jo ☹ tak hlavne,ze jsi v poradku,dekuji za info...me to boli spis kdyz si to misto zmacku,jinak o tom ani nevim,doufam,ze se jen moc zkoumam.uz aby byla kontrola za mnou a vedela jsem,na cem jsem...a jak se citis?ja cekala,ze v 7tt budou uz nevolnosti a ja se citim uplne normalne...

girafkag
19. bře 2018

@miracleelcarim tak já mám nevolnosti už druhý týden ☹ dnes to vygradovalo... takže jsem si urychlila cestu k ❤

miracleelcarim
19. bře 2018

@girafkag juuuu gratuluji k srdicku 🙂 snad uz ti bude brzy lepe...

girafkag
22. bře 2018

@miracleelcarim jak dopadla kontrola?

miracleelcarim
23. bře 2018

@girafkag dobre 🙂 je na spravnem miste a uz bylo i srdicko 🙂 a jak se ti dari?je to uz lepsi?napada me,nevis jak se po ET pocita stari tehotenstvi?prekvapilo me,ze se pri kontrole ptal na termin transferu a ne posledni ms...

girafkag
24. bře 2018

@miracleelcarim úplně správně je termín opu -14dni. Takhle to teď počítali na utz co mě objednávali na screening. Kolikátý den jsi byla na utz? Super že už bylo srdíčko. Kdy jdes příště?

miracleelcarim
24. bře 2018

@girafkag takze mas ted kontrolu az na screening?a kdy jdes?to je uz i ten vetsi ultrazvuk?kdyz to budu pocitat od opu,tak jsem byla presne 6tt.dalsi kontrolu mam ted ve str,tak me to trochu vylekalo,protoze ty jsi byla az 14 dni pokud se nepletu.pry je ale vse v poradku,je to kvuli posouzeni spravneho vyvoje.je zvlastni,ze kazdy lekar to planuje jinak...

girafkag
24. bře 2018

@miracleelcarim U koho jsi teď byla? Já byla na krvi 13tý den po ET a sestřička mě objednala na utz za deset dní to jsem šla k řezáčové a ta si mě pak pozvala za další dva týdny... jinak teď jdu ještě 6.4. to jsem se nechala objednat k Darebnému a screening mám pak 26.4.

miracleelcarim
25. bře 2018

@girafkag byla jsem u dr.krcmare,prestoze jsem chtela objednanat dr.rezacove a byla tam,v cekarne celkem 3 pacientky,tak nevim,proc jsem nesla k ni,asi me spatne objednali ☹ ja byla na krvi 14.den a 1.utz za 12 dni.ted jdu asi zase k dr.krcmari,byl u me,kdyz jsem se objednavala,tak mi to bylo blby :-/ ale rada bych nenapadne presla zase k nekomu jinemu,prestoze ted byl v pohode 🙂

mia171717
25. bře 2018

@miracleelcarim ahoj. Proč nechceš chodit k dr. Krcmarovi? Já jsem teď objednana k dr. Bahnikove, nabízeli mi právě Krcmare, ale u něj jsem nikdy nebyla...

girafkag
25. bře 2018

@miracleelcarim zkus zavolat že potřebuješ jít jiný den a můžeš to změnit 😀

miracleelcarim
26. bře 2018

@girafkag bylo by to uz narychlo.tak uz to necham,ale priste uz to musi vyjit 🙂

miracleelcarim
26. bře 2018

@mia171717 no u me je to spis ze sympatii a lepsiho vnitrniho pocitu z ostatnich lekaru. Zadnou vylozene spatnou zkusenost s nim nemam,ale u ostatnich lekaru se proste citim lepe..

miracleelcarim
28. bře 2018

@girafkag tak na kontrole vse v poradku.dalsi uz za 14 dni.jen je divne,ze me tt pocital od transferu a ne punkce :-/ tak jsem zvedava,co se dozvim priste,objenam se k nekomu jinemu...

girafkag
30. bře 2018

@miracleelcarim mě i řezáčová brala tt dle utz, ale ve třetím patře na velkém utz to počítali od OPU...

miracleelcarim
5. dub 2018

@girafkag zajimave,rekla bych,ze to hudou mit sjednoc...zitra drzim palce 🙂