CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

girafkag
5. dub 2018

@miracleelcarim Díky. Seznam žádanek na krev je nekonečný ☹ ale pak k Darebnému tak bude dobře 🙂

girafkag
7. dub 2018

@miracleelcarim tak krve bylo devět zkumavek 😔 pak jsem se procpala dříve abych tam dvě hodiny někde okolo nečekala... Utz v pořádku, prcek dokonce zamával - hned jako první co ho doktor našel. 26.4. screening a vyplněna žádost o registraci k porodu. Držím palce 😃

denny1990
Autor odpověď smazal
Zobraz
miracleelcarim
8. dub 2018

@girafkag juuu gratuluji,mam radost,ze vse probiha jak ma 🙂 snad te budu nasledovat,ve ct mam kontrolu...zatim jsem zadanky nedostala,tak mozna ted,to bych mela byt na konci 9.tydne...na takove odbery jsem uz trenovana 🙂 nejvic mi jich brali 12 a to teda moc prijemne uz nebylo ☹

girafkag
9. dub 2018

@miracleelcarim fiha. To jsem žabař 😂😂 ke komu nakonec jdeš? Odpovídalo by to. Při kontrole v caru mi napsali do zprávy ať se objednám ve třetím patře na screening a krev a tam mi pak dali veškeré žádanky. 🍀🍀🍀

veverka55
9. dub 2018

ahoj holky. nevíte, jestli jsou v Podolí i o víkendech? Jak to případně je, když vám prostě ovulace vychází na víkend? předem moc děkuji

mia171717
9. dub 2018

@veverka55 ahoj. Tak s víkendama a svátkama mám špatný zkušenosti.uz několikrát jsme kvůli tomu vše o měsíc posouvali... minulý týden jsem se ptala Darebneho, že když budu mít pravidelný cyklus 28 dní, tak mi to bude vždycky vycházet na víkend a říkal, že se to bude řešit buď v pátek nebo v pondeli.

veverka55
9. dub 2018

@mia171717 mám právě stejný problém a inseminace dělaná téměř dva dny po ovu mi přijde fakt zbytečná ☹ máte případně zkušenosti s nějakým pražským centrem kde jsou i o víkendech? Protože do toho pak budou v květnu svátky, v červenci svátky... to se taky nemusíme trefit půl roku do toho kdy tam budou ☹

mia171717
9. dub 2018

@mia171717 mně ani tu inseminaci nedělal, řekl, že je pozdě a že to zkusíme další měsíc. Zkus tam zavolat, nevěřím tomu, že by to ve výjimečných případech nešlo.. tady jde přece o každý den a nemůžou ty holky přece posouvat na další měsíc.. jsem o tom přemýšlela a měla jsem být urputnejsi. Jenže to mi došlo až doma...

veverka55
9. dub 2018

@mia171717 děkuji moc za radu uvidím co mi řeknou. Třeba budou dozrávat vajíčka pomaleji a klapne to až po víkendu ☹ no uvidíme ☹ Každopádně děkuji moc za radu i rychlou odpověď🌷

miracleelcarim
9. dub 2018

@girafkag jsem objedna a k dr.rezacove,ale vime,jak to dopadlo na zacatku,takze to bude asi stejne prekvapko 🙂 jak se blizi kontrola,tak uz zacinam byt nervozni,aby bylo vse v poradku,snad to potom 1.nejrizikovejsim trimestru bude uz lepsi...pujde na screeningovy ultrazvuk partner s tebou?cetla jsem,ze na tento uz partner chodi...

girafkag
9. dub 2018

Co vím tak o víkendu jen OPU.

@miracleelcarim Manžel byl se mnou už 2x. Při první těhu taky chodil, chce být u všeho 🙂

sagema
10. dub 2018

miracleelcarim, girafka - holky a jste automaticky na rizikovém?

jezz1e
10. dub 2018

Holky gratuluji, az ted jsem si vsimla vasich uspechu. Drzim palce, at vse uz v poradku preckate a za par mesicu se muzete radovat z miminek. Ja mam zitra OPU v Gennetu. Snad vas se Sagemou budeme brzy nasledovat.

miracleelcarim
10. dub 2018

@jezz1e @sagema na rizikovem nejsem.po transferu jsem byla pouze tyden doma a od te doby normalne prace...dekuji za gratulace,stejne jsou to zatim porad nervy :-/ myslim na vas,jak pokracujete...budu drzet palce,at se co nejdriv uz zadari

girafkag
10. dub 2018

@jezz1e @sagema také děkuji a držím moc palce. Já jsem ještě na rodičovské, takže rizikové pro mě není. Kdybych chodila do práce, tak jsem si při hospitalizaci nechala dát neschopenku. S první jsem takhle byla doma od 10tt a malá je poklad.

miracleelcarim
12. dub 2018

@girafkag tak dnesni kontrola dopadla vyborne 🙂 na screening jdu 4.5. Prosim te,uzivas jeste utrogestan?me uz ho nenapsali,ja myslela ze se bere cely prvni trimestr...

girafkag
12. dub 2018

@miracleelcarim Řezáčová mi psala v 7tt že ho za týden můžu vysadit. Já si to nakonec postupně změnila jen z 2-2-2 na 0-0-2 a teď už druhý den neberu. Bavila jsem se s Darebným, že mamce tentkrát utrogestan vzali už při pozitivním testu a on říkal, že to je možné, ale málo kdo na to má koule...

miracleelcarim
13. dub 2018

@girafkag dekuji za info,taky mi to postupne vysazeni prijde setrnejsi,kouknu do zasob a vysadim postupne...koukala jsem na zadanky na krev a je tam i zarazeni do nejake studie,o tom se setricka ani nezminila,tak to mudim prostudovat.a co nevolnodti,uz je ti dobre?

girafkag
14. dub 2018

@miracleelcarim ahoj. Ja ten výzkum podepsala. Je to o tři zkumavky krve více za celou dobu o tom mi říkali na tom oddělení utz. Tento týden je to o dost lepší a jsem schopná fungovat. Diky

miracleelcarim
25. dub 2018

@girafkag zitra drzim palce,at screening dopadne co nejlepe a mimco hezky zapozuje...ja mam zitra kontrolu o patro niz 🙂

girafkag
25. dub 2018

@miracleelcarim díky. V kolik jdeš? My 10:30 ale máme počítat se skluzem

girafkag
25. dub 2018

@girafkag má to být 10:30

girafkag
25. dub 2018

10h 30m nějak si to děla co chce

evagabik
25. dub 2018

@vakoema Ahoj, za mě absolutně super a nejlepší. Úžasný přístup, milý personál. Paní doktorka Řezáčová je skvělá... milá, vstřícná, opravdový profesionál. Vše probíhalo jako po másle... Odběr vajíček v pohodě. Následné otěhotnění se povedlo na 2. pokus dva cykly za sebou, žádné čekání po neúspěchu, to je podle mě nejhorší na psychiku 🙂
Teď jsem v 7. měsíci a čekáme holčičku <3

miracleelcarim
25. dub 2018

@girafkag 🙂 ten cas pri zadavani pres telefon zlobi...ja jdu ve 12h,prohlidka,odber cytologie a registrace k porodu 🙂 jako vzdy mam strach a zaroven se tesim,ze mimco zase uvidim...

girafkag
26. dub 2018

@miracleelcarim Tak jak jste dopadli? U nás vše ok, rizika mizivé 🙂

miracleelcarim
26. dub 2018

@girafkag juuu,moc gratuluji...a co nejake podrobnosti o prubehu pro zvedavku? 🙂 u nas vse ok,mimco se mrskalo,ze byl problem ho zmerit 🙂 registrace k porodu podana,ale jsem nalomena,zda v podoli rodit,mam to do prahy hodinu cesty,nikdy se pry nevi,jak rychle to bude,tak aby se to stihlo :-/ tak do screeningu mam o cem premyslet...

girafkag
26. dub 2018

@miracleelcarim pozor - čas objednání na screening je čas, kdy se ti na recpci začnou věnovat - nechají tě se zklidnit, aby ti pak změřili tlak a čekáš, kdy přijdeš na řadu. Přišli jsme na objednanou 10:30 a utz byl 11:30. Zkontrolovala orgány, míry, vše komentovala, cca max 10min. Kdy máš screening?

miracleelcarim
26. dub 2018

@girafkag tak to jste cekali dlouho,to bude mit partner ,,radost,,...a ultrazvuk uz byl pres bricho nebo jeste spodem?a prozradili vam uz pohlavi?screening mam ted v patek...uz dnes nam dr.odhadla pohlavi,tak jsem zvedava,jestli se to za tyden zmeni 🙂 pak uz bych mela chodit do normalni poradny,ale to se uvidi,kde bude porod a tedy i poradna :-/