CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

miracleelcarim
7. zář 2018

@girafkag tak jak se dari?co noveho?ja mam po screeningu,mimco ok,jen mam horni hranici mnozstvi plodove vody,takze musim na kontrolu,jestli se to nezvysuje,tak snad to bude dobre... jinak uz ted toho ma dost po me 🙂 nechce se fotit,je dlouha a hubena... cipek se drzi na 32mm,ale bricho tvrdne skoro porad

girafkag
10. zář 2018

@miracleelcarim Zbývá +/- 53 dní. Prcek je stále o něco větší, tak jsem zvědavá. Minulé pondělí jsem si vzala PN, abych nemusela zpět do práce a zároveň mi vyšla hezky celá dovolená za rok 2019 a příští pátek bud mít nástup na MD. Zjistila jsem, že Darebný má službu na porodním sále ve středu, tak doufám, že se trefíme 🙂 Bříško hezky rpste a váha se drží. Teď mám nahoře 4kg. Čípek mi teď dlouho neměřili, tak asi ok.

My budeme za chvilku mimo, tak doufám, že tady přijdou následovnice 🙂

sagema
10. zář 2018

já doufám stále, že vás budu co nejdřív následovat taky 🙂 Začali jsme další nativní cyklus. Dneska jsem byla 10 DC na UZ, včera jsem dobrala Femaru. Mám jeden maličký folikul, proti minule nic moc. Ve středu jdu na další UZ a podle toho, jak bude veliký by mohl být v pátek odběr. Tak doufám, že pořádně povyroste a tentokrát na odběr dojde 🙂

miracleelcarim
10. zář 2018

@girafkag teeda,tak ty mas vetsiho prcka a jen 4kg nahore,ja hubenourka a 8kg nahore,no asi se vetsina uklada na me a ne na mimcu 🙂 @sagema moc drzim palce,at to folikul dozene a klapne to

sagema
15. zář 2018

tak včerejší OPU klaplo, odebrali nakonec 2 vajíčka 🙂 Dneska jsem tam volala a obě se podařilo oplodnit. Pokud se budou dobře vyvíjet, tak v pondělí transfér 🙂 Stále chybí hodně kroků do kladného výsledku, ale doufám, že je všechno na dobré ceste 🙂

girafkag
15. zář 2018

@sagema držíme moc palce 🍀🍀🍀 určitě tam ten bojovník je. Vkládat se bude jedno nebo dvě?

@miracleelcarim už mám nahoře další kolo 😉 kamarádka rodila dřív kvůli preeklampsii a prcek měl jen 1600g a ona nabrala 26kg

sagema
15. zář 2018

@girafkag děkuju 🙂 pokud budou obě v pořádku, tak chci vložit obě. Šance bude vyšší a kdyby se náhodou chytla obě, budu jen ráda 🙂
A Ty už to máš taky za pár, viď 🙂

girafkag
16. zář 2018

@sagema držím moc palečky. Kolikáté IVF to je? Víš že pokud se jedná o první dva cykly a vložíš při prvním transferu 2 tak ztrácíš čtvrtý pokus IVF? Nechci býr negativní, ale ... Ještě 47dní, ale tak nějak předpokládám, že to bude dřív 🙂

sagema
17. zář 2018

Je to první. Ano, o ztrátě 4 pokusu vím, nás už se netýká vzhledem k tomu, že mi bylo letos 40 a všechno si tím pádem už hradíme sami. Bude to jenom o tom, na kolik pokusů budeme mít peníze 🙂 Zatím se vše vyvíjí jak má, takže v 11:30 jdu na ET 🙂 Další krok se povedl, snad se povedou i ty následující🙂
Tak to už je opravdu jen chvilička 🙂 Tak moc držím palce ať všechno dál probíhá hladce a jen si to užíváš 🙂

miracleelcarim
17. zář 2018

@girafkag teeda tak to je slusny vahovy nepomer 🙂 ja jsem taky zvedava,kolik kg necham z toho v porodnici.... @sagema tak moooooc drzim pesti,budu na tebe myslet a cekat jen na same dobre zpravy 🙂

girafkag
17. zář 2018

@sagema To mi asi nějak uniklo, pak to chápu a teď jsme všechny napnuté jak kšandy 🙂 Tfuj tfuj

@miracleelcarim jojo, ty váhové nepoměry jsou masakr. Ségra má termín měsíc po mě a má břicho stejně veliké a nhoře 2x tolik kg než já.. Jak se cítíš?

miracleelcarim
18. zář 2018

@girafkag citim se celkem fajn,jen se pri namaze zadychavam,jinak je mi fajn 🙂 premyslim,co mi jeste chybi podit a co zaridit...no asi by to chtelo uz rozhodnout jmeno,porad nevime :-/ a jak se dari tobe?jmeno uz mate?

pepetousek
19. zář 2018

Holky, nemate nektera zkusenost s hysteroskopii v Podoli? Dneska jsem ji podstoupila a byla jsem docela rozcarovana z toho, ze po vykonu za nami neprisel operater rict, co bylo/nebylo uvnitr spatne, co delal atd... Propousteci zprava velice strucna (o 3 vetach). Zitra mam jit k Rezacove, ta mi pry rekne vic a predepise recept na kys. hyaluronovou, ktera pry ma zamezit dalsim srustum.. Jen kvuli tomu opet pojedu na otocku do Prahy (100 km tam, 100 km zpatky), a navic nejak nevim, zda mi tu kyselinu bude dr. Rezacova zavadet do delohy? Proc se vse neudelalo dnes? Ale na druhou stranu, dr. Rezacova odbehla z ordinace, aby byla u hks pritomna, za coz jsem byla nesmirne vdecna...

miracleelcarim
20. zář 2018

@pepetousek na tomto vykonu jem nebyla,tak ti nereknu. Ale ja osobne bych byla rada,ze jdu na konzultaci k lekari hned druhy den po vykonu,kde se na vse muzes zeptat a vse ti vysvetli a bude na tebe mit prave cas...dojizdeni chapu,taky jsem jezdila 60km tam vlakem a pak tramvaji po Praze,ale ta nadej,ze nam pomuzou k mimcu me drzela,ze jsem to zkouskla a dobre jsem udelala 🙂 preji hodne stesti

sagema
20. zář 2018

@pepetousek já s tímto výkonem taky nemám zkušenosti, ale Řezáčová určitě ví, co dělá. Sice je to zvláštní paní, která není moc sdílná v ordinaci, ale nesmírně mile mě překvapila u OPU a ET. A získala jsem tak v ní velkou důvěru. Tak bych se toho nebála, kdyby se mělo všechno udělat najendou, určitě by to udělali. Tak držím palce!!!
@girafkag já se snažím napnutá nebýt, ale bude to ještě dlouhých cca 11 dní 🙂 abych na to nemyslela, tak jsem si odskočila na služebku do Moskvy 🙂 I když se mi nejdřív vůbec nechtělo, tak je to nakonec fajn 🙂 Však mi to i emryoložka doporučila.

milujicimaminkas89
26. zář 2018

Zdravím holky, chci se zeptat, nemocnice Podolí je státní nebo soukromá? Jde mi o to, že tam mám jít na konzultaci a prohlídku, co se se mnou dá dělat, tak bych ráda věděla, zda budu něco platit nebo ne. Jdu přímo k doc. MUDr. Jaroslav Feyereisl, CSc. Děkuji za odpověď. Lenka 🙂

jezz1e
30. zář 2018

@milujicimaminkas89 Státní. Konzultace a vyšetření ale obecně hradí pojišťovna, takže je celkem jedno, jestli jdeš do státní nebo soukromé.

jezz1e
30. zář 2018

@miracleelcarim
@girafkag Holky koukám, že už se Vám to krátí 🙂 Ať jde vše podle plánu!

sagema
30. zář 2018

@jezz1e A jak Ty? Jak pokračujete? Jdete do těch darovaných vajíček? Nebo už jste něco absolvovali?
Já jdu zítra na krev na TT a jelikož jsem to ještě nedostala, tak tam jdu s malou nadějí, že to vyšlo 😀. Test jsem si nedělala a asi ani dělat nebudu.

girafkag
30. zář 2018

@sagema teda, máš můj obdiv. Já bych nevydržela nevydržela netestovat 😊
@jezz1e díky už jen cca 33 dní

@milujicimaminkas89 jen doplním že ve státních se třeba neplatí inseminace, která je 6x do roka hrazená pojišťovnou, ale některá soukromá centra si ji nechají trochu zaplatit.

miracleelcarim
30. zář 2018

@sagema teda,klobouk dolu,ja si take rikala,ze testovat nebudu a vydrzela jsem to nakonec 10 dni (ale je fakt,ze diky me netrpelivosti jsem byla zbytecne zklamana)...moc na tebe budu zitra myslet,aby to dopadlo 🙂 @sagema ja 6 tydnu,ale uz mi to nejak zacina dochazet,ze uz se to hooodne blizi

sagema
1. říj 2018

@girafkag @miracleelcarim to už to máte za pár 😀 ten čas tak letí! Tak si zatím užívejte ještě ty klidné chvíle 😉 Já vás zatím následovat nebudu, TT negativní. Ve středu se jdu domluvit na další postup, ale jsem docela natěšená hned zkusit další pokus 😀

miracleelcarim
2. říj 2018

@sagema tak to me mrzi ☹ ja uz to videla nadejne...je bezva,ze mas hned chut bojovat dal,budu moooc drzet palce

milujicimaminkas89
2. říj 2018

Ahoj holky, zítra jedu do Podolí z velké dálky, ale moje gynekoložka tvrdí, že pokud mi nepomůžou tam, tak už nikde. Jedu přímo k doc. MUDr. Feyreislovi. Mám problém s nízkou sliznicí, ale velice nízkou, nic mi na to nepomohlo, žádná stimulace. Mám toho za sebou už hodně, ve svých 29. letech, ale pořád věřím...Nevím, co mne v Podolí čeká, jestli půjdu na operaci, laparoskopii...opravdu nevím. A tak se chci jen zeptat, jestli jste některá operaci v Podolí absolvovala? Popř. platí se něco? Děkuji za odpověď. 🙂❤

megara
14. říj 2018

Ahoj všem, chodím do CAR Podolí od 4/2016, máme tam za sebou naše 3 IVF, které bylo sice úspěšné, ale děti jsem bohužel nedonosila. Takže chci pokračovat a snad se zadaří znovu. Chci se zeptat máte někdo zkušenost s PICSI (výsledek a finance)? Princip PICSI je mi jasný, ale neorientuju se v tom jak to finančně počítá CAR. Děkuji za odpovědi

miracleelcarim
30. říj 2018

@girafkag ahoj,tak jak to u tebe vypada,stale 2v1?ja uz lezim v nemocnici na vyvolani,mala prestala pribyvat na vaze,tak ji venku uz bude lip...

girafkag
30. říj 2018

@miracleelcarim Ahoj, kde ležíš? Držím palečky, náš princ se zatím drží zuby nehty, doslova - kartáčkem jsem vydrhla spáry na podlaze v předsíni, kuchyni, koupelně a WC, mám za sebou 2x hamiltona... Doufám, že se uráčí ven dříve, než budou chtít vyvolávat někde v porodnici... Jaký máte váhový odhad?

girafkag
30. říj 2018

@megara Ahoj, držím palečky, moc neporadím, skončili jsme i ICSI

sagema
30. říj 2018

@miracleelcarim @girafkag holky, držím palečky, ať to máte rychle a pohodově za sebou a ať se z dětiček jen radujete 🙂
já včera začala stimulaci na celý cyklus, tak pevně věřím, že tentokrát to už vyjde 🙂

sagema
30. říj 2018

@megara Podolí má v ceníku 5000,- za PICSI, ale nemají specifikovaný počet vajíček, jako u ICSI. Tam se cena liší podle počtu. Jinak s ním také zatím nemám zkušenosti.