CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

m.e.l
11. zář 2008

ivko, no největší hůrzu měl manža z toho aby už vícekrát na imunologii nemusel, ta baba u dveří, no děs. . . . Asi to manžu tak vyděsilo, že měl naprosto šílený spermio - pomalu neplodný. V CARu samotném pak spermio na jedničku.

ivkaj
11. zář 2008

Mel, tak to chápu, ta paní na imunologii opravdu nic moc 😨 Takže v CARu si dělají vlastní spermio?

m.e.l
11. zář 2008

ivko jo, my byli na imuno, pak já na laparoskopii a hysteroskopii a nakonec mě moje gyn poslala do CARu, tam jako první nám vzali krev na pohlavní choroby a mě hormonální profil, hned taky se ptaly sestřičky manžy zda nechce rovnou objednat na spermio, souhlasil, tak ho hned objednaly (nemusel volat sám). No a já když mi skončila MS (byla jsem tam 3.den cyklu), tak jsem šla na cytologii a další ty kraviny.

ivkaj
11. zář 2008

No tak to my budeme mít všechno pohromadě na první konzultaci už budeme mít výsledky z imuna, spermio i čerstvý HP a cytologii mám asi tři měsíce hotovou.
Tak možná ještě ty pohlavní choroby a uvidíme co výsledek ze spermia. Škoda, že na chlapy v tomhle víc nemyslí, ze mě by asi nic v takových podmínkách nevydolovali 😅
Spíš, jestli se na případné dalšé spermio chodí zase na imunologii nebo je v podolí i příjemnější prostředí 😨

m.e.l
11. zář 2008

ivko ne, chodí se v CARu na spermio, a tam je to podstatně lepší aspoň manža říkal. A taky byl o 100% lepší spermio. 😀

ivkaj
11. zář 2008

Aspoň budu mít manžu na co nalákat. Doufám, že i sestřičky jsou tam příjemnější ;o)

m.e.l
11. zář 2008

ivko, tak to na 100% jsou příjemnější! Prostě na imunologii to je ještě snad nábytek z 90.tých let. Zatím co v CARu samotném je moderní prostředí i vybavení.

downhamka
11. zář 2008

Cauky holky, hezky den, byla jsem dneska na druhem utz 7tt4, mam malickou novinku 🙂 😉

downhamka
11. zář 2008

Nikdo nikde, tak vam to reknu priste, hezky den 🙂 😉

ivkaj
11. zář 2008

Downhamka, že by dvojčátka ;o)

kalka
11. zář 2008

downhamka taky comě první napadlo jsou dvojčátka 😉 tak co.. vyklop to! 😉 😀
jsi přímo z Benešova?..

m.e.l
11. zář 2008

Down, koukej to vyklopit!!! Sakraaaaaaaaaaaaa, nemůžu za to, že jsem od jedenácti vypnutý počítač. 😠 Obšívala jsem v ruce ubrus, aby se mi netřepil až ho budu vyšívat. Nemám doma stroj a blbec jsem to nedala babičce když tady byla. Teď mě bolí palce jak prase, ale jsem na sebe hrdá jak hezky jsem to obšila v ruce.

m.e.l
11. zář 2008

down, tak už jsem si to přečetla u "konkurence", gratulujůůůůůůůůůůůůůůůůů, super zpráva. 😀

zulik
11. zář 2008

No jo, je to tak, downhamka bude mít fůru krásné práce 😀 😀 😀 jinak s tím spermiogramem na imunologii, na to, že bylo horší může mít vliv i té "komůrky", která je tam nevhodně umístěna-prý je z chodby vše slyšet a navíc je to tam takové nic moc vybavené,ošklivé, nepohodlné.Psychika je prevít 😉

pikusa
11. zář 2008

Ahoj holky 🙂
tak mě přítel sebou do místnůstky nechtěl 😒 tak jsem čelkala tam,jak se to pak odevzdává a pak říkal,že taky z chodby vše slyšel.
DOWN,taky už to vím odvedle,takže ještě jednou moc gratuluji 🙂

zulik
11. zář 2008

Piku, jak je? Nechybí ti škola? já byla včera na rodičáku,tak jsem "vyhrála" vedoucího přes SRŠ třídy, tak se strašně všichni hlásili, že bychom tam byli ještě dnes,kdybych se neobětovala 😀

pikusa
11. zář 2008

zulíku,docela teda chybí.........ale když se tam můžu jít kdykoliv podívat,tak to jde 😉
No vidíš,jsi vedoucí 😀

downhamka
11. zář 2008

tak holky nemyslite, ze je to sok?! Chytre holky uz si nasli co potrebovali 😀 😀 🙂

zulik
11. zář 2008

to je fakt výhra,doma se mi smáli. už aby se to ve škole trochu zajelo, mám pocit, že každý den ze mně dítko vytáhne 500,- na něco.a to je letos v plánu lyžák a taky bude imatrikulace 😝 to abych si našla druhou práci 😀

pikusa
11. zář 2008

No to teda,pořád jsou potřeba peníze vid..............
DOWN,musí to být šok,jako kráva 😀 😀 já bych asi spadla z kozy 🙂
škoda,už musím mazat,tak zítra pááááááááááááá

downhamka
11. zář 2008

to teda jooo, soky byly, pridala jsem do albumku fotecku, holky drzte se!!!! 🙂 😉 😀

zulik
11. zář 2008

down, snad to nebude mít pokračování příště...😀 😀 😀

downhamka
11. zář 2008

zulik to uz si ze mne nestrilej, ja jsem mala, byvala sportovni postava, nevim jak ty bobanky unesu 😀 🙂

murecka76
11. zář 2008

Ahojky, Downhamka gratuluji. Měla jsem dnes hroznou radost, pan doktor se nám už uzdravil a dnes pracoval, i když mě dnes moc nepotěšil, musíme vydržet ještě měsíc (jeden cyklus) a pak teprve stimulovat.

downhamka
11. zář 2008

murecka ja tam byla v devet rano, a kolem pul desaty jsem az prisla na radu, mozna jsme se videli a jo Darebak je zdravej jako ripa, byl tam. 🙂

murecka76
11. zář 2008

My jsme něco okolo 9.30 dorazili, byli jsme na 10.

m.e.l
12. zář 2008

down, já myslím, že je to hezký šok. Jak zjišťuji tak opravdu podle HCG se nedá odhadovat zda jsou jeden nebo dva. . . Já si furt myslím, že mám u sebe jednoho prcínka, občas to však nahlodává co když dva. . . . 😅

pikusa
12. zář 2008

MEL,no na tebe jsem taky zvědavá 😉 😉
DOWN,no to by byl gol,kdyby se to množilo 😀 😀 😀 vid 🙂
A všem ahojky................

lucijda
12. zář 2008

Doré ráno 😀 Down, ty jsi měla hcg taky něco kolem 800viď, takže mel jasný 2 😀

m.e.l
12. zář 2008

lucijdo, potvůrko jedna! Já mám furt pocity jako že jedno!