CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
25. zář 2008

Piku, já právě vždycky když před transferem nasadím Utroš, tak mě začnou prsa bolet, dřív jsem si myslela, že to jako znamená, že přijde mrcha, teďka už ten pocit nemám..... jo a taky jsem musela pořídit větší podprsenku 🙂

pikusa
25. zář 2008

Macous,tak to já teda taky 😀 no a výborně.....pocit máš dobrý 😉 🙂

macous
25. zář 2008

🙂 🙂 🙂

pikusa
25. zář 2008

Jen tak dál.............a myslet pozitivně 🙂 🙂 a za chvíli tady bude další těhule 😀

lucijda
25. zář 2008

Mocous já třeba neměla příznaky vůbec žádný a do teď nemám. Jediná změna byla když jsme po ET dojeli domu tak mě chytla taková bolest v podbřišku že jsem se srolovala na zem za chvilinku to přešlo a od tý doby nic.

m.e.l
25. zář 2008

lucijdo, šťastná to osoba jsi. Já pálení žáhy vyměnila za obracení žaludku. To opravdu zbožňuju. . . . 😠

pikusa
25. zář 2008

Holky,tak mě se teda vyhnulo vše......nevím,co je nevolnost,teda skoro,ale opravdu mi je celou dobu dobře.

m.e.l
25. zář 2008

piku, já přemýšlím co bylo horší zda ta žáha a nebo ten žaludek. Teď už to je dobrý, ale ráno to stálo za to. To jsem myslela, že ten Letrox vrhnu ven.

pikusa
25. zář 2008

No já nevím 😒 😀 co je horší,mě vadí jen pasta na zuby 🙂

m.e.l
25. zář 2008

Tak to mě nevadí, jen s tím číštěním musím teď trochu později, až když se mi zklidní žaludek. 😅

pikusa
25. zář 2008

No já zase musím před jídlem,jinak je mi ouvej,ale už je to taky lepší než dřív.

m.e.l
25. zář 2008

Já dvě hodiny po jídle. I to jsem ráda, že nevrátím odkud jsem ho vzala! 😠

pikusa
25. zář 2008

No včera jak jsem byla s holkama na večeři,tak jsem se jí pak doma taky málem zbavila 🙂 no to by byla škoda,taková to byla dobrota 😀

georgik
25. zář 2008

Ahojky holky, tak my máme za sebou druhou konzultaci. Výsledky spg opet bida s nouzi, můj HP v pořádku.... takže další postup: 30.9. genetika a pak IVF-ICSI....... UZ SE TO HEJBEEEEEEEEEEE 😀

m.e.l
25. zář 2008

georgik, tak to je super, že se to hejbe. Akorát, že tak genetika mám pocit trvá dost dlouho, ale hlavně že se to hýbe. 😉

zulik
25. zář 2008

Lucijdo, chlapi jsou opravdu někdy srabíci, ten můj si není jistý tím, že by šel k případnému porodu,úplně to z něj cítím.Jinak při vyšetření tam se mnou jednou byl a to přežil 😀 Doufám, že už teď víš o krásném miminku nebo více miminkách 😀 Georgik genetika trvala 3 týdny, krev totiž odesílají na speciální pracoviště do Krče, to netestují v Podolí.

m.e.l
25. zář 2008

ziuli, to je zajímavé, že v Podolí trvá genetika 3 týdny. Vím jak některé holky strašně dlouho čekají, než jsou výsledky. Nám teda genetuku nedělali, i když jsme měli ICSI. Tak snad je vše o.k.

pikusa
25. zář 2008

Tak mi na generice byli a byla to doba.Nejdříve pohovor s genetičkou,pak teprve objednání na krev a pak čekání na výsledky.
Ale Georgik 🙂 super,hlavně že už se to hejbe 😀 😀 😀

georgik
25. zář 2008

My byli dneska u Dr. Žáčkové, objednala nás přímo ona, prý nás vezmou hned toho 30. na krev a i na pohovor, do měsíce výsledky..... já vím, že to nebude rychlé, ale spíš je pro mě vnitřně důležité, že už víme co nás čeká.......🙂

brundik
26. zář 2008

Georgik, ty brdo, tak to se fakt hejbe.
Ja jsem porad na mrtvem bode, teda vlastne ne tak uplne, resi se porad jedna a ta sama vec. Magneticka rezonance prokazala adenom, takze me Marketa Bahnikova objednala na endokrinologii a mezitim mi napsala Medocriptine a listovku, protoze jsem navic heterozygot pro MTHFR, to jdu 10.10. a do te doby nema cenu neco resit, protoze ten muj prolaktin se musi srovnat. Drzim moc palce 😉

pikusa
26. zář 2008

Ahoj holky,
tak holky tady je,ale fotka nic moc,lépe to nešlo.A to jak mu to tam tlačí do bříška,to je normálně ještě folikul.ale prý to nevadí,místa má dost.Takže je na břiše,vpravo hlava a vlevo nohy.
Projasnění dopadlo dobře-----ale nevím žádnou hodnotu,jen je zase dnes podle utz starší..12+1.
Odběry za mnou a ted čekat na výsledky----10 dní asi.Další KO 24.10.
Dostala jsem dárek,takový box a v tom,plína, dudlík,pití pro mne a spousta čtení..........
No a koupila jsem si těhu kalhoty a ještě svetr na zavázání pod prsama,tak jsem byla utrácečka.
http://nd.blog.cz/p/pikusa.blog.cz/nahledy/7417...

m.e.l
26. zář 2008

No super, mimís jak má být a evidentně roste jak z vody! 😉

pikusa
26. zář 2008

No to teda 🙂 má asi 3 cm 😀

m.e.l
26. zář 2008

No proti mému možná cenťáku!!! 😀

pikusa
26. zář 2008

No to už máme obra vid 😀 ted aby ty výsledky dopadly............a budu štastná.

macous
26. zář 2008

Ahoj holky,
Piku, krásný fotečky 🙂 mimísek je tam krásně vidět
Mel, ti taky bobek povyroste, ani se nenaděješ a bude to 🙂

mě od včerejška trochu dloube pod pupikem v děloze, tak teda nevim, co to znamená 😒

pikusa
26. zář 2008

Macous,no to je znamení oc mimíse,že tam už je 😀 😀 a že se vrtá 😀

m.e.l
26. zář 2008

piku, určitě bude vše o.k. A už si jen začneš užívat krásného těhu. Tak já teď trochu douklízela, ještě musím umýt vanu a umyvadlo. Ale teď házím odpočinek. Už jsem vytřela a utřela prach. Ráno taky sundala prádlo balkonu, ale ňáký tam ještě zůstalo vlhký až mokrý.

macous
26. zář 2008

Díky moc Piku, to se už za týden uvidí 🙂
Melíku, šetři se nám holka 🙂

pikusa
26. zář 2008

Macous,já už to vidím 🙂 🙂