CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

vendi1
29. zář 2008

Jinak holky my taky mame boj se jmeny, pritel by chtel Elisku a s tou ja mam nejaky maly problem🙂

m.e.l
29. zář 2008

buresinko, my udělali kompromis. Prostě já pro holku a manža pro kluka, samozřejmě oba máme právo říci na to jméno svůj názor. Lukášek není jistý, protože je to v poslední době hodně oblíbený jméno a tomu se chci tak nějak vyvarovat.

vendi1
29. zář 2008

A primarku Rezacovou neznate? Ta mne byla doporucena taky?

m.e.l
29. zář 2008

vendi, Řezáčová je dobrá. Ovšem taková dost málo mluvná, ale když se zeptáš, tak ti na vše odpoví. Je ve svém oboru dost uznávaná.

buresinka
29. zář 2008

Vendi, jak píše Mel, Řezáčová je opravdu dobrá, ale někdy dokáže být trochu nepříjemná. Ale důležité je, aby to vedlo ke konečnému úspěchu. 🙂

vendi1
29. zář 2008

Holky diky moc, jsem rada, ze jsem potkala nekoho kdo se mnou o tom prohodi par slov a hlavne ma zkusenosti. Mne se to krati, pomalu se zacnu odebirat k domovu a tesim se az si zase spolu napiseme par poznatku. Drzim vam obema pesticky ve vsem a papa

vakoema
autor
29. zář 2008

Ahojte, holky, ja myslim, ze Rezacova je nejlepsi! Nam totiz zpusobila to, ze mam uz 26.tyden v brise malyho Jupinka - pracovni nazev... 😀

m.e.l
29. zář 2008

vako, no já mám díky ní v bříšku "blbíska" to je zase náš pracovní název. . . . 😉

ivkaj
29. zář 2008

Hmm, tak to snad u Řezáčové zůstanu, když jí ty děti jdou tak od ruky 😅

m.e.l
29. zář 2008

Ivko, jo zůstaň. Řekni že máš na ní z Koníka ta nejlepší doporučení, že umí pěkně dělat děti. 😉

vakoema
autor
29. zář 2008

to jo! nam udelala chlapecka 😅

m.e.l
29. zář 2008

vako, podle čínského kalendáře tipuju, že čekáme taky chlapečka. Takže o Markétce si asi můžu nechat zdát. No za 7,5 měsice budu moudřejší. 😉

vakoema
autor
30. zář 2008

mel, ja jsem podle cinskeho kalendare mela cekat holcicku a dokonce jsem si to fakt i myslela,a le uz ve 12tt na nas vykoukl pindik. a od te doby je tam porad 😅 . ted jeste vymyslet to jmeno...

m.e.l
30. zář 2008

vako, no uvidíme co to bude. Hlavně ať je to zdravý, na ničem jiném mi teď nezáleží. Ale asi bych radši holčičku. . . . No a manža samozřejmě kluka, pokračovatele rodu.

buresinka
30. zář 2008

Ahoj holky,

tak jsem byla dnes v Podolí. Dnes tam bylo neskutečně málo lidí, tak to šlo rychle. Byla jsem u Bahníkové, tak jsme chvilku pokecaly. No a mám dvě zprávy. Jednu dobrou a jednu špatnou. Tak IUI vypadá, že nevyšlo, mám hodně nízkou sliznici, nižší než před ovulací, no, ale cysty zmizely, tak můžu začít hned stimulovat.
Rozepsala mi stimulační protokol, nakonec jsem dostala Gonal, trochu mi léky změnila a začnu píchat 100j. Tak malinko.

Pikusko chtěla jsem se zeptat, jak jsi to měla teď Ty?

m.e.l
30. zář 2008

buresinko, no aspoň že se trochu ty zprávy vyrovnaly. Hurá do stimulace a pak už jen //! 😉

buresinka
30. zář 2008

Mel, máš pravdu. Na jedné straně je to smutek, na druhé jsem ráda, že se hned něco začne dít. Mám tedy z té stimulace trochu strach, protože mi minule nebylo moc dobře, ale věřím, že si to tentokráte v Podolí pohlídají. Tak jen teď doufám, že mě MS nebude trápit a přijde včas.

m.e.l
30. zář 2008

buresinko, teď to určitě vyjde. Přeci jen teď už jsou u tebe zkušenější, takže ví co a jak. 🙂

pikusa
30. zář 2008

Ahoj holky,tak jsem nějak nestíhala..........ale už jsem tady 😀

Vakoema,klučíka??????????paráda 😀

Jinak se jmény to u nás asi täky bude boj,holčička asi ne,tam to bude v pohodě,ale u kluka nevím nevím....přítel je Josef,tak by chtěl Pepíčka a já jsem zásadně proti a on je zase proti mým návrhům 😀

Buresinko,já při 1.stimulaci píchala 150 jedn.Puregonu a to teda bylo moc na mě a tak jsem při 2.píchala 75 jednotek a asi po 8 dnech 100 jednotek.

A ahoj Vendi a at dlouho nečekáš a namáš žádné problémy a můžete začít 😉

lussi
30. zář 2008

Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla, jdu vás pozdravit a s malou závistí novým skoromaminkám pogratulovat 🙂
My chceme zkustit 3. KET ještě před Vánoci, tak uvidíme, možná bude poslední.
Buresinko, holka, Tobě už by to taky mohlo konečntě vyjít.

buresinka
30. zář 2008

Pikus, já právě při té stimulaci, také měla 150 j Puregonu a dopadla jsem tak jak jsem dopadla. No a teď jsem tedy dostala Gonal a 100jednotek, tak snad to bude lepší. A ještě mi prosím napiš, kolik jsi měla vlastně po této stimulaci vajíček a následně embryí.

Lussi, ahoj, Tebe jsem tu dlouho neviděla. Jestli se pustíš do 3. Ketu, tak držím palce. No já také doufám, že už mi to konečně jednou vyjde. Je to u mě opravdu běh na dlouhou trať. 😠

lussi
30. zář 2008

bures no jo no, snažím se to moc neřešit, tak nakouknu jen když se hodně nudím nebo když mám dobrou náladu 🙂
Stejně...nezbývá nic jiného než vyčkávat, nevzdávat to a věřit 😒
Piku Pepíček by se mi taky nezamlouval 😀

pikusa
30. zář 2008

Lussi,díky 😀 😀 já navrhovala Vojtíška,Davídka,Kryštofa a to zase on nene!!!!Tak uvidíme 😀 Bude to muset být holčička Adélka 🙂
Buresinko,měla jsem 30 folikulů,z toho 23 vajíček,22 jich bylo zralých a ty oplodnili všechny a jedno hned odpadlo.Takže 21 oplodněných vajuch.

buresinka
30. zář 2008

Lussi, to je jasné, protože je to jinak na mašli. Já jsem si tedy také našla hodně zábavy kolem, tak to docela jde.

Pikus, tak i přesto jsi měla dost folikulů, no jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet teď, ale doufám, že podobně jako u Tebe. 🙂

lussi
30. zář 2008

piku tak z chlapečků se mi líbí teda jen ten Kryštof 😀 a Adélka je krásné jméno, to jsem chtěla taky, ale jmenuje se tak sestřenice, tak je to blbé. Takže máme vymyšlenou Elišku a chlapečka Filípka´. Ještě se mi libí Matyáš, Tadeáš a podobně 😀
Ale letí to strašně...už 13tt, přijde mi to jako včera , když jsi oznamovala tu novinu 🙂

pikusa
30. zář 2008

Lussi,no letí to strašně teda.........
Elišku už máme----tu má přítel 😉 no už aby jsi taky měla Bobíska v bříšku,na to se já moc těším 🙂
Buresinko,no po OPU mi teda nebylo dobře,byl ohrožený i ET,že ho budou dělat,až se mi sklidní vaječníky ale po 5ti denní kultivaci jsem si jela aspoň pro jednoho mimíse a dobře jsem udělala.

lussi
30. zář 2008

piku tak to byste měli bezva dvojku Eliška a Adélka...to jde krásně k sobě. Až budu mít Bobíska v bříšku tak si tobě bud chodit pro rady, jsi přece jenom kus předemnou 😀

pikusa
30. zář 2008

No lussinko,my máme ještě Anetku 😀 přítel má ty holky 2 😀

lussi
30. zář 2008

no jo vlastně, kdysi jsi to psala 😀 No tak nic ve zlém, ale už by to chtělo chlapečka 😀 😀 😀 Jsem zvědavá, co to nakonec bude 😀

macous
30. zář 2008

Ahoj holky,
ahoj Lussi, tebe tady nepamatuji 🙂

Piku, já chtěla strašně jméno na holčičku Anežku, ale před půl rokem to dala sestřenka manžela svojí holčičce, tak už to nedáme a budeme muset vybrat něco jiného, na kluka se mi moooc líbí David, ale to taky neklapne 😠 tak to bude vybíračka tak jako tak 😀 😀 doufám, že už brzy.