CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
1. říj 2008

Ahojky holky 🙂
Macous,Anežku jsem chtěla taky, ale když je Anetka,tak to je dost podobné,tak jsem to zavrhla.David ti taky neklapne jo???? 😀
Já budu mít na víkend půjčenou knížku od Knappové,tak si pročtu jména jen tak pro inspiraci 🙂

georgik
1. říj 2008

Ahojky holky 🙂
Tak jsme byli včera na genetice... teď počkat na výsledky a jde se dál.....
my se doma na jménech taky nedohodnem.... ani pro holčičku, ani pro chlapečka...... 🙂 ale na to je ještě pořád dost času....
Chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, kolik se v Podolí platí za ICSI 😉 Děkuju 🙂

macous
1. říj 2008

Ahoj,
Geo -já nevím, ICSI jsme neměli... jinak s genetikou držím palce určo to dobře dopadne (jo a možná bys to našla v jejich ceníku na netu).

Piku, tak zase další negouš - chjo, ani jsem to neobulela, jenom jsem si uklidila celý domeček a to mi pomohlo.
Sice jsem teprve 9 tý den, ale už mám zkušenosti z minula, takže si žádný šance nedávám 😒 lepší se s tím hnedka vyrovnat a planě si nic neslibovat, zkusím se v CARu dohodnout hnedka na stimulku v říjnu, až to teď dostanu a to víš, já jsem taková fajnovka, počkám si radši na čerstvý embroušky 😀 😀 😀

georgik
1. říj 2008

macous: díky za palečky 😀, na ten ceník se zkusím podívat.....🙂

pikusa
1. říj 2008

Georgik,ICSI na 2 vajíčka stojí 2000,3-7 vajíček 7000 a více 10 000.My jich měli hodně,tak už jsme platili těch 10 000.
Macous,sakra sakra..........to je škoda opravdu.já jsem ti tak přála // a vlastně jsem si byla skoro jistá,že je najdeš.

georgik
1. říj 2008

piku a ja si muzu sama rict, kolik chci oplodnit vajicek, nebo jak to je? Omlouvam se za neznalost ☹

pikusa
1. říj 2008

Georgik,my jsme měli doporučeno ICSI měli jsme dost špatný SPG,tak by se nám ani nijak jinak neoplodnily.Takže všechna šla na ICSI.Když už,tak už.A s tím,že by se formou ICSI oplodnila třeba jen polovina a zbytek se nechal jen "v nálevu" 🙂 tak to nevím,jestli to jde.

georgik
1. říj 2008

piku: nám je to v podstatě jedno kolik jich oplodní, hlavně že nějaká půjdou 🙂, jen jsem se ptala ze zvědavosti 🙂 právě že máme taky blbý spg... tak to jinak nepůjde.....

zulik
3. říj 2008

Hola hola, tady jako "chcípnul pes"? 😀 Co nějaké dobré novinky?

lucijda
3. říj 2008

Ahoj holky, tak jsem tu dnes jsem byla v Podolí a měli tam docela fičák, byla jsem na 10 a na řadu jsem šla až kolem jedenáctý a to jsem tam čekala už od půl desáté. Potkala jsem se tam s holčinou co byla se mnou na OPU a je těhulka jako brno a má super fotečky. My máme dneska taky jednu už jsme se zakulatili a jsme 1,35cm veliký.

pikusa
4. říj 2008

Lucijdo,super super 🙂 máš fotečku 🙂 🙂 a už jste teda kus 😀

kalka
6. říj 2008

Ahoj holky🙂 První den po dovče a už bych zase nejraději vystartila domu 🙂 Jdu vás jen pozdravit.. musím zjistit co tu mám na stole spácháno a tak podobně.. ale zase zaskočím 😉
Jo holky.. v případě ET mi zavedou automaticky dva embroušky nebo si o to musím říct???.. 😒 🙂

lucijda
6. říj 2008

kalka standartně dávají dvě embryjka, ale v případě zvláštních okolností např OHSS jen jedno, nebo si o to jedno musíš požádat. 🙂

pikusa
6. říj 2008

Ahoj holky,tak se jdu pochlubit,že po víkendovém boji máme jména....Matyáš a Sára.takže pepíček je konečně ze hry 😀
Jinak mě pro OHSS zavedli jen jedo embryo.Mohla jsem si počkat,až se vaječníky uklidní a pak si dát 2,ale já to chtěla zkusit hned 🙂

macous
6. říj 2008

Ahoj holky, tak jen hlásím, že dnešní test z krve dopadl negativně 😒
Jsem tu na skok, musím vyřídit spoustu věcí, protože jdu pozítří do práce.

m.e.l
6. říj 2008

Macoušku 😠 , to mě hodně mrzí.

pikusa
6. říj 2008

Macous,sakra sakra........mrzí mě to..........................

buresinka
6. říj 2008

Ahojky holky,

tak jsem byla o víkendu pěkně nachcípaná, ale už je to dobré. Jinak hlásím, že inseminace nevyšla, ale to jsem předpokládala, včera dorazila MS a dnes jsem začala píchat, píchla jsem si 100 jednotek Gonalu, tak jsem zvědavá, jak to dopadne tentokrát. V pátek jsem objednaná na UTZ.

Macous, je mi to neskutečně líto, naprosto chápu, jak se cítíš. ☹

Pikus, je fajn, že už jste se dohodli. 🙂

pikusa
6. říj 2008

Buresinko,tak tentokrát to musí klapnout 🙂 moc moc držím palce 😉

lussi
6. říj 2008

Ahoj holky,
přišla jsem nakouknout s tím,že najdu zase nějaké ty dobré zprávy a ono je to naopak 😒

macous
6. říj 2008

Jo jo Lussi, to je holt život, škoda že to nejde nějak změnit, snad příště se štěstí usměje na mě i na Buresinku 🙂

kalka
7. říj 2008

macous ... cajzla jedna! 😠

Dobré ráno holky 🙂

v pondělí 13-týho jdu do Podolí. To budu 22 DC. Máme přijít i s manželem. Prej mi budou vysvětlovat celou stimulaci. Tak jsem si to vzala hned tak, že od dalšího cyklu začnu stimulovat ?.. co myslíte?.. začíná se 2-5 DC?..
a 10-15 DC se jde na odběr vajíček.. ?.. a pak od odběru tak pátý den se jde na ET?..
Jaký je rozdíl mezi krátkým a dlouhým protokolem? 😕

buresinka
7. říj 2008

Ahojky kočky, 🙂

tak už je mi konečně dobře. Spala jsem od včerejška od 10 hod až do rána do půl osmé, tak jsem ráda. Měla jsem trochu strach, jestli to nebude mít vliv na stimulaci, ale včera byla první dávka a teď už je mi dobře, tak si myslím, že to bude v pohodě. Akorát jsem včera večer začala myškovat, jestli jsem si píchla správně, protože jsem měla pocit, že toho Gonalu vůbec neubylo, ale mám tak malou dávku, že to prostě není znát. Ale snad to bylo v pohodě.

Jinak Kal, přesně tak, vysvětlí Ti stimulaci a budeš moci hned stimulovat, já jsem byla na kontrol 24 DC a 29DC dorazila MS a včera jsem si píchal první dávku. Jinak odběr je podle toho jak stimuluješ, já jsem ho posledně měla 14 DC a embrya se vrací po 2-5 dnech kultivace.

macous
7. říj 2008

Dobré ránko holky,

Kalka, tak to už máš za pár 😀 😀

Buresinko 😀 😀 😀 😀 zitra jedu do Podoli a bude to asi pěkný tóčo, po včerejším přístupu sestřičky 😠

buresinka
7. říj 2008

Macous, co pak se stalo? Já jsem tam také včera volala a dohodla jsem se úplně bezvadně.

kalka
7. říj 2008

buresinka díky 🙂 já už stříhám metr a jsem hrozně nedočkavá, víš.. takže se ptám pořád na stejný věci dokola a dokola.. jak pitomec 😀

macous co si chudince sestřičce provedla? ty jedna nezbednice 😀 😀 😀 😉

buresinka
7. říj 2008

Kalko, to je jasné. 🙂 Já to tedy teď beru s větším klidem a přesto, že už toho mám dost za sebou, tak si najednou nejsem jistá, jestli jsem si včera správně píchla. 😀

macous
7. říj 2008

Ahoj holky, já vám ráno napsala odpověď, ale neuložila se a pak už jsem se sem celý den nemohla přihlásit, hlásilo mi to buď-server nenalezen, nebo že stránku nelze zobrazit.
Takže ještě jednou:
při tom mém posledním KETu jsem se domluvila s doktorem, že pokud by to nevyšlo, tak můžu začít hned stimulovat, já to včera měla i dohodnuté se sestřičkou, která mi brala krev s tím, že až budu volat na výsledky, tak mě objedná na středu nebo čtvrtek na UTZ, jenomže pak mi to zvedla jiná sestřička a ta pořád dokola říkala, že až to dostanu, že si mám zavolat a já zase pořád, že to už bude pozdě, že už mi nestihnou udělat UZ na konci cyklu, ale ona mě prostě vůbec neposlouchala. Tak jsem napsala dr. Řezáčové, mail uložím v dalším příspěvku a vy mi určo napiště, co si o tom teda myslíte????

macous
7. říj 2008

Můj dotaz:
Dobrý den,
aha, omlouvám se.
Paní doktorko, jen jsem se chtěla zeptat, jestli musím teď po neúspěšném KETu čekat jeden volný cyklus na další stimulaci, menstruaci mám dostat ve čtvrtek, myslela jsem, jestli by nebylo možné začít stimulovat rovnou tento cyklus. Já mám totiž cykly i 45 dní a to by potom vycházelo další IVF až na prosinec. Zítra k vám jedu pro ukončení neschopenky. Také jsem se chtěla zeptat, zda, pokud budu muset jeden cyklus počkat, není možné, abych dostala nějaký lék na vyvolání ovulace, abychom se mohli alespoň snažit doma. Vždy před KETem jsem užívala Estrimax, který jsem včera vysadila.

Moc děkuji za odpověď a přeji hezký den.
Marcela Labutová

macous
7. říj 2008

odpověď:
Dobrý den, stimulaci můžeme začít hned v cyklu následném, před tím je třeba udělat UZ vyšetření na konci menstr.cyklu předchozího.
J.Řezáčová