CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
7. říj 2008

A moje reakce:

Dobrý večer,
nechci vypadat natvrdle, ale pro jistotu, znamená to tedy, že teď mám počkat na menstruaci a potom se teprve objednat na UZ vyšetření. Udělat UZ na např. zítra je tedy asi nesmysl...., tzn. mám se objednat na kolikátý den cyklu, když ho mám opravdu pokaždý jinak dlouhý?
ještě jednou děkuji

macous
7. říj 2008

Tak si tak trochu připadám jako děsnej dotěra, ale holky, já prostě už nechci zbytečně marnit další cyklus, obzvláště když ho mám tak dlouhej ☹
A taky už se nechci nechávat odbejt, protože, jsem do CARu chodila prvních půl roku jak idiotka třikrát týdně, jakože mi udělají inseminaci a nakonec to klaplo jen jednou, protože mi to buď vycházelo na víkend, což se inseminace nedělají nebo folikul praskl dříve než si mysleli že se tak stane a nakonec diagnóza: pravděpodobně bez ovulace.
Já si na to miminko ráda počkám, ale abych nečekala zbytečně déle, než je nutné 😖

georgik
8. říj 2008

Ahojky holky 🙂
chtěla jsem některou poprosit o radu, pokud budete vedet.... Kamaradka vcera byla pro vysledky na imuno v Podoli a rekli ji, ze ji vysly spatne vysledky buněčne imunity (na manželovo sperma je to lepší než na směsku). Dostala Pregnisol (nebo jak se to píše) ale jak byla z toho nějaká mimo tak vůbec neví, jaký vliv mají ty hodnoty na otěhotnění a těhotenství vůbec. Podotýkám, že během 7 měsíců prodělala dvě zamlklá těhu..... Poradíte některá...? Prosím 🙂 Zkoušela jsem něco vygooglit ale bez úspěchu.....Omlouvám se, ale ráda bych jí pomohla ☹

kalka
8. říj 2008

georgik byla jsme na tom stejně.. taky jsme brala Prednisol.. Jaký to má vliv?.. no pokud by se neláčila Prednisolem, tak právě by opět mohlo dojít k tomu, že by její tělo vypudilo embrijko jako vetřelce.. takže je dobře, že se na to přišlo... nejspíš teď bude muset brát 2 měsíce prášky a pak znova na imunologii a tepr pak se začít snažit.. 😉 určitě to bude dobrý 🙂

macous jsi děsnej dotěra 😀 co blbneš.. s tím si vůbec nelam hlavu! Pokud se nevyjádří doktorka jednoznačně, tak je jasný, že se budeš pídit po přesném znění jejího výkladu🙂 Takže klídek.. 😉 a věř mi, že nejsi jediná kdo jí psal.. já už taky a taky jsme byla za dotěru 😀

georgik
8. říj 2008

kalka děkuju 🙂 je z toho moc špatná...... tak snad jí to trošku uklidní... Tobě se po Prednisolu ty hodnoty upravily a dostaly do normy?
a jak to s Váma teď vypadá ? 🙂

kalka
8. říj 2008

georgik jojo.. hodnoty už jsou v pořádku 🙂 a do 14 dnů bych měla začít se stimulací na IVF.. jsme oba v pořádku.. tak snad se konečně zadaří.. i když to bude IVF 😉

georgik
8. říj 2008

kalka: omlouvám se že zase otravuju, ale po jaký dobe se ti to upravilo???
Ona kamarádka už jedno dítě má, tak nechápe, proč to teď nejde... Je teda fakt že s jiným partnerem a pred deseti lety....... navíc u manžela ty hodnoty měla lepší než u směsi.....

georgik
8. říj 2008

kalka: s IVF budu drzet palecky.... nam se to uz taky blizi 🙂

kalka
8. říj 2008

georgik neotravuješ 😉 .. upravilo se to po dvou měsících... a když jsem pak šla na IUI tak mi Prednison nasadili zase jen pro jistotu.. A to, že jedno dítě už má.. nic neznamená.. problémy se objeví ze dne na den.. hlavně ať se nestresuje... to by jí moc nepomohlo.. psychika je větší svinstvo než všechno kolem.. My teď máme taky diagnózu.. psychika.... tak moc to chceme, že to prostě nejde.. ale pořád věříme 🙂

kalka
8. říj 2008

georgik a díky za palečky... i já tobě držím.. moc to tu všichni pořebujeme 🙂

downhamka
8. říj 2008

Tak dobre odpoledne 🙂
koukam, ze se tady bude naplno stimulovat, tak vsem stimulantkam preju hodne stesticka. Uvidite vyjde to! Jen tak pro zajimavost. Dneska jsem mluvila s kamaradkou,ktera podstoupila 4x inseminace a nic, pak sla na ivf a ma nadhernou holcicku.
Ja jsem byla minuly tyden na poslednim utz u Rezacovy, bylo to vsechno moc pekny - fotecka v albiku.
Jinak jsem o patro vyse, na rizikovou poradnu budu chodit k Bahnikove, v pondeli bych snad uz mela dostat tehotenskou prukazku, konecne, jdu na velky Utz. Tak mamina jede se mnou, abych na to tak moc nemyslela 😉

georgik
8. říj 2008

kalka diky 🙂 za odpověď i za palečky 🙂

kalka
8. říj 2008

georgik 😉

downhamka .. a pak když se po IVF potvrdí těhotenství, tak pak se pořád dochází do Podolí,, nebo mě pak přešoupnou k mému gynďákovi ?...

downhamka
8. říj 2008

Neboj kalka, presoupnou te k tvemu, pujdes tam asi dvakrat, nez potvrdi na stoprocent srdicko! 😉 Ja jsem tam musela dost casto, dvojcata jsou dost rizikova. Takze kdyz budes mit dvojcatka, tak tam budes muset. A pak jsem tam nakonec zustala! 😉 😀 😀

kalka
8. říj 2008

downhamka áha... a pokud mě přešoupnou.. tak jak je to s tou neschopenkou?..

georgik
8. říj 2008

kalka: ještě jednou díky od kamarádky 🙂 jo a máš IP 🙂
downhamka: fotecka kráááásná 🙂

downhamka
8. říj 2008

Pak si ji presunes k tvemu doktorovi, ten ti ji preci potvrdi dal. Neschopenku bys mela mit snad uz od transferu, teda ja to tak alespon mela. A ted mam i nepretrzite vychazky, coz dalo zabrat 😀 😀

Georgik diky za pochvalu, jsem rada ze rostou 😀 😀 , hodne na ne mluvim, aby to vydrzeli a preckali se mnou do alespon 😀 sedmeho mesice 😉

kalka
8. říj 2008

downhamka no to bych taky ráda pak měla vycházky nepřetržitě.. jak se ti to povedlo ukecat???.. často na koníkovi čtu, že mají s tím spíš problém..

downhamka
8. říj 2008

Jo, tak to se mne neptej! Mam manzela v cizine a on za mnou dost jezdi, pak chci zacit doucovat anglictinu, takze bych mela taky problemy s vychazkama, tak jsem to okecala. No, ale vim o tom, ze je to fakticky problem. No uvidis, treba u tve gyndarky ti to taky nejak projde. 😉 Uz aby to tady bylo vid? Ja jsem u tebe rikala hned, abys sla na ivf. Je to jistejsi. No hlavne se drz a bud v poho, pij kontryhelovy cajicek a uvidis ze se tentokrat povede 😉

kalka
8. říj 2008

downhamka tak to bych k tobě mohla potom jezdit na anglinu.. 😀 jsem učenlivá.. byla by legrace 😀 a měla bych taky výmluvu proč potřebuju nutně vycházky od nevidím do nevidím 😀

buresinka
8. říj 2008

Ahoj holky,
Down to je super, že je zatím všechno v pohodě. 🙂

Kalko, tobě to také rychle utíká, to je super, za chvilku už budeš stimulovat.

Macous, vůbec neměj strach, že jsi divná, je jasné, že se člověk ptá. Jen jsem zvědavá, jak jsi dnes dopadla.

Jinak já jsem zatím v pohodě, píchání jde zatím dobře a teď si jdu ďobnout třetí injekci.
🙂

kalka
8. říj 2008

buresinka docela se bojím těch injekcí.. ale asi jde o tu první viď?.. máš pero nebo obyč stříkačky? 🙂

downhamka
8. říj 2008

Jo, tak to jooo 😉 Zrovna jsem cetla toho Macouse a Rezacovou, nejak tomu nerozumim. Skoda, ze ji nemuzu poradit. Ja jsem mela jen jeden ket a pak jsem sla az za rok po tom na dalsi Ivf. Tak snad si to dneska vysvetlili...

kalka
8. říj 2008

downhamka můj manže se klepe na dvojčátka taky.. je jak posedlej.. i ho podezírám, že tenhle cyklus, kdy jsme se mohli snažit, tak raději se vyhnul muchlandě jen proto, abych šla na IVF a možnost dvojčátek byla tak jistější.. 😀 je to prostě hroznej zloduch 😀 ale za nic bych ho nevyměnila 🙂

downhamka
8. říj 2008

Kalka to vis, ze ti je preju, ale je to taky strach a obavy z dalsiho utz. Ja uz bych je chtela drzet a vozit a mit je doma, ale neni to tak jednoduche. No doufej, ze budes mit dlouhy protokol, ja si myslim, ze je tam vetsi pravdepodobnost uspechu. Ale asi to taky zalezi na embrouscich. 😉 Jo a manzi si vaz, je to odvaha, ze tam jeste vubec vleze 😀 myslim do caru

kalka
8. říj 2008

downhamka co to prosím znamená dlouhý protokol?.. to bych jako dlouho stimulovala??? 😕

downhamka
8. říj 2008

ja stimulovala 15dni si pychala gonal, zalezi, jak na ty injekce budes reagovat. 😉 Proste to nechali co nejdyl a byly to docela velke davky. Taky to tentokrat trvalo vsechno dost dlouho, ale asi to stalo za to. 😉 Najdi si protokoly stimulace v googlu, a ono ti to presne vyjede. 😉 Ja to popsat moc neumim 😅
Brusinka diky za podporu, ja taky doufam a doufam a verim 😉

kalka
8. říj 2008

downhamka kouknu.. a i tak díky 🙂

downhamka
8. říj 2008

kalka a holciny, ja si jdu na chvilku schrupnout, nejak jsem najednou unavcena, mejte se moc pekne a ja zase nakouknu. Dneska je venku tak krraaasne... 🙂

kalka
8. říj 2008

http://reprofitinternational.com/main.php?main_...

tak na týhle adrese je to perfektně popsáno.. co se protokolů týká... tak posílám jen pro zajímavost.. pro ty z nás které ještě tápají 😉