CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

m.e.l
13. říj 2008

Hele buresinko, nebudeš se mi někde kácet viď? Já sice nejsem žádné tintítko, ale stejnak Tě asi neudržím. 😲

buresinka
13. říj 2008

Neboj nebudu, to bylo ještě vzadu a hlavně jsem blbě snášela tu stimulaci, teď jsem v pohodě. 😀

Mel nepamatuješ si, kdy jsi odevzdávala takové ty podepsané papíry?

pikusa
13. říj 2008

Ahoj holky,tak jsem dnes volala na výsledky screeningu a to co zatím přišlo je v pořádku 😀
Jinak nějak nestíhám,tak jindy....páááááááááá

m.e.l
13. říj 2008

buresinko, tuším, že papíry jsem odevzdávala na posledním UTZ.
pikuso, no super, že je prcek zdravý! 🙂

buresinka
13. říj 2008

Pikusko super. 🙂

Mel, tak jsem také jelito, já jsem dnes s sebou nic neměla a vlastně jsem nedala požadavky na dárce, já to tam budu muset dovézt.

m.e.l
13. říj 2008

Buresinko, tak to jsme dvě jelita! 😉

buresinka
13. říj 2008

No zítra do Podolí zavolám a domluvím se. Ještě je šance, že to mají embryoložky v počítači, zítra uvidím.

m.e.l
13. říj 2008

No já taky zítra uvidím co mi sestřičky řeknou, jako já ten konec neschopenky budu potřebovat až tak na konci března, ale asi doktorka ho bude chtít.

buresinka
13. říj 2008

Mel, uvidíš, podle toho se dohodneme s tím pátkem. Ale myslím, že se sestřičkami je domluva a nějak to dopadne. 🙂

m.e.l
13. říj 2008

Jo sestřičky byly hodné . . . Prý mám pak poslat fotku a dopis jak to s mimísem dopadlo, Slíbila jsem, že určitě,

buresinka
13. říj 2008

Mel a ještě jdu vyzvídat, vy jste měli podepsáno rovnou ISCI nebo jste se dohodli s embryoložkou až na místě. Mě došlo, že to se mnou Řezáčová vůbec neřešila, ale minule jsem to měla bez ISCI, tak snad nebude potřeba ani teď, protože vajíček bude snad dost.

m.e.l
13. říj 2008

My měli ICSI napsaný už předtím, podle toho si nás Řezáčová zařazovala do šanonu.

buresinka
13. říj 2008

Tak já jsem z toho jelen. Se mnou se o tom nikdo nebavil, tak teď nevím co s tím. Ale tím, že máme dárce, tak to udělám asi jako minule a podepíšeme jen prodlouženou kultivaci.

m.e.l
13. říj 2008

No se mnou moc taky ne, Řezáčová mi řekla, že je to vzhledem k manžovu spermiogramu zbytečný, jenže pak se ukázalo, že je to dost na místě, když se mršky nechtěly moc hýbat,

buresinka
13. říj 2008

Tak mám pocit, že to nějak moc řeším. Ono to nějak dopadne, však i embryoložky jsou v pohodě a nějak se to dořeší. Teď si jdu dát večeři a hodit se do klidu. 😀

m.e.l
13. říj 2008

buresinko však jo, a dárce určitě musí mít 100% spermio! 😉

buresinka
13. říj 2008

Mel,přesně tak. 🙂 Já se rozloučím, užívej si obrázku 🙂 a zítra si zase písnem.

m.e.l
13. říj 2008

Jo jo, tak papa! 🙂

macous
13. říj 2008

Piku - tak to jsem ráda, prima zprávička 🙂
Melíku - to je super fotos, ještě jednou jsem ti to musela zkouknout - hledala jsem ty ručičky víš 😀 😀
Buresinko - držím palečky 😉

Si vás jdu taky do albíček zkouknot, v pátek tam budu totiž taky na utz, jdu na 11 hod. tak tuším, že se uvidíme 😀 😀 😀

m.e.l
13. říj 2008

macous, no na fotce je nevidím, ale tam jsem měla pocit, že jako jo. . . No je to prcek, tak co bych až tak chtěla vidět, že? 😉

macous
13. říj 2008

To je prcek - krásnej 🙂 ale roste jak z vody - taky má z jaký viď - OHSS to jistil 😀
Tebe teda poznám, ale Buresinku asi nee.

m.e.l
13. říj 2008

macous, já OHSS neměla!!!!
No Buresinku jsem poznala jen těžko, spíše vydedukovala ze jména, které volala Řezáčová.

macous
13. říj 2008

Ježiši promiň, já jsem fakt po těch hormonech uplnej debil (to Luzza a Kay).
Ale stejně ti ten mimís - mimíska vyrostl jako z vody 😉 A necháš si říct, co to bude?

m.e.l
13. říj 2008

Macouš, nenecháme si říct co to bude. Hlavně ať je prcek zdravej. Já tvrdím, že to bude kluk, mamka s babi si ze mě dělají srandu, že jsem prostě zkušená matka, která zná všechny příznaky!!! Já to neberu podle příznaků, ale podle svých pocitů. 🙂

macous
13. říj 2008

Tak to si budu muset teda těch 9 měsíců počkat a taky studovat fotečky, jestli neuvidím pindíka 🙂
Kdybych čekala jednou, tak se taky nechám překvapit. Ale u dvojčátek bych to chtěla vědět 🙂
Tak dobrou.

m.e.l
13. říj 2008

No u dvojčátek bych byla hodně na vážkách, ale u toho jednoho ne. Stejnak mi nejvíce záleží na tom, aby prcek byl zdravej.

m.e.l
14. říj 2008

Haló Buresinko, jsi tu? Takže pro konec neschopenky si musím dojet, sestřičky ji bohužel poslat nesmí. Takže v pátek, v půl dvanácté?

buresinka
14. říj 2008

Mel, ahojky, jsem tady. Měla jsem velmi zajímavé dopoledne. 😀 Ráno jsem se probudila a bylo mi pěkně blbě, už to vypadalo, že se mi rozjíždí hyperstimulační syndrom, tak jsem z toho byla na nervy. Ale nakonec se to vyřešilo, asi jsem něco blbého snědla a vaječníky se praly o místo se žaludkem. No a žaludek to prohrál. 😀 Pěkně jsem se ráno pozvracela. No a už je mi naštěstí dobře a vaječníky jsou v pohodě.
Předoperační vyšetření mám hotové. No a sestřičkám jsem také volala a s těmi jsem se dohodla v pohodě, embryložky vyhledají naše poslední požadavky na dárce a bude stačit, když to přinesu až v pátek. 🙂

Mel jsi hodná, sestřičky mi říkaly, že mě budou pouštět tak kolem 12 hod, ale mám pocit, že pouští i dříve. Do IP Ti posílám mobil, kdyby se něco dělo.

m.e.l
14. říj 2008

No Buresinko, hlavně že je není hyperstimulák, to je důležitý. Opatruj se a v pátek se uvidíme, máš v IP poštu! 😉

buresinka
14. říj 2008

Mel, však jsem šťastná, protože já chci čerstvá embryjka, těm prostě věřím. 🙂