CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
20. říj 2008

Aha,tak jsem zvědavá,jak to bude probíhat.Musíš pak dát info 😉

m.e.l
20. říj 2008

Neboj dám vědět, hlavně do toho Gennetu musím trefit, to bude napínavé! 😀

pikusa
20. říj 2008

Neboj,to zvládneš 😀 😀 jsi holka šikovná přece 😉

m.e.l
20. říj 2008

No doktorka říkala, že snad mi budou brát krev a dělat ultrazvuk. Tak jsem zvědavá.

pikusa
20. říj 2008

No hlavně aby to dopadlo dobře...............to je nejdůležitější.
Já ted musím zase na chvilku zmizet,ale večer ještě nakouknu 😕

m.e.l
20. říj 2008

Tak jo, pa pa. Večer tu asi nebudu, až přijde manžel tak většinou počítač vypínám a věnuji se mu. 😅

pikusa
20. říj 2008

Tak uvidíme,když ne tak ahoj a prima večer s mužíčkem,,,,,,,,,,,,,taky vypínám,když se vrátí,ale dnes volal,že přijede asi až kolem osmé.a jinak je doma asi v půl 7.
tak ahojík 🙂

m.e.l
20. říj 2008

Pa pa 😉

buresinka
21. říj 2008

Ahojky holky, 🙂

jen v rychlosti. Mám u sebe nakonec 2 embryjka a 12 jich je zamraženo. 🙂 Jinak v Podolí jsou fakt skvěli, dnes mi neskutečně pomohla embryoložka, zítra písnu více.

murecka76
22. říj 2008

Ahoj holky, Buresinko moc gratuluji a opatruj se ať se mimísci krásně zahnízdí. 🙂 🙂

Kočky, měla bych prosbičku, mám Puregon 2x 900 a mám píchat 175, což je na 5 dávek a ještě mi 25 zůstane. Může se to dopíchnout a začít z nové jen 150? Nějak jsem to od června zapomněla.

Zítra jedu na UTZ tak se, když tak zeptám. Nejdete taky někdo zítra do Caru?

lucijda
22. říj 2008

Ahoj holky, Murecko dopíchnout se to určitě může 😉 Jinak Mel gratuluju k průkajdě, jsi ofiko těhule tak to je super 🙂 Piku koukala jsem na fotečky a krásně Ti roste bříško 😀 Buresinko teď už si jen počkat na // a bude to jen a jen paráda. 😉

lussi
22. říj 2008

Ahoj holky, jdu zase nakouknout a pozdravit vás.
Bures, tak teda tfuj tfuj tfuj pro štěstí, ať to konečně klapne!
Piku téda, už pupík pěkně leze ven, paráda 🙂

pikusa
22. říj 2008

Ahoj holky,
Buresinko,tak držím palečky 🙂
Murečko,tak tak,dopíchnout se to může 🙂 já to taky tak musela jednou udělat.
Holky prima stránky s oblečením,už jsem sim objednala 🙂 a Pepa dostane pod stromeček mimi body s nápisem miluju taťku 🙂
http://www.cesky.bess.sk/index.php?p=productsList
Lussinko,jak se máme?????

murecka76
22. říj 2008

Děkuji moc za radu, Pikus krásný dáreček. 🙂 🙂

pikusa
22. říj 2008

Murečko,vid 😉 už se na to těším 😀

murecka76
22. říj 2008

Dovedu si představit Pikus 🙂

Mám ještě jednu prosbičku, jak často dělají v Podolí cytologii? Dělali mi jí naposledy 21.1. bylo vše ok, už to bude skoro rok, tak mám obavu, aby jí nechtěli dělat znova a nezastavili mi kvůli tomu začátek stimulace. Ale posledně pan doktor nic neříkal, tak snad né. 😒

pikusa
22. říj 2008

Murečko,tak mě jí dělala moje dr.takže jí tam nedělali..........no a po roce jsem akorát stimulovala a ted mi jí už zase dělala moje dr.Ale myslím,že stimulku ti to neohrozí......já taky byla více než rok bez ní.

murecka76
22. říj 2008

No mě jí taky můj doktor dělal na konci června, když jsem otěhotněla, ale snad nebudou chtít svojí. Ježiš já už zase začínám plašit, ten můj manžílek si se mnou ještě užije. 😉 😉

pikusa
22. říj 2008

Murecko,neboj,nebudou 😉 a manža at z toho taky něco má 😀

lussi
22. říj 2008

piku tak to bude dobrej dáreček 😀
necháte si říct pohlaví?Ty jo 16tt, to to ale letí, za chvíli budeš v porodnici tlačit prďolu ven
U mě nic nového, chtěli jsme jít na KET ještě letos, ale nakonec to odložíme až se přestěhujeme do baráčku, takže až po novém roce, na nějakém tom měsíci už nesejde a bude to víc v klidu, už se těším 🙂

pikusa
22. říj 2008

Lusinko,to jo 😉
Pohlaví si říct necháme,já bych to nevydržela 😀
A máš pravdu,na nějakém tom měsíci už nesejde 😉

zulik
22. říj 2008

Buresinko, držím pěsti!!!! Tentokrát to vyjde 🙂

m.e.l
23. říj 2008

buresinko, opatruj svoje bobánky a držím palečky - i s mrňousem! 😉

murecka76
23. říj 2008

Ahojky, tak dnes jsme byli v Podolí a bylo tam úplně prázdno, ještě jsme to nezažili. 🙂
Vše dopadlo dobře, takže až dorazí mrška můžu se pustit do stimulace 🙂

buresinka
24. říj 2008

Ahojky holky, děkuji za držení palečků. 🙂
Dnes ráno jsem znovu pěkně zvracela, tak doufám, že to bobci vydrží. Uvidíme.

buresinka
24. říj 2008

Murečku, gratuluji, že to dopadlo dobře a můžeš začít. 🙂

pikusa
24. říj 2008

Ahojky,§murečko,super 🙂
Buresinko,neboj,tamtudy neodejdou 😉 přeji ti,at se hezky vrtají 😉
Tak já výsledky 1.screeningu v pořádku !!!!!!!!!!!!
No a dnes jsem mimi ani neviděla UTZ nebyl,jen odběry..............
tak mám volat příští týden ve čtvrtek odpo,jak to dopadlo a pokud to bude na hraně,nebo nějaký problémový,mám se objednat na spec.pracoviště do Liberce na velký genetický UTZ.A pokud to bude OK,kontrola a velký UTZ u mé dr.za měsíc.

k.bett
24. říj 2008

Ahoj holky tak jsem sem náhodou vlezla, hledala jsem nějaký názor dalších holčin na dr. Žáčkovou a koukám že to nejspíš nebude moje vina že se tak chovala. A asi se tak chová často, říkala jsem si že asi měla náké problémy doma nebo tak..... 😠 Fakt byla hrozná a někdo tu radil že je možnost si říct sestřičkám o jinou dr. tak bych to zkusila, myslíte že to jteda jde a mám tam nějak volat před další kontrolou aby mě třeba napsali na jiný den nebo jich je tam ten den vic ?(aby mel nekdo jiný volno) Já poprve byla jen na kontrole u doktorky Dlouhý a ta mi pořišla fajn.

zulik
24. říj 2008

Bett, ahoj, tak to je super, že ještě "držíš" mimčo. Bohužel, s tou paní doktorkou nemám také žádné dobré zkušenosti a to nejsem rozhodně žádný "cimprlín". Někdo se na to hodí a někdo ne a to je můj názor 😒 Od ní mne bolel i KET 😝

zulik
24. říj 2008

Buresinko, třeba to o něčem svědčí 😉 Já měla v těhu tak od 5 dne teploty a zimnici, pamatuji si to do dneška.