CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
27. říj 2008

Lucijdo,až moc se bojíš,přece mu nic neuděláš,když jedeš v autě......neblázni a přestaň se bát a začni si to užívat................. 😀 😀 no a v jakém týdnu ted teda jsi???
A Káča nejsi ,nenech se ještě od toho tvého chlapa zblbnout,co řekne on,nemusí být vždy pravda.

lucijda
27. říj 2008

No teď začínám 12tt, a minulí týden jsem oskárka viděla poprvé jak hejbal nožkama a ručkama prní když Dr. nale s Uz na bříško tak spinkal jak neviňátko, ale jak to bylo po 3. atd tak žačal šermovat a dával jasně najevo že ho rušíme 😀

macous
27. říj 2008

Lucijdo, a kolikátý den od OPU jsi dostala Oskárka?
A neboj - nic jsi mu neudělala, to už bys krvácela, a nic těžkýho jsi nedělala - to bude dobrý, jen žádný stresy 😉

pikusa
27. říj 2008

jo UTZ je fajn vid,ještě že to je,já ted naposled mimi neviděla 😒

lucijda
27. říj 2008

Mac mě odebírali vajucha ve středu a v pondějí jsem dostala oskárka, takže 5dnů kultivace maximum co šlo...
jo a stím UZ raději jsem si u svého Dr. připlatila nadstandart abych měla UZ při každé návštěvě a chudák ani nevěděl co dělá když mi na sebe dával mobil... 😀

lucijda
27. říj 2008

Normálně bankéři sjou deb...., dávali jsme mimořádnou splátku na hypotéku a koukám, že zůstatek na účtě je přád stejnej tak jsme to vytelefonovali že prej zapomněli poslat žádost... takže se musím trmácet do banky 20km, abych jim to tam podepsala sakra fix blbi jedni.

pikusa
27. říj 2008

Lucijdo,no mají bordel všude vid..............to je síla.
kolik tě stál ten nadstandart???teda jestli můžeš napsat.....

lucijda
27. říj 2008

Jasně, že můžu bylo to 3300,- s tím že konzultace mimo poradnu, jednorázové vyšetřovací prostředky monitor od nějakého 30tt, minim. čekací doba v čekárně atd....

kalka
27. říj 2008

Ahojte 🙂 Tak mi dneska Darebný předal injekce a od zítra píchám Puregon... tak jsem zvědavá jak se mi budou vyvíjet vajíčka a kdy konečně dojde k odběru.. uáááááá.. už aby to bylo.. 😅

kalka
27. říj 2008

Jsem zvědavá jak zítra zvládnu tu první injekci.. mám pero, ale stejně to na mě působí strašidelně 😎

m.e.l
27. říj 2008

Kalko neboj, injekci zvládneš, zvládla jsem to já, zvládne to tudíž každej.
Macouš, embroušci jsou fakt šikulkové. Zítra si je vezmeš do bříška a budeš si je už jen a jen hýčkat a pak hurá //!

lucijda
27. říj 2008

Kalka já e u první injekce málem poblinkala, ale pak už to šlo jak po másle a jak píše mel zvládla jsem to já, tak to musí zvládnout opravdu každý 😉 Jo a dneska jsem si pro radost koupila rybičky 🙂

pikusa
27. říj 2008

Lucijdo,tak to je ale fajn,ten tvůj nadstandartík 🙂
kalka,hurá do boje a držím palce,at vajucha rostou 🙂 🙂 a jsou kvalitní 🙂 a neboj,injekci zvládneš.................. 😀

macous
27. říj 2008

Kalko - půjde to uvidíš, jde jen o poprvé, jak říká Lucijda 😵 a přeji hodně zralých vajíček 😉
Melíku - ani nevím, jestli chci tentokrát testovat nebo počkat do krve, tak uvidíme, jak se to vyvrbí 🙂
Piku, toto letí, už jsi 17 tt, to snad ani neni možný

V poledne jsem začala špinit - dobrý co - parádní nervy, tak jsem volala do CARu a doktorka, že je to po OPU normální ( já měla tu tamponáž - krvácela jsem jim na sále, což se mi při prvním IVF nestalo), ale že to nesmí být čerstvá krev, což teda není, ale mám z toho depku jak blázen, po tom všem si už člověk pramálo věří 😔
zítra v deset mám ten ET, tak donutím doktorku, aby mě před tím vyšetřila a řekla mi, že to není na mrchu (já taky jiné krvácení neznám, takže mám furt pocit, že musím začít krvácet a chodím čumět na WC do kalhotek ) 😔

pikusa
27. říj 2008

Macous,neboj neboj 🙂 vše bude OK a miminka budou zítra v bříšku 🙂 A na státní svátek 😀 😀 no to přece musí klapnout ne????? 😀

macous
27. říj 2008

Hmmmm, kdybych tak proto mohla něco udělat, třeba vycucat kilo citrónů nebo udělat 1OOO dřepů, všechno bych udělala, kdyby to bylo jisté 😒
Tak jo, já tomu hlavně musím prostě věřit a být pozitivní, jinak je zase zavraždím - chudinky moje malinkatý, takový vzorný jsou v mističce 😵

lucijda
28. říj 2008

Macous neboj to klapne, a budou to vlastenci 😀 a špinění je po OPU opravdu normální a běžné, hlavně jestli jsi krvácela i na sále, tak není čemu se divit 😉 Mrcha to nebude to se spolehni 😉

pikusa
28. říj 2008

MACOUS tfuj tfuj tfuj 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 a myslet pozitivně 🙂

kalka
29. říj 2008

Dobré ráno 🙂 Tak v prní řadě děkuji za podporu a rovnou vás jdu pobavit s tím jak jsem šílela u tý injekce .. a to jsem si o sobě do té doby myslela, že nejsem srab 😀
Všechno jsem si připravila na stůl.. tisíckrát jsem se přesvědčila, že jsem všechny kroky udělal správně.. to bylo právě 17:15 hod. ... pak jsme si zmáčka špeka na břiše a přiblížila jsem se s jehlou... a takhle jsme seděla si pět minut.. pak jsem začala vyvádět, že to nedokážu.. přesvědčovala jsme manžela, že se nedá nic dělat, ale že mi to hold musí udělat on.. toho omejvali... tak sem zase zmáčka špeka a seděla asi dalších pět minut blizoučko s jehlou u špeka.. a nic.. začal se mi i zvedat žaludek.. pak sem vyskočila od stolu a sedla si v ložnici na postel a remcala, že to nedokážu... u toho jsem si pořád mačkala to břicho a jehlu jsem měla milimetr od píchnutí.. prd prd.. pořád nic.. pak manžel si sedl na bobek ke mě a že jako to teda udělá.. když jsem viděla jak drží to pero, tak se mi udělalo mdlo a raději jsme ho z ložnice vyprovodila... no a seděla jsem dál se zmáčknutým špekem a s jehlou proklatě blízko.. tak blízko až jsem se dvakrát ďobla tak, že mi vyběhla kapka krve.. no a pak to přišlo... najednou jsme to pamalu zabořila do břicha, stlačila píst a bylo po všem.. ale celou dobu se mi klepaly ruce a chtělo se mi omdlít.. takže jsme zvědavá jak to půjde dneska 😀
Holky.. zase budu otravovat.. ale pořád přemýšlím, jak mi Darebák řekl, že je možný, že budu stimulovat třeba 14 i víc.. tak když teda dejme tomu bude potřeba, abych stimulovala 14 dní.. pak půjdu na odběr vajíček.. pak bude prodloužená kultivace, která může trvat až pět dní a pak teprve by došlo k ET.. tak to už je zase čas, aby přišla mrcha.. tak tomu nějak nerozumím.. copak můžou provést ET těsně před mrchou.. fakt by to u mě znamenalo že mi embroušky zavedou asi dva dny před mrchou.. 😒 to mi přijde divný.. nebo.. jak to vlastně je.. ☹

MACOUS.. držím pěsti!!!!!!!!!!!!! 🙂

m.e.l
29. říj 2008

Ahojky kalko, dneska už to půjde samo, uvidíš!!!! Ono ty jsi měla trošinku jiný protokol, takže pak se i ta mrcha počítá jinak a to tělo je jinak nastavený. Neboj se, oni vědí co dělají.
Macouš, tfuj tfuj tfuj a opatruj mimísky. 😉

kalka
29. říj 2008

jojo MEL.. určitě vědí co dělají, ale to víš.. já bych ráda věděla všechno du pontíku.. někdy si připadám jak malý dítě.. na všechno mám a próóóč ? 😀 😀

m.e.l
29. říj 2008

kalko, no tyhle otázky jsem měla taky. . . A hlavní byla - Proč zrovna já?

kalka
29. říj 2008

No.. tak to jsme na tom hodně podobně 😅 ale myslím, že je to naprosto přirozená reakce.. 😉

ivkaj
29. říj 2008

Kalko, držím pěsti, ať už další píchance jdou sami. Docela jsem si u tvého popisu představila sama sebe, i kdyý nás to bude čakt asi až v lednu.

Mel, tak to mě se honí v hlavě otázka, proč zrovna mi. Ale už se pomalu zvykám na to, že musím mít prostě něco extra. No uznej, kdo by chtěl otěhotnět třeba rovnou na svatební cestě 😎

m.e.l
29. říj 2008

Ivko máš pravdu, otěhotnět na svatební cestě by nebylo vůbec originální!! A nebo takhle když jsme byli pak na podzim, cirka 7 měsíců po svatbě v Egyptě. . . Přivézt si Egypťánka, by prostě nebylo ono, že? 😀 😅

ivkaj
29. říj 2008

Tak nám se nepovedl ani svatební egypťánek ani dovolenkový tureček. Kámoška mi "dobře" poradila, že sme taky museli ale být na dovolené v tu správnou dobu, což asi ovulka uprostřed dovolené nebyla 😀
Takže prostě budu originální a pořídím si Podolátka ;o)
A přiznám se, že neskromě začínám toužit po dvojčatech. Vážně v podolí nezavádí víc než dvě embria?

m.e.l
29. říj 2008

ivko, fakt dávají jen dvě embrya. Teda možná v nějakých zvláštních případech možná tři, ale standartně dvě. No máš pravdu, originálnější je, že víme kdy a kde jsme to splodili, na den i hodinu! 😉

macous
29. říj 2008

Ahoj holky,
tak mám od včerejška u sebe 2 morulky, teda doufám, že dneska už jsou to blastocysty 🙂 Snažím se je opatrovat, ale sem tam kýchnu a tak podobně, tak si je z břicha snad nevykýchám 😀 😀 😀
Všem moc děkuji za podporu, a teď to bude sakramensky dlouhých 14 dní.
Kalko - dobrá epizodka, jednou na to budeš vzpomínat a řezat se smíchy a neboj dneska už to půjde jak po másle. Mě se jednou stalo, že byla ucpaná jehla a než jsem na to přišla, tak jsem se snad 10krát píchla a rozebrala celé pero, to se mi teda ruce fakt klepali, pořád jsem se snažila si to píchnout a ono pořád nic a čas utíkal a utíkal .........

m.e.l
29. říj 2008

macous, kýcháním jim jen hezky natřeseš peřinku. To já si občas kejchnu a divím se, že jsem prcka ještě nevykejchla. 😉

kalka
29. říj 2008

macous skvělá zprávička 🙂 tak ať se morulkám u tebe daří! 🙂 ... a nestraš mě s ucpanou jehlou 😲 😠 😀 😀 .. jóó a psala jsme na jeden CAR a ptala jsme se jak to vlastně je tím protokolem co mám.. tak mi to hezky vysvětlili... takže to, že jsem podle mě začala stimulovat 9DC je blbost.. protože ta injekce co jsem dostala, aby mě hormonálně zklidnily, tak to je v pořádku a to že proběhla ještě jedna .. bla bla.. já vám to zkopčím.. než bych to zase dala dohromady, tak by se mi zamotaly ruce na klávesnici.. 😀 😀 😀