CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

kalka
30. říj 2008

pikusa tak to je výborný! 🙂 ale i tak tam určitě ještě brnkni 😉

Hele holčiny.. v pondělí mám jít na první UTZ od začátku stimulky.. jak se pak často chodí na UTZ?..

pikusa
30. říj 2008

Kalka,zavolám 😉 já jsem teda pak chodila ob den,ale jen proto,že jsem zase reagovala přehnaně,mnoho vajec 😉 tak z obavy z hyperstimuláku tak často.

kalka
30. říj 2008

jo a MEL.. byla jsem v lékárně a řekla mi, že nic takového nevedou.. ať se prej zeptám ve zdravotnických potřebách.. tak sem si koupila alespoň kysličník 😉

jo a ještě jedna otázka.. měnily jste si na každý píchnutí jehlu?.. Dneska jsem se v práci bavila z kolegou.. ten má podobný pero, ale na inzulín.. a tu jehlu si mění tak jedno za 14 dní..
ale já myslím, že mi setřička říkala, že si mám dávat pokaždý novou.. no.. ale i tak se ptám jak jste to dělaly vy.. ? 😉

kalka
30. říj 2008

pikusa takže si musela na UTZ naklusat i o víkendu??.. toho hyperstimuláku se docela obávám.. 😒

kalka
30. říj 2008

Piku a jak se cítíš??? co drobulínek.. už cítíš nějaké pohyby?.. nebo je ještě brzo.. 😖 🙂

pikusa
30. říj 2008

kalka,no nějak mi to vyšlo,že v pátek 1.utz,pak v PO,ST,a PÁ..........no a v pondělí odběr,nebo tak nějak,jestli chceš protokol ti naskenuju a pošlu.
Jehlu každopádně pokaždé vyměň....................................
A pikušátko ještě necítím 😒

kalka
30. říj 2008

pikusa .. no to bych moc ráda, kdyby si mi teda mohla poslat tvůj protokol 🙂 a hodíš ho na chvilku k sobě do alba nebo chceš abych ti poslala svůj email?. 🙂

pikusa
30. říj 2008

Vydrž,naskenuju a hodím do alba jo???

kalka
30. říj 2008

Však pikušátko určitě začne řádit 😉 kámoška když byla těhotná, tak jsem si jí přitiskla ucho na pupík a poslouchala jsem jak malej škytal.. to bylo naprosto úžasný 🙂

kalka
30. říj 2008

pikusa držím! 😉

pikusa
30. říj 2008

Máš to tam,větší to nejde tak snad z toho něco vyčteš

kalka
30. říj 2008

díky Piku! 🙂

kalka
30. říj 2008

Piku ty si měla poměrně nízký dávky toho Puregonu... já si píchám 150 .. 😒

kalka
30. říj 2008

A co to je ta třetí řádka?.. jak tam máš jen jeden záznam na sobotu 14 den.. ?

kalka
30. říj 2008

Piku zmizela.. tak já mizím taky.. Hezký večer 😉

murecka76
30. říj 2008

Ahoj holky,

Pikusko, tak to je super a držím pěsti.

Kalko, od včerejška se bavím tvými příspěvky a úplně se vidím. Měla jsem už taky píchat od včerejška, ale bohužel mrška ještě nedorazila, jak naschvál, ale to každá známe, když si jí přejeme tak je bůhví kde, potvora jedna. Už se nemůžu dočkat. Držím ti moc pěsti a hlavně krásný konec a vytoužené//.

Jinak já mám v té zelené taštičce s Puregonem taky několik desinfekčních polštářků asi jejich tam 6, takže taky musím něco ještě přikoupit. Žádné jiné léky jsem taky nevyfasovala.

lucijda
30. říj 2008

Kalka jí píchala také 150j, a ta třetí řádka je ovitrelle, to jsem píchala úplně stejně jako Piku, to je na dozrátí vajuch 🙂

kalka
30. říj 2008

lucijda a jak dlouho si píchala než si šla na OPU?.. měla si krátký nebo dlouhý protokol...?

murecka76 díky moc! a ať ti kouká ta mrcha mrchovská dorazit! 😉

lucijda
30. říj 2008

Kalka já měla krátký protokol a mylsím, že jsem celkem píchala max14dní se vším všudy, pak bylo OPU

kalka
30. říj 2008

tak a teď už opravdu letím dom.. papa všem 🙂

murecka76
30. říj 2008

Tak papapa 🙂

Vypadá to bledě, nevím kde se ta čůza toulá, myslela jsem jak budeme píchat spolu, ale zase budu osamocená, taky jsem měla jít v PO na UTZ. V UT si jdu pro předoperační vyšetření, tak doufám, že mi ještě neprojde, než se ta mrcha uráčí dorazit. Ještě aby jí člověk přemlouval. 🙂

pikusa
30. říj 2008

Kalka,to je injekce Ovitrelle................píchala jsem si jí ten den večer.
No a při 1.stimulce to bylo taky 150,jenže pak stopka...........OHSS tak ted byla malá dávka.
No a na začátku jsem nafasovala taky jen Puregon a pak mi byl dodám Orgalutran.
Jinak protokol mažu z albíčka........................at to tam není tak veřejně.

kalka
31. říj 2008

Dobré ráno 🙂

murecka76.. sem si taky říkala, že jestli chytnu ten hyperstimulák a všechno se přeruší.. tak si vlastně budu muset znova oběhávat předoperační vyšetření.. prostože do další stimulky a OPU mi propadne... tak se modlím ať jde všechno dobře... A tobě ať už mrcha konečně dorazí 😉

pikusa tak uvidíme jak na to budu reagovat... jen se bojím, že přemrštěně.. protože když jsem stimulovala na IUI Clostilbegytem, tak jsme měla 7 vajuch.. a to IUI stopli.. že jich mám moc.. 😠 Tak se klepu na pondělí..to jdu na první UTZ a to bude 6 dní po píchání Puregonem.. 😒 snad se moje tělíčko nezblázní 😉

Jo a včera.. třetí injekce proběhla v pohodě.. jsem prostě holka šikovná 😀 😉

murecka76
31. říj 2008

Dobré ránko,

Kalko, tak vidíš jak jsi šikovná. 🙂
Já tu mršku včera tak pomluvila, že se asi zastyděla a dnes po ránu dorazila 🙂 , takže zítra začnu bojovat s injekcema, ještě že je manžel doma, mám to od něj slíbené, tak jsem na něj zvědavá. 🙂

Jdu se objednat na UTZ taky 6den, takže na středu. 🙂 Bohužel tam asi nebude pan doktor. ☹

m.e.l
31. říj 2008

Dobré ranko holky,
kalko vidíš jaká jsi šikulka. Jsme ti říkaly, že to nic není. . .
Murecko, no super. Mrcha tady a hurá do píchání. . . 😉

macous
31. říj 2008

ahojky holčindy,
Kalko - no vidiš, teď už budeš píchat divá 😉
Murecko - budete píchat s Kalkou spolu 🙂
Melíku - ahojda 😀

m.e.l
31. říj 2008

Mací ahoj, jak se cítíš? Těhotně? 🙂 Od včerejška jsem registrovaná na Bulovce, mám takový pocit, že přijít tam v úterý, tak už nemám šanci. Co jsem zahlédla, tak už tam pro týden od 11.-.17.5. bylo docela hodně rodiček. Přemýšlím co se stane, když se prcek bude drát na svět dříve. . . .

kalka
31. říj 2008

murecka76 - no nebude Darebák je tam jen pondělí a čtvrtek 😒 ale nebuj... určitě na tebe budou hodný 😉

m.e.l taky jsem přemýšlela až to vyjde a přijde, tak že bych docela ráda na Bulovku..bydlíme kousem za Prahou a Bulovku máme nejblíž.. jak to tam vypadá?..

m.e.l
31. říj 2008

Kalko, nevím jak to na Bulovce vypadá. Byla jsem tam jen loni v listopadu na laparoskopii s hysteroskopií. Ale jako takové gyn. oddělení je super. Bulovku jsem měla zvolenou bez vybírání, mám ji prostě nejblíže od bydliště a i manža tam trefí bez problémů, kdyby se mi najednou udělalo blbě.

kalka
31. říj 2008

m.e.l .. to mě jen tak zajímalo... jestli nevíš jak přímo vypadá porodní.. ale ono to je jedno.. stejně nejdůležitější je jak se chovají sestřičky a doktoři.. pak je jedno jestli rodíš na chodbě nebo na sále.. teda alespoň tak to vnímám já.. U mě asi Bulovka do budoucna taky vítězí.. právě proto, že je nejblíž.. jak dlouhou dobu do předu se tam musíš zaevidovat?..