CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

m.e.l
3. lis 2008

Murecko, do areálu bude určo vstup normálně. Týká se to jen toho tunelu kvůli opravě tramvajové trati. Možná se jen stane, že se nebude v areálu moci zaparkovat. Ale vjezd být určo musí, sanitky by neměly kudy jet. . .

murecka76
3. lis 2008

Mel, díky. Jde mi o to jestli máme hledat jinou trasu jak se tam dostaneme, nebo ne. Parkovat doufám, že se tam bude moc, jinak nevím kde by jsme parkovali, tahle možnost je pro nás velké plus. 🙂 No uvidíme, jedeme až ve středu, když tak řeknu manželovi ať si tam brnkne a zeptá se jak se tam teď jede. ☹

m.e.l
3. lis 2008

No tunelem určo neprojedete, ale objízdná trasa určitě bude. Nezapomeň, že nemůžou omezit provoz porodnice.

murecka76
3. lis 2008

No my ani tunelem nejezdíme, jezdíme z druhé strany, vím že jedeme po Barandovským mostu a pak dolů do prava a přijíždíme okolo plaveckého stadionu v Podollí, tak snad to bude ok, to víš nejsme Pražáci, tak z toho máme obavy. Posledně jsmě uvízli v cácpě a dorazili o 15min. déle, tak jsem volala a setřička, že je to v pohodě. Já vynervovaná, ještě se nám to nestalo, vždy jsme tam o 30min. dříve, ale tentokrát to nevyšlo. 🙂

m.e.l
3. lis 2008

Murečko, tohle je úplně v poho. My jsme pražáci, ale po Praze autem nejezdíme. Takže trefit do Podolí autem, by byl nadlidský výkon. 😀 Máme trasy, které jedeme od nás přes Prahu tvrdě natrénované - takže Plzeň, Brno a směr Mníšek pod Brdy nám někdo někde něco zavřít, tak tam nepojedeme. 😉

georgik
3. lis 2008

Ahoj holky, tak se tady ukazuju po delsi dobe.......Stimulujicim preju, at se stimuluje k uspesnemu konci 🙂
ja nas musim objednat na genetiku pro vysledky a pak na konzultaci.... i kdyz po dnesku doufam, ze ta konzultace nebude nutna 🙂
Dneska jsem si delala testik (3 dny pred ocekavanou MS) a je slabounce pozitivni!!!!!! Drzte mi prosim palecky, at ta carka sili, byl by to trosku zazrak 🙂

m.e.l
3. lis 2008

georgiku, tak potichounku zatím jen jo? Gratuluju a držím palečky, ju? 😉

georgik
3. lis 2008

mel: potichounku dekuju 🙂 fakt by to bylo necekane.. jsem smirena s IVF, tohle by bylo nadherne a opravdu trosku zazrak...... zatim tomu neverim, ale tolik bych chtela 🙂

m.e.l
3. lis 2008

georgiku, tak se opatruj a určitě bude všechno v pořádku, takže vlastně ušetříš si píchání, penízky za IVF. 😉 To bude mít mimís krásnou výbavičku. 😅

georgik
3. lis 2008

mel: jj, to je vlastne pravda 🙂 no pockam do stredy (termin MS) a testnu ve ctvrtek rano znova..... kéž by to nebyl sen, ale pravda 🙂

m.e.l
3. lis 2008

Georgiku, určitě je to pravda. Dávej na sebe pozor a nech se doma hýčkat. 😉

georgik
3. lis 2008

mel: budu 🙂 manžel mě začal hýčkat v sobotu ráno snídaní do postele 🙂 a to jsme netušili, že možná hýčká i potomka 🙂

m.e.l
3. lis 2008

georgiku, hm. . . Já chci taky snídani do postele, nechceš mi půjčit manžela? 😵

murecka76
3. lis 2008

Mel, díky moc. Manžel trošku Prahu zná a máme i navigaci tak to snad zvládne. 🙂

Georgik, moc gratuluji a opatruj se, hlavně ať čárky sílí a užíváš si krásné těhulkování. Zázraky se dějí tak tomu věř, taky se mi podařilo otěhotnět přirozeně těsně před stimulací i když to 8tt skončilo, byl to zázrak a velká šance, jak mi řekl pan doktro Darebný, tak snad se teď zadaří a mimčo se pořádně zahryzne. 🙂

Vyhlížím Kalku, jak jí asi pochválili, dnes byla určitě u pana doktora. 🙂

georgik
3. lis 2008

murecka: držím palečky, aby se zadařilo!!!!! Určitě to vyjde 🙂

pořád si to snažím nepřipouštět, ať pak nejsem zklamaná, přeci jen těm testům se tak moc věřit nedá.... mno uvidíme 🙂

murecka76
3. lis 2008

Já vím, znám to, ale věř, uvidíš, že ve čtvrtek tam budou už pořádné tlustice. A děkuji moc. Už mám dvě injekce v sobě a dnes bude třetí.

Jsem úplné pako, teď mi volal manžel, jestli je to s tou kontrolou ve středu jasný, jestli nemám jít na UTZ 5den cyklu, ale nemám, že ne až 6 den. Plán mám doma a teď si nejsem vůbec jistá, ty jo ten mi dává, ale určitě je to 6 den cyklu.

georgik
3. lis 2008

murecka: no právě, testy jsou potvory..... 😉
kolik tech injekci vlastne je??

murecka76
3. lis 2008

Já nevím kolik jich bude počítám 12-14, fakt nevím.

Neboj, já věřím mamatestu, ten mi nezklamal. Hlavně ať je pak vše ok. 🙂 Ale jak jinak, je to zázrak. 🙂

m.e.l
3. lis 2008

Murečko koukám, že manža má přehled.. . . To ten můj moc ne, pak se jen divil. 😅

georgik
3. lis 2008

murecka: au au, ale kdyz se to povede, tak ten výsledek stojí za to 🙂
no tohle je Galmed, u nas v lekarne Mamatesty nemaji ☹

murecka76
3. lis 2008

Mel a je to 6 den cyklu, že jo? To on přehled má a musí jinak by byl hluchý, já o ničem jiném doma nemluvím. 🙂

m.e.l
3. lis 2008

Murečko, já myslím, že jo. . . Mám to pomotaný, protože já začala stimulovat 3DC. 😉

murecka76
3. lis 2008

Mel, děkuji, budu se modlit, ty chlapy jsou děsný, takhle mě vynervovat, mám to takhle vsugerovaný a on mi takhle zblbne. To samé bylo v sobotu, když jsme poprvé píchali, byli jsme u našich, a než to nastavoval na 175jednotek, tak povídá, máš sebou protokol, samozdřejmě, že neměla, protože jsem si myslela, že to nepotřebuji, že to vím, ale on pak začal, a víš to určitě atd. ty řeči, no že v tu chvíli jsem si teda nebyla jistá. Ale včera jsem hned letěla se kouknout na protokol, když jsme dorazili domů.

m.e.l
3. lis 2008

Murečko, manža nechtěl to pero ani vidět. . . . On tyhle věci nemá rád. 🙂

murecka76
3. lis 2008

Mel, hold jsme každý jiný, já bych si to zase nepíchla sama, jsem poseroutka, ale taky už teď máme obavy z těch injekcí dalších, jak jste tady popisovali, ještě, že je nemáme už doma, akorád bych se stresovala. Pořád se smějeme té kožní řase, já si totiž nemusím ani dělat, mám jí neustále 🙂, dokonce i v leže, takže si nemusím ani sedat, včera mi to bodnul i ve stoje. 😀 😀

m.e.l
3. lis 2008

Murecko? Myslíš jako špekovou řasu? Jé ty mám a jak krásné! Furt čekám až se mi objeví těhu bříško, ale asi se načekám. . . . 😀

murecka76
3. lis 2008

Jojo špekovou. Už jsme se tomu smáli, když mi sestřička ukazovala aplikaci, prý si musím sednout a udělat řasu, ale opravdu nemusím. 😀 Taky si říkám, aby přes ten tuk nějaký Puregon vůbec dorazil, neváhala jsem a rovnou se zeptala i doktora. 🙂 Neboj brzo se těhu bříška dočkáš. 🙂

pikusa
3. lis 2008

Georgig,potichu gratuluji 🙂
Murečko,taky jsem jezdila tamtudy,pamatuju si benzinu OMW a za ní sjezd a pak podél řeky a šup do Podolí,tak by to mělo být v poho 🙂

kalka
3. lis 2008

Ahojky 🙂 hlásím se taky ke špekovce.. rozhodně mám takových řas na rozdávání 😀
Tak jsem dneska byla na druhém UTZ v průběhu stimulky.. takmám pořád píchat 150 IU Puregonu.. zatím jsme nedostala nic jinýho... Holky taky jste byly tak hrozně při stimulce unavený????. já teda jsem a pořád zívám.. 😖

kalka
3. lis 2008

murecka76
a z jakého směru jedete????..