CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

murecka76
13. lis 2008

Holky, jste zlaté, moc děkuji, hned je lépe. 🙂

lucijda
13. lis 2008

Murecko a kdy Ti řekli že má být ET?

kalka
13. lis 2008

Murecko! holka zlatá.. buď ráda... není důležitá kvantita ale kvalita! 😉 Uvidíš, že zítra budou mít pro tebe dobrý zprávy 🙂 a už víš kdy by si šla asi na ET?

murecka76
13. lis 2008

Sestřička říkala, že to vidí spíše na neděli, když je v PO svátek, ale zase Kalka píše, že by měla jít v Po, tak nevím. 🙂 Zítra se asi dozvím více.

lucijda
13. lis 2008

Tam se na svátky nehraje 😉 Vem si že by sji měla rodit a oni řekli nemakáme je státní svátek , no a embryjka jsou skoro to stejný 😉

kalka
13. lis 2008

tak nakonec Murecko vyhraješ a budeš mít dřív ET 😀 a nebo se setkáme v pondělí v postýlkách 😀
A nebuď smutná, opravdu nemáš proč.. i mě embryoložka říkala, že hodně vajíček neznamená žádný terno.. je to opravdu na úkor kvality 😉

kalka
13. lis 2008

a lucijda má pravdu tam na svítky nehrajou.. tam jedou pořád.. 🙂

murecka76
13. lis 2008

No, mně to bylo divné, když říkala, že na pondělí to nevidí, taky jsem myslela, že by to mělo být jedno.
Možná se uvidíme, prý se tam leží něco okolo 1/2hoďky, sestřička nám ukazovala polohu postele. 🙂

lucijda
13. lis 2008

Já ležela hodinku a pak jsem se bála i vstát. 🙂

kalka
13. lis 2008

ono spíš jde o to, že tam mají málo ldí... když na mě manže čekal po OPU, tak říkal, že tam v sesterně byla velká debata kdo budě v neděli a v pondělí dělat trasféry... že Žáčková má dovolenou.. Řezáčová je pryč a Darebný něco.. bla bla bla.. takže to prej vypadá, že by tam musela být Bahnička non-stop... tak možná právě proto to směřují právě všechno na neděli.. asi aby si v pondělí dáchli.. 😎

kalka
13. lis 2008

jdu nachvíli dádnout.. tak zíta papulík a těším se na hezký zprávičky Murečko 🙂

ahojky holky 🙂

murecka76
13. lis 2008

No uvidíme, kdo nám tam ty dětičky foukne. 😀

To věřím Lucijdo. 😀

murecka76
13. lis 2008

PAPAPA a dobrou.

m.e.l
13. lis 2008

Ahojky Murečko, prosím Tě klídek. . . Jak víš sama jsem měla málo vajíček. No holt zůstali jen dvě embrýska, ale je z toho jedno krásné mimísko v bříšku. U Tebe budou určitě i mrazáčci. Já věděla, že mám jen 5 zralých vajuch. Ty jich máš 7!!! 😉

murecka76
13. lis 2008

Ahojky Melíku, už jsem klidnější a myslím pozitivně. 🙂 Vypadá to spíše na 6, ale i to je ok.

zulik
13. lis 2008

Murecko, neboj budou z toho nakonec dvojčátka! 😉

pikusa
13. lis 2008

Murečko,no vidíš 😀 a jsem zvědavá na zprávy zítra,ještě si s kalkou možná poležíte spolu 🙂
já jsem si na ET brala pro štěstí noční košili se žirafkou 😀

murecka76
13. lis 2008

NO to jsi musela být kočka Pikus, a vidíš žirafka zabrala. 😀

Raději to nezakříkni Zulíku. 😀

Ale bereme všechno!!! 🙂

pikusa
13. lis 2008

No to jsem teda byla 😀
a uvidíš,Podolí ted chrlí miminka,tak Vám dopřeje taky 🙂 a Kalce taky 😀

murecka76
13. lis 2008

Taky si to myslím. 😀

pikusa
13. lis 2008

No to bude ale super dáreček na Vánoce holky,já vám to tak přeju.....moc strašně moc 😉

murecka76
13. lis 2008

No to bude to si piš 😀 , to bude pořádný Ježíšek 😀 Moooooooc moooooooc děkujeme, myslím že můžu poděkovat i za Kalku. 🙂

lucijda
13. lis 2008

Murecka to nebude žádny murecka by chtěla k ježíšku teď už jen pro prcka k ježíšku 😀

pikusa
13. lis 2008

No to joooooo Klaka a Murecka budou ted chtít i pro mimíse dáreček že?????
Holky,musí to přece klapnout,byly by jste těhu nastejno,to je krásný 😀

murecka76
13. lis 2008

Ten Ježíšek to bude mít letos teda pěkně drahé 😀 , no což neměl nás nechat takhle dlouho čekat. 😀

pikusa
13. lis 2008

No pravda,ted mu to spočítáte 😀 a pořádně 😝

murecka76
13. lis 2008

Ještě, že má tolika peněz, a nebude muset někoho kvůli nám ošidit. 😀
Můj 4 letý synoveček říkal, že Ježíšek má strašnou spoustu pěnez, prý se to nedá ani spočítat a vůbec nechodí do práce. Ty děti jsou fakt kouzelný. 😀 😀

pikusa
13. lis 2008

Murecko,,šak počkej,jaký bude tvoje dítko rozumbrada 😀
my jsme šli minule na procházku a Anetka,že už jí bolej nohy a já říkám,že taky nosím miminko a je těžký a taky nebrečím.
tak říká..no teto,to teda jo,to nemůžeš nechat doma miminko vid a pak si ho zase vzít 😀

murecka76
13. lis 2008

Ty děti jsou fakt zlatý. 😀

kalka
14. lis 2008

Ahoj podolandy 🙂 kéž by jste měly pravdu a vyšlo nám to s murečkou jako Vánoční dáreček🙂

Piku.. když si měla tolika vajíček.. kdy tě přestalo bolet bříško???.. mě pořád bolí.. tak jako kdybych týden v kuse posilovala.. až jako do žaludku.. měla jsi to taky?... jinak mi nic není.. hodně piju a i přiměřeně k tomu stejně vyčurám.. takže snad se mi podaří ten hyperstimulák přepít...

Blíží se devátá hodina.. to se za chvilečku budeme s murečkou tahat o telefon 😀 😀 😀