CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

malinka_02
14. zář 2012

@adriene to se dela az prave tesne pred transferem, ja rikala at mi to po ivf udelaji a obi ze az pred et a tim padem kdyz jdeme na KET tak to jsou dalsi 3000 pokazde..

malinka_02
14. zář 2012

@darazv no tak to me taky - jedna embryolozka povidala ze nam 2 odpadli a mrazi 3 a druha ze 4 tak sem se pak ptala dr kolik teda mam..

pikusa
14. zář 2012

Ahoj holky....nechtěla jsem to tentokrát rozebírat veřejně...ale byla jsem 31.8.na KETU......
a bohužel,opět to nevyšlo ☹

maja1111111
14. zář 2012

@pikusa ajajaj to mě moooc mrzí... a pořád si věrná Podolí?

maja1111111
14. zář 2012

@mabumi to je strašné ,to jsem netušila ,že toto muže zpusobit endometrioza...opravdu nevím co napsat,tohle slyšet je oprvadu hruza...ale nikdy nevíš ,zázraky se dějí 🙂 a hodně lidí říká ,že i doktor nemusí mít vždy 100%%pravdu...nevzdávej to!

darazv
14. zář 2012

@pikusa to ma velmi mrzí ach jaj ☹ mas este dáke zmrzlinky?a davali ti dve teraz?

darazv
14. zář 2012

@malinka_02 a nech sa mi nikto nečuduje že chcem zmenu,,,nieje to len tým ze som neotehotnela ale aj tým zmatkom čo tam je a príde mi to ako na bežiacom pase tam 😠

malinka_02
14. zář 2012

@pikusa ale Piku od toho směr přeci tady aby si to s nami rozebírala,aby sem té podpořili !! Ze to nevyšlo me moc mrzí!!A mas mrazackama ještě?Me přijde ze teď nenosí z podoli nikdo dobře zprávy..Me v srpnu prasknutí tolik tak na let ani nedošlo,ted sem si musela dušnost ze přijdu hned druhy den a Vše v naživu i když se mi nezdá 7mm sliznice zádný slagr..navíc sem se nechala přesvědčit na dvě embryjka i když sem si je nechala zmrazit po jednom protože si říkám ze dva kety je větší kumulaci na šance.Vlastne už ted toho lituji..ale jednou sem řekla dve tak třeba to bylo šťastné a ted uz to měnit nechci..
@darazv já vím..me spis zaráží to ze to ted nikomu nevychází..ale myslím si ze je to v jiných carech podobne a ti zase meni na podoli..vím ze u apolinare také zádný slagr..

darazv
14. zář 2012

@malinka_02 ja idem do gennetu a chcem proste zmenu nové prostredie a či sa poštastí? je ako loterie,,,, a musim tomu verit 🙂

pikusa
15. zář 2012

Holky ahoj
@maja1111111 zatím sem,když tam máme ty mrazáčky.....je jich ještě 5 a pak 2 opětovně zamražená...
V pondělí tam zavolám a uvidím,co mi řeknou......

zelvik
15. zář 2012

Ahoj holčiny, po letní pauze jsem zase zpět v procesu... V úterý mě čeká KET. A jsem nějaká vyjevená. Mám 3 mražáčky (2 a 1). Celou dobu jsem pravidelně chodila k Dr. Řezáčové, ale poté, co první kompletní IVF nevyšlo, mám dojem, že mě vzdala a teď po létě jsem byla u Dr. Krčmáře a podruhé na ultrazvuku u Dr. Žáčkové. Pořád tak nějak bojuju s vyšší děložní sliznicí, zobala jsem kvůli tomu i měsíc antikoncepci, moc to nepomohlo.
Nicméně - zarazilo mě (teda až doma, kdy bylo pozdě se na něco ptát), že se Žáčková nezeptala, jak to chci rozmrazit... To rozmrazí všechno a pak hop nebo trop? Nebo jak se to dělá, nevíte?
Díky a @pikusa - je mi líto, že KET nevyšel, pravda je, že taky na něj moc nespoléhám....

malinka_02
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zelvik
16. zář 2012

@malinka_02 Ahoj, no taky pěkný story máš. Koukám, že opravdu je všechno v lidech a nemají na to jednotný názor. Tak jsem teda zvědavá, co mi rozrmrazí a hlavně, v jaké budou embryjka kondici...aby to k něčemu bylo.Je to můj 1. KET. Celý IVF jsem měla v dubnu, nevyšlo to, tak jsem chtěla na KET hned další cyklus, ale mám pořád vysokou děložní sliznici a pak e udělala i cysta, takže jsem tam chodila každý měsíc na ultrazvuk a každý měsíc odcházela s tím, že to není optimální pro KET a zase za měsíc. V červenci už jsem toho měla dost, nechala si napsat na měsíc antikoncepci, aby snížila tu sliznici (a doufala jsem, že se uklidní i moje endometrioza) a odjeli jsme na dovču. No a teď jdu na KET. SLiznici mám pořád vyšší než by měla být, ale Krčmářovi to nevadilo - narozdíl od Řezáčové, která by mě dál nepustila. Takže fakt jeden vyloženě ví, co je/není OK...V pátek jsem si píchla OVitrelle a dneska začnu zobat Utroš. Bereš si neschopenku po KETu? Já si ji po IVF - teda po ET vzala, ale už to neudělám, Hráblo by mi doma...
Tak to moc moc držím na pondělí palce a pak hned napiš, kdo ti to dělal a tak vůbec!!!!!!

sofie1974
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
malinka_02
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sofie1974
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maja1111111
16. zář 2012

@sofie1974 no je opravdu hnus co tady čtu a proč se neozvete..já se ptala a vždy jsou tam 2 doktoři a embryoložka mi řekla ,že si ho mužu vyžádat...a měla jsem Darebneho..no aspon ne jí..ale take se to nechytlo... ☹ vždy když jsem volala kvuli embryim ptala jsem se kdo tam bude...paní melicharová je nová,také se mi kní nechtělo,ale myslím ,že ted už má ET naučený a jde jí to dobře.. 🙂 a je moc příjemná

malinka_02
16. zář 2012

@sofie1974 jenze kdyz reknou ze tam je uz stejne nic nenadelas kdyz mas transfer..bojim se ze se rano zeptam oni mi reknou kdo tam je a ja s akorat vypsychuju..
@maja1111111 no ja nevim, minule byla uz na sale a tezko reknu koho chci a ona se svlekne a dojde pro nekoho jineho ☹

zelvik
16. zář 2012

@malinka_02 Já počkám, co se rozmrazí a pak uvidíme, jak to dám zavést. Nerada bych riskovala dvojčata, ale zase si říkám, kdovíjaká kvalita je z těch rozmražených, tak aby z případných 2 zavedených aspoň něco bylo... Mám pouze 2 a 1. Nic víc nemáme. Při IVF se odebralo 6 vajíček, jedno bylo o ničem, jedno se neoplodnilo, z těch 4 byl jeden favorit a toho zavedli v tom dubnu a ty 3 to pak dohnaly s vývojem a šly k ledu. V nativu to mám taky, ale já narozdíl od většiny nečekám na nárůst sliznice - spíš naopak:(
@sofie1974 Aha, tak to možná byla taky Žáčková, kdo mi dělal v dubnu ET. Já si nějak vzala do hlavy že to byla Melicharová, ale nakonec asi ne, když si vybavuju podobu. Jenže jak byl poprvé člověk ze všeho vyjevenej, tak to vnímání bylo zastřenější. Ale taky jsem tam ležela hodně dlouho, nemohla se trefit a nakonec povolala Řezáčovou, aby to dodělala. Takže si třeba i myslí, že se to neujalo proto, že ten katetr s embryjkem držela v ruce tak moc dlouho (ono se to asi dýl než 5 minut nemá nechávat "na vzduchu v jiné teplotě"). No tak to teda potěš koště, jestli je to takový střevo....

malinka_02
16. zář 2012

@zelvik my máme 4 sice zmražené pjednotlivě ale máme, a ted rozmrazíme 2 a uvidíme. Já taky nechtěla riskovat d ojčata ale ted budu. Děti nemáme a když si vezmu že by sme tohle všechno měli absolvovat znovu třeba za 3 roky tak možná lepší dvojčátka 😉

adriene
16. zář 2012

Holky, já taky nechtěla riskovat dvojčata a nakonec je čekám... to si asi nevyberete 😀
Jinak Dr. Krčmář na mě zrovna dobře nezapůsobil... nesdílnej, bez úsměvu 😒 Zato Dr. Darebný super. Jak při odběru, tak při transferu... obojí rychlovka a zcela bez bolestí 🙂 Jediné, co mě tlačilo, byla sonda sonografu při transferu, kterou mi sestra tlačila na břicho 😉

malinka_02
16. zář 2012

@adriene no mě Krčmař taky nenadchnul.. ale bohužel nikdy nevíš kdo bude..

adriene
16. zář 2012

@malinka_02 Na tom je to tam blby... ze nechodis proste stale k tomu svemu 😖

darazv
16. zář 2012

@sofie1974 ahojky drzim palceky aby bolo vsetko v poriadku jak má 😉 prosim ta kolko ta stála minimalka?
@malinka_02 tebe drzim palceky 😉

malinka_02
17. zář 2012

Tak mrazáčci se rozmrazili. A máme přijít na 12.30. Ptala sem se kdo bude transferovat tak se začla smát a říká že je tam Řezáčová a ještě někdo ale neví kdo a že se nedá říct kdo mi to bude dělat..

adriene
17. zář 2012

@malinka_02 A koho by jsi nejradeji?🙂 Drzim moc palecky, at ti to klapne dle tvych prani ;)

malinka_02
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sofie1974
17. zář 2012

@malinka_02
Tak držím palce moc moc moc! Myslím, že v těch 12.30by to mohla dělat Řezáčová, a tuším, že pondělky tam bývá i Darebný ne? Ale oba jsou super

adriene
17. zář 2012

Tak to je dost velka sance! Tak tfuj tfuj tfuj at je to Rezacova a nebo darebny🙂

sofie1974
17. zář 2012

@darazv
Minimálka stojí 10 000 Kč, plus ISCI 2000 Kč. U ní (minimálky) je samozřejmě nevýhoda méně folikul, já měla 3 folikuly, jedno vajíčko, takže i když manžel má spermiogram dobrý, okamžitě doporučili ISCI pro garanci oplodnění. A nedělali PK, ale já osobně PK stejně nejsem moc velký příznivec. Myslím si, že čím se embryjko do dělohy dostane, tím líp. Mám za s sebou už tolik pokusů, že jsem i statisticky vysledovala, že kdykoliv jsem otěhotněla, nebylo to po PK-ale asi každá jsme jiná.