CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

barunka0208
25. únor 2010

Andri, ted to čtu, to je tedy dálka, až ze Zlína...

andri79
25. únor 2010

Baru, dělala jsem si vždy testy hned oh druhého dne, co jsem píchala pregnyl, měla jsem vždy 10000 jednotek a 2 čárky na testu byly vždy max. 10 dnů, ale od píchnutí ne od ET a to na konci byly opravdu jen slaboučké, skoro neviditelné a ty jsi netestovala stejným testem? A dělalas ho z ranní moči ?

barunka0208
25. únor 2010

Adri, mám testy rapiclear, je to ten s nejvyšší citlivostí...., pregnyl (měla jsem ovitrelle, to je to samé), jsem měla ve středu před 14 dny, fuj to jsou nervy ☹ . a testuji z ranní moči.

ono jsem ted četla, že ten pregnyl každá můžeme vylučovat jinak, ale pamatuji si, že po IUI jsem testila 28 den cyklu a proužek jsem neměla, ale to jsem měla ty obyč. testy....tak zítra další pokus, myslím, že během dne testit nemá význam, když ráno je to nejjistější....

a jak pak je tobě?

andri79
25. únor 2010

Baru a menstruaci máš dostat kdy? Myslím, že máš velkou šanci a během dne to asi nemá cenu, já kdysi lítala s testama celý den, měla jsem jich tak 5 za den a stejně žádný rozdíl, ach jo, to jsou nervy...ráno bude rozhodující a na krev máš jít kdy?
já polehávám, ale stejně nevěřím tomu, že by to mohlo vyjít...

barunka0208
25. únor 2010

Andri, polehávej, odpočívej, já jsem taky hodně odpočívala, a at někdo říká, že miminko se nevyleží, tak jsem si řekla, udělám pro to vše....

a věř tomu, ono se nám poštěstí mít miminečko 🙂 ,

já jsem stašnej negativista ☹, stašně moc bych chtěla aby to vyšlo, ale pořád mám v koutečku obavy,
takže chápu tvé pocity....

A proč vy máte IVF? Nám příčinu nezjistili...

Andrej, já mám ted dlouhý protokol a tam je vše úplně jinak, začínala jsem píchat injekce až po menstuaci, takže na tohle já spoléhat nemůžu....

andri79
25. únor 2010

to jsme na tom úplně stejně jsem absolutní pesimista...sestřičky mi říkali, že mám myslet na to, jaký si koupíme kočár, samozřejmě, že by se mi to líbilo, ale co pak to zklamání...já mám endometriozu, takže příčinu já vím, ale nevědět příčinu, to je snad ještě horší...to byl Tvůj kolikátý pokus? Já mám za sebou tak 8 a z toho tak 4 přerušené, no hrůza 🙂

barunka0208
25. únor 2010

Jo a holky, fotečku jsem odstranila, protože hledám nějakou jinou, at máme nějakou změnu 😉 😉 😉

pikusa
25. únor 2010

Barunko....měla jsi koupit klasika mamatest,ten nezklame 🙂 ale vidím tě dooooost nadějně 😀 😀
Andri....jooooo máme 17 😲 😲 😀 mrazáčků...

barunka0208
25. únor 2010

Andri, příčina u nás není zjištěna a to máme všechna vyšetření co jdou udělat..., ted to vyjde já to nějak citím!!!!!!!m To je první IVF v Podolí?

měla jsem dvě inseminace, další jsem odmitla, připadlo mi to zbytečný, a tohle je mé druhé IVF...

jo a na krev jdu příští týden...

Piku, už jsem si mamatest koupila, má 25 jenotek a zítra ráno jdu na něj🙂))

Bába blbá 😠, úplně mě rozhodila.

pikusa
25. únor 2010

Baru...kašli na jednotky....to je dle mě reklamní tahák....budou tam dálnice uvidíš 😀

andri79
25. únor 2010

Baru jo první pokus, byla jsem jen na nativ zatím a pak se uvidí...

Pikusa: tak to jsi měla teda úrodičku 🙂

brundik
25. únor 2010

Ahojda, zdravim vas po dovce. Bylo to bajo 🙂
Baru, co to ctu. To jsou priznive zpravy. Pregnyl se opravdu vylucuje u kazdeho jinak dlouho, ale za 14 dni uz by mel byt z tela vylouceny. Jinakk tem testum, testy s citlivosti 10 jednotek existuji, ale byva u nich casto falesne pozitivni vysledek, ja verim mamatestu.
Drzim palce, jsi sledovana 😉

brundik
25. únor 2010

Andri, ty brdo, az ze Zlina 😕 Od tud je muj tatulda 😉

pikusa
26. únor 2010

Andri...by mě zajímalo,kolik jsem jich tam měla,když mi to stopli,že prý moooocccc folíků 😀
A ze Zlína...to je pěkný kus cesty teda....ale určo to bude stát za to 😀

andri79
26. únor 2010

dobré ráno, no holky je to teda kus, ale můžu Vám říct, že te přístup se soukromým carem se nedá srovnat, opravdu jsem mile překvapena...paní doktorka je super, úplně jde na ní vidět, jak si přeje, aby se to podařilo...nevím, jaké máte zkušenosti vy? A.

barunka0208
26. únor 2010

Ahoj holky,

takže mamatest 25 jednotek a do tří minut druhá čárka je, sice slaboučká, ale je...uf, je mi ulevilo.

Piku, takže dálnice to není, druhý je spíš přídavný pruh 😉, ale je tam.

Brundik a jak bylo na dovče?

Andri, ted to vyjde!!!!! Kdy máš testit??? A můžu se zeptat, že tě napadlo zrovna Podolí?
Paní doktorka je někdy strohá, je to taková rychlovka v ordinaci - někdy, ale když se člověk ptá na vše odpovídá, mě ted OPU i ET dělal Darebný a ten je hodně vřelý...

pikusa
26. únor 2010

Andri....jsi u dr.Řezáčové???
Barunko....já taky neměla nikdy pořádné tlustice,ale bylo to tam....takže ti gratuluju zatím potichu....kdy jedeš na krev??

barunka0208
26. únor 2010

Piku, jdu v úterý 😉 přemýšlím jak případně dál s neschopenkou, ty jsi jí měla?

andri79
26. únor 2010

Piku, jsem u dr. Řezáčové, ...myslím, že tomu hodně rozumí.

Baru: gratuluju potichoučku...no mě říkala dokrorka, že mám zkusit test až za 15 dnů, což se mi zdá za dlouho :(
No Podolí proto, že jsem se tam objednávala na imuno a mudr. Madar mi řekl, jestli to nechci zkusit u nich, že jsou šikovní, takže tak...teď jsem jedla rok prednison, protože jsem měla vše pozitivní, ale docela pořád přemýšlím nad tím,, že se to vajíčko začalo dělit později :(

barunka0208
26. únor 2010

Andri, nemysli na to!!!!

Mě zase řekli, že ty vajíčka vypadí jinak než by měla, jsem z toho probrečela celou sobotu po OPU
a pak se rozjela a kamarádka co taky chodí do Podolí, (sem na stránky nechodí), je měla zpomalené celou dobu a ted čeká miminko a už to má za pár 😉

Musíme být rády, že zase tady řeknou vše podle pravdy, v některých centrech neřeknou vůbec nic 😠 , takže pokud embryjku věřily tak jim věř taky...

barunka0208
26. únor 2010

Andri, mě taky říkaly embyoložky za 15 dnů, ale to se nedá vydržet 😝 😝 😝

pikusa
26. únor 2010

Andri,taky jsem k ní chodila....
Baru,dělám ve školství,vše se odehrávalo o prázdninách,tak jsem dostala pak neschopenku při potvrzení těhu.....a pak mi jí jen převedli k mojí gyndr.
a doma jsem byla celé těhu.

barunka0208
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
brundik
26. únor 2010

Baru, tak drzim palce, aby tam ta dalnice za chvili opravdu byla.
Na dovce bylo krasne, prislo mi, ze jsem dokazala opravdu vypnout a zapomenout na praci, udelalo mi to moc dobre, vyblbli jsme se na bezkach a hlavne jsem si uzila manzela, ani se mi nechtelo vracet. Slunicka jsme moc nevideli, ale kdyz uz jo, tak jsme malem oslepli 😀
Andri a prednison dlabes porad? My jsme meli testy z imuna des a hruza, ale Madar je bezvadnej.
Me z doktoru nejvic sedela Marketa Bahnikova, ale ta uz tam bohuzel neni. Ted nejcastejc chodim k Rezacovy, mluvna neni, ale ja z ni mam pocit dobry. U Zackovy jsem byla jednou, byla celkem v pohode, ale byla takova desne pozorovaci, kdyz jsem se svlikala, tak jsem se ji uplne lekla, kdyz jsem si vsimla, jak na me kouka.
Preju krasny vikend, jdu se pokusit lecit tu moji rymu na horach 😀

pikusa
26. únor 2010

Baru,....jojo úča na 1.stupni.....
mě Bahníková dělala transfer....a Darebný opu 😀
Žáčkovou jsem měla jen u vstupního pohovoru...naštěstí,taky mi nesedla.
Brundik,prima,že sis dovču užila 😀

andri79
26. únor 2010

Já jsem byla u Bahníkové jen jednou a pak nám otěhotněla 🙂 pak už jen u Řezáčové a sem tam u Darebného, ...
Brundík: Prednison jsem jedla asi rok, pak jsem se ptala Madara, a říkal, že by se měla udělat nějaká přestávka, že jinak po takové době nezabíra...tak jsem ho teď přestala jíst asi 3 týdny před opu-to jsem ještě nevěděla, že půjdu na nativ, tak si zase teď vyčítám, že jsem ha vysadila a že se to určitě teď nepovede, ale od opu ho zobu zase...tak nevím..A.

Žáčková je která, taková mala černovlasá, na krátko ostříhaná?

barunka0208
26. únor 2010

Piku, tak to klobouk dolů 🙂 , to strašně obdivuji, přeci jenom první stupen je základ, tam se toho musí prtata naučit....a paní učitelky mít svatou trpělivost 😵

Bahníková tam ted asi není, neměla jsem jí za ten rok co tam chodím ani jednou, ale jednou když jsem tam ležela po IUI tak tam za Řezáčovou přišla těhule a bavily se dost odborně, tak to asi byla ona, věk tak kolem 35, milá....

Jo Piku taky jsem měla Žáčkovou u vstupního a pak jednou u konzultace....zlatá Řezáčová a Darebný

Brundik a kdepak jste byli?

A prednison já taky dlabu 🙂 , ale málo jen půlku denně....asi nějaká prevence, imuno vyšla na hranici, a jsou tam fakt prma, nebyla jsem u Madara, aler ty našer výsledky mi vysvětlovala taková mladá doktorka, taky úžasně milá....ale pod zprávou je podepsaný Madar...

Jo a Andri, ted jsem si vzpomněla, že tam u vás jsem byla v ZOO je to za městem, na takovém jako kopečku, ale už je to asi 10 let...

andri79
26. únor 2010

BAru:Jojo v ZOO, je tam pořád 🙂 u té doktorky na imunu jsem byla taky, jsou tam všichni v pohodě, myslíš, že to imuno může mít opravdu takový vliv?

barunka0208
26. únor 2010

Koukám co tam překlepů 😠

Andri, já myslím, že to imuno, je taky důležité, to jsou věci mezi nebem a zemí...je to věda, ono jsou vlastně takhle specializovaná imuna jsou v Podolí a Plzni...

A já jsem koukala na satelit a tam byl pořad o centrech Anglii, řekla bych, že jsem u nás v ČR mnohem dál, protože, tam byl pár kterému to nešlo asi 8 let, pak nějaký doktor vykoumali, problém se snášenlivostí, s tím, že tu krev poslali snad do Ameriky, nebo kam a zjistili, práve nějaký problém v buněčné imunitě, ona brala léky a v dalším IVF otěhotněla...., jinak tam běžně toto vůbec neřešil - to imuno, viděla jsem asi tři díly.

pikusa
26. únor 2010

Bahníková má miminko....
Baru,já jsem úča bez vysoký školy...mám jen střední pedák.....ale učila jsem...a dost mě to bavilo