CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

georgik
11. únor 2009

holky: jj, je to tak 🙂 jsem tu magistru blbe pochopila 🙂 uff... zase plasim 🙂
vendi: na zacpu pomaha i trosku ohraty kompot - švestky, tresne (v mikrovlnce) ... ja na to trpim normalne a tohle me prozene temer vzdy 🙂

vendi1
11. únor 2009

Uz ctu na netu nejake rady, asi se zitra stavim do lekarny a taky se zitra zeptam na screeningu, treba mne neco poradej.

pikusa
11. únor 2009

Ahoj holky,
Vendi máme taky komplet ten kočárek,jen nemáme isofix do auta.
A nejsem přímo z Lípy,ale asi 16km od Lípy.Ale dnes už jsem tam byla a naveče tam jedu zase 🙂
Holky,já teda na WC chodím pravidelně....a ted už dlouho jím denně Activii a nevím,možná pomohla,i když já neměla nikdy problém.Akle dr. se na to pokaždé ptá...

vendi1
11. únor 2009

Piku doktori se na to ptaji, jo? ajajaj 😒
Takze taky ten kocarek mate za temer takovou cenu?? Je to docela palka...

pikusa
11. únor 2009

Joo máme,ale zase máš vše................ale nic levnýho to není.......
No mě se dr,ptá,,,,tak nevím,jestli všichni

vendi1
11. únor 2009

Georgiku, kompot ohraty v mikrovlnce rikas, jo....ja jim kazdy vecer kompoty, ale neohrate a stejne nic 😒 , ale diky za radu, vyzkousim vse.

georgik
11. únor 2009

vendi: jojo, kompot 🙂 Ale ráno 🙂 nalačno 🙂

pikusa
11. únor 2009

Jeee tak jsem ale krásně usnula....tak musím jít aspon umýt nádobí a pověsit prádlo

macous
11. únor 2009

holky, koukám, že tady frčí zácpa 🙂 já to taky občas mám, pomáhá mi hruškový juice 😀
Piku, taky si na Teutonku myslím, tak uvidíme, co na to manža 😉 😉 😉
Georgik - kdyby něco s tím pícháním, tak se ohlaš, jsi kousek ode mě, můžu ti poradit co a jak... pošlu ti do IP tel., mě se jednou ucpala jehla a to byla paráda, vždycky mi to píchlo dva dílky a pak prd a hlavně, než jsem přišla na to, že je to jehlou, tak jsem půl hodiny plašila 🙂

macous
11. únor 2009

jo a holky, dneska mě malej Macoušek šimrá v bříšku, už několikrát, přímo pod pupíkem - to je teda fakt hezký 🙂 takový ťuk ťukování 😵

georgik
11. únor 2009

ahojky 🙂
tak jsem zvladla svoji prvni injekci 🙂 predstavila jsem si ten malej uzlicek a slo to samo 🙂 ani jsem moc dlouho nepremyslela 🙂
mac: diky za nabidku i tel, pošlu ti i svuj 🙂

zulik
11. únor 2009

jéé, Macoušek asi jede na kole, bude to sportovec 😉 normálně, jsem buď včera něco při tom čekání u doktora něco chytla nebo mně bolí v krku z toho ledování 😒 jsem z toho válení hotová a to první den.

georgik
11. únor 2009

tak já pro dnešek balím práci 🙂 Hezký zbytek dne vsem

lucijda
11. únor 2009

Mac gratuluju k oťukávání 😀 Georgik, tak to jsi hrdinka já u první málem blinkala 😅 Pak už to jelo samo. Holky asi budu mít dítě sadistu jsem ho při spaní valchovala na pupku, se to nějak povedlo skulit se na bříško no a jak jsem se přetočila tak mě pěkně skopala- se jí to valchování asi líbilo 😅

pikusa
11. únor 2009

Georgik,super.......šikulka 🙂
Macous,mám Peg Peego................ne Teutonku 🙂 a šimrá jo????super 😉

georgik
12. únor 2009

bre ranko 🙂
luci: nerekla bych, ze jsem hrdinka 🙂 ono to slo fakt nejak samo (asi jsem fakt dítě zdravotní sestry 🙂 )... a docela me udivilo, ze to vubec neboli 😀 😀 😀
zulik: tak jak UTZ????? drzím palecky 🙂

ivkaj
12. únor 2009

Georgik, jak píšeš že jsi dítě zdravotní sestry,tak já taky. No jsem zvědavá jak to zvládnu já, i když teda u nás asi bude píchat manža. I když já se stimulkou začnu asi koncem příštího týdne a to ty už to budeš mít nejspíš za sebou😉
Za jak dlouho po prvním píchanci jdešna UTZ?

georgik
12. únor 2009

ivkaj: zvládnes 🙂 mela jsem z toho bobky, ze budu sedet pul hodiny s perem v ruce, ale fakt uplne v poho 🙂 manza mel silny reci, jak mi to bude pichat, ale kdyz jsem mu psala at se tesi, ze to vecer vypukne, tak zacal couvat 🙂
ja budu pichat do konce unora, takze pristi tyden to urco nebudu mit za sebou, mam long protokol 🙂
na UTZ jdu po osmi dnech, tj. pristi stredu (18.11.)

brundik
12. únor 2009

Zdravim Podolacky 😉
Georgik, v kolik hodin mas byt ve stredu v Podoli? Jdu tam taky, tak ze bychom se konecne mohly videt 😉

macous
12. únor 2009

Ahoj holky,
Piku - 😨 😕 tak to vidiš, u nás to bude s kočárkem fakt sranda 🙂
Georgik - no vidiš jaká jsi šikulka 🙂 Geo a odkud ty vlastně pocházíš - jestli neva, že se ptám?
Zuliku - tak snad to nic nebude a jen tě zaškrábe v krku a bude to dobrý 😅 a s tím sportovcem si nedělej legrandu, jestli bude po tatínkovi, tak se mám na co těšit, kolo - freeride sjezdy a po horách, lezení po skalách, rogalo a kitebording (teď naštěstí rogalo vypustil) 😵 podotýkám, že je mu 38 let - cvokovi 😀 😀
Luci - já spím jen na bocích, pořád se obracím sem a tam a nemůžu usnout - třeba hodinu i více 🙂
Brundik - ahoj 🙂

georgik
12. únor 2009

brundik: v devet 🙂
mac: ja pochazim z Prahy 🙂 do Milek me zaválo klidné a levné bydlení 🙂

macous
12. únor 2009

Geo - aha, tak to jo, já teďka zrovna mám v Milovicích prázdnej byt, jen platím inkaso, jak blb, jelikož lidi, kterým jsem to půjčila před tím na 2 roky byli fakt nespolehlivý.....

georgik
12. únor 2009

mac: tak to je blby ☹ já jsem koukala dole v Tescu, ze tam pár lidí nabízelo pronájem bytu v Milovicích a treba za dva dny ten inzerát uz byl pryc.... tak treba by se nekdo chytil... Bohuzel já nikoho, kdo hledá pronájem neznám ☹ ale kdybych náhodou o nekom vedela, dám ti vedet 🙂 Písni mi kdyztak do IP jak je to velký a za kolik si to cca predstavujes pronajmout ju?? 🙂

zulik
12. únor 2009

Zdravíčko,
sice to bylo dnes trochu krkolomné s tou ortézkou, do auta a z auta,pár schodů ale už jsem zpět i s výbavičkou 😉od paní doktorky Řezáčové.Byla moc milá, byl tam se mnou manža. Nechala jsem ho poučit taky a slíbil, že občas bodne i on, ale to nevím kdy, když tady po odpolednách a večerech není 😀 Jen mám teď obavy, aby to zrovna nevyšlo na ten den, co má holka nástup do Motola, bude to tak ťip-top.Pak by ji tam musel odvelet někdo jiný a to je fakt pitomý 😒

zulik
12. únor 2009

Macoušku, koukám ten Tvůj manžel-věčně mladý.Taky to mám doma, chce se učit na snowbordu, už má tedy taky kolena operovaný 😒 nejvíc mně štve, že ho baví každý sport, i když třeba jen v TV.On se vlastně sportem i živý.

pikusa
12. únor 2009

Ahoj holky,
stimulantky,tak vám moc moc držím palce 🙂
já zase peru mimi věci a oto praní a pak žehlení mi asi vadit nebude 😀

lucyes
12. únor 2009

Ahoj holky, prosím nevíte náhodou jak dlouho zůstává v moči pregnyl - tak že ovlivní těhotenský test ?

zulik
12. únor 2009

Říká se, že až 8 dnů

lucyes
12. únor 2009

jenom ??? ... tak to asi jupíí

georgik
12. únor 2009

zulik 🙂 gratuluju k "výbavičce" 🙂