CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

georgik
17. únor 2009

ahojky holky 🙂
tak to jsem medvedice 🙂 kdyz jste zadna po injekcich nebyla unavena 🙂 ja bych spala, az bych brecela 🙂 vypada to spis na dlouhy zimni spanek 😀
zitra jdu na utz, tak jsem zvedava 🙂 snad to je jak ma 🙂

pikusa
17. únor 2009

Georgik,vždyt na každého to působí jinak....já teda opravdu až ke konci.....
Tak zítra jen dobré zprávy 😉

georgik
17. únor 2009

piku: ja jsem spac uz od prirody 🙂 ale tenhle vikend to bylo hoooodne i na me 🙂 tak treba je to k tomu 🙂
v dobré zprávy doufám 😉

macous
17. únor 2009

Georgik, tak zítra dej určo vědět, jak se ti tam ty folíci rýsují 🙂
Zuliku - a kdy má holka termín na tu operaci? Už se to asi blíží viď?
Piku - jsi měla vystčit lokty - takový lidi přímo nesnáším i normálně natož teďka v těhu....

pikusa
17. únor 2009

Macous,však jsem se ani nemusela moc ohradit,pán,co tam stál se ozval za mne a ty 2 slepice se teda otočily a asi jim něco málo došlo.

zulik
17. únor 2009

Piku, je to děs, společnost někam utíká...kolikrát pomáhám mamině s kočárkem ven z tramvaje nebo po chodech v metru a chlapi dělají, že jsou neviditelní 😠 Manža kdysi po operaci kolene vrávoral na berlích v tramvaji, z kolene mu lezly stehy a nikdo se nepostavil. Jinak cesta nic moc, chodníky jeden led 😒

ivkaj
17. únor 2009

O berlích mi povídejte. Po úrazu jsem je měla na tři měsíce a to by jeden nevěřil jak jsem byla najednou průhledná. Časem sem se už naučila lidi vyhozovat lidi ze sedadel v MHD (teda já vždy slušně požádala, ale ty jejich obličeje) 😝

Dávají v Podolí nějaké instruktážní CD jak píchat injekce?

zulik
17. únor 2009

Ústná instruktáže 😀 only 😉

zulik
17. únor 2009

Co to po sobě čtu, prostě Ti to vysvětlí setřičky.

pikusa
17. únor 2009

Ivko,neboj,dostaneš školení od sestřičky a já měla i takovej super letáček,kde to vše bylo.

zulik
17. únor 2009

Koukám, že jsem neodpověděla Macouškovi. Termín operace naší slečny je 27.2., nástup den předem. Akorát to má chudák o prázdniny.Jen se modlím, abych se netrefila na 26.2. na OPU, musel by s ní manža a já bych raději já 😒

pikusa
17. únor 2009

Tak u nás jsou prátdniny ted...a snad ti to vyjde,at můžeš být s ní 😉

macous
18. únor 2009

Ahoj holky,
jo jo, lidi jsou fakt bezohledný, já stála předevčírem u pokladny v Ikee a za mě se z ničeho nic nafařil nějaký dědek a vrážel mi do zad, přitom u té pokladny nikdo jiný nestál, jen moje mamka, za ní já, pak ten protiva a za ním jeho sympatická paní...no a já na to nahlas jakože to říkám mamce, ten dědek za mnou jestli do mě ještě jednou strčí, tak dostane rovnou facku, že si sedne a otočila jsem se na něj a holky dědek couval jak na drátku 😀 😀 😀 😀 😀 a ta jeho se mu smála 😀

Zuliku, to chápu, že s ní chceš přímo být, to je jasný, tak uvidíš jak to vyjde, ono už je to taky vlastně za týden - strašně to utíká, už aby to ale měla za sebou a mohla jen rekonvalescencovat 😉

zulik
18. únor 2009

Ahojky,
tak jak Georgik? Měla jít na utz. Já až v pátek. Jsem si říkala, že mně ani nic netlačí, dnes už trochu bříško jo.Je to ale málo, možná proto, že jsem doma v klidu a netlačím někde břuch v sedě 🙂
Já taky poslední dobou koukám, jak jsou starší lidi na vše hrrr, všude první a mít co nejvíc. Snad nás to taky nečeká.Smála jsem se tuhle, jak mi psala kámoška sms: "vyhrála jsem boj s důchodcema v kauflandu, mám 2 kg levnějších jablek ale taky pošlapané nohy a otřískané ruce od holí." 😀

georgik
18. únor 2009

ahojky holky 🙂
tak Bahnička říkala, že to vypadá dobře, další utz v pátek 🙂 a prý jich bude hodně... největší folík měl 13mm 🙂
zulik: v kolik tam v pátek jdeš??? 🙂

georgik
18. únor 2009

jo a OPU vidí na konec příštího týdne 🙂 dávka Puregonu mi zůstala na 150 IU

zulik
18. únor 2009

Jdu na 10 h.

georgik
18. únor 2009

zulik ja na 9 h... tak az budu vychazet tak tam mozna uz budes sedet 🙂

zulik
18. únor 2009

Třeba se uvidíme, máš vzkaz v IP 😉

zulik
18. únor 2009

Tak tohle mně pobavilo 😀

Nepodceňuj povinnou výbavu do auta.....

Od půlky letošního roku se má změnit povinná výbava:
Má ubýt rezerva , klíč na kola .
Přibude papír pro sepsání pojistné události tužka, reflexni barva a pásmo, to
aby si řidiči sepsali sami nehodu, protože PČR jezdí k nehodám nad 100 000 kč
nebo k nehodám s účastí aut v drzeni třetí osoby.
# #
Od roku 2010:
přestane jezdit Zachranka k méně než dvěma zraněným, takže k povinné výbavě #
přibyde anestetikum , převozní lůžko a resuscitačni jednotka.
# #
Od června 2010:
přestane jezdit pohřební služba k tragickým nehodám o méně, než 3 mrtvých a k
povinné výbavě přibyde lopata,krompáč, 2x černý pytel se zipem,mramorová
deska 1x1m a 2x svička....

georgik
18. únor 2009

zulik: taky máš IP 🙂
jinak ta povinná výbava je dost dobrá 🙂 přišlo mi to mejlíkem a taky mě to dost pobavilo 🙂

zulik
18. únor 2009

Georgik, jsi v práci? Asi jo, já bych normálně taky byla 🙂

georgik
18. únor 2009

zulik: jojo, jsem 🙂 ale radsi bych byla doma 🙂

brundik
18. únor 2009

Ahoj holky, a ja jdu do Podoli taky v patek, ale az na 11h.
Po Clostilu mi na dnesnim UTZ zjistili 5 folikulu, to je uroda, takze v patek hup na IUI 🙂

georgik
18. únor 2009

brundik: tý jovka 🙂 tak to na tebe budu v pátek myslet, aby to dopadlo 🙂

pikusa
18. únor 2009

Ahoj holky,
Tal ta výbava do auta už zase neplatí...teda něco,tužku nemusíme mít a tuším pásmo a tu barvu taky ne.
Holky,tak folíky jsou,to jue super 😀

brundik
18. únor 2009

Ja ovuluju i prirozene, moc jsem nechapala stimulaci Clostilem, ale jestli to chteli takhle, tak se jim to povedlo 😀

brundik
18. únor 2009

A ja taky moc drzim palcaky 😉

pikusa
18. únor 2009

Holky,pátek bude prima den 😉

georgik
18. únor 2009

piku: doufejme ze bude 😉
a co u tebe?? vecicky na mímouška připravený? 😉