CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

georgik
20. únor 2009

tak to je super 🙂 dobre zpravicky 🙂

macous
20. únor 2009

Ahoj holky,
tak jupííí, zatím vše jak má být 😀
Zuliku, to bude do OPU v pohodě a pak máš ještě min. dva dny k dobru než dostaneš embrijka zpátky 😉 To už budeš mít antibiotika určitě dobraný 🙂
Georgiku - to se tak s tím OHSS říct nedá, já měla při prvním IVF 34 folíků, a OHSS sice byl, ale ne tak závažný, tak mi pak nakonec jedno embrijko dali. Chce to hodně tekutin a bílkovin - jak jsem říkala včera, ale to děláš, takže se uvidí. Já měla při druhém IVF 75 puregonu celou dobu, víc si Dr. netroufla 😵 😵 😵
Piku - ahojda 😵

macous
20. únor 2009

Jo a na Murečku jsem málem zapoměla - ahoj Murečko, z toho si nic nedělej, já se taky pořád sleduju 😀 😀 😀 teď mě pro změnu bolí dost břicho - jen v noci a po ránu, jakoby celé natažené, ale po deseti min. to samo ustoupí - když se hýbu 😉 a to mokro, to mám samo taky 😵

zulik
20. únor 2009

Ahoj Macoušku,
jen doufám, že pak z toho nebudou nějací penicilínci 😉 Jsem dnes KO a jdu se po obědě natáhnout. Ke všemu jen padá a padí sníh, na naše město už je toho až dost 😉 Nějak si s tím tady neumějí rady.

pikusa
20. únor 2009

Ahojda,
Zulik,super 🙂
Georgik,ale zase aspon dojde o odběru....mě to tkhle před opu stopli.....ze dne na den......a nebylo nic.
Ale ty hodně bumbej a zmákneš to 😉

macous
20. únor 2009

Zuliku, já zase říkám, jen ať se zima ještě tak 14 dní pořádně vyřádí a pak ať už maže spát a jaro šup šup k nám 😵 😵 ale u nás je sněhu cca 5 cm, takže pohoda 😉
Piku, tos měla ale asi o hodně víc folíků než dvacet ne, když to stopli? Mě to ani nezpočítali a honem na sál druhý den po posledním utz a bylo 34 🙂 Georgik psala tuším něco o 17 a to by mohlo být fakt v pohodě...

zulik
20. únor 2009

Je fakt, že v zimě má být zima. Škoda, že tak nebylo o Vánocích. Jen už mám pocit, že to trvá dlouho ale jaro má ještě čas. Piku, co ten pokojíček?

zulik
20. únor 2009

Pikusko, nádhera-pokojíček 🙂 Nejvíc se mi líbí koš na plíny 😀

pikusa
20. únor 2009

Zulik,ty rychlíku,ted jsem to tam dala 🙂
macous,ani netuším,kolik jich bylo.....nejdřív,že se bude mrazit a pak nic...

georgik
20. únor 2009

pikusko: pokojicek je nadhera 🙂 me se libi myšky na policce 😉
jinak ja piju hooooodne, klidne i 4-5 l tekutin denne (povinne tři litry dam vždycky), do toho žervé, jogurty, sýry a masoooo 🙂
dneska jsem svým laickým okem napočítala v jednom vaječníku 9 folíků a v druhym 8 (ale fakt nevim, jestli jich tam neni vic - Bahnička mi to neřekla, jen že jich je dost)...
tak uvidim co mi řekne v neděli Darebáček 🙂

brundik
20. únor 2009

A ja uz jsem taky doma. Skoda, ze jsme sly kazda jindy, mohly jsme se tam pekne potkat.
Ale Georgik, manzel tam byl taky na devatou 😉

pikusa
20. únor 2009

Georgik,díky....ještě chci aspon 2 obrázky....
a folíků dost,ale ty je zmákneš,uvidíš 🙂

georgik
20. únor 2009

brundik: tak ze bych videla manzela??? no byl tam takovy osamoceny tmavovlasy muz 🙂 sedel v ty velky cekarne 😉 tak treba to byl on 🙂 volali ho jmenem, ale to si uz nepamatuju 🙂
zulik: tebe jsem mozna videla pred Podolim... ale jista si tim nejsem ☹

georgik
20. únor 2009

piku: budu k nim prosebne promlouvat 🙂

georgik
20. únor 2009

nebo spis budu prosebne promlouvat k potencionalnimu OHSS 🙂

pikusa
20. únor 2009

promlouvám s tebou 😉 na dálku 🙂

macous
20. únor 2009

Piku, pokojíček je krásnej, budeme ho s manželem vytvářet taky tak po tom 25 tt, už se těším 🙂 budou to taky spíš jen takové dekorace a doplňky, máme rok po kompletní rekonstrukci, takže v pokojíčku nic není jen koberec 🙂
Jinak holky, teď jsem snad hodinu drbala koupelnu, rohová vana se s pupkem fakt blbě drhne, rozbolel mě trochu pupek 😕 normálně, jak jsem to ten první trim dost odbývala, tak teď to nějak nejde vydrbat od kamence - se picnu, snad to postupně pustí...rok stará koupelna 😅

pikusa
20. únor 2009

Macous,jo těš se ,to je hezká práce 😉 ještě pultík na komodu jak přebalovák,pak ještě obrázky a boxy na hračky a je to.
A neboj,vana bude čistá zase 😉

buresinka
20. únor 2009

Ahojky holky, 🙂

tak jsem po delší době nakoukla. Koukala jsem, že Vás hodně stimuluje, tak držím palečky, ať to dopadne s co nejlepšími výsledky. 🙂

Pikus, pokojík je moc krásný a za chvíli tam budete už mít broučka. 🙂
Macous, koukám, jak to letí, kdyby mi to tenkrát vyšlo jako tobě, tak už jsem dnes v 21. týdnu. Ale což, nedá se nic dělat a musím věřit, že to vyjde až si půjdu pro mrazáčky.

vendi1
20. únor 2009

Ahoj holky,
zdravím Vás po delší době.
Pikus, pokojíček je úžasný, polička je bomba....co se dneska všehno dá sehnat🙂.
Holky stimulky držím Vám palečky, jak tady čtu o OHSS tak to není tak dávno co mně přítel dovezl s ním domů🙂.
Macous, kdy se chystáš do poradny? Já 6.3., takže za týýýýdeeeennn🙂. Už se těším až prcečka uvidím🙂. Tobě už Mac pomalu řeknou co to bude ne? Já s mimísem vykládám jakože je to holčička Apolenka, to bude podivení až se dozvím, že je to kluk 😀 .
Jinak já teď veškerý čas věnuji přípravě svatby, příští týden jedeme do Ostravy a čeká mně návštěva svateb. salonu, kadeřnice, pro přítele oblek, svatební menu...bude toho dost...ať už je to za mnou 😀 . Mezitím ještě zastaveníčko v Brně a vybrání prstýnků.....

georgik
20. únor 2009

piku: 😉
vendi 6.3. je za čtrnáct dní 😉 ale i tak to urcite rychle utece 🙂 jsem nejak mimo obraz, ale jak to bylo u tebe s OHSS???? 😀
ty jo svatbička, neni to tak davno co jsem zarizovala taky... a pak si to spocitam a zjistim, ze tahnem ctvrtej rok 😀
bure, vendi: za palecky diky, budou potreba 🙂

pikusa
20. únor 2009

Vendi,ty máš ale krásný starosti 😉
A jsem zvědavá,co máš v pupíčku 😉
Buresinko,KET to jistí 😉

zulik
20. únor 2009

Ahoj Buresinko, Vendi, Brudniku!
Vendi, proč do Ostravy?
Georgik, máš svatební album na koňovi?
Buresinko, kdy jdeš do KETu?

vendi1
20. únor 2009

Georgik...joo 14 dni, to je fakt, aspon vidis jak mne pripravy na svatbu dokazou zblbnout, ja ten tyden zarizovani v Ostrave vypustila z kalendare 😀 😀, pocitam jen pracovni tydny 😀 😀
U mne OHSS....mela jsem 29 foliku, nabeh byl, bolelo mne 3 dny bricho hodne a pak jsem to jen citila, ze nei to vse OK a bala jsem se, ze mne embryska nedaj, ale Piku tenkrat psala, ze nebyla uplne OK a sla do toho, tak jsem to taky riskla a ten jedinacek co mne ho dali ma dneska 91 dni🙂
Georgik, my jsme spolu trinactej rok a ted ta svatba.....tesim se na ni, ale zaroven chci at uz mam vse za sebou, pritel to vse nechava na mne a prijel kamarad a rika, ja jsem zarizoval kytky a tak rikam priteli no vidis, tak zaridis kytky a Peta rika tak to budeme bez kytek...a tak to je 😀 😀
Piku ja jsem taky zvedava 😉 , chci at to je holcicka 😉

vendi1
20. únor 2009

Zulik, pochazime oba z Ostravy a mame tam celou rodinu a pri predstave, ze by jsme je vsechny tahali sem a jeste jim shanela ubytovani, to radeji prijedeme za nima 😀 😀 Jen rikame, ze nebudeme mit zadnou svatebni noc, ptz pujdeme kazdy spat ke svym rodicum 😀 😀

georgik
20. únor 2009

zulik: mam, ale pod starym nickem.....🙂 jestli chces, poslu IP 🙂
vendi: achaaa, uz chapu 🙂 ja doufam, ze kdyz to bude jen nabeh, tak to taky risknou......
ja celou svatbu taky zarizovala 🙂 manzel akorat vyzvedaval jiz objednane veci (dorty, kytky apod) 🙂

zulik
20. únor 2009

Vendi 😀 ,tak svatební noc už vám zařídili v Podolí, tak ji můžete posunout 😀

vendi1
20. únor 2009

Jj Podoli je slusne drahy hotel 😀 😀, za tu cenu by nas tam meli nechat vyspat cely mesic
😀
Georgik, oni to rozhodnuti vice mene nechaji na tobe pokud nenastane nejaka komplikace, denne tam volas co delaji embrysci a oni se te denne ptaji jak se citis....a po OHSS davaji vetsinou jedno 5. den po OPU. Drzim Ti pestiky at vse probehne v klidu, hlavne hodne pij!

macous
20. únor 2009

Ahoj Vendi, úplně jsi mě tím zblbla, musela vzít kalendář a ujistit se, že je dneska 20tého a že 6.3. je za 14 dní 😵 a hádej co, já jdu taky 6.3. ve 12:30 hod. a v kolik ty? Myslím, že bysme se mohli potkat 😀 Jo a k tomu pohlaví, zatím jsme s manželem rozhodnuti, že si to říct nenecháme 😀
Georgik - taky nám s manžou už běží 4 rok od svatby 😨 to je ale zjištění 😅
Buresinko - ono to klapne uvidíš a taky ti to pak poběží jak na drátkách 😀 zrovna jsem si tuhle říkala, kdepak ta Buresinka asi je? 😉

pikusa
20. únor 2009

Georgik,tak tak...je to spíš na tobě...já nebyla OK,ale do telefonu jsem tvrdila,jak mi je dobře 😀