CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
5. bře 2009

A JÁ TAKY DRŽÍM PALEČKY 😀 😀 I TĚM CO NIC ZÍTRA NIC NEMAJÍ 😀 😀 😀

Zuliku, vždyť jo, já to měla taky takhle, neboj se nic, mrcha nebude, bude transfer a špinění pěkně potáhne do háje 😉

Piku, mňam meloun 😵

pikusa
5. bře 2009

HA normálně jsem ho rozkrojila na půl a celou polovinu vydlabala lžící a snědla 😀

brundik
6. bře 2009

Dobre rano 🙂
Holky, tak vam vsem dneska drzim palce. Trosku jsem ztratila prehled kdo dneska do Podoli jde, ale mam pocit, ze skoro vsechny 😀
Zuliku, ja bydlim kousek od Prazaku a ja v Arkadach teda ve sparu ujizdim na tech krajenych syrech. Ale obleceni uz jsem si tam neplanovane taky poridila 🙂

kalka
6. bře 2009

Dobré ránko🙂

dneska mám volat kolem devátý jak to vypadá se sněhuláčkama a řeknou mi na kolikátou mám přijet.. tak mi držte pěsti! Všem který to dneska taky čeká taky držím pěsti! ať máme velký štěstí!!!! 🙂

brundik
6. bře 2009

Kalko, drzim pesti 😉 Pamatujes si na me z nadvecovek? Ja na tebe jo 😉 😀

georgik
6. bře 2009

dobre rano holky 🙂
kalko, zuliku drzim palecky!!!!!!!
holky nevite jak je to s MS kdyz se bere utros???
ja mam posledni dva dny predmenstruacni bolesti, tak nevim jestli mam cekat cervenou ...

zulik
6. bře 2009

Ahojky,
Georgiku, já měla takové pocity zatím vždy-teď je mám taky, protože už bych měla normálně mrchu.Utroš mi to ET neudržel a 8 den se rozjela, po KETech to držel a až po vysazení se 3 den rozjela.Není to ale spolehlivý ukazatel, někoho tlačí bříško a je to tam, někdo nená žádný pocity a je to tam...Držím palečky 😉
Já jdu na půl dvanáctou 😉
Brundiku,taky to mám blíž k Pražáku,čumím z okna na ty nové kanceláře-lodě "Hřebeny".To jsem se asi už viděly 😀 Chodíš ještě na ty břicháče?

brundik
6. bře 2009

Geo, co jsem tady vycetla tak utros MS vetsinou oddali. Ale vlastni zkusenost si teprve vytvarim prave ted. A mam paradni lutealni fazy, takovou jsem jeste nikdy nemela 🙂
Zuli, kde jsou lode 😀 Kdyz ja chodim do prace hodne brzo, ale jestli jsi ranni ptace, tak je velka sance, ze jme se videly 😀
Holka, ty vis taky vsechno 😉 Nebo, ze bych tady o brisnakach psala, uz nevim. Chodim porad a hned tak s tim neprestanu, je to totiz bajo 😵

zulik
6. bře 2009

Zdaréc 😀 To abychom to neměly tady tak fádní. Jsem doma i s bobískama 🙂
Ležela jsem tak s Kalkou, pozdravuje a snad se taky ozve. Transfer dělala paní doktorka Žáčková, musím říct, že byla v poho.Já se chtěla ujistit, že to slabé špinění není nic závažného, tak mi raději zkontrolovala vše co mohla.
Jinak náš pejsek furt KO, asi s ním navečer zase pojedou pro léky 😖

georgik
6. bře 2009

zulik: gratuluju k embrýskům 🙂 nechala sis teda dát dva??? 🙂 držím palce, at se porádně zavrtávají 🙂
kalka:taky drzim pestiky co mi sily staci 🙂

zulik
6. bře 2009

On se ani nikdo neptal, kolik chci, ale vždy jsem měla dvě 😉 Vzala jsem si holky noční košilku, ona je podle kartářky dítě štěstěny 😉 Jak se cítíš? Já dám asi 20,jsem nějaká unavená a je mi vedro.

sonica
6. bře 2009

zuli drzime pesticky i s prckem co nam sily staci 🙂

zulik
6. bře 2009

Děkujeme 😉

sonica
6. bře 2009

hlavne klidek pohodicku a nozky nahoru 🙂

kalka
6. bře 2009

Ahoj holčiny🙂 tak já se taky hlásím... s dvouma sněhuláčkama🙂 Ahojky Zuliku 😉 Já jsem po návratu domu pěkně vytuhla... od rána jsem byla nervní jak pes... teď už to trochu povolilo.. Zuliku taky tě trochu pobolívá bříško?.. mě teda jo.. jako před mrchou.. ale to je asi normoš 🙂 Tak nám držím pěsti! .....

brundik
6. bře 2009

Zuli, Kalko, tak tfuj, tfuj, tfuj 😉 A zadny radeni o vikendu 😀 To je spravny, jak jste se tam hezky sesly.
Dneska jsem mela veleuspesny den 😀 V praci jsem se honila, protoze jsem mela byt doma kvuli chlapkum z PRE ve 12 a v pul 11 mi vola manzel, ze uz tam prisli, ze nemusim chvatat. No a pak jsem dostala za ukol obhlidnout v Datartu lednicku, ale nemeli ji a pak, protoze me zlobi mobil, jsem chtela obhlidnout 3 vybrany mobily a no a nevim jak je to mozny, ale taky ani jeden nemeli 😀 Ale zase jsem si podala danove priznani, hezky bez front 🙂

zulik
6. bře 2009

Ahojky, přesně jak říkáš, přijela jsem, najedla se a vytuhla 🙂 a teď to tedy není o moc lepší.Bříško mne moc netlačí, ale to je tak asi normální.Prostě se tam trošku porejpalo 😉 Manža mi říkal, jak jsem dlouho nešla, že si myslel, že jsem mu někde proklouzla.Pak říkal, že tam nechtěne slyšel všechny moudra k transferu, co tam asi Tvůj manžel probíral s embrioložkou-tak je aspoň poučenej 😀
Pejsek hajá, už od 10 dopoledne neblinkal.

brundik
6. bře 2009

A ja se vzdycky chystam, jak doma taky vytuhnu, protoze v dopravnich prostredcich jsem fakt tragicka, klimbam furt, ale doma oziju a zacnu litat s hadrem a vysavacem 😀
Zuli, co mate za pejska? My jsme dneska vratili hafanku segre, meli jsme ji tady cely tyden, protoze si segra se svagrikem uzivali na horach. Taky byla nemocna, mela anginu, takze jsme do ni cpali ATB a kapicky, ale uz vypadala ok. Tak at se vas pejsanek taky brzo uzdravi 😉 No a u vas to preju vlastne cely rodine 😉

zulik
6. bře 2009

Jéé,Brundíku co se dovalit s tím hadrem až k nám??? 🙂 U nás to vypadá, a já mám teď od manela zakázáno a holka s tím krkem ještě taky nemůže a taťku už využívat nechceme, jsme rády, že nám přiveze papání 😀 Máme boloňskýho psíka.

brundik
6. bře 2009

Zuli 😀 No vcera jsem tohle udelala v praci, pracuju v laborce, rozhodla jsem se vysavovat stul a kdz jsem mela savo a hadr v ruce, tak jsem zabehla i do vedlejsi laborky, koukali na me jak na blazna 😀 Uklid ale vzdycky pocka, takze hezky dodrzuj zakaz, jo 😉
Vy mate takovyho mrnouska, ale ono je to v byte rozumny 🙂 My jsme driv meli voriska Betynku (vsichni vorisci jsou Betynky 😀 ) a pred 2 roky jsme ji museli nechat uspat, byla uz hodne spatna, ale mela skoro 18 roku.

macous
6. bře 2009

Ahoj holky,
tak to byl dneska úspěšný den 🙂
Zuliku a Kalko - hezky embrijka opatrujte a domlouvejte jim hned od začátku, ať se koukají pěkně zavrtat, já to při poslední ET udělala a jedno si říct dalo 😀 😀 😀 držím palečky 🙂

Brundiku, tak to jsi zase nic neutratila, když nic neměli 🙂

Jinak mě tlačilo jakoby na mrchu vždycky, takže to fakt není ten správný ukazatel a ve finále, to trochu polevilo až na konci 3 měs. 🙂 ještě teď to občas cítím .....

Taky jsem se potkala v Podolí s Vendi a pokecaly jsme, zašly na oběd - sice až na třetí pokus, ale nakonec jsme jídlo dostaly 😵 už totiž měli všude vyprodáno 🙂
Kontrola dopadla dobře a ve středu máme velký ultrazvuk, tak se na prcka těším a manžel taky 😵

zulik
6. bře 2009

Koukala jsem, že jsi měla fakt "úspěný" den.Já to mám někdy taky tak.
A co naše těhulky, jak dopadla kontrola?

brundik
6. bře 2009

Macous, no prave ze utratila, poridila jsem si 2 tricka a jedno hezky letni tilko v sekaci 😀 A porad premyslim, co jeste, protoze se mi nejak vyprazdnila penezenka. Jo taky 3 tulipany, abych to doma mela hezky, kdyz uz bude naklizeno 🙂

brundik
6. bře 2009

Jdu pokracovat v uklidu, uz jsem se prouklizela do naseho pokoje, takze tady uz to pujde dobre 🙂
A taky musim neco uvarit, manzel prijde hladovej z odpoledni.

zulik
6. bře 2009

O peněžence teď snad ani nemluvit 😠
Macoušku a budete chtít vědět, co je mezi nožkama? 😀

macous
6. bře 2009

Zuliku, trochu s tím váháme, pořád jsme se chtěli nechat překvapit.....otázka zní, jestli to vydržíme 😀
Brundiku, se máš, u nás je docela bordýlek, ale manža mi o víkendu pomůže a bude to raz dva 😵 teda doufám 🙂 a je to dobře, když si děláme občas radost a koupíme něco na sebe, obzvláště na jaře se to hodí 😀 😀 😀
jdu taky něco pojíst, už mi kručí v žaludku 🙂

zulik
6. bře 2009

Musím vám poslat odkaz na blbost, co jsem našla na netu. To už fakt nechápu, plyšové bacily 😀
http://www.zerty.cz/plysove-bacily-bakterie-vir...

macous
6. bře 2009

Zuliku, tak to mě teda dostalo 😀 😀 😀

macous
6. bře 2009

Vendi, posílám odkaz na ten kočík Casual Play, jak jsme se dneska bavili:
http://delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=68...

brundik
6. bře 2009

Holky, jsem zjistila pri uklidu, ze mi cykas hodil novy list a ze uz se mi klube z hliny zmijovec 🙂