CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

zulik
3. črc 2009

Brundiku,zatim to nevypada ☹ Dívala jsem se na dopravní info.No my taky raději později ale dnes se to tedy vyvrbilo 😒 Tak hezký víkend 😉

pikusa
3. črc 2009

Ahojík...
Buresinko.....moc ti přeju,aby to byl ten "pan božský" 🙂

macous
3. črc 2009

Tak dnešní kontrola dopadla dobře, respektive monitor, protože Darebák se mě jen zeptal jak mi je, já že dobře, on že prohlídka teda v tom případě až za týden, když nemám poslíčky, že mi nebude zbytečně dráždit čípek, v ordinaci jsem byla tak 2 min. déle ne a to jsem tam na to hodinu a půl čekala 😕 ale hlavně že je to všechno v pořádku 😵

Buresinko - to teda čumim, takže to trvalo jen týden, to je jak pohádka 😀 A je dobře, že jsi zamilovaná 😉

Holky tak hezký víkend, pokud jste teda nakonec vyrazily 😵

pikusa
3. črc 2009

Macous...monitor v poho,to je hlavní 😉
A poslíčky já taky neměla---rovnou kontrakce 😀

macous
4. črc 2009

Piku, tak to budeme mít asi taky stejně 😀 😀 Během dneška se mi několikrát stalo, že jsme měla pocit v kříži, jako když ti tam někdo vrazí nůž, ale vždycky to trvalo jen sekundu nebo dvě pak už nic a břicho mi u toho netvrdlo, tak nevím, čím to................ 😀

pikusa
4. črc 2009

http://pikusa.rajce.idnes.cz/Matyasek_2.-3.mesi... fotečky 😀
jejda...tak hlavně at nemáš křížové bolesti u porodu...to je prý nepříjemné..........
A čím to????No však se miminečko chystá ven ne??? 😀

vendi1
5. črc 2009

Ahoj holky,
Piku Matyasek je slunicko a jde videt jak krasne roste a vyviji se.
Ja uz dodelala detsky pokojik, nastrkala vecicky do skrini a je vse pripraveno. Dokonce jsem zacla i castecne balit tasku do porodnice, kdyz mne tak polekali minule. Vcera jsem vse dodelala a vecer jsem byla uplne hotova, bylo mne i divne, az jsem domlouvala Apolence, ze to, ze mame hotovy pokojik neznamena, ze musi jit na svet 😵, tak snad to pochopila. Ted mam silenou rymu, z nosu mne tece samo. V krku az nastesti neboli.
Co Matyasek, uz je lepsi?
Buresinko, tak snad uz budes spokojena, preju Ti to!
Mac Darebak minule taky na mne nekoukl a mne to pak lezelo v hlave, ale urco vi co dela. V patek se uvidime, doufam, ze budu bez rymy. A je fajn, ze je vse v poho. Uz jste doma urco zase ve trech, ze? 😉 Kdy nakonec manzel prijel?

pikusa
5. črc 2009

Ahojík....
Matyášek je lepší,ale pořád to není ono....ráno vyrazím zase k dr.at na něj koukne a poslechne ho...
Máme jít na očkování,tak musí být zdravý.........
Koupila jsem odsavačku na vysavač a je super,nosánek vyčistí a je to fofr....

karinkaa
6. črc 2009

Ahoj holky taky chodím do Podolí a jsem ráda co jsem si tu přečetla protože jsem neposlechla svého gynekologa který mi doporučoval Prenatal a rozhodla jsem se pro Podolí a z doktorky Řezáčové mám opravdu dobrý pocit zítra mě čeká inseminace 😉 neznáte náhodou někoho komu by se to po ní povedlo?

pikusa
6. črc 2009

Karinko....nevím,nemám v hlavě komu se to povedlo,ale to neřeš,každý je jiný a třeba vám 1.IUI hned přinese úspěch 🙂
Moc ti to přeju a dej nám vědět jo???A klidně choď častěji... 😉

macous
6. črc 2009

Ahoj holky,
Piku, jestli se Matyášek lepší, tak bude za pár dní úplně fit 😉 je to šikula a hezky roste, jak z vody 😵
A k těm náhlým bolestem v kříži, no fakt netuším čím to je, asi se to už začíná chystat a ty křížový bolesti bych u porodu opravdu mít nemusela - chci rodit bez epiduralu, tak aby mi nakonec nepíchali nějaký dolsin, nebo co se to vlastně píchá 😅
Vendi, manžel nakonec nevydržel a přijel už ve čtvrtek v poledne s tím, že se mu stýská, tak jsem byla dost překvapená, to jsem nečekala, když tam měl tolik kamarádů, kolo a hezký počasí.......ale je to moooc příjemný pocit 😀 No a v pátek byl se mnou v Podolí, už nechce, abych jezdila sama s tím, že je to docela daleko 🙂
A ty to moc nepřeháněj a hezky si odpočívej s nožkama nahoře, abys Apolenku ještě alespoň pár týdnů dopekla 😉

Karinko, tobě přeji štěstí při IUI a vím, že se i IUI daří, úspěšnost je nějak do 20%, tak uvidíš, každopádně to nic není, a kdyby to náááhodou neklaplo hnedka, tak netřeba házet flintu do žita 😉

pikusa
6. črc 2009

Macous,musí být 🙂 čeká nás očkování....
Před 3 měsíci to pomalu tak nějak začínalo 🙂 ....v 10 večer bolesti 😀
A zítra máme malé narozeniny 🙂

macous
7. črc 2009

Piku, jéééé 3 měsíce, to je krása 😀 😀 😀 to už tedy máte to nejproblémovější období za sebou 😉
Dneska už je zase úterý, to už mi naskočilo tím pádem 39 tt, to utíká fakt jak blázen, to normálně nestíhám ani reflektovat 😵 😵

pikusa
7. črc 2009

Macous...tak to může být každým dnem vid....já taky byla objednaná na KO a už jsem jí nestihla 😀
Doufám,že nás tady bude někdo informovat,kdyby něco...
A macous,kdyby náhodou--přeji ti rychlý a co nejmíň bolestivý porod 🙂

macous
7. črc 2009

Piku díky, to jsi hodná, kdyžtak dám vědět Zulikovi 😵 já ale myslím, že to ještě tak min. týden nebude, hlenovou zátku stále mám a nic extra se neděje, tak taky uvidím, co na mě poví v pátek Darebák, protože tentokrát bude "prohmat" 😀 😀

pikusa
7. črc 2009

Jooo ted mě napadlo....loni 7.7.byla 1.injekce stimulace.... 🙂
Macous---nikdy nevíš 😀

zulik
7. črc 2009

Dobrý večer,
jasně, jasně, já to tady vyřídím! Macku, myslím, že týden ještě vydržíte.I když teď by se to šiklo, jsem doma od zítřka sama 😉 Ale letí to strašně, pořád se mi zdálo, že tam máš něco kolem 20.týdne a teď už finiš 😀
Piku s tříměsíčním miminkem už je nějaká legrace. Doufám, že už je Matyášek v pohodě a ta ošklivá rýma a tak je daleko. Jinak holky, za 20 dnů jedu za moříčkem 😉

pikusa
7. črc 2009

Koukla jsem,vidím Zulik píše a už jsem myslela že Macous porodila 😀
A jojo sranda je...a už je na tom malej mnohem líp...
A moříčko...jéééééééééé
kampak????

zulik
7. črc 2009

Dobro došli na Jadran 😀

pikusa
7. črc 2009

No super 🙂 se těšíš vid......tady počasí na nic....
hned bych svoje tělíčko zrelaxovala někde v teplém písku a ve vlnách 😀

zulik
7. črc 2009

Jo, jinak k porodním bolestem, já měla křížový, tenkrát epidurál nedávali, takže to bylo fuj,fuj.Záda bolela skoro víc než břicho 😝 Říkala mi porodní sestřička, že kdo mívá u ms bolesti zad, tak pak i u porodu,tenkrát jsem to tak i měla.

zulik
7. črc 2009

Piku, nevím, jak to bude stím pískem-je tam oblázková pláž 😉 Ale je mi to fuk, hlavně, že nebudu v práci a bude to dostatečně daleko, abych si tím hlavu nezatěžovala.

pikusa
7. črc 2009

Zulik...no prý to je dosti bolestivé.....
nevím,neměl jsem je--naštěstí.....no moje MS byla taková jo a ne a bolení žádné...tak že by proto?? 🙂

zulik
7. črc 2009

Piku, taky jsem si tenkrát říkala, že do takové kraviny, jako je porod už mě nikdo nedostane 😀 No ale na to se zapomene hned.

pikusa
7. črc 2009

Zulik,zapomene.....já už 5 hodin po porodu o ničem nevěděla 😀
jen to,že chci další mimi 🙂

macous
8. črc 2009

Ahoj holky,
vy jste teda hodný, že tak krásně mluvíte o porodu 😵
Já MS bolestivou nemám, ani záda, křeče, prostě nic, tak uvidíme, jestli jsou ty poudačky pravda 😀
Já bych taky jela k moříčku a to hnedka, příští rok už to bude na tuty tutový, miluju teploučko a už druhým rokem nikam nejedu, neměnila bych to, ale už se těším na to příští léto 😀 😀 a v zimě tradá na lyžovačku do Alp i s prckem, pokud nebudeme marod 😉

brundik
9. črc 2009

Ahojda holky 🙂
Vcera jsem byla s manzelem na imunologii v Podoli. Holky, to je neco uplne jinyho, valila jsem oci. Uz mam za sebou hezkou radku vysetreni, ale tohle snad ani nebylo vysetreni, teda ja se ani vysetrovana necitila. Strasne prijemny lidi, brali mi krev, manzelovi sperma. A pak pohovor s doktorem Madarem, to bylo tak fajn povidani, vyzpovidal nas podrobne, jeho pokorny a lidsky pristup pusobil tak mile. S manzelem se do rodinne anamnezy stihl bavil o Lopraisovi, me oslovoval devce Jituska 🙂 Bylo to moc prijemne, nikam nikdo nespechal, byli jsme u nej pul hodiny. A v cekarne spousta fotek malych prcku a slov diku, jeden par tam psal, ze se jim podarilo miminko diky panu doktorovi po 7 letech snazeni.
A jeste jedna vec me tam opravdu pobavila, kdyz jsem cekala na krev, tak sestricka davala pokyny nove prichozimu paru, panovi rikala, ze pujde do mistnosti odevzdat sperma, ale ted je tam obsazeno a nevi na jak dlouho, protoze samozrejme nikoho nehoni 😀 To mi prislo tak usmevny mluvit o miste, kde jak bych to napsala, probiha honitba ve velkem 😀 A ona se taky pousmala, doslo ji to hned jak to rekla.
A vysledky by mely byt zhruba za mesic 😉

brundik
9. črc 2009

Mac, takhle mluvi vsechny maminy, ze je porodni bolest rychle zapomenuta, takze na tom neco bude 😉 A zkusenejsim se musi verit 😉

pikusa
9. črc 2009

Ahojík....
Brundík,dr.Madar je vyhlášený odborník....a dobře že jsme se tam cítili dobře 😀
A na porodní bolesti se opravdu hned zapomene.....jen co máte prcka v náručí,je to pryč 🙂
Macous,taky miluju moře a teplíčko.....tak uvidíme,kdy vyrazíme...příští rok asi ještě ne,prcek by z toho stejně nic neměl....
Na 11 jdeme dnes na KO a asi bude očkování.... 😒

zulik
9. črc 2009

Ahojky,
Brudniku, Dr. Madar je opravdu dobrý. My tam byli už 2x, protože se zistilo, že poprvé se zaměřili dle pokynů CARu jen na manžela, protože já už dítě mám.Vloni jsme byli znova a mě zjistili lehčí formu Leydenské mutace genu /vyšší srážlivot krve,tak beru půlku Anopyrinu. Ale to jsem prý už měla i při prvním těhotenství/ Nejvíc se manžel nasmál, když se doktor vyptával, jestli neměl při sportu úraz "do pytlíku" 😀 A toto slovo ještě několikrát použil. Taky se s ní bavil o sportu a tak dokola, byli jsem tam pokaždé dlouho.Před 4 lety tam měl děsný chaoz, za což se omlouval, vloni už nový nábytek ale chaoz taky 😀

Piku, byla včelička? To znamená, že Matyášek už je fit, jinak by ho neočkovali.