CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

murecka76
16. lis 2009

Baru držím pěsti!!!!!!!!!! 🙂

macous
17. lis 2009

Barunko, držím palečky a uvidíš že to bude v pohodě, určitě ti nějakého embrýska dají 😉 Je prý úplně normální, že jich polovina odpadne, tak se nestresuj 😵

macous
17. lis 2009

Jinak mě bylo v říjnu 30, takže to už není žádný rozdíl 🙂

pikusa
17. lis 2009

Macous...ty mladice 🙂
My předěláváme doma chodbu-podlaha a koupelnu---štuk a WC--dlažba
bordel bordel a zase bordel.......
Barunko...držím držím 😉

barunka0208
17. lis 2009

Holky, děkuji moc, ET ještě nebyl, jedno se zastavilo, tři rostou, ale pomaličku a pod normu, takže zítra ráno volám a dozvím se zda bude transfer...

a musím říci, že embyoložky jsou tam úžasný.....

pikusa
18. lis 2009

Barunko...jo ty jsou fakt super 🙂
tak stále mačkám palečky,at se ty 3 bojovníčci vzpamatujou 😉

ivkaj
18. lis 2009

Barunko, držím palce, snad se embrya vzpamatovala a dneska jsou krásná a na 1*

barunka0208
18. lis 2009

Holky, děkuji vám za podporu....

Transfer nebude ☹ ☹ , jsou to pomaláčkové, takže dáme přestávku a jdeme do toho znovu....
a mezitím dáme ještě genetiku a vše možné co ještě nemáme.....

Už to rozdejchávám, pomalu, ale jo...

ivkaj
18. lis 2009

Baru, ber to tak, že jsi aspoň nepřišla o hrazený pokus. Vím, že se ti to bude zdát jako chabá útěcha, ale mě samotné zbývá už poslední hrazený pokus :-/
Objednej se na konzultaci, ať si s Dr. probereš další postup. A drž se !!!

barunka0208
18. lis 2009

Ivko, děkuji, už jsem se objednala, hned jak jsem dotelefonovala s embyoložkou
a uvidíme jaký zvolíme další postup....

Držím pěstičky at máme všichni co nejdříve miminka v bříšku.

zulik
18. lis 2009

Ahojky,
Macous, jestli vám nevadí jet delší trasu, tady jsou taky takové pobyty. Podívej se na stránky Františkových lázní, pokud jste vodomilové, je nejlepší do hotelu Pawlik, který je propojen a s aqauforem a hosté toho hotelu tam mají většinou neomezený pohyb.To aquaforum je fakt hezký, je tam i brouzdaliště, no prolítni si stránky. I tam se dá přímo bydlet ale je to dražší. No a na jaře tady musí být nádherně, samé parky a rododendrony 😀

macous
18. lis 2009

Barunko, tak to mě mrzí ☹ ale neboj, o dalším pokusu už budete moudřejší a zase o krok dále, je to boj.

Holky, hlavně žádný stresy, je to jako se všim, málo co se povede hnedka, je to jen o trpělivosti a pohodě. Já jsem se tenkrát rozhodla, že se mě v CARu nezbaví, dokud nebudu těhu, no a na 5tý transfer už mě měli asi dost 😀 😀 😀

Piku, teda tfuj, tenhle bordel znám až moc dobře, jsme po rekonstrukci domku a ještě se pořád něco dodělává, naštěstí venku, ale bohatě to stačí, čubina to stejně domů všechno nacamrá 😠 😵 ale zase to budeme mít kráááááááásnýýýýýýýýý 😀

pikusa
18. lis 2009

Barunko.....tak mě první stimulku stopli těsně před odběrem.....taky jsem to těžce nesla....
A teda na genetiku jsme taky šli,ber zase to,že budete vědět,že jste oba v pořádku 🙂 jen se připrav na dlouhé čekací doby a pak se ještě zase čeká na výsledky...
Doma už mě ten bordel se.....
dnes jsem si vybrala lino do chodby,zítra ho snad položí,pak se bude malovat....

brundik
19. lis 2009

Ahoj holky, ja tady u vas nebyla snad leta.
Ale dneska mam cas, jsem doma, rano mi trhali 2 osmicky, tak jsem si dala od prace dnes a zitra pauzu.
Jak se mate?
Piku, vy takhle doma radite, jo. Tak at to krasne jde.
My finisujeme, dneska asi manzel dokonci podlahu, ja uz jsem zacala pucovat okna, vypada uz to jak v byte 🙂 A v prosinci prijdou ze SU na kolaudaci.
Mac, premyslis o navsteve Frantiskovych Lazni?
Minuly ctvrtek jsme byli znovu na imunologii, jsem zvedava na vysledky. Prednison dlabu, kondom pouzivame a uz jsme si na nej i celkem zvykli, tak by to mohlo byt lepsi nez posledne.

barunka0208
20. lis 2009

Holky 🙂 , tak se opět hlásím...Včera jsme si dali vínko na další pokus 😝 a ten už bude úspěšný, musíme být optimistky... .

Do Prahy jedu příští týden, tak jsem zvědavá kdy bude další IVF, ale vidím to na únor, už aby byl🙂.

Piku, vzhledem k tomu, že jsem volala na genetiku hned po tom co mi řekli, že ET nebude, tak asi poznali, že potřebuji slyšet něco pozitvního a dali mi termín hned za týden...

Macu, mě se v centru taky nezbaví, dokud si neponesu domů jeden 😵 nebo dva 😵 krásné miminka😵😵

ivkaj
20. lis 2009

Baru, v Podolí chtějí odstup mezi jednotlivými IVF min. tři měsíce. A co se týká genetiky, taky nás objednali brzo, ale na výsledky jsme čekali cca 7týdnů :-/

macous
20. lis 2009

Baru, já myslím, že v únoru už budeš vesele stimulovat, uteče to jak voda, Vánoce, Silvestr a pak už to bude za rohem 😉
Piku, škoda, že nejdříve nemalujete a pak nepokládáte to lino, ušetřila bys vytírání 😀 😀
Teda s tím bordelem mi povídej, já dneska makala jak blázen a zase to nemám komplet, jo a přes okna už není skoro ani vidět 😀 😝 😀
Brundi, do František teda nevím, zatím asi ne, ale časem možná jo, psala jsem o víkendu s manžou a prckem někde, asi to dopadne do Krkonoš 😵 na čerstvý vzdoušek 🙂 úplně jsi mi připomněla, jak jsem si taky nechala vyndat osmičky, horní naráz a pak spodní - tu už každou extra 😀 ten den, co mi vyndali ty horní osmi, mě pak chytil ještě slepák, no a šel ven, páč těch leukocitů v krvi bylo dost - ty zuby k tomu, docela jsem doktory zmátla, slepák to byl chronický, ale díky těm osmám šel asi ven 😀 Jo a prevence s prezervativem určo pomůže, dej pak vědět výsledky a ukaž se častěji 😉

macous
20. lis 2009

Jo a máme za sebou 4 měsíční kontrolu + druhou hexu - bez reace - jupííí.
Matýsek má 65 cm a 6840 g 😲 to snad ani není pravda a mě se zdálo, že se docela pronese 😀

vendi1
20. lis 2009

Ahoj holky,
koukam na Snezenky a machry......jak bych jela na hory, kde je takhle bilo 😉 😝 😀 A hlaska "Viki ty mas teda pero" mne pobavi vzdycky 😀

My byli 14 dni v Ostrave u rodicu a spol ukazat Apolenku...temer denne predvadecka u nekoho jineho 😀. Vubec se mne nechtelo zpatky, ta rodina proste tady za humny chybi 😒

Dneska pred rokem jsem ve 21,30 pichala posledni stimulku a v nedeli na odber...pekne jsem si zavzpominala, kdyz jsem dneska volala do Podoli ohledne prodlouzeni mrazacku, embryolozka, super zenska, pogratulovala k Apolence a oznamila, ze zaplatime 1500 Kc, to je ale hodna pani 😀 😀 😀

Barunko unor utece co nevidet a pak to urco vyjde, drzim pesticky uz ted, hlavne hlavu vzhuru ju 😉

Jo a mne bylo v zari 33 😲 , Macous ty mladice 😀

Ve ctvrtek jdeme na kontrolu s Apolenkou, doufam, ze uz budeme mit tech 5 kg a konecne ji naockujou. Prijde mne, ze nejak nepribira a mne mizi mliko ☹. Basti ted temer co dve hodiny ve dne, v noci 3x a ja mam prsa gumove ☹

pikusa
20. lis 2009

Ahojík....
tak doma hotovo....teda skoro 🙂
nakonec se malovalo před pokládkou lina.....oni ho dovezli až pozdě....
Jinak matýnek už skoro 3 týdny strašně kašle,rýma ustoupila,ale kašel se pořád drží
A včera v noci mi zase strašně špatně dýchal,už jsem se bála,že snad pojedem na pohotovost,ale otevřela jsem okno,pořádně nás nabalila a studený vzduch pomohl,usnul a ráno už dýchal dobře.....
larynitida hnusná..........

brundik
20. lis 2009

Mac, ty blaho, to ti trhali najednou osmicky z kazde strany 😕 To si neumim predstavit, jsem rada, ze muzu udelat neco jako naznak kousani aspon na leve strane, ktera je zatim komplet. Me to doktorka navrhla prave kvuli jidlu obe osmy vpravo a pak najednou zbytek, teda to ji chci navrhnout ja, aby zase vzala se spodni i horni, at mam uz dozivotne klid 🙂
Se ti teda seslo odebirani z ruznych casti travicicho traktu v jeden den 😀
Ja uz jsem to s Frantovkama pochopila, je tam Zulik. Jinak v Krkonosich jsme byli minuly vikend, byla to parada, tam to ani jinak nejde, delali jsme tury, pocasi bylo fajn a odpocinek zaslouzeny 😵
Jinak ja tvrdim, ze okna se spini jen prvnich 14 dni po umyti, pak uz je to porad standardni nepribyvajici spina 😀
Ja budu mit pristi rok taky krsitovky, hned v lednu. Tak snad uz se nam povede pristi rok aspon to brisko 🙂
Piku, tak to vyslo krasne s pokladkou lina. My taky nejdriv malovali a az pak prisla na radu podlaha, samozrejme zamerne. Preju, aby se Matyskovi brzo ulevilo.
Ve Snezenkach je spousta hlasek, ktery me dostavaj, je to dokonaly. A zitra je to pokracovani, asi na to kouknu, ikdyz mam obavu, ze to nebude ono.
Asi pujdu zalehnout a vemu si uz jen maly brufinek na bolest. Dobrou noc 😉
Mac, rozkaz, pred Vanoci podam hlaseni jak to s nama a s nasi imunitou vypada 😉 Pan doktor Madar je ohromny optimista a kdyz nema co optimistickeho rict, tak si dela aspon srandicky a vsechno odlehci, je bajecny 😵

macous
22. lis 2009

Piku, chjo, to je teda protivný s tím kašlem 😖 Tak až ho to broučka brzy přejde - ono je to s kašlem vždycky na dýl ☹ mě se zase zdá, že máme v ložnici docela sucho, ale nechci si moc do baráku tahat vlhko, tak nevím, jestli nekoupit zvlhčovač vzduchu 😅

Brundi, no vzali mi to ráz na ráz a bylo to hotový 😀 Já si myslím, že Prednison je super prášek, a jsem přesvědčená, že jsem díky němu otěhotněla, předtím 4 transfery bez a pak mi jen tak od boku nasadili Prednison a bylo to tam 😵

Vendi, to bude mít 5 kg, hlavně žádný stresy kůli mlíku, ono se ti ho zase udělá dost, já měla před pár týdny taky menší krizi a teď mám mlíka, že se v noci budím bolestí a musela jsem na noc zase začít dávat vycpávky, zlila jsem si celou postel.............prostě se to upravuje, jak se chce drahouškům papat, akorát že se to projeví až za dva dny 😅

downhamka
23. lis 2009

Ahoj holky, chtela jsem jen poprat vsem co se snazite, a pilne chodite do Caru do Podoli poprat hodne stesticka!!! 🙂 Mozna ze si tady na mne pamatujete, taky jsem byla ve vasi kuzi a mam dve krasna dvojcatka, ktere se ted zrovna na sebe smejoou a vydavaji ruzne zvuky az se musim smat! Drzte se a vydrzte stoji to za to!!! 😀 😠

pikusa
23. lis 2009

Down....jasan,že pamatuju....a máme skoro stejně stará dítka 🙂 jen ty jich máš víc no 😀
Jsou nádherní.....fakt 🙂
matýsek už tak nekašle....zítra už jedem i na plaváníčko 🙂
A o zvlhčovači už jsem taky přemýšlela....

macous
23. lis 2009

Down - taky si pamatuji 😵 a máš pravdu, stojí to opravdu za to 😉

Piku, tak dobrý, Matýsek teďka taky pokašlává, ale ne že by byl marod, je to ten fixlovací kašel, objevil že to umí, tak to dělá a kouká ně mě, co já na to 😀 - kulišák 😀

Zítra mám kontrolu na gyndě, jestli se mi to nezahojilo, tak bude ta operace - tfuj (snad zahojilo) 😅

pikusa
27. lis 2009

Teda já jsem odepisovala a ted koukám,že to tady není 😲
Macous...jak teda na gyndě????v pořádku doufám....
A počkej,až to začne zkoušet i s něčím jiným,než jen kašel 😀

macous
27. lis 2009

Ahojík,
no jsem šťastná jak blecha, dopadlo to dobře, vyhojilo se to, takže na operaci nemusím, doktorka se dost podivovala, takže závěr je, že moje babička měla vždycky pravdu, když říkala, že řepíček je zázračná bylinka 😵

pikusa
27. lis 2009

😀 😀 super 😉

vendi1
27. lis 2009

Ahoj holky,
tak jsme vcera meli velky den. Zacli jsme rano navstevou mudr, Apolenka vazi 5080 g a meri 58,5 cm. Tentokrat pribrala 420 g od minula a 1 cm, takze mudr spokojena. Dostala vcelicku Hexy, plakala sotva mudr videla, pritom nema bily plast, ale asi to citi, ze to je nepritel🙂. Cekala jsem jak na to bude reagovat, ale celkem dobry, byla trosku vice spava, ale teplotka nebyla. Za 14 dni jdeme na nastrelovani nausnic...chudera mala a 29.12. na dalsi hexu (celkem 3x po mesici).
Pak jsme jeli do Podoli do CARu zaplatit si sourozence mrazacky, dneska je to presne rok, co mne Apolenku dali. Sestricky na recepci se rozplyvaly, embryolozky taky a stavila jsem se i za Darebnym🙂, dali jsme jim neco na zub a v zaveru jsem potkala i Bahnikovou, ta mne Apolenku zavadela, byla cela namekko🙂. Jinak ma mesicniho chlapecka, je ji hodne podobny🙂. Darebny mne rika, kdy zase prijdu...tak mu rikam, snad chvili pockame, to vite ted ty prdiky, plac atd a on na mne prdiky je nic, ale takova zacinajici puberta, to je teprve neco hihi (ma 3 deti). Cela ta navsteva ve mne vyvolavala takove emoce, vzpominky jak jsme kazdych 14 dni jezdili s Apolenkou na kontroly v tehu, pak lezeni na sestinedeli ...🙂 Ale bylo to velice prijemne🙂
Jinak tam maji nejakou novou doktorku, vysla s te prvni ordinace, asi misto Bahnikove a ta sestricka co chodila s briskem jestli vite uz ma 10-ti mesicniho chlapecka a chodi tam na castecny uvazek.
Pak jsme jeli na kontrolu s kyclema....tam Apolenka byla celou dobu v klidu, dokud mudr s ni nezacal brutalne cvicit...roztahovat kycliky, to byl rev....zaver je za 2 mesice na kontrolu a pri kazdem prebalovani 6-8x roztahovat kycliky, pry tam ma mit nejakou tecku na sonu a tu tam zatim nema. A pak mne rika....kam tu hexu dostala??? i sestra se pridala....rikam proc a on to ma hrozne vysoko, kdo vam ji daval....no co mu mam na to rict....jsou to doktori ne sakra.
Pak jsme zasli nakoupit, domu prijeli v 17 hod a den pryc, vyjeli jsme rano 7,45 hod.
Apolenka ted se v noci hodne budi, uz nekojim 2x ale 3x a dneska od 5 hod poradne nezabrala, ale doufam, ze bude lepe. Vcera po hexe usnula v 19 hod, pak jsem jeste za ni 2x sla, ale to byl vykon🙂.

MAc je dobre, ze rapik zabral, to ti spadl urcite kamen ze srdce vid🙂

Mala se vzteka, utikam s ni ven.

macous
27. lis 2009

Ahojík,

Vendi tak vidiš, že krásně přibrala 😉 S Podolím tě chápu, já tam od porodu nebyla, mrazáčky jsem platila přes banku, a když normálně neotěhotním, tak tam cca za dva roky půjdeme na repete 🙂 Teď taky těhotnět nehodlám, až tak za půl roku si přestaneme dávat pozor a uvidíme, jestli z toho něco bude nebo nebude, mrazáčky tam mám jen 3 a to ještě jeden je tam takový bojovníček na hranici, tak jsem taky zvědavá, jestli by z nich po rozmrazení něco zbylo 😅
A z doktorů si nic nedělej, on každý z nich má jiný názor, takže o nic nejde a hlavně že neměla Apolenka blbou reakci, to je důležitější 😉

Holky, tak už máte dárečky pod stromeček, já teda už dvakrát vyrazila na nákupy - večer, když Matýsek usne, tak jsem pádila do nákupních center, ale mám s bídou polovinu 😖 a hlavně třebas mojí mamce nevím vůbec co...........