CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

christla
18. srp 2008

Holky, ještě jsem se chtěla zeptat, jak dlouho trvá ten vstupní pohovor?

kalka
18. srp 2008

christla

asi 15 minut.. pak skočíš na kozu.. udělají ti výtěry.. a jdeš dom 😉

Holky.. tak zítra jsem 30 DC a asi ráno testnu.. cítím se úplně stejně jako před mrchou, ale prubnu to 😉
Tak mi držte pěstičky 🙂

georgik
18. srp 2008

kalka: držím pěstičky 🙂
jinak já byla dneska na krvi 🙂 na HP, manžel je objednán na 27.8. už na TŘETÍ spg.......je mi ho trošku líto, ale když není zbytí......
jo a jak píšeš první konzultace a koza, tak to se u mě nekonalo 🙂........ byl to fakt jen "pohovor" 🙂

kalka
18. srp 2008

georgik díky🙂

fakt tě nehnal na kozu?.. no to koukám.. tak asi neměli náladu🙂))))))))))) ale myslím, že stejně tomu neunikneš 😉

pikusa
18. srp 2008

Ahoj holky 🙂
kalka,tak držím palečky na ten testíček 🙂 🙂 🙂
já teda ne vstupním byla na koze..........to si pamatuju.
zítra jedu na UTZ tak jsem zvědavá 😉 jinak jsem se ted zase naládovala utrogestanem a už bych mohla zase spát 😉 tak jdu na gaučink 🙂

georgik
18. srp 2008

kalka: fakt ne....... 🙂 asi nemeli naladu... no mně je jasný, že se tomu nevyhnu 🙂
ivkaj: ja šla na CAR taky s vysledkama imuno a spg a stejne chteji po manzovi jeste jedno...... takze to že ho budes mit, jeste asi vyhrano neni... Ja jsem se nad tim podivovala a bylo mi receno, ze chteji vlastni vysledky...... a vlastni zaver, ne ten co napsal primar imuno.......

christla
18. srp 2008

georgik: Vy jste teď šli poprvé do CARu? Já počítám s tím, že budou chtít další spermiogram a po mě HP. Jen doufám, že mě npoženou znovu na laparoskopii, když už jsem na ní byla a na nic mi nepřišli????

downhamka
18. srp 2008

Tak holciny, jsem 13dni po ET, Hcg 350 😀 😀 😀 , takze jsem rada, jen boli podbrisek 😉
Preju vam vsem jen same pozitivni testy 🙂 🙂 🙂

kalka
18. srp 2008

downhamka

paráda 😀 mně taky bolí podbříšek.. to asi budu mít taky nějaký Hcg 😀 😀 😀 Já chci takyyyyyyyy 😲 😉

downhamka
18. srp 2008

Pikusa: ja jsem za tebou 14 dni, utz mam 1.9., preju ti zitra to srdicko 🙂 🙂 🙂 , to by se melo ukazat, tak dej zase vedet!!!! 😉

downhamka
18. srp 2008

Kalka: dekujeme, je mi tak nejak zle hlavne vecer, a porad mi kruci v brise. Jinak si piju muj kontryhel a snazim se byt v pohode! Tak at ti to taky brzy vyjde, uz mas po IUI vid?

georgik
18. srp 2008

downhamka: oooooobr gratulace 🙂 at je vse tak jak má 🙂
christla: jj, byli pred 14 dny.... ja myslim, ze na laparku znova nepujdes... ale ten HP a spg urco.....

kalka
18. srp 2008

downhamka .. jo jo.. už mám IUI za sebou 6.8... 😉

christla
18. srp 2008

georgik a co vám řekli? jak budou postupovat dál?
downhamka, moc gratuluji!!!! 🙂

downhamka
18. srp 2008

dekuju vsem za gratulace!!! Budeme se snazit 🙂 🙂 , ted uz se jen tesime na ten ultrazvuk, coz je za celych dlouhych 14dni.
Kalka tak hlavne to ber sportovne! Alespon se snazite prirozene, u me to ivf byla jedina sance

kalka
18. srp 2008

downhamka za ty tři roky už jsem docela vycvičená.. co se zklamání týká..takže se to opravdu snažím brát sportovně.. nic jinýho mi nezbejvá.. 😉 ale to víš, každý měsíc jsem tak tři dny po příchodu mrchy nerudná 😠 😀

georgik
18. srp 2008

christla: po vysledcich krve a manzova spg dalsi konzultace... tam se snad dozvim vic 🙂

georgik
18. srp 2008

kalka: s tou nerudnosti jsme na tom uplne stejne 🙂

kalka
18. srp 2008

georgik a stokrát si můžu říct, že nebudu protiva protivná a jsem a jsem a jsem a jsem a jsem! jako bych si to užívala 😠 😀 😠 😀
Zítra testnu.. hned ráno a jestli bude negativní, tak si mě nepřejte holky zlatý! to bude rachot! 😀 😀 😀 Ještě, že se jenom čteme.. jinak bych za sebe neručila 😀

georgik
18. srp 2008

kalka: to jsme na tom hoooodne podobne 🙂 protivna a navic to temer vzdy obulim 🙂 bajecna kombinace 😀
tak drzim palecky aby nebyl jooo ? ve vlastnim zajmu 😀

kalka
18. srp 2008

georgik taky bulím.. a většinou až tak půl dne po tom co dorazí mrcha.. to dorazím z práce dom a už to jede.. stoupnu si k nádobí a bulím.. a bulím.. takže to nádobí pak podle toho vypadá.. protože samozřejmě nic přes slzy nevidím.. 😢
No ale dost truchlení.. ještě mám čas.. ještě nedorazila 😉

Nevíš.. jestli může Utrouš nějak výsledek testu ovlivnit??? 😒

georgik
18. srp 2008

kalka: ja myslim, ze buli vetsina zenskejch 🙂
ale jeste k te me predchozi zprave: samozrejme bych Ti moc prala, aby tam byly // 🙂 Vsem holkam, co touzi po miminku bych ty // prala, jenze ono to neni tak jednoduchy... a kdyz tam bude jen /, tak jsou jeste dalsi pokusy a to by v tom byl cert, aby se nejakej nechytil 🙂
mam ve svym okoli holky, ktery do "toho" spadly hned..... a ja si pak pripadam jak ta nejhorsi, pac jim strasne zavidim ☹
S tim Utrousem bohuzel nevim.....ja s tim zadny zkusenosti nemam.... ☹

kalka
18. srp 2008

nevadí🙂 ....Tak holky .. mizím domu.. dejte si budíka tak na 5:30, na zítřejší ráno a koukejte mi držet palce.. to zrovna budu na záchodě a bojovat s testem a přemlouvat ho k dobrým zprávám! 😀 takže mě nezklamte! 😉
papapapa 🙂

downhamka
18. srp 2008

kalka. utrogestan neoblivnuje vysledky testu, je to jen progesteron, ten hcg nijak nemeni!!!!

m.e.l
18. srp 2008

Ahojky holky,
kalka - budu zítra držet palečky. . . . 😉
Jinak s tím prvním pohovorem - já taky na kozu nešla, protože jsem měla MS. . . .😅
U mě - ve středu další UTZ, OPU asi v pátek. Začala jsem píchat Oralgutan, či jak se to jmenuje. Já si to přejmenovala na orangutana či orgasmus, vyberte se. Jinak jsem ve stádiu - je mě mě líto.. . . Už nevím kam si do toho břicha píchnout. . . . Jo a máme 5 folíků. . . . No snad budou aspoň dvě vajíčka. . . A z toho dvě embrýska. . . . 😠

pikusa
18. srp 2008

Down,super,gratuluji ti moc 🙂 🙂 🙂
holky,všem bych vám tomoc přála........................
zítra se ozvu,jak na UTZ,dnes jsem nějaká líná......nic se mi nechce........
KALKA...zítra držím palečky 😉 😉

brundik
18. srp 2008

Kalko, jestli nebudu zrovna klimbat nekde v MHDecku, tak budu mackat palce 😀
Ja jsem na kozu poprvy taky nesla, ale ani mi to nevadilo, pripada mi, ze jsem na ni v posledni dobe porad 😀
Me uz bricho dobolelo a proto jsem se dneska domluvila na 11DC na UTZ, to je pristi tyden v pondeli, ale bohuzel tam zrovna nebude Marketa Bahnikova, tak jsem zvedava koho me prideli.
Holky, ja jsem asi vyjimka, ja jsem obulela asi jednu MS nekdy kolem roku snazeni, pripustila jsem si, ze je nekde problem a ted jsem pokazdy rada, kdyz prijde v terminu, rikam si, kdyz nic jinyho, tak aspon pravidelna MS 😀 . S prichodem MS pocitam. Nebudu s ni pocitat po IUI a IVF, prestoze vim, jake je procento uspesnosti, to budu zklamana. Ale zatim na to jeste nedoslo.
M.e.l., ja jsem to taky cetla jako Orangutamn, jeste nez jsem stihla docist, ze jsi to tak prejmenovala 😀

lucijda
18. srp 2008

Down veeeeliká gratulace 🙂 😀 Jen na rychlovku, druhý vaječník dohnal to zpoždění co měl a dělá vejce a na odběr jdu ve středu dnes píchám orgalutran a ovitelle je jsem překvapená že už nepíchám puregon. Břuch mám jak v pátém měsíci těhu a těšim se až to budu mít za sebou tlačí to všude kde to jde. Holky nestíhám vás dočíst manža dole něco prudí, jinak orangutan dneska štípal jako sviňa. Sory za to pojmenování, ale jinak se to říct nedá!

lucijda
18. srp 2008

Piku zítra na tebe budu myslet, ať je fotečka jako fíkkk 😀

kalka
19. srp 2008

dobré ráno 😀
tááááákže.. přesně v 5:30 sem se na to vrhla.. a mám dvě zprávy.. na tom místě kde má být druhá čárečka, tak je to bělejší než před použitím testu.. druhá zpráva.. manžel tam vidí stín... perfektní.. a teď si vyberte.. Já se přikláním k tomu, že mě chce můj miláček jen utěšit a dát mi trochu naděje, že se to ještě změní.. no dobře.. Každopádně mám test sebou v práci a zkoumám ho asi tak po dvou minutách 😀 😀 😀 asi podvědomí chce věřit tomu, že by manža mohl mít pravdu.. takže to beru s úsměvem.. 😉