CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

m.e.l
7. čer 2008

No tak to je asi taky pak něco jiného. My máme zatím prázdnou náruč. A jinak když se nepodaří první IVF, ale budu vědět, že mám vajíčka, tak klidně zase zkusím párkrát IUI. Ale fakt chci vědět zda mám vajíčka a jiný způsob zjištění není. 😠

pikusa
7. čer 2008

Tak mě je teda 33 a dítko žádný.A problém moje anovulace a polycystický vaječníky a špatný SPG----teda před rokem špatný.......a jezdím tam rok,od lonského června a před tím 2 roky snažení.............

zulik
7. čer 2008

to je sice pravda ale ani to nezaručí, že to k něčemu bude. já měla po první stimulaci 9 vajíček, nakonec 5 embrií a ty se přestaly 5 den vyvíjet a bylo.takže první pokus se nekonal, k ET ani nedošlo.

m.e.l
7. čer 2008

Pikusa: No zrovna málo toho nemáš! ☹ Mě je 28 a fakt až na tu pitomou anovulaci je zatím vše O.K. Snažíme se jinak 2 roky.

m.e.l
7. čer 2008

Začínám z toho všeho být nějak mimo. No za 10 dní budu vědět co a jak. Pak se uvidí. Třeba se zadaří. Hlavně ať jsou vajíčka, to mě dost uklidní, to vím už teď. Zbytek nechám osudu. 😲

pikusa
7. čer 2008

M.e.l a navíc 1.stimulka byla ukončena pro hyperstimulák ☹ nedošlo ani k odběru vajíček-----prostě po 10ti dnech STOP ☹ No ted jedu 18.6 na kontrolu,tak se uvidí,co bude dál 🙂

m.e.l
7. čer 2008

Jo hyperstimulák mě taky děsí! Ale nesmím o tom přemýšlet, hlavně ať to 17.týho probíhá tak jak řekla sestra. Zbytek pro zatím nechám fakt tomu osudu. Musela bych se z toho zbláznit. 😠

zulik
7. čer 2008

je to prostě tak, že každá z nás je originál a reaguje různě na stejnou léčbu 🙂

m.e.l
7. čer 2008

zulik: Jo a to je super, aspoň že jsem originál, to mě uklidňuje! 😀 Jít s někým přes kopírák a vědět dopředu co se stane se mnou, by bylo ještě horší než nevědět.

zulik
7. čer 2008

přesně tak to ber. jsem toho příklad, při druhé stimulaci jsem měla 18 vajíček 😀 partner se mi smál, že jsem slušná nosnice 😀 ale asi zatím nenastal ten správný čas a snad ještě nastane.u jakého lékaře/ky jsi v podolí byla?

m.e.l
7. čer 2008

No párkrát u Řezáčové a asi nejvíce u Darebnýho.

zulik
7. čer 2008

oba jsou na svém místě, pan doktor je sympaťák 😉

m.e.l
7. čer 2008

zulik: První chlap gynekolog který mi nevadí! 😀

zulik
7. čer 2008

😀 😀 😀

zulik
7. čer 2008

já osobně mám raději chlapi gynekology, když jsem byla těhu, chodilo se povinně podle místa, kam jsem patřila a tam byla taková šílená doktorka s upatlanýma brýlema a prohlídka vždy nic moc, nějak jsem se u ní nemohla uvolnit.byla taková drsná 🙂

lussi
7. čer 2008

jé, vy jste toho napsaly 😀
já měla hyperstimulák taky, ale vajíčka mi odebrali - bylo jich 29 z toho se 16 oplodnilo. Všechny je museli zamrazit, takže na ET jsem ani nešla. Současný je 14, ta dvě co mi zavedly byla prý ukázková, tak jsem zvědavá na ty další, až je rozmrazí 🙂
A Darebný je super 🙂

buresinka
7. čer 2008

Ahojky, vy jste toho dnes nakecaly. 🙂
Mel co se týče hormonálního profilu, tak je platný půl roku. Vím, že mně ho jednou opakovali, když jsem měla jít na své 1.IVF, tak jsem ho měla starší půl roku. Jinak v Podolí to mají asi opravdu jinak, protože mně také léky neschvalovali a hned mi je vydali. Tak to bude v pořádku.

Lussi, co se týče genetiky, tak jí dělají, jen když bude použita metoda ISCI, tak jestli máte super spermio, tak není důvod jí hned dělat.

Tak se holky držme, ono to jednou vyjde. Musí. 🙂

lussi
8. čer 2008

Dobré ránko, nakukuji, než pojedeme na stavbu 🙂
Buresinko díky za vysvětlení, ISCI nám nedělali, tak už mi to je jasný 🙂
A hlásím, že MS včera dorazila.Hurá 😀

Přeji pěknou neděli 🙂

pikusa
8. čer 2008

Ahoj holky 🙂
lussinko,tak gratuluji k mrše 😀 😀
Tak ted jsem taky moudřejší s tou genetikou 😉 u nás ICSI bude tak proto jí máme.
Jinak jdu se pomalu balit,ale ještě musím mnoho mnoho žehlit 😒 a po včerejším posezení jsem nějaká spomalená.vyrazili jsme s kámoškou na vínko a dcela se zadařilo 😀

lucijda
8. čer 2008

Ahojik, teda podle toho co tady píšete docela koukám u nás žádný fofr spíš nás ještě dr. uvrtala do IUI i když máme mizerný spermi že prý není kam chvátak pak jsem si pěkně prošli genetikou a imuno te´d kdybych se mi nerozharašila mrcha tak jsem mohla stimulovat, holt si to ještě o měsíc protáhneme ale když jsme řekli že už chceme ivf, tak mi dr říkala kdy že se to nejíp těhotní jako že aby jsme to načasovali abych si to co nejvíc užila 🙂

pikusa
8. čer 2008

LUCIJDO,A KDY ŽE SE TO NEJLÍP TĚHOTNÍ???????

lucijda
8. čer 2008

Jo tak to ani nestihla dopovídat, panž jsem jí řekla že chci ivf co nejdřív ale prý asi na jaře 🙂

pikusa
8. čer 2008

Aha,tak to jo 😀 no já jsem moc zvědavá,co mi řekne na kontrole 😉

lucijda
8. čer 2008

No přeci hurá do dalšího pokusu mě pěkně štve ten norethisteron doberu ho a snad už niky k mýmu gyndaři nepudu si říkám proč jsem tam vůbec lezla.

pikusa
8. čer 2008

No už tam nelez 😀
Lucijdo,byla bych asi moc štastná,kdyby jsme šli do dalšího pokusu.navíc budu mít prázdniny,takže v práci nebudu a byla bych v klidu doma.A v práci bych nemusela řešit záskoky.

murecka76
9. čer 2008

Zdravím všechny, tak jste to tady o víkendu pěkně rozjeli. 🙂
Koukala jsem jako blázen, že vám to setřička neříkala s tím Puregonem, já se jí ptala, jestli je to nutné, tak mi říkala, že je to lepší. No a to chodíme všechny do jednoho Caru. 🙂
Ale tak raději poslechnu a budu se snažit okolo té 17hod. určitě bych si to pak vyčítala, když by se nezadařilo a bylo málo folíků. 😉
Ještě jsem se chtěla zeptat dodržovali jste nějaký jiný režim ( více pít,klid atd....)

Vrátím se k vašemu víkendovému tématu, my jsme byli na genetice hned, byli to jedny z prvních výsledků, vzali nám krev, doktorka udělala rodokmen včetně nemocí a šli jsme domů, do 3 týdnů byli výsledky. Objednaní jsme byli týden, docela jsem byla překvapená jak to šlo docela rychle.

buresinka
11. čer 2008

Ahojky holky,

přeji krásné ráno, i když pro mě není veselé. Dělala jsem si ráno test a byla tam jenom ta jedna protivná čárka. No a já jsem zatím v takovém stavu, že ani nejsem schopna brečet. Prostě to nechápu, embryjka byla vždy krásná, já jsem zdravá a nic. Nevím, co je špatně, ale prostě to nějak nejde. Ta prázdnota je děsná a už to prožívám posedmé. Je sice pravda, že dokud to není potvrzené z krve, tak je šance, ale má to stejný scénář jako vždy, tak by to bylo opravdu jedno veliké překvapení.
Co dál. Zatím ani nevím, na jedné straně bych s tím sekla a vykašlala se na to a žila prostě bez dětí. Nemám na to neustále někam chodit a být plna naděje, že se to možná povedlo a pak zase zklamání, protože se to nepovedlo. Je to život jak na houpačce. Na druhé straně si zase říkám, že to jednou musí vyjít. ALE KDO TO MÁ VYDRŽET A JAK DLOUHO!!!!!!!!
Pak si říkám, proč zrovna já. Nechápu to, že když už jsem se musela vyrovnat s dárcem a tím, že jsem doživotně nemocná, tak proč mě život trápí i teď. A nejde to. Spoustu holek, které znám museli podstoupit pouze malinko transferů, aby se to podařilo a já si to zase vyžírám až do dna. Někdy si říkám, kde je spravedlnost, protože jsem si kolikrát říkala, že už jsem na dně a najednou zjistím, že je to dno ještě hlouběji a já padám a padám a vlastně to dno nevidím.
Omlouvám se, ale potřebovala jsem se trochu vypsat.

buresinka
11. čer 2008

Murečku, jediné co doporučuji hodně pít. Je to dobrá prevence před hyperstimulačním syndromem. A jak jde píchání?

murecka76
11. čer 2008

Berusinko, tak to je mi líto, ale věř jednou to musí přijít.
To proč zrovna já, si asi říkáme každá, já když jsem se dozvěděla o manželovo neplodnosti, tak jsem se ptala pořád dokolečka, proč já, co jsem komu udělala, že musím takhle trpět. Dozvěděli jsme se to 3dny před Štědrým dne, bylo to hrozné, měli to být první naše společné vánoce ve svém. Pořád to vidím, když nám to doktor říkal. Ale co musíme se schopit a bojovat.
My teprve opravdu začínáme, manžel tomu strašně věří, já se raději trošku držím zpět.
Mrška ještě nedorazila, tak ještě nepíchám, zrovna dnes jsem volala do Podolí a rušila UTZ, tak nevím jak douho na ní budu čekat. 😉

lussi
11. čer 2008

buresinko já ani nevím co ti mám na to napsat ☹ Na to se nic ani napsat nedá 😒 Nezbývá nic jiného než věřit a neztrácet naději a najít někde sílu v tom kolotoči pokračovat. Já jsem tedy zpruzelá a otrávená už po prvním neúspěchu, co budu dělat až se to nepovede víckrát si nedovedu představit 😖
murecku určitě hodně pij jak píše buresinka, ať to máš bez komplikací 😉