CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

musilka
11. čer 2008

ahoj lussi jak to zvvládáš??

bures je mi líto co se stalo..... 😔 ale vy jste kočky všechny tak silný já jsem takovýho ražení že jak se nepovede tak ležim v kazajce ve cvokhausu 😅

můžu se k vám přidat?? Teď jdu na laparku pak hned další cyklus do Podolí na IUI a září IVF. Nechápu proč nás teda tejraj tím IUI podle mě to nemá smysl ale budiž no. Zítra jde manža na kontrolní spermio 😝

lussi
11. čer 2008

musilko ahooooooj! 🙂
štve mě to strašně, nejhorší na tom je, že nevím z jakého důvodu to prostě nevyšlo 😠 Jednou to asi vyjde, ale představa, že budu chodit do Podolí třeba další rok mě dost děsí 🙂
Uvidíš po laparce, kdyby ti nedejbože zjistili neprůchodnost, tak bys šla rovnou na IVF, holky říkám to dobře, že jo? 😅

zulik
11. čer 2008

buresinko,achjo. chápu, že z toho máš smíšené pocity, já to zažila sice jen 3x ale i tak mi to stačí a říkám si vždy přesně to, co ty.pak si říkám, že na to nebudu myslet, že se na to užvykašlu a nic podstupovat nebudu, že nebudu chodit ani na koníka a myslet na to... 😒 taky nevím proč, když jsme v pořádku.nesnáším takové ty blbé řeči, že se na to nesmí myslet a tak podobně.v určité fázi to prostě nejde.přes všechno tohle nám držím palečky a říkám si, že snad sakra ta naděje opravdu umírá poslední 😉

buresinka
13. čer 2008

Ahojky,

tak dnes to mám potvrzené už i z krve. Je to opravdu negativní. ☹

murecka76
13. čer 2008

Buresinko, je mi to moc líto ☹ , přeji Ti hodně síly do dalšího boje. 🙂

maktor
14. čer 2008

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, ale po minulém týdnu je všechno jinak. My měli hned 1.IVF úspěšný, a já otěhotněla, bohužel teď ve čtvrtek mi při kontrole Dr. řekla, že tam nevidí srdíčko, a že jde o zamlklý potrat ☹ Takže si mě tam rovnou nechali a podstoupila jsem revizi. Vůbec nic mi nebylo, žádný problémy jsem neměla,nekrvácela apod. Prostě rána z čistého nebe.

pikusa
14. čer 2008

Ahoj holky,tak jsem byla týden pryč a koukám tady smutný zprávy.
Maktor,bud silná,nic jinýho mě v tuto chvíli nenapadá a ani vlastně nevím,co ti napsat.Je to smutný........
Buresinko,taky je mi to líto,že to nevyšlo.

maktor
14. čer 2008

Ahoj Pikus, už jsem si to obrečela včera a předevčírem. Dneska už je to lepší. A zítra už budu úplně v poho 😉 Jen mě pořád bolí břicho, ale už nekrvácím. Užijem si léto s manžou, pojedem na dovču a v říjnu zkusíme další pokus. Bohužel nemáme žádný mrazáčky, takže celá stimulace znovu.
Byla jsem u Dr. Řezáčový a byla skvělá, i když nám musela říct špatnou správu. Jsem ráda, že mi tu revizi zařídila hned ten den, čekání je taky naprd...
Držím vám všem palce, snad se jednou všechny dočkáme
🙂

zulik
14. čer 2008

Maktor, je to smutný, na druhou stranu pozitivní, že to bylo hned odhaleno a budeš brzy v pořádku. A třeba zrovna na dovč, kdoví...my jdeme na další 2 IVF taky až na podzi,. Dr.Řezáčová říkala, že je to lepší na podzim, než v létě.Taky už se těšíme na dovolenou,jedeme k moříčku 😀 Holky, musíme to tady už konečně protrhnout,tak nám přeji co nejvíc zdravíčka a pohody 😉

pikusa
15. čer 2008

Ahoj holky 🙂
Maktor,jo jo hezky si užít léto a pak znova,to je super plán 🙂
Já bych radši začala hned,když mám 2 měsíce volno,je to dobrý kvuli práci.No uvidím,co se dozvím ve středu.
Všem prima neděli 🙂

ivkaj
17. čer 2008

Ahoj hollky, tak jsem si u své gyndr. vymohla po devíti měsících bezúspěšného snažení alespoň vyšetření spermiogramu, dala mi žádanku do Podolí a přihodila vyšetření na imunologii. Což nás čeká až v září (dřív prý nejsou termíny)

Ráda bych ale ještě vyšetření hormonálního profilu (vzhledem k nepravidelné MS). Myslíte, že si můžu do Podolí zavolat sama a o tohle vyšetření požádat tam?

Díky za rady.

m.e.l
17. čer 2008

ivka: Tuším, že hormonální profil mi dělali zároveň s imunologií. Ale nejsem si stopro jistá. Jinak pak ho na 100% dělají při první návštěvě CARu. A taky mi hormonální profil předtím dělala moje gynekoložka ještě než jsem šla na imunologii a pak skončila o 2 patra níže v CARu. A termíny na imunologii opravdu takhle dlouhé jsou, s tím se smiř. Další téměř dva měsíce trvá než přijdou výsledky. V samotném CARu už jde pak vše hladce, ale tam se třeba ani nepropracujete, když by zjistili na imuno, že máš alergii na "manžela". A nebo se mezitím podaří samo! Držím palečky.

ivkaj
17. čer 2008

Mel: díky za info. Moje Dr. vypadala, že se jí jaksi do ničeho nechce, zastává názor vše řešit až po roce. Jenže já mám ms v rozsahu 27-35, což se mi moc nezdá a teď mi našla cysty na pravém vaječníku. Mám se přijít ukázat po MS, jestli zmiznuly. Tak jí zkusím poprosit o odběry na hormonální profil.
S těmi termíny se nedá nic dělat, holt naše zdravotnictví nemá moc odborníků.

m.e.l
17. čer 2008

No moje doktorka to taky řešila po roce, ale pak to vzala z gruntu a dříve než mě pustila do samotného CARu tak mě poslala ještě na hysteroskopii (prohlídka dělohy) s laparkou (prohlídka průchodnosti vejcovodů). Jo a dobrej typ - sice ti určitě řekli na imuno, že máš přijít na osmou!!! Buďte tam klidně v 7,15! Je tam objednáno více párů a berete si lístečky s číslem. Čím dříve přijdete do čekárny tím dříve odejdete!!! Jinak přijít jako poslední tak tam klidně můžete strávit i 4 hodiny!!!!

ivkaj
17. čer 2008

Nooo, tak to díky za tip. Opravdu jsme objednaní na 8, takže raději na 7 a knížku sebou 😉

m.e.l
17. čer 2008

Na osmou jsou objednaný VŠECHNY páry!!!! A bývá jich kolem 6 - 8. Když si spočítáš, že chvíli trvá odběr tvé krve, chvíli než se jak kterýmu chlapovi podaří dát sperma a pak asi 15 - 30 minut trvá pohovor s lékařem. Pak si spočti jak dlouho tam můžeš tvrdnout!!!

pikusa
17. čer 2008

Ahojky holky 🙂
tak já frčím do podolí zítra na konzultaci a na kontrolu 😉 jsem zvědavá,ale nic si nenamlouvám,určo budu muset ještě na konci cyklu.
Nepotkám tam náhodou některou z vás zítra????? 😀

m.e.l
17. čer 2008

piknusa: Já tam byla dneska. . . . A dopadlo to neslavně. . . . Pitomá malá cysta na vaječníku a na další měsíc jsem se rozloučila se stimulací na IVF!!! Už aby přišla mrcha odplavila to a já se mohla objednant na nový UTZ. 😠

ivkaj
17. čer 2008

Noo, tak se mnou jedině až v září. A to vám přeju, ať už můžete chodit jen do těhotenské poradny 😉

pikusa
17. čer 2008

M.e.l.tak takle jsem čekala od ledna do března 😒 cysta byla ale začali jsme.
No já s mým cyklem,když jeden trvá až 60 dní se teda načekám,pokud tam zase bude cysta ☹

kalka
18. čer 2008

Ahoj holky🙂 neměla jsem vůbec čas se zastavit. Tak jsme minulý čtvrtek byli s manželem v Podolí. 3li jsme už tam s tím rozhodnutím, že dříve podstoupíme několik IUI. Pan doktor Darebný s tím souhlasil a hned mě zásoboval práškama a injekcema. Od zítřeka očekávám mrchu. Chodí tak 30 -33 DC no a pak počkám do 5 DC a začnu se stimulací a ultrazvukama a pak ve správnou chvíli hurá na IUI. Takže nejpozději do 20 dnů budemem mít první IU v Podolí za sebou ... kéžby bylo i poslední 🙂 Tak nám všem držím palečky! 😉 Zase zaskočím ve chvilce volna 🙂 papa

pikusa
18. čer 2008

Ahojky holky 🙂
tak já za chvíli taky razím----dlouhá cesta přede mnou 😒 to mi vadí nejvíc,že to je tak daleko.
Tak jsem zvědavá,jak to se mnou vypadá 😉
Kalko,tak at 1.IUI stačí a vydaří se .......takhle // 😀

pikusa
18. čer 2008

Ahojík,tak jsem tady,cesta v pohodě,jelo se hezky.
Tak a info.Na UTZ vše v pořádku,vaječníky jsou klidný a nic nebrání tomu,začít znova.Tak se mě dr.Řezáčová ptala,kdy chceme začít a já na to,že co nejdřív.Tak musím na UTZ ještě 1.7.ke konci cyklu(no teda doufám,že ten muj konec zase nebude v nedohlednu)a když i tam nic nebude bránit,tak začínáme s nástupem MS a s minimálními dávkami hormonu

ivkaj
20. čer 2008

Kočky, poradíte mi ještě jak dlouho se čaká od objednání na první konzultaci?

maktor
20. čer 2008

Ahoj ivkaj. Já jsem čekala vždycky tak 14 dní, déle ne, a když jsem pak byla ve stimulaci tak jsem chodila několikrát týdně. Nejdýl se čeká na různý vyšetření, např. genetika, imunologie apod.

ivkaj
20. čer 2008

No my máme imunologii+spermio objednané až na 4.9. tak mi jde o to,že budeme mít výsledky, tak aby sme nečekali zase další dva měsíce.
Nevíš za jak dlouho jsou výsledky ze spermia?

kalka
20. čer 2008

ivkaj

ahojky.. tak z vlastní zkušenosti.. když jsme byli na imuno+espermiu, tak jsme si měli výsledky za 5 týdnů.. a co se týká tý první konzultace.. tak když jsme se objednávali, tak jsme dostali termín za měsíc.. na druhou konzultaci jsme dostali taky termín za měsíc a na třetí taky měsíc... Tak nevím jak to budeš mít ty.. 😒

ivkaj
20. čer 2008

Nooo, tak to jsem si myslela, že aspoň to spermio bude rychlejší. Tak přemýšlím, jestli už se nemám rovnou objednat na září na první konzultaci.

kalka
20. čer 2008

ivkaj

určitě se rovnou objednej.. protože v září při první konzultaci ti vezmou stěry.. pak budete muset přijít ty na krev a manžel na spermio.. a tyhle výsledky krve budou trvat taky čtyři týdny.. a spermio 10 dní.. ale to jak to dopadlo ti poví na další konzultaci a ta bude od tý první za další měsíc... no a to už půjdeš na druhou konzultaci i s výsledkama z imuna 😝 😀 táááák mě to vyčerpalo 😀 A jestli můžu radit.. řekni si o Dr. Darebnýho je šíleně fajn🙂

ivkaj
20. čer 2008

Tak právě že to spermio a imunologii už mi moje gyndr. domluvila na září. Tak že bych se zkusila objednat na konzultaci v půlce září? To už by mohly být aspoň výsledky ze spermia.

Tak Dr. Darebný? Mě zas gyndr. doporučovala Dr. Řezáčovou. Tu neznáš?