CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

m.e.l
8. srp 2008

No s čekáním počítám, do caru to mám tak 30 - 40 minut z práce, z domova je to trošku delší. To čekání mě zničí, protože to bude hop a nebo trop. Měla jsem stimulovat už před měsícem, jenže na vaječníku cysta, teď před 10 dni tam byla opět, ale menší, Bahníková řekla, že mám přijít právě ještě do toho třetího dne cyklu a pak se uvidí, když se ještě zmenší tak jdu na to. . . . Mám si zatím rozmyslet, způsob aplikace hormonů.

pikusa
8. srp 2008

MEL,tak já tam takhle jezdila od ledna s cystou do března 😒 a pak ta stimulka stejně nedopadla.A když jsem začala v tom březnu stimulovat,tak i s cystou.
A jaké hormonky si dáš?????Už víš?

m.e.l
8. srp 2008

No jinak gratuluji těhulko. . . .
Vůbec nevím jaké hormony, to prý povídala doktorka budeme řešit až ten třetí den. Takže to asi bude rychlorozhodování. . . . Vím jen, že chci pera. . . .

pikusa
8. srp 2008

MEL,díky 🙂 jo pero je super 🙂 a jde to s ním,jako po másle 😉

m.e.l
8. srp 2008

No mám z toho bobky. . . . A hlavně už bych se konečně chtěla k tý stimulaci na IVF dopracovat. . . . Čekání mě ničí a nejsem zrovna nejtrpělivější člověk. . . . 😠

pikusa
8. srp 2008

MEL,tak snad už to dopadne 🙂 a v pondělí začneš 🙂 🙂 přeju ti to moc,vím,jaký to čekání je.

m.e.l
8. srp 2008

I když si to strašně přeji, tak se snažím držet při zemi. O to míň totiž budu mít pak chuť se rozeřvat jak malé dítě. Ale díky za podporu. . . . 😉 Jinak přesně jak jsem si říkala sama pro sebe - určitě dostanu zpožděnou MS v pátek a až zrovna budu mět jezdit do CARu tak budou tropické teploty. No první část se splnila na 100% no a ta druhá . . . Viděla si předpověď počasí? 😒

pikusa
8. srp 2008

No to jsem teda neviděla,jaká je?
No já mám prázdniny a skoro celé jsem proležela----stimulka mi dala,byla jsem unavená,pak odběr,to mi nebylo dobře a pak po transféru...........vedra a já v posteli.

m.e.l
8. srp 2008

No mají být krásné třicítky, fakt se těším. . . Jestli začnu se stimulkou tak se asi do CARu dost najezdím, že jo? Trochu tuším co se bude dít, ale nic moc. . . .

pikusa
8. srp 2008

No poprvé jsem jela asi po 5ti dnech-před 6 injekcí,pak já skoro obden,ale dr.si mě dost hlídala,protože ta 1 stimulka byla s tím hyperstimulákem.Začala jsem totiž na malých dávkách a pak jsem přidala.
Vždy na tebe jen koukne vnitřním UTZ a je hotovo.Napíše jak pokračovat další dny a je to 🙂

m.e.l
8. srp 2008

pikusa, tak to je dobrý. Teď mám hrůzu z toho ultrazvuku při MS. . . Jinak kolikrát denně se tak píchá? Jednou nebo vícekrát?

pikusa
8. srp 2008

No Mel,při MS je to nepříjemné,to ano,ale dá se to.
Většinou se píchá jen jednou denně,pak se mi k tomu ke konci přidaly ještě jedny injekce,tak těch bylo 5.Takže pero doprava a druhou doleva od pupíku.
Mel,musím už ted mazat,tak zase přístě jo??????????
Pa a hezký víkend 🙂

m.e.l
8. srp 2008

Pa pa a taky hezký víkend a díky za poučení! 😀

murecka76
8. srp 2008

Pikusko, strašně moc ti gratuluji a přeji ať je na i na dále vše v pořádku a užíváš si těhulkování. Buď na sebe opatrná a odpočívej. Krásný víkend všem.

lucijda
9. srp 2008

Piku gratulujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů 😀 😀 😀

pikusa
9. srp 2008

Ahojky 🙂
díky moc holky moje 🙂 🙂 🙂

lucijda
9. srp 2008

Piku, šetři se šetři se 🙂 Jo a moje tělo už si ze mě asi dělá bžundu dneska ráno mě začalo bolet jako na mrchu jsem 26 DC a mrchu obvykle dostávám tak 33Dc a šup je poledne a ta potvora je tu sice děsně slabounká, ale je tady tak opravdu nevím jak to teď mám počítat.

pikusa
9. srp 2008

Lucijdo,no to je pech,který den máš začít???2DC vid.Tak zítra začni a je to.

pikusa
9. srp 2008

Jo a takhle jsem testila a snad už je to konec 🙂
http://nd.blog.cz/p/pikusa.blog.cz/nahledy/6987...
no možná ještě jeden..................někdy.............abych si byla do UTZ jistá,že nezmizela 😀

lucijda
9. srp 2008

Jo jinak mel jestli začneš se stimulkou v pondělí, tak na tom budeme obě stejně, alespoň doufám trochu mi zlobí mrcha.

m.e.l
9. srp 2008

lucijda: No nevím zda začnu, záleží na té mé cystě jestli se zmenší. Setsakramentsky mě bolí břicho, ach jo. . . . V pondělí hned ráno musím zavolat zda vůbec můžu přijít když je to tak na poslední chvíli. Dneska jsem zkoušela ráno volat ale nikdo nikde, ještě zkusím zítra ráno. . .

lucijda
10. srp 2008

mel buď neoblomná!!!Já jsem měla kvůli cystě taky stimulku posunutou , taky jsem jela 3. dc na uz a prd byla ještě větší. Tenhle cyklus kdyby tam byla tak jí odsajou. Zmizela sama, ale ani jsem to nijak nepostřeřehla. Jinak mrcha se docela rozjíždí, tak asi začnu píchat dneska to bude 2.dc i dyž včera byla jen slabounká.

m.e.l
10. srp 2008

No mě se od předminulé menstruace k minulé zmenšila na dva cm. Bahnička povídala, že mám ještě přijít do toho třetího dne a že se uvidí, tak snad to bude O.K. Zítra se rozhodne, bojím bojím. . . .

kalka
11. srp 2008

Ahojky holky 🙂 tak nevím o co jde, ale dost hrozně mě bolí podbříšek.. jak když mi tam pletací jehlice trhají vnitřnosti.. v noci jsem nemohla vůbec spát... a dost blbě se mi chodí.. jak to bolí... nevím jestli to může být spjeno s IUI... to jsem měla minulou středu... dneska jsem 22 DC... takže si myslím, že je to asi blbost.. tak nevím 😒

buresinka
11. srp 2008

Pěkné poledne holky,

tak už mám dovolenou za sebou, byla úžasná a vůbec se mi nechtělo do práce, mám tady hroznou kupu věcí.

Hned jsem si musela najít jak je to s Pikusou a moc a moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🙂

No a co se týče ostatního, tak mě nějak zlobí MS, 21. den cyklu jsem začala docela dost špinit a trvalo to asi 3 dny, ale bylo to bez krve. Nikdy se mi to nestalo, ale přičítala jsem to fyzické námaze, jezdili jsme docela dost na kole. No a od té doby nic. Jsem dnes 31. den cyklu, MS dostávám normálně 26.-28.den. Tak si říkám, jestli to přeci jenom nebyla MS, ale bylo to fakt jen špinění. No tak mám dilema, na zítra jsem objednaná do centra, kam jsem měla přijít 2.-.5 den, což nebudu. Tak jsem přemýšlela, že to odvolám, ale jdu k Bahníkové a budu mít výsledky hormonálního profilu a mohly bychom se domluvit co dál, tak jsem se rozhodla, že to nebudu rušit. No a teď mám další dilema, jestli jít rovnou do 2.IVF nebo do IUI. Teoreticky bych si mohla zítra vzít léky a až dorazí MS začít. Fakt nevím. Co myslíte Vy?

kalka
11. srp 2008

buresinka

ahojky🙂 no.. kdybych ti do toho mohla kecat, tak bych asi na tvém místě teď zkusila IUI... třeba dvě.. aby si tělo odpočinulo a pak třetí cyklus jít do dalšího IVF 😉

m.e.l
11. srp 2008

buresinka: No já bych možná zkusila i testík. . . .
Jinak dneškem začínám stimulovat, Bahníková byla úžasná, nenašla už žádnou cystu a tak hurá na to. Teď jen kdo do mě tu injekci píchne. . . . . 😲

pikusa
11. srp 2008

Ahoj holky 🙂
No Buresinko,já bych se poradila s dr.co a jak.
Mel.,to je super,tak už stimuluješ 🙂 neboj,píchneš se sama,ono tonic není 🙂 🙂
Kalka,už je ti lépe???

buresinka
11. srp 2008

Mel, tak to je super. Já jsem zítra k Bahníkové také objednaná, tak s ní se určitě domluvím. 🙂 Jinak s testíkem to u mě nemá smysl, protože máme dárcovské spermie a u souseda jsem nebyla. 😀 Uvidím co zítra v centru.
No a jestli IUI nebo IVF, tak se domluvím s Bahníkovou, ale možná bych zkusila ještě jednu IUI a pak rovnou IVF. Naposledy jsem stimulovala na IVF skoro před dvěmi lety, tak si myslím, že organismus je čistý. No prostě uvidím. Zítra hned písnu, jak to dopadlo. A hlavně záleží co ta cysta, kterou jsme posledně měla. Akorát si tam musím ráno zavolat, jsem objednaná buď na půl jedenáctou nebo na půl dvanáctou, já jsem si to zapisovala na dovolené a nedávala jsem pozor.

buresinka
11. srp 2008

Mel a toho píchnutí se neboj, opravdu to nic není. 🙂