CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

m.e.l
22. zář 2008

No ono když tak snad jde, aby ti ty spermouše zamrazili, to by jsi se asi musela zeptat a domluvit.

kalka
22. zář 2008

m.e.l ale to snad nějak zvládneme.. spíš mě štve, že se bude měsíc čekat.. jako bych už nemohla stimulovat už tenhle cyklus.. ach jo.. ☹

m.e.l
22. zář 2008

kalko, já čekala 2 měsíce. Kvůli jedné pitomé cystě, on ten Clostil umí svoje! 😠

kalka
22. zář 2008

m.e.l jojo.. já vím.. že jsi měla cystu.. ale já nemám nic ☹ tak bych je mohla nějak ukecat 🙂

m.e.l
22. zář 2008

kalko, já si taky myslela, že nemám nic a ono. . . prd. Hele ten měsíc vydržíš a pak hurááááááá! 😉

kalka
22. zář 2008

m.e.l mě už to přijde jak věčnost.. ale je fakt, že teď od středy máme 14 dní dovču.. tak to uteče🙂

m.e.l
22. zář 2008

No mě to připadalo taky nekonečný a podívej jak to utíká. I když ty tři týdny do dalšího UTZ budou hrozný.

kalka
22. zář 2008

m.e.l 🙂 hele a co bříško.. už ti roste?.. 🙂

downhamka
22. zář 2008

No teda mel ty jsi se sem ale dostala rychle 😀 😀 , rada jsem te poznala a taky tveho manzu, je to sympatak. Jinak uz je vse prozrazeno jsem v 9tt+4 a mimiskove se drzi. 🙂 😉 jdu jeste jednou na utz za deset dni a pak 13. rijna na prvni screening a pak teprve tehotenska prukazka. Davaji si s ni na cas.... Ptala jsem se jestli bych mohla odletet do Francie, jen na tyden, doktorka mi rekla, ze je to na mne, ale pry se muze stat cokoliv, takze to vypada, ze budu cucet doma. 😉 No co bychom neudelali pro mimisky...
Mel jeste jednou gratulace a kalka vzdyt to snad bude tvoje prvni ivf, tak by to melo vyjit 😉 😉 😉 ,ne....

m.e.l
22. zář 2008

kalko, já mám špeku dost, takže než něco začne růst! 😀
No těhu průkazku snad už příště dostanu, bez tý se nemůžu jít registrovat na Bulovku. A jak tam nedorazím hned na koncí 12tt tak nemám šanci.

buresinka
22. zář 2008

Mel a Down, gratuluji moc. 🙂 Mel hned akčně upravila pas, to je super. 😀

Kalko, zítra by tam mohla být Bahníková, ta je tam úterý a středa, tak se dostaneš k ní. Jinak záleží kolikátý den MS budeš. Pokud budeš 2. nebo 3. tak bys mohla i klidně hned začít stimulovat. Tak uvidíš.

Já to mám tak naplánovaný. Příští ÚT jdu na UTZ, pokud tam nebude cysta, doufám, že potvora po tom Pregnylu praskla, tak dostanu stimulační protokol. No a pak budu jen čekat jak dopadla IUI a pokud dorazí MS, můžu hned začít stimulovat. Jsem moc ráda, že to mám takto naplánovaný.

m.e.l
22. zář 2008

buresinko, to je dobře že víš co tě čeká. Máš v tom pěkný řád. No já si pas změnila, ale koukám, že down furt čeká jednoho mimíse! 😨

downhamka
22. zář 2008

mel jo jo zmenim si to neboj 😉 🙂 , mas pravdu musi tam byt dva!
Diky bures za gratulaci, uz aby jsme oslavovali tebe!!! 🙂

kalka
22. zář 2008

buresinka zítra budu 3 DC... počkej počkej... a co pojišťovna???????? to se nebude čekat na schválení???

kalka
22. zář 2008

holky ty injekce se píchají ráno?.. nebo prostě někdy během dne???

buresinka
22. zář 2008

Kalko, s tou pojišťovnou máš pravdu. Já už mám schváleno, no uvidíš zítra.

Jinak já jsem injekce píchala až večer v 10 hod.

kalka
22. zář 2008

buresinka no vidíš.. si mě už navnadila.. bééééé 😢 😠 ☹

buresinka
22. zář 2008

Kal, tak to se omlouvám. ☹ Uvidíš zítra, hlavně, abys se dobře dohodla.

kalka
22. zář 2008

buresinka 😉 to véš 😉

pikusa
22. zář 2008

Down,paráda,že se mimi drží obě 🙂 🙂 a mají se k světu 😀 Tak toto je zase pro tebe 😀 http://www.gify.nou.cz/deti1_soubory/21.gif
Kalka,v Podolí se na schválení nečeká.........................

m.e.l
22. zář 2008

Holky, Darebák mě takové kolečko, podle kterého počítal v jakém jsem týdnu a dnu těhu, či co s ním dělal, a manža takové kolečko hrozně chce - nevím na co, stejnak si nepřeměří jak je prcek vevnitř velkej. Nevíte jak se to kolečko jmenuje?

kalka
22. zář 2008

pikusa jak to, že se nečeká????.. ty si opravdu nečekala,??? .. jsem u VZP.. není to třeba podle toho kdo je u jaký pojišťovny?.. sem teď teda z toho zmatená 😕

pikusa
22. zář 2008

Já jsem taky u VZP,před stimulací jsem šla na KO,dr.říkla dobrý-začneme a šup.šla jsem si pro léky do lékárny.A ona ten den posílala žádost.takže se opravdu nečeká 🙂
Mel,vydrž,kolečko jsem tady viděla někde na netu,zkusím pohledat 😉

m.e.l
22. zář 2008

No holky mi nějaké doporučili, ale to se asi taky moc manžovi líbit nebude! 😀

kalka
22. zář 2008

pikusa a to chodíš ke komu? K Banhičce nebo k Řezačce???.. ono to je asi jedno... no tak to jsme teda zvědavá co mi zítra řeknou... byla bych šťastná jak blecha kdybych mohla začít se stimulkou hned.. 🙂

pikusa
22. zář 2008

http://www.zenska-neplodnost.cz/tehotensky-kale...
tady je kolečko 🙂
Kalka,chodila jsem k Řezáčové.......No a první stimulace se rozhodla hned 2DC a ta 2.25 DC,když jsem byla na KO.a dr.říká.....no žádost musím napsat novou,tamta už neplatí.............napsala a já hned dostala recepty.

kalka
22. zář 2008

no já zírám... takže je docela možný, že začnu už zítra 🙂 to budu 3DC... tak snad se dr. dobře vyspinkají 😉

m.e.l
22. zář 2008

piku, díky. Tohle kolečko mi doporučily i holky, nevím zda však manžovi bude stačit! 😅 Bude muset. 😀

pikusa
22. zář 2008

No jedině že by mu sestra dala dvoje 😀
kalka,jo jo klidně zítra 😀 😀 😀

kalka
22. zář 2008

ještě jedna otázka... od kdy se s právně počítá 1DC... mě se mrcha včera trochu ukázala, ale ani jsem se nemusela nějak chránit a přes noc už vůbec nic... až ráno.. a dneska měním jeden tampon za druhým.. tak mi jde o to, abych nenahlásila blbě jaký jsme DC... co myslíte? buď zítra budu 2DC nebo 3DC...