CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

maraida
20. lis 2012

Holky,tak ani u mě se mimi nekoná ☹ test je bílý,nikde ani náznak 2.čárky.V pátek si ještě dojedu na krev a hurá do 2.IVF.

danci70
20. lis 2012

@maraida děkuju za vysvětlení, to je pro mě nový pojem minimálka 🙂 chci mít trochu přehled před první návštěvou...už aby to bylo

danci70
20. lis 2012

@maraida to je mi líto,přeju ať se brzy zadaří.kdy se vrhneš do dalšího pokusu?

maraida
20. lis 2012

@danci70 děkuji a nemáš zač 🙂 Chci do IVF co nejdřív.Buď ještě v prosinci pokud to půjde a nebo hned v lednu.A ty jdeš kdy do Podolí?

danci70
20. lis 2012

@maraida já jdu 11.12 a to zrovna očekávám MS.tak první pokus by byl nejdříve v lednu myslím.hned se na mě asi nevrhnou,co myslíš?

maja1111111
20. lis 2012

@pikusa ahojky tak jsem měla mít ket a prý neovuluji...předtím jsem problem nemela..asi po te antikoncepc(i2,5 měsíce)..ty jsi brala někdy estrimax??to je na sliznici ne ,ovlivní to i folíky??

maja1111111
20. lis 2012

@darazv Opravdu si začínám myslet,že tento rok je proklety..alespon pro mě... 😠

darazv
20. lis 2012

@maja1111111 ahojky to mi je luto ☹ mne sa presne toto isté stalo ,,,nikdy som nemala problem s ovulkou až raz pred KET mi povedal ze neovulujem tak mi dal estrimax ktorí som zacala brat od 1.DC a pomohol je to na sliznicu a bráni ovulaciu.pretože na transfer potrebujes sliznicu a nie folikul ten musí prasknut 😉

maja1111111
20. lis 2012

@darazv jsem ztoho zmatená.. 😖 estrimax zvětší sliznici a pak jsi měla ket??

darazv
20. lis 2012

@maja1111111 ano vdaka nemu som mala necele 12mm sliznicu 😉 neboj bude to oki ,,

maja1111111
20. lis 2012

jo jo kež kdyby ,mě to komplikuje ta výpovědní doba v zaměstnání..se budu muset hodit marod o něco dřív a zkusit poslední pokus....jinak to nevymyslím 😖 to je život 😢

malinka_02
20. lis 2012

@maraida to me moc mrzi..a ty si ted mela prvni KET? Ja asi ted pockam na vysledky imunologii nez pujdu do dalsiho i kdyz si nedovedu predstavit sedet doma a cekat..
@maja1111111 to se mi stalo taky ale pristi mesic ovulace normalne byla, to je normalni zenska ma za rok 1-2 anovulacni cykly.A tobe estrimax dali? Me ne rekli ze prirozene je vetsi sance a ze az kdyz by anovulace nebyla 2x po sobe jinak lepsi ten nativ.Ja si myslim ze v tehle pasti s tou praci ti to nevychazi kvuli psychice..kdybys nasla nivou praci ak to vyjde..

maja1111111
20. lis 2012

@malinka_02 jojo nabízela mi ho ,ale já byla tak rozhozená 😝 a nevěděla jsem co ,tak jsem to stornovala..no já jsem zaměstnanná do konce listopadu...a v prosinci nastupovat nikam nebudu...a hlavně když už beru ty prášky 6 tyden,tak to chci dotahnut do konce,alespon ještě jeden pokus...tak si jdu pro estrimax a počkam až to dostanu a zatim se hodím s něčím marod...pořád lepší než byt na pracáku...to bych nedostla pak ani korunu...!je to hnus ..jinak psychicky mě to ani netrápí,bez práce se chvilku klidně obejdu a ráda 🙂

malinka_02
20. lis 2012

@maja1111111 no ja se mu tam rozbrecela kdyz me rekl ze neni folikul a ze ani KEt uz to na me bylo moc..ale me opakoval ze v nativu je vetsi sance a ze by ten estrimax jeste nedaval, pritom bez nej sem mela sliznici jen 7 nebo 8mm..A to je tvuj kolikaty KET?

maja1111111
20. lis 2012

@malinka_02 jo já se rozbrečela v autobuse,taky jsem to nevydržela 😢 druhý ket ..

malinka_02
20. lis 2012

@maja1111111 no ja se bohuzel neudrzim a rozbrecim se tam vzdycky drzim ale nejde to.. me ted druhy KET nevysel tak uz ani moc neverim, ze by dalsi vysel..

maja1111111
20. lis 2012

@malinka_02 no já jsem také pesimista,ale člověk to stejně nevzdá...a podle p.Darebného...jsem teprve na začátku 😀 nějak nevím kolik pokusu musí člověk podstoupit,aby nebyl na začátku 20? 😀

malinka_02
20. lis 2012

@maja1111111 no tak presne to mi taky rikal ale v jinych carech ti tohke nereknou. Vidis zrovna ten mi rekl ze je vetdi sance bez toho estrofenu a ze to mam zkusit v nativu radsi kdyz to jde a tobe ho da, nechapu teda..
Ono jde o to kam az se da dojit, co clovek vydrzi..A imunologii uz mas?

maraida
20. lis 2012

@malinka_02 jj,toto byl můj 1.KET z 1.IVF.Jiné mrazáčky už nemám,tak půjdu na 2.IVF. A ty ještě máš další mrazáčky? A kolikáté je to tvoje IVF?

maraida
20. lis 2012

@danci70 to možná ještě dýl.nejdřív musíš mít za sebou hormonální profil,genetiku,manžel spermiogram...já začala stimulovat za 2 měsíce od 1.návštěvy.

maja1111111
20. lis 2012

malinka_02 jojo mě to ,ale řekla ted řezáčová,ted chodím k ní....jojo imunologii mám slabá alergie na sperma,sem tedy pochopila...proto beru ten prednison a je to pěkné svinstvo

darazv
20. lis 2012

@maja1111111 a maš nežiadajuce učinky z prednisonu?ja som pribrala a to som ho mala len mesiac 😠

maja1111111
20. lis 2012

@darazv když nemluvím o děsných bolestech hlavy (to přešlo po vysazení antikoncepce 2,5 měsíce v kuse) ,tak mi padají děsně vlasy a bolí klouby...spíše vtom hrají ulohu ty hormony...měla jsem to i předtím po stimulaci hormonama..no snad to pak přestane...

danci70
20. lis 2012

@maraida spermiogram budeme mít teď čerstvě z imunologie,to by jim mohlo stačit,hormonální profil mám z loňska od mojí dr,to budou určitě nabírat znovu... a co obnáší genetika?

maraida
20. lis 2012

@danci70 na genetice jsme kreslily takový strom života a ptala se na rodiče,prarodiče,sourozence,děti-jestli trpí nějakými nemocemi a tak.A pak nás oba poslala na krev.

malinka_02
20. lis 2012

@maraida ja mela prvni IVF a ted druhy KET všechno bez uspechu,mame jeste jednoho mrazacka ale uz prestavam verit ze to vyjde..
@maja1111111 ja na ni jdu ve ctv jenze sem brala 2 mesice prednison tak nevim zda to vubec pujde..ja si rikala ze si o to pristi ket reknu taky omten strimax ale jsou to dalsi hormony..
@danci70 nam to tedy trvalo skoro pul roku,spermiogram sme meli z podoli z imunologie a nestacil chteli svuj,pak HP po tom kvuli stitce endokrinologie a nakonec genetika kde se dlouho ceka na objednani i vysledky..

danci70
20. lis 2012

no tak třeba genetika nebude nutná,když děti máme a nepůjde to přes pojišťovnu...u mě už je ne za 5 min 12 ale 5 min po 🙂 každej měsíc dobrej. uvidíme,s čím na nás v tom Podolí vyrukujou 🙂

pikusa
21. lis 2012

@maja1111111 já beru vždycky estrimax........nikdy jsem neměla KET v přirozeném cyklu,protože nemám ovulaci....takže jen s estrimaxem

maja1111111
21. lis 2012

@pikusa aha takže dostaneš Ms a pak mužeš jit na ket...ty prášky se o vše postarají jo

pikusa
21. lis 2012

@maja1111111 od 1.dne MS beru estrimax 3krát denně.....pak UTZ tak 12.den cyklu kde se skontroluje sliznice.....pak někdy ještě jeden UTZ a někdy rovnou datum KETU...s tím,že 2 dny před KET přidám utrogestan